ΕΠΗ

Δεσπόζει το γειτονικό ντέρμπι Ανατολής-Κατσικά – Σέντρα στη Γ’ ερασιτεχνική

0

Το ντέρμπι της Ανατολής με την Θύελλα Κατσικά είναι αυτό που δεσπόζει στο πρόγραμμα της 3ης αγωνιστικής της Α’ ερασιτεχνικής. Οι δύο ομάδες που κοντράρονται σήμερα στις 17:00 ξεκίνησαν με το 2 στα 2 στο πρωτάθλημα και τουλάχιστον μία από τις δύο θα υποχρεωθεί στην πρώτη βαθμολογική απώλεια. Φαβορί φυσικά είναι η γηπεδούχος Ανατολή, που φέτος έχει ενισχυθεί και έχει βάλει πολύ ψηλά τον πήχη. Θυμίζουμε ότι ο πρωταθλητής παίρνει αυτομάτως την άνοδο στη Γ’ Εθνική και το κίνητρο έχει μεγαλώσει για τους 3 βασικούς διεκδικητές του τίτλου, Βελισσάριο, Κρανούλα και Ανατολή.

Στο υπόλοιπο πρόγραμμα, η Κρανούλα υποδέχεται την ίδια ώρα τη γειτονική της Αγία Μαρίνα και πρέπει να αποφύγει τις βαθμολογικές απώλειες σε τέτοια ματς, όπως και το Βελισσάριο που θα αγωνιστεί σήμερα στις 19:30 στο γήπεδο της ΕΠΣΗΠ με τον ΠΑΣ Κράψης.

3η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ – Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ Σάββατο 24/09/16 17:00 ΤΑΣΗΣ Γ., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π.
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣ Σάββατο 24/09/16 17:00 ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ Κ., ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΚΥΡΙΑΖΗ Α.
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ – ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο 24/09/16 17:00 ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΑΝΑΤΟΛΗΣ Σάββατο 24/09/16 17:00 ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β.
Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ – Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο 24/09/16 19:30 ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Κυριακή 25/09/16 17:00 ΘΑΝΟΣ Δ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΝΤΟΝΤΗΣ Σ.
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ – Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ Κυριακή 25/09/16 17:00 ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΤΑΤΣΗΣ Δ., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ.
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ – Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Π.Ε.Α.Κ.Ι. Κυριακή 25/09/16 17:00 ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ.

 

Στη Β’ ερασιτεχνική, το αήττητο θέλουν να διατηρήσουν στον Α’ Όμιλο Κρύα και Ζωοδόχος

3η Αγωνιστική, Α’ Όμιλος

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ – ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ ΠΑΡΑΚΑΛΑΜΟΥ Σάββατο 24/09/16 17:00 ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι.
Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ – Α.Π.Ο.Ε.Λ. ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ Σάββατο 24/09/16 17:00 ΛΕΤΣΙΟΣ Ι., ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΚΟΛΙΟΣ Μ.
Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ – Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο 24/09/16 17:15 ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ.
Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ – Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ ΚΡΥΑΣ Κυριακή 25/09/16 17:00 ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ Κ., ΓΟΥΚΟΣ Κ., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Κ.
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 – Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Κυριακή 25/09/16 17:00 ΠΑΝΟΣ Ι., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.
Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣ – Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Κυριακή 25/09/16 17:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΧΑΛΚΗΣ Μ.
Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ – Π.Α.Ο.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΖΩΟΔΟΧΟΥ Κυριακή 25/09/16 17:00 ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι.
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. – Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ Κυριακή 25/09/16 17:00 ΝΕΟΣ Κ., ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΠΑΝΟΣ Σ.

 

Στον Β’ Όμιλο, μόνο τα Πράμαντα έχουν το 2 στα 2 και υποδέχονται την ομάδα της Πεδινής την Κυριακή στις 17:00

3η Αγωνιστική, Β’ Όμιλος

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ – Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ ΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Σάββατο 24/09/16 17:00 ΤΑΤΣΗΣ Δ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΝΕΟΣ Κ.
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ – ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή 25/09/16 13:00 ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΜΠΟΥΜΠΟΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο.
Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ – ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή 25/09/16 17:00 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΖΙΑΚΑΣ Χ.
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ – Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣ ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ Κυριακή 25/09/16 17:00 ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο.
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ – Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ Κυριακή 25/09/16 17:00 ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΛΟΥΚΑΣ Ξ., ΤΑΣΗΣ Γ.
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ – Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή 25/09/16 17:00 ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΠΕΧΛΕΒΑΝΟΥΔΗΣ Χ., ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ Π.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ – Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή 25/09/16 17:15 ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΝΤΑΡΑΣ Β.
ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ – Α.Σ.ΧΑΡΑΥΓΗΣ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή 25/09/16 19:30 ΝΤΑΡΑΣ Β., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ.

 

Αυτήν την εβδομάδα  έχουμε σέντρα και στο πρωτάθλημα της Γ’ ερασιτεχνικής, όπου στη μάχη ρίχνονται συνολικά 28 ομάδες.

1η Αγωνιστική, Α’ Όμιλος

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ – Α.Ε.ΚΑΡΥΩΝ ΜΑΡΜΑΡΩΝ Σάββατο 24/09/16 17:00 ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΓΟΥΚΟΣ Κ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ – Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝ ΑΜΦΙΘΕΑΣ Σάββατο 24/09/16 17:00 ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο.
Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ – Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ Σάββατο 24/09/16 17:00 ΖΙΩΓΑ Α., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β.
Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ Κυριακή 25/09/16 17:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ.
ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 25/09/16 17:00 ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ Α., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Β.
ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ – Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή 25/09/16 17:00 ΛΕΤΣΙΟΣ Ι., ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗΣ Χ., ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Φ.
Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ – ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ ΖΙΤΣΑΣ Κυριακή 25/09/16 17:00 ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΑΥΛΟΥ Ε.

 

1η Αγωνιστική, Β’ Όμιλος

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥ – Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο 24/09/16 15:00 ΜΠΟΥΜΠΟΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ.
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ – Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Σάββατο 24/09/16 17:15 ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν., ΧΑΛΚΗΣ Μ.
Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ – ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑ Κυριακή 25/09/16 12:00 ΝΕΟΣ Κ., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.
ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ – Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή 25/09/16 15:00 ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.
Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ – Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ ΜΗΛΕΑΣ Κυριακή 25/09/16 17:00 ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΜΑΚΡΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ.
Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ – ΠΥΡΡΟΣ ΜΠΙΖΑΝΙΟΥ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ Κυριακή 25/09/16 17:00 ΜΠΟΥΜΠΟΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ.
ΑΕ ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ – Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΝΗΛΙΟΥ Κυριακή 25/09/16 17:00 ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΤΣΙΤΟΣ Μ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ.

 

Σχόλια

Comments are closed.