ΕΠΗ

Η κλήρωση της Γ’ ερασιτεχνικής της ΕΠΣΗΠ

0

Πραγματοποιήθηκε το απόγευμα στα γραφεία της ΕΠΣΗΠ η κλήρωση των δύο ομίλων της Γ’ ερασιτεχνικής. Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα της νέας σεζόν.

1η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ – Α.Ε.ΚΑΡΥΩΝ
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ – Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝ
ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗ
Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ – Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ
ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ – Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ
Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ – ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ

 

2η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝ – Α.Ε.ΚΑΡΥΩΝ
ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗ – ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ
Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ – ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ
Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ – ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ – Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ
Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ
Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ – Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

 

3η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝ – ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗ
Α.Ε.ΚΑΡΥΩΝ – Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ
ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ – Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ – ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ
Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ – Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ
Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ

 

4η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ – ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗ
Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ – Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝ
ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ – Α.Ε.ΚΑΡΥΩΝ
Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ
Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ – ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ
ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ – ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ – Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

 

5η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ – Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ
ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗ – ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ
Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝ – Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ
Α.Ε.ΚΑΡΥΩΝ – Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ
ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ – ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ – Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ
Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

 

6η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ – Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ
Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ – Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ
Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ – ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗ
ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ – Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝ
Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ – Α.Ε.ΚΑΡΥΩΝ
ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ – Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

 

7η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ – Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ
Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ – Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ
Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ
ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗ – Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ
Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝ – ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
Α.Ε.ΚΑΡΥΩΝ – ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ
Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ

 

8η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ – Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ – ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ
Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ – Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ
ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ – ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗ
ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ – Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝ
Α.Ε.ΚΑΡΥΩΝ – Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

 

9η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ – Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ
Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ – Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ
ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ – ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ
Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ – ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ
ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗ – Α.Ε.ΚΑΡΥΩΝ
Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝ

 

10η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ
ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ – Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ – ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ
Α.Ε.ΚΑΡΥΩΝ – Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ
Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝ – Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ
ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗ – Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

 

11η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ
ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ – ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ
Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ – ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ
Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ – Α.Ε.ΚΑΡΥΩΝ
ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ – Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝ
Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ – ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗ
Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ

 

12η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ – ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ – Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ
Α.Ε.ΚΑΡΥΩΝ – ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ
Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝ – Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ
ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗ – Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ
Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ – ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ
Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ – Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

 

13η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – Α.Ε.ΚΑΡΥΩΝ
Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ – Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝ
ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ – ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗ
Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ – Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ
Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ – Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ
Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ
ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ – ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ

 

14η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ – Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
Α.Ε.ΚΑΡΥΩΝ – ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ
Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝ – ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ
ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗ – ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ – Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ
Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ – ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ
ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ – Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ

 

15η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΚΑΡΥΩΝ – Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝ
ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ – ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗ
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ – Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ
ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ
Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ – ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ
ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ – Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ
Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ

 

16η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗ – Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝ
Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ – Α.Ε.ΚΑΡΥΩΝ
Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ – ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ
ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ – ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ
Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ – Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ
ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ – Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

 

17η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗ – Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ
Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝ – Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ
Α.Ε.ΚΑΡΥΩΝ – ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ
ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ – Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ – Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ
ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ
Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ

 

18η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ – Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ
ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ – ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗ
Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ – Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝ
Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ – Α.Ε.ΚΑΡΥΩΝ
ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ – ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ
Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ – ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ
ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

 

19η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ – ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ
Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ – Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗ – Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ
Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝ – ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ
Α.Ε.ΚΑΡΥΩΝ – Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ
ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ – ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ

 

20η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ
Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ – Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ
ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ – Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ
Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ – ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗ
ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝ
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ – Α.Ε.ΚΑΡΥΩΝ
ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ – Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

 

21η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ – Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ
ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ
Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ – Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ
Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗ – ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ
Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝ – ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ
Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Α.Ε.ΚΑΡΥΩΝ

 

22η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ
Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ – Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ – Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ
ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ – Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ
Α.Ε.ΚΑΡΥΩΝ – ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗ
Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝ – Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

 

23η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ – Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ
Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ – ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ
ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ – ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ
Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ – Α.Ε.ΚΑΡΥΩΝ
Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ – Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝ
Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗ

 

24η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ
ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ – Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ
Α.Ε.ΚΑΡΥΩΝ – Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ
Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝ – ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ
ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗ – Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ
Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ – Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

 

25η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ
Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ – ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ
ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ – Α.Ε.ΚΑΡΥΩΝ
Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ – Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝ
Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗ
ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ – Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ
Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ

 

26η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΚΑΡΥΩΝ – ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝ – Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ
ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗ – ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ
Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ – Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ
Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ – Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ – Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ – ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ

 

Το πρόγραμμα του Β’ Ομίλου

1η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ – Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ
ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ – Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ
Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ – ΠΥΡΡΟΣ ΜΠΙΖΑΝΙΟΥ
Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥ – Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙ
Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ – ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ – Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ
ΑΕ ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ – Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ

 

2η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΥΡΡΟΣ ΜΠΙΖΑΝΙΟΥ – Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ
Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙ – ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ
ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ – Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥ
Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ – Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ
Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ
ΑΕ ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ – Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ

 

3η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΥΡΡΟΣ ΜΠΙΖΑΝΙΟΥ – Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙ
Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ – ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ – Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ
Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ – Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ
Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥ – Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ
Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ – ΑΕ ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ
Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ

 

4η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙ
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ – ΠΥΡΡΟΣ ΜΠΙΖΑΝΙΟΥ
Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ – Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ
Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ – ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ
ΑΕ ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ – Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ – Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥ
Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ – Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ

 

5η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ
Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙ – Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ
ΠΥΡΡΟΣ ΜΠΙΖΑΝΙΟΥ – Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ
Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ – ΑΕ ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ
ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ
Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ – Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ
Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ – Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥ

 

6η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ – Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ
Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ – ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΕ ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ – Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ – ΠΥΡΡΟΣ ΜΠΙΖΑΝΙΟΥ
Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ – Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ
Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥ – ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ
Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ – Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ

 

7η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ – Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ – ΑΕ ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ
ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ
Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙ – Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ
ΠΥΡΡΟΣ ΜΠΙΖΑΝΙΟΥ – Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥ
Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ – Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ
Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ – ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ

 

8η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ – Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ – Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ
Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ – Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ
Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥ – ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ – Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙ
ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ – ΠΥΡΡΟΣ ΜΠΙΖΑΝΙΟΥ
Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ – Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ

 

9η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ – ΑΕ ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ
Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ – Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ
Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ – Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥ
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ – Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ
ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ
Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙ – Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ
Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ – ΠΥΡΡΟΣ ΜΠΙΖΑΝΙΟΥ

 

10η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ
Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥ – ΑΕ ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ
Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ – Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ
ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ – Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ
Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ – Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ
ΠΥΡΡΟΣ ΜΠΙΖΑΝΙΟΥ – ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙ – Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ

 

11η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥ – Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ – Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ
ΑΕ ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ – ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ
Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ – Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ
Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ – ΠΥΡΡΟΣ ΜΠΙΖΑΝΙΟΥ
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ – Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙ
Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ – ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

 

12η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ – Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥ
ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ – Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ
Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ
ΠΥΡΡΟΣ ΜΠΙΖΑΝΙΟΥ – ΑΕ ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ
Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙ – Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ
ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ – Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ

 

13η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥ – Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ
Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ – ΠΥΡΡΟΣ ΜΠΙΖΑΝΙΟΥ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ – Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙ
ΑΕ ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ – ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ – Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ
Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ – Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ
ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ – Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ

 

14η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ – Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ
Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ – ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ
ΠΥΡΡΟΣ ΜΠΙΖΑΝΙΟΥ – Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ
Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙ – Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥ
ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ
Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ – ΑΕ ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ

 

15η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ – ΠΥΡΡΟΣ ΜΠΙΖΑΝΙΟΥ
ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ – Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙ
Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ – ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥ – Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ
Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ – Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ – Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ
Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ – ΑΕ ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ

 

16η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙ – ΠΥΡΡΟΣ ΜΠΙΖΑΝΙΟΥ
ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ – ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ
Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ – Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ
Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ – Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥ
ΑΕ ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ – Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ – Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ

 

17η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙ – ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΠΥΡΡΟΣ ΜΠΙΖΑΝΙΟΥ – Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ
Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ – Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ
ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ – Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ
Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ – ΑΕ ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ
Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥ – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ
Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ – Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ

 

18η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ – ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ – Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙ
Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ – ΠΥΡΡΟΣ ΜΠΙΖΑΝΙΟΥ
ΑΕ ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ – Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ – ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ
Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ – Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ
Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥ – Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ

 

19η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ – Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ
ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ
Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙ – ΑΕ ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ
ΠΥΡΡΟΣ ΜΠΙΖΑΝΙΟΥ – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ
Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ – Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ
ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ – Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥ
Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ – Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ

 

20η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ – Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ
ΑΕ ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ – Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ – ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ – Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙ
Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥ – ΠΥΡΡΟΣ ΜΠΙΖΑΝΙΟΥ
Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ – Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ
ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ – Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ

 

21η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ – ΑΕ ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ
Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ – Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ
ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥ
Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙ – Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ
ΠΥΡΡΟΣ ΜΠΙΖΑΝΙΟΥ – ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ
Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ – Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ

 

22η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ
Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ – Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ
Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥ – Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ
Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ – Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ
ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ – ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ – Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙ
ΠΥΡΡΟΣ ΜΠΙΖΑΝΙΟΥ – Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ

 

23η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ – Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ
ΑΕ ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ – Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥ
Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ – Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ
Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ – ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ – Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ
ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΥΡΡΟΣ ΜΠΙΖΑΝΙΟΥ
Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ – Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙ

 

24η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ – Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥ
Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ
ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ – ΑΕ ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ
Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ – Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ
ΠΥΡΡΟΣ ΜΠΙΖΑΝΙΟΥ – Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ
Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙ – Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ
ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ

 

25η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥ – Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ
Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ – ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ – Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ
ΑΕ ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ – ΠΥΡΡΟΣ ΜΠΙΖΑΝΙΟΥ
Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ – Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙ
Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ – ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ – Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ

 

26η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ – Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥ
ΠΥΡΡΟΣ ΜΠΙΖΑΝΙΟΥ – Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ
Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙ – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ
ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΕ ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ – Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ
Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ – Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ
Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ – ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ

Σχόλια

Comments are closed.