ΕΠΗ

Μόνο τα «σεισμόπληκτα» ματς της ΕΠΣΗΠ το Σαββατοκύριακο

0

Τα παιχνίδια που αναβλήθηκαν εξαιτίας του σεισμού θα διεξαχθούν το προσεχές Σαββατοκύριακο, σύμφωνα με το πρόγραμμα που εξέδωσε η Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Ηπείρου. Οι αναμετρήσεις θα είναι απ’ όλες τις κατηγορίες κι έτσι θα υπάρχει ένα αρκετά πλούσιο ποδοσφαιρικό «μενού».

Hall of Brands Ε.Π.Σ.ΗΠ. Α Κατηγορια 2016-17
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
1. Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ – ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο 22/10/16 18:15 ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ Κ., ΝΤΟΝΤΗΣ Σ.
2. ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ – ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ ΚΑΤΩ ΛΑΨΙΣΤΑΣ Κυριακή 23/10/16 15:30 ΘΑΝΟΣ Δ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α.
3. Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Κυριακή 23/10/16 15:30 ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΚΑΡΑΛΗΣ Ε., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α.
MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ. Β Κατηγορια Α Ομιλος 2016-17
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
4. Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ – Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ ΚΡΥΑΣ Κυριακή 23/10/16 15:30 ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.
5. Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ – Α.Π.Ο.Ε.Λ. ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ Κυριακή 23/10/16 15:30 ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΚΑΣΣΟΣ Δ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β.
6. Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ – Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ ΝΗΣΟΥ Κυριακή 23/10/16 15:30 ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΠΕΧΛΕΒΑΝΟΥΔΗΣ Χ., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν.
7. Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ – Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ ΔΕΛΒΙΝΑΚΙΟΥ Κυριακή 23/10/16 15:30 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.
8. Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ – ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή 23/10/16 17:15 ΝΕΟΣ Κ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε.
MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ. Β Κατηγορια Β Ομιλος 2016-17
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
9. ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ – Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή 23/10/16 15:00 ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΧΑΛΚΗΣ Μ.
10. Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – Α.Σ.ΧΑΡΑΥΓΗΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗΣ Κυριακή 23/10/16 15:30 ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΗΛΙΑ Ε.
11. ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή 23/10/16 19:30 ΝΤΑΡΑΣ Β., ΚΑΣΣΟΣ Δ., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ.
Γ Κατηγορια Α Ομιλος 2016-17
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
12. Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ – ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗ ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Κυριακή 23/10/16 15:30 ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΔΙΟΝΥΣΗΣ Δ., ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν.
13. Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ – Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝ ΑΣΦΑΚΑΣ Κυριακή 23/10/16 15:30 ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ.
14. Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ Κυριακή 23/10/16 15:30 ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ., ΤΣΙΤΟΣ Μ.
Γ Κατηγορια Β Ομιλος 2016-17
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
15. Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ – ΠΥΡΡΟΣ ΜΠΙΖΑΝΙΟΥ Π.Ε.Α.Κ.Ι. Τετάρτη 19/10/16 16:00 ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ Α., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ.
16. ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη 19/10/16 19:40 ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο.
17. Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ – ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο 22/10/16 16:00 ΝΤΑΡΑΣ Β., ΡΑΠΤΗ Α., ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗΣ Χ.
18. Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ – Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή 23/10/16 13:00 ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Β.
19. ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ – Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Κυριακή 23/10/16 15:30 ΖΙΩΓΑ Α., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΜΑΚΡΗΣ Κ.
20. Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ – Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ ΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑ Κυριακή 23/10/16 15:30 ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΚΑΤΣΟΥΔΑΣ Π., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.

Όλες οι βαθμολογίες ΕΔΩ

Σχόλια

Comments are closed.