BOOKSPOT

Τρία Γιαννιωτόπουλα σε προπονήσεις των εθνικών ομάδων βόλεϊ

0

Ανακοινώθηκε από την ΕΟΠΕ το πρόγραμμα των προπονήσεων των Εθνικών ομάδων για το χρονικό διάστημα 27-29 Δεκεμβρίου. Στις προπονήσεις θα υπάρξουν και γιαννιώτικες συμμετοχές, ο Ιάσονας Μάντζιος του ΑΓΣΙ στην Εθνική Παμπαίδων και οι Μητσοπούλου (ΑΓΣΙ) και Παππά (Ηρακλή) στην προεθνική παγκορασίδων.

Αναλυτικά:

ΕΘΝΙΚΗ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ (γκρουπ Θεσσαλονίκης)
Ο Ομοσπονδιακός προπονητής Αριστείδης Γιαμακίδης καλεί τους παρακάτω αθλητές σε συγκεντρωτική προπόνηση την Τρίτη, 27/12/2016 στο Ε.Γ. Μίκρας (Μίκρα 1) στις 14.00 (διάρκεια προπόνησης 14.30 – 17.30).

Παύλος Παυλίδης (Πήγασος Πολίχνης)
Φώτης Ρέτζιος (ΠΑΣ Ίκαρος Εδέσσας)
Κωνσταντίνος Κουτσόγιαννος (ΣΦΚ Πιερικός)
Ιάσων Αθανασίου (ΑΣ Ελπίς Αμπελοκήπων)
Χρήστος Σαλταφερίδης (ΑΣ Ελπίς Αμπελοκήπων)
Χρήστος Γιαμακίδης (ΑΣ Ελπίς Αμπελοκήπων)
Μιχαήλ Ρετζέπης (ΑΣ Ελπίς Αμπελοκήπων)
Νικόλαος Καλαγασίδης (ΑΠΣ Αίας Ευόσμου)
Ιάσωνας Μάντζιος (ΑΓΣ Ιωαννίνων)
Τριαντάφυλλος Αγγελίδης (ΦΕΣ Αριστοτέλης Σκύδρας)
Χαράλαμπος Κομητούδης (ΑΟ Σερρών)
Θεόδωρος Δορδοκίδης (ΑΕ Λάρισας)

ΕΘΝΙΚΗ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ (γκρουπ Θεσσαλονίκης)
Ο Ομοσπονδιακός προπονητής Αριστείδης Γιαμακίδης καλεί τους παρακάτω αθλητές σε συγκεντρωτική προπόνηση την Τετάρτη, 28/12/2016 στο Ε.Γ. Μίκρας (Μίκρα 1) στις 10.15 (διάρκεια προπόνησης 10.30 – 12.00) και φιλικό με ΑΣ Ελπίς Αμπελοκήπων(12.00-14.00).

Παύλος Παυλίδης (Πήγασος Πολίχνης)
Φώτης Ρέτζιος (ΠΑΣ Ίκαρος Εδέσσας)
Κωνσταντίνος Κουτσόγιαννος (ΣΦΚ Πιερικός)
Ιάσων Αθανασίου (ΑΣ Ελπίς Αμπελοκήπων)
Χρήστος Σαλταφερίδης (ΑΣ Ελπίς Αμπελοκήπων)
Χρήστος Γιαμακίδης (ΑΣ Ελπίς Αμπελοκήπων)
Μιχαήλ Ρετζέπης (ΑΣ Ελπίς Αμπελοκήπων)
Νικόλαος Καλαγασίδης (ΑΠΣ Αίας Ευόσμου)
Ιάσωνας Μάντζιος (ΑΓΣ Ιωαννίνων)
Τριαντάφυλλος Αγγελίδης (ΦΕΣ Αριστοτέλης Σκύδρας)
Χαράλαμπος Κομητούδης (ΑΟ Σερρών)
Θεόδωρος Δορδοκίδης (ΑΕ Λάρισας)

ΠΡΟΕΘΝΙΚΗ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (γκρουπ Βόρειας Ελλάδας 1)
Ο Ομοσπονδιακός προπονητής Κώστας Γκούντας και ο συνεργάτης του Ανέστης Γιαννακόπουλος καλούν τις παρακάτω αθλήτριες σε συγκεντρωτική προπόνηση την Τετάρτη, 28/12/2016 στο Κλειστό γυμναστήριο «Αλέξανδρος Νικολαΐδης» στην Πολίχνη στις 08.45 (διάρκεια προπόνησης 09.00 – 11.00) και στις 16.45 (διάρκεια προπόνησης 17.00-19.00).

Βίκυ Τσώνη (Χ.Α.Ν.Θ)
Περσεφόνη Παπαδοπούλου (ΠΟΓ Ηρακλής)
Κωνσταντίνα Μπαλογιάννη (ΑΣ Αστέρας Σίνδου)
Δέσποινα Βασδέκα (Φιλαθλητικός Τρικάλων)
Μαρία Μαργαριτοπούλου (Ε.Α.Λάρισας)
Λαμπρινή Μητσοπούλου (ΑΓΣ Ιωαννίνων)
Βασιλική Τζιουβαρά (Αστέρας Γρεβενών)
Βασιλική Μερτσιάνη (Α.Σ.Καμπανιακός)
Σοφία Τόλιου (Γ.Σ Δράμας)
Ιωάννα Ευθυκράτη (Α.Ο.Καβάλα)
Νικολέτα Ιωαννίδου (ΑΣ Ποσειδώνας)
Στέλλα Αντύπα (ΑΠΣ Ναύαρχου Βότση)
Αγνή Τριλυράκη (ΑΠΣ Ναύαρχου Βότση)
Κλειώ Παππά (Ηρακλής Ιωαννίνων)
Μαρία Μαρκάδα (Δ.Α.Σ.Ωραιοκάστρου)
Ναταλία Χότζ (Φ.Σ.Πάνθηρες Κοζάνης)
Αναστασία Χριστοδούλου (ΑΟΠ Μίλωνας Γιαννιτσών)
Μυρτώ Προφαντή (ΓΣ Βόλου)
Ευαγγελία Κουμπουρά (Φιλαθλητικός Λαρισα’ι’κος Συλ.)
Κατερίνα Σαριδάκη (ΑΠΣ Αίας Ευόσμου)
Βαλεντίνα Πυργιώτη (ΑΣ Ελπίς Αμπελοκήπων)
Τατιάνα Αρμουτσή (ΑΕΣ Προμηθέας Πυλαίας)
Δήμητρα Λαπούση (ΑΟ Σουφλαρίων)
Δέσποινα Βασδέκη (Φιλαθλητικός Τρικάλων)

 

Σχόλια

Comments are closed.