BOOKSPOT

Χωρίς ανάσα όλος ο Ιανουάριος με πρωτάθλημα και κύπελλο

0

Το πλήρες πρόγραμμα των τριών πρώτων αγωνιστικών του β’ γύρου ανακοίνωσε η Super League. Σε συνδυασμό με τα εξ’ αναβολής παιχνίδια της 1ης, 2ης και 11ης αγωνιστικής, αλλά και τη Γ’ φάση του κυπέλλου (διπλά παιχνίδια), όλος ο Ιανουάριος θα είναι χωρίς ανάσα για τις περισσότερες ομάδες της Super League, αφού θα υπάρχει κάθε μέρα, πλην ελαχίστων μόνο ημερών, αγωνιστική δράση!

Το πρόγραμμα Ιανουαρίου για τον ΠΑΣ Γιάννινα έχει ως εξής

Πέμπτη 5/1, ώρα 15:00 Πανιώνιος-ΠΑΣ Γιάννινα

Κυριακή 8/1, ώρα 15:00 ΠΑΟΚ-ΠΑΣ Γιάννινα

Τετάρτη 11/1, ώρα 17:15 Πλατανιάς-ΠΑΣ Γιάννινα (κύπελλο)

Κυριακή 15/1, ώρα 17:15 Ξάνθη-ΠΑΣ Γιάννινα

Τετάρτη 18/1, ώρα 15:00 ΠΑΣ Γιάννινα-Πανιώνιος

Δευτέρα 23/1, ώρα 19:30 ΠΑΣ Γιάννινα-ΠΑΟΚ

Πέμπτη 25/1, ώρα –:– ΠΑΣ Γιάννινα-Πλατανιάς (κύπελλο)

Κυριακή 29/1, ώρα 17:15 Ατρόμητος-ΠΑΣ Γιάννινα

Για τη 18η αγωνιστική δεν ορίστηκε παιχνίδι ημέρα Δευτέρα, κάτι που ενδεχομένως να σημαίνει ότι θα έχουμε αμέσως τη Δ’ φάση του κυπέλλου Ελλάδος.

Δείτε το αναλυτικό πρόγραμμα (16ης-18ης αγωνιστικής) του Πρωταθλήματος Super League.

Πρόγραμμα 16ης Αγωνιστικής
ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ  ΑΓΩΝΑΣ ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ
Τετάρτη 18/01/2017 15:00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – Α.Ο.Κ. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Τετάρτη 18/01/2017 15:00 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ «ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ»
Τετάρτη 18/01/2017 17:15 ΒΕΡΟΙΑ – Α.Ε.Λ. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ
Τετάρτη 18/01/2017 17:15 Α.Ο. ΞΑΝΘΗ – ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ ΞΑΝΘΗ ARENA
Τετάρτη 18/01/2017 17:15 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – Α.Ε.Κ. ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
Τετάρτη 18/01/2017 19:30 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ «ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ»
Πέμπτη 19/01/2017 17:15 Π.Α.Ο.Κ. – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ Α.Σ. ΠΑΟΚ ΤΟΥΜΠΑΣ
Πέμπτη 19/01/2017 19:30 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ «ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ»

 

Πρόγραμμα 17ης Αγωνιστικής
ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ  ΑΓΩΝΑΣ ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ
Σάββατο 21/01/2017 15:00 ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΒΕΡΟΙΑ ΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
Σάββατο 21/01/2017 17:15 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ Γ.Σ.Σ.
Σάββατο 21/01/2017 19:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – Α.Ο. ΞΑΝΘΗ ΣΤΑΔΙΟ «Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ»
Κυριακή 22/01/2017 15:00 Α.Ε.Κ. – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ Ο.Α.Κ.Α.
Κυριακή 22/01/2017 17:15 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
Κυριακή 22/01/2017 17:15 Α.Ε.Λ. – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ AEL FC ARENA
Κυριακή 22/01/2017 19:30 Α.Ο.Κ. – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Ε.Α.Κ. ΚΕΡΚΥΡΑΣ
Δευτέρα 23/01/2017 19:30 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Π.Α.Ο.Κ. ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ «ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ»

 

Πρόγραμμα 18ης Αγωνιστικής
ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ  ΑΓΩΝΑΣ ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ
Σάββατο 28/01/2017 15:00 ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ – Α.Ε.Λ. ΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
Σάββατο 28/01/2017 17:15 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΗΠΕΔΟ «ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ»
Σάββατο 28/01/2017 19:30 Α.Ο. ΞΑΝΘΗ – Α.Ε.Κ. ΞΑΝΘΗ ARENA
Κυριακή 29/01/2017 15:00 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ «ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ»
Κυριακή 29/01/2017 17:15 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Κυριακή 29/01/2017 17:15 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – Π.Α.Ο.Κ. ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
Κυριακή 29/01/2017 17:15 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – Α.Ο.Κ. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ
Κυριακή 29/01/2017 19:30 ΒΕΡΟΙΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

Σχόλια

Comments are closed.