ΕΠΗ

Τα αποτελέσματα στις 3 κατηγορίες του ερασιτεχνικού

0

Νίκες πέτυχαν Ελεούσα και Χουλιαράδες και «σκαρφάλωσαν» βαθμολογικά στην Hall Of Brands Α’ Ερασιτεχνική. Στον Α’ Όμιλο της MAISON Β’ κατηγορίας Νησί και Πωγωνάτος μοιράστηκαν βαθμούς στο μεταξύ τους 1-1. Στον Β’ Όμιλο Ηλιόκαλη και Δροσοχώρι προχώρησαν με νίκες.

Δείτε τις βαθμολογίες ΕΔΩ

Hall of Brands Ε.Π.Σ.ΗΠ. Α Κατηγορια 2016-17
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Αποτέλεσμα
1. ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ 2-1
2. ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ – Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2-1
3. Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ – ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ 2-0
4. Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ – Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ 0-2
5. Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ – ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ  2-2
6. ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ – ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ 1-1
7. ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ – ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ 3-0
8. Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ – Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ 0-2
MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ. Β Κατηγορια Α Ομιλος 2016-17
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Αποτέλεσμα
9. Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 – Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ 3-1
10. Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ – Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ 6-2
11. ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ – Π.Α.Ο.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 3-1
12. Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ – ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ 2-0
13. Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣ – Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. 2-2
14. Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ – Α.Π.Ο.Ε.Λ. 1-2
15. Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ – Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ 4-2
16. Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ – Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ 1-1
MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ. Β Κατηγορια Β Ομιλος 2016-17
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Αποτέλεσμα
17. Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ – Α.Σ.ΧΑΡΑΥΓΗΣ 3-0 α.α.
18. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ – Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ 1-2
19. ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ – Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ 2-1
20. Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ – Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 5-2
21. Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ – ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ 0-1
22. Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣ  2-0
23. ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY – Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ 0-1
24. ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ – ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ 1-1
Γ Κατηγορια Α Ομιλος 2016-17
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Αποτέλεσμα
25. Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ – ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗ 4-1
26. ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ – Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 4-0
27. Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ – Α.Ε.ΚΑΡΥΩΝ 1-4
28. ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ – Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ 3-2
29. Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ – Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ 1-2
30. ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ – Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝ 1-1
31. ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ 3-1
Γ Κατηγορια Β Ομιλος 2016-17
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Αποτέλεσμα
32. ΑΕ ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ – Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙ 3-0 α.α.
33. Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ – Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ 0-1
34. ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ – ΠΥΡΡΟΣ ΜΠΙΖΑΝΙΟΥ 3-0
35. Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ – Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ 4-3
36. Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ – Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ 2-0

Σχόλια

Comments are closed.