Πραγματοποιήθηκαν την Δευτέρα στα γραφεία της ΕΠΣΗΠ οι κληρώσεις των πρωταθλημάτων Α’ και Β’ ερασιτεχνικής κατηγορίας. Τα πρωταθλήματα ξεκινάνε στις 9 και 10 Σεπτεμβρίου.
Δείτε πιο κάτω όλο το πρόγραμμα σε Α’ κατηγορία, αλλά και στους δύο ομίλους της Β’.
Το πρόγραμμα της Α’ Ερασιτεχνικής
1η Αγωνιστική
ΑΕ Πραμάντων – Κένταυρος Μουσιωτίτσας
Πασσαρών Ροδοτοπίου – ΠΑΟ Κρύας
Αετός Νήσου – ΑΟ Αμπελόκηποι
ΠΑΣ Κράψης – Αγροτικός Αστέρας Άνω Καλαμά
ΑΕ Μικρασιατών – ΑΕ Χουλιαράδων
ΑΟ Βελισσαρίου – Προοδευτική Περάματος
Θύελλα Κατσικά – Θύελλα Ελεούσας
ΑΟ Ανατολής – Θρίαμβος Σερβιανών
2η Αγωνιστική
Πασσαρών Ροδοτοπίου – ΑΕ Πραμάντων
Κένταυρος Μουσιωτίτσας – Αετός Νήσου
ΠΑΟ Κρύας – ΠΑΣ Κράψης
ΑΟ Αμπελόκηποι – ΑΕ Μικρασιατών
Αγροτικός Αστέρας Άνω Καλαμά – ΑΟ Βελισσαρίου
ΑΕ Χουλιαράδων – Θύελλα Κατσικά
Προοδευτική Περάματος – Θρίαμβος Σερβιανών
Θύελλα Ελεούσας – ΑΟ Ανατολής
3η Αγωνιστική
ΑΕ Πραμάντων – Αετός Νήσου
ΠΑΣ Κράψης – Πασσαρών Ροδοτοπίου
ΑΕ Μικρασιατών – Κένταυρος Μουσιωτίτσας
ΑΟ Βελισσαρίου – ΠΑΟ Κρύας
Θύελλα Κατσικά – ΑΟ Αμπελόκηποι
Θρίαμβος Σερβιανών – Αγροτικός Αστέρας Άνω Καλαμά
ΑΟ Ανατολής – ΑΕ Χουλιαράδων
Προοδευτική Περάματος – Θύελλα Ελεούσας
4η Αγωνιστική
ΠΑΣ Κράψης – ΑΕ Πραμάντων
Αετός Νήσου – ΑΕ Μικρασιατών
Πασσαρών Ροδοτοπίου – ΑΟ Βελισσαρίου
Κένταυρος Μουσιωτίτσας – Θύελλα Κατσικά
ΠΑΟ Κρύας – Θρίαμβος Σερβιανών
ΑΟ Αμπελόκηποι – ΑΟ Ανατολής
Αγροτικός Αστέρας Άνω Καλαμά – Θύελλα Ελεούσας
ΑΕ Χουλιαράδων – Προοδευτική Περάματος
5η Αγωνιστική
ΑΕ Πραμάντων – ΑΕ Μικρασιατών
ΑΟ Βελισσαρίου – ΠΑΣ Κράψης
Θύελλα Κατσικά – Αετός Νήσου
Θρίαμβος Σερβιανών – Πασσαρών Ροδοτοπίου
ΑΟ Ανατολής – Κένταυρος Μουσιωτίτσας
Θύελλα Ελεούσας – ΠΑΟ Κρύας
Προοδευτική Περάματος – ΑΟ Αμπελόκηποι
Αγροτικός Αστέρας Άνω Καλαμά – ΑΕ Χουλιαράδων
6η Αγωνιστική
ΑΟ Βελισσαρίου – ΑΕ Πραμάντων
ΑΕ Μικρασιατών – Θύελλα Κατσικά
ΠΑΣ Κράψης – Θρίαμβος Σερβιανών
Αετός Νήσου – ΑΟ Ανατολής
Πασσαρών Ροδοτοπίου – Θύελλα Ελεούσας
Κένταυρος Μουσιωτίτσας – Προοδευτική Περάματος
ΠΑΟ Κρύας – ΑΕ Χουλιαράδων
ΑΟ Αμπελόκηποι – Αγροτικός Αστέρας Άνω Καλαμά
7η Αγωνιστική
ΑΕ Πραμάντων – Θύελλα Κατσικά
Θρίαμβος Σερβιανών – ΑΟ Βελισσαρίου
ΑΟ Ανατολής – ΑΕ Μικρασιατών
Θύελλα Ελεούσας – ΠΑΣ Κράψης
Προοδευτική Περάματος – Αετός Νήσου
ΑΕ Χουλιαράδων – Πασσαρών Ροδοτοπίου
Αγροτικός Αστέρας Άνω Καλαμά – Κένταυρος Μουσιωτίτσας
ΠΑΟ Κρύας – ΑΟ Αμπελόκηποι
8η Αγωνιστική
Θρίαμβος Σερβιανών – ΑΕ Πραμάντων
Θύελλα Κατσικά – ΑΟ Ανατολής
ΑΟ Βελισσαρίου – Θύελλα Ελεούσας
ΑΕ Μικρασιατών – Προοδευτική Περάματος
ΠΑΣ Κράψης – ΑΕ Χουλιαράδων
Αετός Νήσου – Αγροτικός Αστέρας Άνω Καλαμά
Πασσαρών Ροδοτοπίου – ΑΟ Αμπελόκηποι
Κένταυρος Μουσιωτίτσας – ΠΑΟ Κρύας
9η Αγωνιστική
ΑΕ Πραμάντων – ΑΟ Ανατολής
Θύελλα Ελεούσας – Θρίαμβος Σερβιανών
Προοδευτική Περάματος – Θύελλα Κατσικά
ΑΕ Χουλιαράδων – ΑΟ Βελισσαρίου
Αγροτικός Αστέρας Άνω Καλαμά – ΑΕ Μικρασιατών
ΑΟ Αμπελόκηποι – ΠΑΣ Κράψης
ΠΑΟ Κρύας – Αετός Νήσου
Κένταυρος Μουσιωτίτσας – Πασσαρών Ροδοτοπίου
10η Αγωνιστική
Θύελλα Ελεούσας – ΑΕ Πραμάντων
ΑΟ Ανατολής – Προοδευτική Περάματος
Θρίαμβος Σερβιανών – ΑΕ Χουλιαράδων
Θύελλα Κατσικά – Αγροτικός Αστέρας Άνω Καλαμά
ΑΟ Βελισσαρίου – ΑΟ Αμπελόκηποι
ΑΕ Μικρασιατών – ΠΑΟ Κρύας
ΠΑΣ Κράψης – Κένταυρος Μουσιωτίτσας
Αετός Νήσου – Πασσαρών Ροδοτοπίου
11η Αγωνιστική
ΑΕ Πραμάντων – Προοδευτική Περάματος
ΑΕ Χουλιαράδων – Θύελλα Ελεούσας
Αγροτικός Αστέρας Άνω Καλαμά – ΑΟ Ανατολής
ΑΟ Αμπελόκηποι – Θρίαμβος Σερβιανών
ΠΑΟ Κρύας – Θύελλα Κατσικά
Κένταυρος Μουσιωτίτσας – ΑΟ Βελισσαρίου
Πασσαρών Ροδοτοπίου – ΑΕ Μικρασιατών
Αετός Νήσου – ΠΑΣ Κράψης
12η Αγωνιστική
ΑΕ Χουλιαράδων – ΑΕ Πραμάντων
Προοδευτική Περάματος – Αγροτικός Αστέρας Άνω Καλαμά
Θύελλα Ελεούσας – ΑΟ Αμπελόκηποι
ΑΟ Ανατολής – ΠΑΟ Κρύας
Θρίαμβος Σερβιανών – Κένταυρος Μουσιωτίτσας
Θύελλα Κατσικά – Πασσαρών Ροδοτοπίου
ΑΟ Βελισσαρίου – Αετός Νήσου
ΑΕ Μικρασιατών – ΠΑΣ Κράψης
13η Αγωνιστική
ΑΕ Πραμάντων – Αγροτικός Αστέρας Άνω Καλαμά
ΑΟ Αμπελόκηποι – ΑΕ Χουλιαράδων
ΠΑΟ Κρύας – Προοδευτική Περάματος
Κένταυρος Μουσιωτίτσας – Θύελλα Ελεούσας
Πασσαρών Ροδοτοπίου – ΑΟ Ανατολής
Αετός Νήσου – Θρίαμβος Σερβιανών
ΠΑΣ Κράψης – Θύελλα Κατσικά
ΑΕ Μικρασιατών – ΑΟ Βελισσαρίου
14η Αγωνιστική
ΑΟ Αμπελόκηποι – ΑΕ Πραμάντων
Αγροτικός Αστέρας Άνω Καλαμά – ΠΑΟ Κρύας
ΑΕ Χουλιαράδων – Κένταυρος Μουσιωτίτσας
Προοδευτική Περάματος – Πασσαρών Ροδοτοπίου
Θύελλα Ελεούσας – Αετός Νήσου
ΑΟ Ανατολής – ΠΑΣ Κράψης
Θρίαμβος Σερβιανών – ΑΕ Μικρασιατών
Θύελλα Κατσικά – ΑΟ Βελισσαρίου
15η Αγωνιστική
ΑΕ Πραμάντων – ΠΑΟ Κρύας
Κένταυρος Μουσιωτίτσας – ΑΟ Αμπελόκηποι
Πασσαρών Ροδοτοπίου – Αγροτικός Αστέρας Άνω Καλαμά
Αετός Νήσου – ΑΕ Χουλιαράδων
ΠΑΣ Κράψης – Προοδευτική Περάματος
ΑΕ Μικρασιατών – Θύελλα Ελεούσας
ΑΟ Βελισσαρίου – ΑΟ Ανατολής
Θύελλα Κατσικά – Θρίαμβος Σερβιανών
16η Αγωνιστική
Κένταυρος Μουσιωτίτσας – ΑΕ Πραμάντων
ΠΑΟ Κρύας – Πασσαρών Ροδοτοπίου
ΑΟ Αμπελόκηποι – Αετός Νήσου
Αγροτικός Αστέρας Άνω Καλαμά – ΠΑΣ Κράψης
ΑΕ Χουλιαράδων – ΑΕ Μικρασιατών
Προοδευτική Περάματος – ΑΟ Βελισσαρίου
Θύελλα Ελεούσας – Θύελλα Κατσικά
Θρίαμβος Σερβιανών – ΑΟ Ανατολής
17η Αγωνιστική
ΑΕ Πραμάντων – Πασσαρών Ροδοτοπίου
Αετός Νήσου – Κένταυρος Μουσιωτίτσας
ΠΑΣ Κράψης – ΠΑΟ Κρύας
ΑΕ Μικρασιατών – ΑΟ Αμπελόκηποι
ΑΟ Βελισσαρίου – Αγροτικός Αστέρας Άνω Καλαμά
Θύελλα Κατσικά – ΑΕ Χουλιαράδων
Θρίαμβος Σερβιανών – Προοδευτική Περάματος
ΑΟ Ανατολής – Θύελλα Ελεούσας
18η Αγωνιστική
Αετός Νήσου – ΑΕ Πραμάντων
Πασσαρών Ροδοτοπίου – ΠΑΣ Κράψης
Κένταυρος Μουσιωτίτσας – ΑΕ Μικρασιατών
ΠΑΟ Κρύας – ΑΟ Βελισσαρίου
ΑΟ Αμπελόκηποι – Θύελλα Κατσικά
Αγροτικός Αστέρας Άνω Καλαμά – Θρίαμβος Σερβιανών
ΑΕ Χουλιαράδων – ΑΟ Ανατολής
Θύελλα Ελεούσας – Προοδευτική Περάματος
19η Αγωνιστική
ΑΕ Πραμάντων – ΠΑΣ Κράψης
ΑΕ Μικρασιατών – Αετός Νήσου
ΑΟ Βελισσαρίου – Πασσαρών Ροδοτοπίου
Θύελλα Κατσικά – Κένταυρος Μουσιωτίτσας
Θρίαμβος Σερβιανών – ΠΑΟ Κρύας
ΑΟ Ανατολής – ΑΟ Αμπελόκηποι
Θύελλα Ελεούσας – Αγροτικός Αστέρας Άνω Καλαμά
Προοδευτική Περάματος – ΑΕ Χουλιαράδων
20η Αγωνιστική
ΑΕ Μικρασιατών – ΑΕ Πραμάντων
ΠΑΣ Κράψης – ΑΟ Βελισσαρίου
Αετός Νήσου – Θύελλα Κατσικά
Πασσαρών Ροδοτοπίου – Θρίαμβος Σερβιανών
Κένταυρος Μουσιωτίτσας – ΑΟ Ανατολής
ΠΑΟ Κρύας – Θύελλα Ελεούσας
ΑΟ Αμπελόκηποι – Προοδευτική Περάματος
ΑΕ Χουλιαράδων – Αγροτικός Αστέρας Άνω Καλαμά
21η Αγωνιστική
ΑΕ Πραμάντων – ΑΟ Βελισσαρίου
Θύελλα Κατσικά – ΑΕ Μικρασιατών
Θρίαμβος Σερβιανών – ΠΑΣ Κράψης
ΑΟ Ανατολής – Αετός Νήσου
Θύελλα Ελεούσας – Πασσαρών Ροδοτοπίου
Προοδευτική Περάματος – Κένταυρος Μουσιωτίτσας
ΑΕ Χουλιαράδων – ΠΑΟ Κρύας
Αγροτικός Αστέρας Άνω Καλαμά – ΑΟ Αμπελόκηποι
22η Αγωνιστική
Θύελλα Κατσικά – ΑΕ Πραμάντων
ΑΟ Βελισσαρίου – Θρίαμβος Σερβιανών
ΑΕ Μικρασιατών – ΑΟ Ανατολής
ΠΑΣ Κράψης – Θύελλα Ελεούσας
Αετός Νήσου – Προοδευτική Περάματος
Πασσαρών Ροδοτοπίου – ΑΕ Χουλιαράδων
Κένταυρος Μουσιωτίτσας – Αγροτικός Αστέρας Άνω Καλαμά
ΑΟ Αμπελόκηποι – ΠΑΟ Κρύας
23η Αγωνιστική
ΑΕ Πραμάντων – Θρίαμβος Σερβιανών
ΑΟ Ανατολής – Θύελλα Κατσικά
Θύελλα Ελεούσας – ΑΟ Βελισσαρίου
Προοδευτική Περάματος – ΑΕ Μικρασιατών
ΑΕ Χουλιαράδων – ΠΑΣ Κράψης
Αγροτικός Αστέρας Άνω Καλαμά – Αετός Νήσου
ΑΟ Αμπελόκηποι – Πασσαρών Ροδοτοπίου
ΠΑΟ Κρύας – Κένταυρος Μουσιωτίτσας
24η Αγωνιστική
ΑΟ Ανατολής – ΑΕ Πραμάντων
Θρίαμβος Σερβιανών – Θύελλα Ελεούσας
Θύελλα Κατσικά – Προοδευτική Περάματος
ΑΟ Βελισσαρίου – ΑΕ Χουλιαράδων
ΑΕ Μικρασιατών – Αγροτικός Αστέρας Άνω Καλαμά
ΠΑΣ Κράψης – ΑΟ Αμπελόκηποι
Αετός Νήσου – ΠΑΟ Κρύας
Πασσαρών Ροδοτοπίου – Κένταυρος Μουσιωτίτσας
25η Αγωνιστική
ΑΕ Πραμάντων – Θύελλα Ελεούσας
Προοδευτική Περάματος – ΑΟ Ανατολής
ΑΕ Χουλιαράδων – Θρίαμβος Σερβιανών
Αγροτικός Αστέρας Άνω Καλαμά – Θύελλα Κατσικά
ΑΟ Αμπελόκηποι – ΑΟ Βελισσαρίου
ΠΑΟ Κρύας – ΑΕ Μικρασιατών
Κένταυρος Μουσιωτίτσας – ΠΑΣ Κράψης
Πασσαρών Ροδοτοπίου – Αετός Νήσου
26η Αγωνιστική
Προοδευτική Περάματος – ΑΕ Πραμάντων
Θύελλα Ελεούσας – ΑΕ Χουλιαράδων
ΑΟ Ανατολής – Αγροτικός Αστέρας Άνω Καλαμά
Θρίαμβος Σερβιανών – ΑΟ Αμπελόκηποι
Θύελλα Κατσικά – ΠΑΟ Κρύας
ΑΟ Βελισσαρίου – Κένταυρος Μουσιωτίτσας
ΑΕ Μικρασιατών – Πασσαρών Ροδοτοπίου
ΠΑΣ Κράψης – Αετός Νήσου
27η Αγωνιστική
ΑΕ Πραμάντων – ΑΕ Χουλιαράδων
Αγροτικός Αστέρας Άνω Καλαμά – Προοδευτική Περάματος
ΑΟ Αμπελόκηποι – Θύελλα Ελεούσας
ΠΑΟ Κρύας – ΑΟ Ανατολής
Κένταυρος Μουσιωτίτσας – Θρίαμβος Σερβιανών
Πασσαρών Ροδοτοπίου – Θύελλα Κατσικά
Αετός Νήσου – ΑΟ Βελισσαρίου
ΠΑΣ Κράψης – ΑΕ Μικρασιατών
28η Αγωνιστική
Αγροτικός Αστέρας Άνω Καλαμά – ΑΕ Πραμάντων
ΑΕ Χουλιαράδων – ΑΟ Αμπελόκηποι
Προοδευτική Περάματος – ΠΑΟ Κρύας
Θύελλα Ελεούσας – Κένταυρος Μουσιωτίτσας
ΑΟ Ανατολής – Πασσαρών Ροδοτοπίου
Θρίαμβος Σερβιανών – Αετός Νήσου
Θύελλα Κατσικά – ΠΑΣ Κράψης
ΑΟ Βελισσαρίου – ΑΕ Μικρασιατών
29η Αγωνιστική
ΑΕ Πραμάντων – ΑΟ Αμπελόκηποι
ΠΑΟ Κρύας – Αγροτικός Αστέρας Άνω Καλαμά
Κένταυρος Μουσιωτίτσας – ΑΕ Χουλιαράδων
Πασσαρών Ροδοτοπίου – Προοδευτική Περάματος
Αετός Νήσου – Θύελλα Ελεούσας
ΠΑΣ Κράψης – ΑΟ Ανατολής
ΑΕ Μικρασιατών – Θρίαμβος Σερβιανών
ΑΟ Βελισσαρίου – Θύελλα Κατσικά
30η Αγωνιστική
ΠΑΟ Κρύας – ΑΕ Πραμάντων
ΑΟ Αμπελόκηποι – Κένταυρος Μουσιωτίτσας
Αγροτικός Αστέρας Άνω Καλαμά – Πασσαρών Ροδοτοπίου
ΑΕ Χουλιαράδων – Αετός Νήσου
Προοδευτική Περάματος – ΠΑΣ Κράψης
Θύελλα Ελεούσας – ΑΕ Μικρασιατών
ΑΟ Ανατολής – ΑΟ Βελισσαρίου
Θρίαμβος Σερβιανών – Θύελλα Κατσικά
Το πρόγραμμα του Α’ ομίλου της Β΄ Ερασιτεχνικής
1η Αγωνιστική
Αναγέννηση Κεφαλόβρυσου – Αστήρ Αμφιθέας
ΠΑΣ Περίβλεπτος – ΑΟ Σταυρακίου
ΑΠΟΕΛ – ΠΑΣ Αγίας Μαρίνας
ΑΟ Ζωοδόχος – Πανζαγορισιακός
Απείθαρχος Ιωαννίνων – Πίνδος Κόνιτσας
ΑΕ Καρυών – ΑΟ Κόντσικας
ΑΕΔ Πωγωνάτος – ΑΕ Γιάννενα
ΑΕ Κληματιάς – ΠΑΣ Κάστρου
2η Αγωνιστική
ΠΑΣ Περίβλεπτος – Αναγέννηση Κεφαλόβρυσου
Αστήρ Αμφιθέας – ΑΠΟΕΛ
ΑΟ Σταυρακίου – ΑΟ Ζωοδόχος
ΠΑΣ Αγίας Μαρίνας – Απείθαρχος Ιωαννίνων
Πανζαγορισιακός – ΑΕ Καρυών
Πίνδος Κόνιτσας – ΑΕΔ Πωγωνάτος
ΑΟ Κόντσικας – ΠΑΣ Κάστρου
ΑΕ Γιάννενα – ΑΕ Κληματιάς
3η Αγωνιστική
Αναγέννηση Κεφαλόβρυσου – ΑΠΟΕΛ
ΑΟ Ζωοδόχος – ΠΑΣ Περίβλεπτος
Απείθαρχος Ιωαννίνων – Αστήρ Αμφιθέας
ΑΕ Καρυών – ΑΟ Σταυρακίου
ΑΕΔ Πωγωνάτος – ΠΑΣ Αγίας Μαρίνας
ΠΑΣ Κάστρου – Πανζαγορισιακός
ΑΕ Κληματιάς – Πίνδος Κόνιτσας
ΑΟ Κόντσικας – ΑΕ Γιάννενα
4η Αγωνιστική
ΑΟ Ζωοδόχος – Αναγέννηση Κεφαλόβρυσου
ΑΠΟΕΛ – Απείθαρχος Ιωαννίνων
ΠΑΣ Περίβλεπτος – ΑΕ Καρυών
Αστήρ Αμφιθέας – ΑΕΔ Πωγωνάτος
ΑΟ Σταυρακίου – ΠΑΣ Κάστρου
ΠΑΣ Αγίας Μαρίνας – ΑΕ Κληματιάς
Πανζαγορισιακός – ΑΕ Γιάννενα
Πίνδος Κόνιτσας – ΑΟ Κόντσικας
5η Αγωνιστική
Αναγέννηση Κεφαλόβρυσου – Απείθαρχος Ιωαννίνων
ΑΕ Καρυών – ΑΟ Ζωοδόχος
ΑΕΔ Πωγωνάτος – ΑΠΟΕΛ
ΠΑΣ Κάστρου – ΠΑΣ Περίβλεπτος
ΑΕ Κληματιάς – Αστήρ Αμφιθέας
ΑΕ Γιάννενα – ΑΟ Σταυρακίου
ΑΟ Κόντσικας – ΠΑΣ Αγίας Μαρίνας
Πανζαγορισιακός – Πίνδος Κόνιτσας
6η Αγωνιστική
ΑΕ Καρυών – Αναγέννηση Κεφαλόβρυσου
Απείθαρχος Ιωαννίνων – ΑΕΔ Πωγωνάτος
ΑΟ Ζωοδόχος – ΠΑΣ Κάστρου
ΑΠΟΕΛ – ΑΕ Κληματιάς
ΠΑΣ Περίβλεπτος – ΑΕ Γιάννενα
Αστήρ Αμφιθέας – ΑΟ Κόντσικας
ΑΟ Σταυρακίου – Πίνδος Κόνιτσας
ΠΑΣ Αγίας Μαρίνας – Πανζαγορισιακός
7η Αγωνιστική
Αναγέννηση Κεφαλόβρυσου – ΑΕΔ Πωγωνάτος
ΠΑΣ Κάστρου – ΑΕ Καρυών
ΑΕ Κληματιάς – Απείθαρχος Ιωαννίνων
ΑΕ Γιάννενα – ΑΟ Ζωοδόχος
ΑΟ Κόντσικας – ΑΠΟΕΛ
Πίνδος Κόνιτσας – ΠΑΣ Περίβλεπτος
Πανζαγορισιακός – Αστήρ Αμφιθέας
ΑΟ Σταυρακίου – ΠΑΣ Αγίας Μαρίνας
8η Αγωνιστική
ΠΑΣ Κάστρου – Αναγέννηση Κεφαλόβρυσου
ΑΕΔ Πωγωνάτος – ΑΕ Κληματιάς
ΑΕ Καρυών – ΑΕ Γιάννενα
Απείθαρχος Ιωαννίνων – ΑΟ Κόντσικας
ΑΟ Ζωοδόχος – Πίνδος Κόνιτσας
ΑΠΟΕΛ – Πανζαγορισιακός
ΠΑΣ Περίβλεπτος – ΠΑΣ Αγίας Μαρίνας
Αστήρ Αμφιθέας – ΑΟ Σταυρακίου
9η Αγωνιστική
Αναγέννηση Κεφαλόβρυσου – ΑΕ Κληματιάς
ΑΕ Γιάννενα – ΠΑΣ Κάστρου
ΑΟ Κόντσικας – ΑΕΔ Πωγωνάτος
Πίνδος Κόνιτσας – ΑΕ Καρυών
Πανζαγορισιακός – Απείθαρχος Ιωαννίνων
ΠΑΣ Αγίας Μαρίνας – ΑΟ Ζωοδόχος
ΑΟ Σταυρακίου – ΑΠΟΕΛ
Αστήρ Αμφιθέας – ΠΑΣ Περίβλεπτος
10η Αγωνιστική
ΑΕ Γιάννενα – Αναγέννηση Κεφαλόβρυσου
ΑΕ Κληματιάς – ΑΟ Κόντσικας
ΠΑΣ Κάστρου – Πίνδος Κόνιτσας
ΑΕΔ Πωγωνάτος – Πανζαγορισιακός
ΑΕ Καρυών – ΠΑΣ Αγίας Μαρίνας
Απείθαρχος Ιωαννίνων – ΑΟ Σταυρακίου
ΑΟ Ζωοδόχος – Αστήρ Αμφιθέας
ΑΠΟΕΛ – ΠΑΣ Περίβλεπτος
11η Αγωνιστική
Αναγέννηση Κεφαλόβρυσου – ΑΟ Κόντσικας
Πίνδος Κόνιτσας – ΑΕ Γιάννενα
Πανζαγορισιακός – ΑΕ Κληματιάς
ΠΑΣ Αγίας Μαρίνας – ΠΑΣ Κάστρου
ΑΟ Σταυρακίου – ΑΕΔ Πωγωνάτος
Αστήρ Αμφιθέας – ΑΕ Καρυών
ΠΑΣ Περίβλεπτος – Απείθαρχος Ιωαννίνων
ΑΠΟΕΛ – ΑΟ Ζωοδόχος
12η Αγωνιστική
Πίνδος Κόνιτσας – Αναγέννηση Κεφαλόβρυσου
ΑΟ Κόντσικας – Πανζαγορισιακός
ΑΕ Γιάννενα – ΠΑΣ Αγίας Μαρίνας
ΑΕ Κληματιάς – ΑΟ Σταυρακίου
ΠΑΣ Κάστρου – Αστήρ Αμφιθέας
ΑΕΔ Πωγωνάτος – ΠΑΣ Περίβλεπτος
ΑΕ Καρυών – ΑΠΟΕΛ
Απείθαρχος Ιωαννίνων – ΑΟ Ζωοδόχος
13η Αγωνιστική
Αναγέννηση Κεφαλόβρυσου – Πανζαγορισιακός
ΠΑΣ Αγίας Μαρίνας – Πίνδος Κόνιτσας
ΑΟ Σταυρακίου – ΑΟ Κόντσικας
Αστήρ Αμφιθέας – ΑΕ Γιάννενα
ΠΑΣ Περίβλεπτος – ΑΕ Κληματιάς
ΑΠΟΕΛ – ΠΑΣ Κάστρου
ΑΟ Ζωοδόχος – ΑΕΔ Πωγωνάτος
Απείθαρχος Ιωαννίνων – ΑΕ Καρυών
14η Αγωνιστική
ΠΑΣ Αγίας Μαρίνας – Αναγέννηση Κεφαλόβρυσου
Πανζαγορισιακός – ΑΟ Σταυρακίου
Πίνδος Κόνιτσας – Αστήρ Αμφιθέας
ΑΟ Κόντσικας – ΠΑΣ Περίβλεπτος
ΑΕ Γιάννενα – ΑΠΟΕΛ
ΑΕ Κληματιάς – ΑΟ Ζωοδόχος
ΠΑΣ Κάστρου – Απείθαρχος Ιωαννίνων
ΑΕΔ Πωγωνάτος – ΑΕ Καρυών
15η Αγωνιστική
Αναγέννηση Κεφαλόβρυσου – ΑΟ Σταυρακίου
Αστήρ Αμφιθέας – ΠΑΣ Αγίας Μαρίνας
ΠΑΣ Περίβλεπτος – Πανζαγορισιακός
ΑΠΟΕΛ – Πίνδος Κόνιτσας
ΑΟ Ζωοδόχος – ΑΟ Κόντσικας
Απείθαρχος Ιωαννίνων – ΑΕ Γιάννενα
ΑΕ Καρυών – ΑΕ Κληματιάς
ΑΕΔ Πωγωνάτος – ΠΑΣ Κάστρου
16η Αγωνιστική
Αστήρ Αμφιθέας – Αναγέννηση Κεφαλόβρυσου
ΑΟ Σταυρακίου – ΠΑΣ Περίβλεπτος
ΠΑΣ Αγίας Μαρίνας – ΑΠΟΕΛ
Πανζαγορισιακός – ΑΟ Ζωοδόχος
Πίνδος Κόνιτσας – Απείθαρχος Ιωαννίνων
ΑΟ Κόντσικας – ΑΕ Καρυών
ΑΕ Γιάννενα – ΑΕΔ Πωγωνάτος
ΠΑΣ Κάστρου – ΑΕ Κληματιάς
17η Αγωνιστική
Αναγέννηση Κεφαλόβρυσου – ΠΑΣ Περίβλεπτος
ΑΠΟΕΛ – Αστήρ Αμφιθέας
ΑΟ Ζωοδόχος – ΑΟ Σταυρακίου
Απείθαρχος Ιωαννίνων – ΠΑΣ Αγίας Μαρίνας
ΑΕ Καρυών – Πανζαγορισιακός
ΑΕΔ Πωγωνάτος – Πίνδος Κόνιτσας
ΠΑΣ Κάστρου – ΑΟ Κόντσικας
ΑΕ Κληματιάς – ΑΕ Γιάννενα
18η Αγωνιστική
ΑΠΟΕΛ – Αναγέννηση Κεφαλόβρυσου
ΠΑΣ Περίβλεπτος – ΑΟ Ζωοδόχος
Αστήρ Αμφιθέας – Απείθαρχος Ιωαννίνων
ΑΟ Σταυρακίου – ΑΕ Καρυών
ΠΑΣ Αγίας Μαρίνας – ΑΕΔ Πωγωνάτος
Πανζαγορισιακός – ΠΑΣ Κάστρου
Πίνδος Κόνιτσας – ΑΕ Κληματιάς
ΑΕ Γιάννενα – ΑΟ Κόντσικας
19η Αγωνιστική
Αναγέννηση Κεφαλόβρυσου – ΑΟ Ζωοδόχος
Απείθαρχος Ιωαννίνων – ΑΠΟΕΛ
ΑΕ Καρυών – ΠΑΣ Περίβλεπτος
ΑΕΔ Πωγωνάτος – Αστήρ Αμφιθέας
ΠΑΣ Κάστρου – ΑΟ Σταυρακίου
ΑΕ Κληματιάς – ΠΑΣ Αγίας Μαρίνας
ΑΕ Γιάννενα – Πανζαγορισιακός
ΑΟ Κόντσικας – Πίνδος Κόνιτσας
20η Αγωνιστική
Απείθαρχος Ιωαννίνων – Αναγέννηση Κεφαλόβρυσου
ΑΟ Ζωοδόχος – ΑΕ Καρυών
ΑΠΟΕΛ – ΑΕΔ Πωγωνάτος
ΠΑΣ Περίβλεπτος – ΠΑΣ Κάστρου
Αστήρ Αμφιθέας – ΑΕ Κληματιάς
ΑΟ Σταυρακίου – ΑΕ Γιάννενα
ΠΑΣ Αγίας Μαρίνας – ΑΟ Κόντσικας
Πίνδος Κόνιτσας – Πανζαγορισιακός
21η Αγωνιστική
Αναγέννηση Κεφαλόβρυσου – ΑΕ Καρυών
ΑΕΔ Πωγωνάτος – Απείθαρχος Ιωαννίνων
ΠΑΣ Κάστρου – ΑΟ Ζωοδόχος
ΑΕ Κληματιάς – ΑΠΟΕΛ
ΑΕ Γιάννενα – ΠΑΣ Περίβλεπτος
ΑΟ Κόντσικας – Αστήρ Αμφιθέας
Πίνδος Κόνιτσας – ΑΟ Σταυρακίου
Πανζαγορισιακός – ΠΑΣ Αγίας Μαρίνας
22η Αγωνιστική
ΑΕΔ Πωγωνάτος – Αναγέννηση Κεφαλόβρυσου
ΑΕ Καρυών – ΠΑΣ Κάστρου
Απείθαρχος Ιωαννίνων – ΑΕ Κληματιάς
ΑΟ Ζωοδόχος – ΑΕ Γιάννενα
ΑΠΟΕΛ – ΑΟ Κόντσικας
ΠΑΣ Περίβλεπτος – Πίνδος Κόνιτσας
Αστήρ Αμφιθέας – Πανζαγορισιακός
ΠΑΣ Αγίας Μαρίνας – ΑΟ Σταυρακίου
23η Αγωνιστική
Αναγέννηση Κεφαλόβρυσου – ΠΑΣ Κάστρου
ΑΕ Κληματιάς – ΑΕΔ Πωγωνάτος
ΑΕ Γιάννενα – ΑΕ Καρυών
ΑΟ Κόντσικας – Απείθαρχος Ιωαννίνων
Πίνδος Κόνιτσας – ΑΟ Ζωοδόχος
Πανζαγορισιακός – ΑΠΟΕΛ
ΠΑΣ Αγίας Μαρίνας – ΠΑΣ Περίβλεπτος
ΑΟ Σταυρακίου – Αστήρ Αμφιθέας
24η Αγωνιστική
ΑΕ Κληματιάς – Αναγέννηση Κεφαλόβρυσου
ΠΑΣ Κάστρου – ΑΕ Γιάννενα
ΑΕΔ Πωγωνάτος – ΑΟ Κόντσικας
ΑΕ Καρυών – Πίνδος Κόνιτσας
Απείθαρχος Ιωαννίνων – Πανζαγορισιακός
ΑΟ Ζωοδόχος – ΠΑΣ Αγίας Μαρίνας
ΑΠΟΕΛ – ΑΟ Σταυρακίου
ΠΑΣ Περίβλεπτος – Αστήρ Αμφιθέας
25η Αγωνιστική
Αναγέννηση Κεφαλόβρυσου – ΑΕ Γιάννενα
ΑΟ Κόντσικας – ΑΕ Κληματιάς
Πίνδος Κόνιτσας – ΠΑΣ Κάστρου
Πανζαγορισιακός – ΑΕΔ Πωγωνάτος
ΠΑΣ Αγίας Μαρίνας – ΑΕ Καρυών
ΑΟ Σταυρακίου – Απείθαρχος Ιωαννίνων
Αστήρ Αμφιθέας – ΑΟ Ζωοδόχος
ΠΑΣ Περίβλεπτος – ΑΠΟΕΛ
26η Αγωνιστική
ΑΟ Κόντσικας – Αναγέννηση Κεφαλόβρυσου
ΑΕ Γιάννενα – Πίνδος Κόνιτσας
ΑΕ Κληματιάς – Πανζαγορισιακός
ΠΑΣ Κάστρου – ΠΑΣ Αγίας Μαρίνας
ΑΕΔ Πωγωνάτος – ΑΟ Σταυρακίου
ΑΕ Καρυών – Αστήρ Αμφιθέας
Απείθαρχος Ιωαννίνων – ΠΑΣ Περίβλεπτος
ΑΟ Ζωοδόχος – ΑΠΟΕΛ
27η Αγωνιστική
Αναγέννηση Κεφαλόβρυσου – Πίνδος Κόνιτσας
Πανζαγορισιακός – ΑΟ Κόντσικας
ΠΑΣ Αγίας Μαρίνας – ΑΕ Γιάννενα
ΑΟ Σταυρακίου – ΑΕ Κληματιάς
Αστήρ Αμφιθέας – ΠΑΣ Κάστρου
ΠΑΣ Περίβλεπτος – ΑΕΔ Πωγωνάτος
ΑΠΟΕΛ – ΑΕ Καρυών
ΑΟ Ζωοδόχος – Απείθαρχος Ιωαννίνων
28η Αγωνιστική
Πανζαγορισιακός – Αναγέννηση Κεφαλόβρυσου
Πίνδος Κόνιτσας – ΠΑΣ Αγίας Μαρίνας
ΑΟ Κόντσικας – ΑΟ Σταυρακίου
ΑΕ Γιάννενα – Αστήρ Αμφιθέας
ΑΕ Κληματιάς – ΠΑΣ Περίβλεπτος
ΠΑΣ Κάστρου – ΑΠΟΕΛ
ΑΕΔ Πωγωνάτος – ΑΟ Ζωοδόχος
ΑΕ Καρυών – Απείθαρχος Ιωαννίνων
29η Αγωνιστική
Αναγέννηση Κεφαλόβρυσου – ΠΑΣ Αγίας Μαρίνας
ΑΟ Σταυρακίου – Πανζαγορισιακός
Αστήρ Αμφιθέας – Πίνδος Κόνιτσας
ΠΑΣ Περίβλεπτος – ΑΟ Κόντσικας
ΑΠΟΕΛ – ΑΕ Γιάννενα
ΑΟ Ζωοδόχος – ΑΕ Κληματιάς
Απείθαρχος Ιωαννίνων – ΠΑΣ Κάστρου
ΑΕ Καρυών – ΑΕΔ Πωγωνάτος
30η Αγωνιστική
ΑΟ Σταυρακίου – Αναγέννηση Κεφαλόβρυσου
ΠΑΣ Αγίας Μαρίνας – Αστήρ Αμφιθέας
Πανζαγορισιακός – ΠΑΣ Περίβλεπτος
Πίνδος Κόνιτσας – ΑΠΟΕΛ
ΑΟ Κόντσικας – ΑΟ Ζωοδόχος
ΑΕ Γιάννενα – Απείθαρχος Ιωαννίνων
ΑΕ Κληματιάς – ΑΕ Καρυών
ΠΑΣ Κάστρου – ΑΕΔ Πωγωνάτος
Το πρόγραμμα του Β’ ομίλου της Β΄ Ερασιτεχνικής
1η Αγωνιστική
Αναγέννηση Ελληνικού – Αγροτικός Καστρίτσας
ΑΟ Πεδινής – ΠΑΣ Μέτσοβο
Τιτάν Λογγάδων – ΠΑΟ Ηλιόκαλης
ΑΟ Κοσμηράς – Ολυμπιακός Βοτανικού
ΠΑΟ Ασβεστοχωρίου – Παντελεήμονας Δροσοχωρίου
ΠΑΟ Κουτσελιού – ΠΑΣ Πηγών Λούρου
Ρόνα Ανηλίου – ΑΕ Πλατανιάς
ΑΣ Πήγασος – ΑΕ Δαφνούλας
2η Αγωνιστική
ΑΟ Πεδινής – Αναγέννηση Ελληνικού
Αγροτικός Καστρίτσας – Τιτάν Λογγάδων
ΠΑΣ Μέτσοβο – ΑΟ Κοσμηράς
ΠΑΟ Ηλιόκαλης – ΠΑΟ Ασβεστοχωρίου
Ολυμπιακός Βοτανικού – ΠΑΟ Κουτσελιού
Παντελεήμονας Δροσοχωρίου – Ρόνα Ανηλίου
ΠΑΣ Πηγών Λούρου – ΑΕ Δαφνούλας
ΑΕ Πλατανιάς – ΑΣ Πήγασος
3η Αγωνιστική
Αναγέννηση Ελληνικού – Τιτάν Λογγάδων
ΑΟ Κοσμηράς – ΑΟ Πεδινής
ΠΑΟ Ασβεστοχωρίου – Αγροτικός Καστρίτσας
ΠΑΟ Κουτσελιού – ΠΑΣ Μέτσοβο
Ρόνα Ανηλίου – ΠΑΟ Ηλιόκαλης
ΑΕ Δαφνούλας – Ολυμπιακός Βοτανικού
ΑΣ Πήγασος – Παντελεήμονας Δροσοχωρίου
ΠΑΣ Πηγών Λούρου – ΑΕ Πλατανιάς
4η Αγωνιστική
ΑΟ Κοσμηράς – Αναγέννηση Ελληνικού
Τιτάν Λογγάδων – ΠΑΟ Ασβεστοχωρίου
ΑΟ Πεδινής – ΠΑΟ Κουτσελιού
Αγροτικός Καστρίτσας – Ρόνα Ανηλίου
ΠΑΣ Μέτσοβο – ΑΕ Δαφνούλας
ΠΑΟ Ηλιόκαλης – ΑΣ Πήγασος
Ολυμπιακός Βοτανικού – ΑΕ Πλατανιάς
Παντελεήμονας Δροσοχωρίου – ΠΑΣ Πηγών Λούρου
5η Αγωνιστική
Αναγέννηση Ελληνικού – ΠΑΟ Ασβεστοχωρίου
ΠΑΟ Κουτσελιού – ΑΟ Κοσμηράς
Ρόνα Ανηλίου – Τιτάν Λογγάδων
ΑΕ Δαφνούλας – ΑΟ Πεδινής
ΑΣ Πήγασος – Αγροτικός Καστρίτσας
ΑΕ Πλατανιάς – ΠΑΣ Μέτσοβο
ΠΑΣ Πηγών Λούρου – ΠΑΟ Ηλιόκαλης
Ολυμπιακός Βοτανικού – Παντελεήμονας Δροσοχωρίου
6η Αγωνιστική
ΠΑΟ Κουτσελιού – Αναγέννηση Ελληνικού
ΠΑΟ Ασβεστοχωρίου – Ρόνα Ανηλίου
ΑΟ Κοσμηράς – ΑΕ Δαφνούλας
Τιτάν Λογγάδων – ΑΣ Πήγασος
ΑΟ Πεδινής – ΑΕ Πλατανιάς
Αγροτικός Καστρίτσας – ΠΑΣ Πηγών Λούρου
ΠΑΣ Μέτσοβο – Παντελεήμονας Δροσοχωρίου
ΠΑΟ Ηλιόκαλης – Ολυμπιακός Βοτανικού
7η Αγωνιστική
Αναγέννηση Ελληνικού – Ρόνα Ανηλίου
ΑΕ Δαφνούλας – ΠΑΟ Κουτσελιού
ΑΣ Πήγασος – ΠΑΟ Ασβεστοχωρίου
ΑΕ Πλατανιάς – ΑΟ Κοσμηράς
ΠΑΣ Πηγών Λούρου – Τιτάν Λογγάδων
Παντελεήμονας Δροσοχωρίου – ΑΟ Πεδινής
Ολυμπιακός Βοτανικού – Αγροτικός Καστρίτσας
ΠΑΣ Μέτσοβο – ΠΑΟ Ηλιόκαλης
8η Αγωνιστική
ΑΕ Δαφνούλας – Αναγέννηση Ελληνικού
Ρόνα Ανηλίου – ΑΣ Πήγασος
ΠΑΟ Κουτσελιού – ΑΕ Πλατανιάς
ΠΑΟ Ασβεστοχωρίου – ΠΑΣ Πηγών Λούρου
ΑΟ Κοσμηράς – Παντελεήμονας Δροσοχωρίου
Τιτάν Λογγάδων – Ολυμπιακός Βοτανικού
ΑΟ Πεδινής – ΠΑΟ Ηλιόκαλης
Αγροτικός Καστρίτσας – ΠΑΣ Μέτσοβο
9η Αγωνιστική
Αναγέννηση Ελληνικού – ΑΣ Πήγασος
ΑΕ Πλατανιάς – ΑΕ Δαφνούλας
ΠΑΣ Πηγών Λούρου – Ρόνα Ανηλίου
Παντελεήμονας Δροσοχωρίου – ΠΑΟ Κουτσελιού
Ολυμπιακός Βοτανικού – ΠΑΟ Ασβεστοχωρίου
ΠΑΟ Ηλιόκαλης – ΑΟ Κοσμηράς
ΠΑΣ Μέτσοβο – Τιτάν Λογγάδων
Αγροτικός Καστρίτσας – ΑΟ Πεδινής
10η Αγωνιστική
ΑΕ Πλατανιάς – Αναγέννηση Ελληνικού
ΑΣ Πήγασος – ΠΑΣ Πηγών Λούρου
ΑΕ Δαφνούλας – Παντελεήμονας Δροσοχωρίου
Ρόνα Ανηλίου – Ολυμπιακός Βοτανικού
ΠΑΟ Κουτσελιού – ΠΑΟ Ηλιόκαλης
ΠΑΟ Ασβεστοχωρίου – ΠΑΣ Μέτσοβο
ΑΟ Κοσμηράς – Αγροτικός Καστρίτσας
Τιτάν Λογγάδων – ΑΟ Πεδινής
11η Αγωνιστική
Αναγέννηση Ελληνικού – ΠΑΣ Πηγών Λούρου
Παντελεήμονας Δροσοχωρίου – ΑΕ Πλατανιάς
Ολυμπιακός Βοτανικού – ΑΣ Πήγασος
ΠΑΟ Ηλιόκαλης – ΑΕ Δαφνούλας
ΠΑΣ Μέτσοβο – Ρόνα Ανηλίου
Αγροτικός Καστρίτσας – ΠΑΟ Κουτσελιού
ΑΟ Πεδινής – ΠΑΟ Ασβεστοχωρίου
Τιτάν Λογγάδων – ΑΟ Κοσμηράς
12η Αγωνιστική
Παντελεήμονας Δροσοχωρίου – Αναγέννηση Ελληνικού
ΠΑΣ Πηγών Λούρου – Ολυμπιακός Βοτανικού
ΑΕ Πλατανιάς – ΠΑΟ Ηλιόκαλης
ΑΣ Πήγασος – ΠΑΣ Μέτσοβο
ΑΕ Δαφνούλας – Αγροτικός Καστρίτσας
Ρόνα Ανηλίου – ΑΟ Πεδινής
ΠΑΟ Κουτσελιού – Τιτάν Λογγάδων
ΠΑΟ Ασβεστοχωρίου – ΑΟ Κοσμηράς
13η Αγωνιστική
Αναγέννηση Ελληνικού – Ολυμπιακός Βοτανικού
ΠΑΟ Ηλιόκαλης – Παντελεήμονας Δροσοχωρίου
ΠΑΣ Μέτσοβο – ΠΑΣ Πηγών Λούρου
Αγροτικός Καστρίτσας – ΑΕ Πλατανιάς
ΑΟ Πεδινής – ΑΣ Πήγασος
Τιτάν Λογγάδων – ΑΕ Δαφνούλας
ΑΟ Κοσμηράς – Ρόνα Ανηλίου
ΠΑΟ Ασβεστοχωρίου – ΠΑΟ Κουτσελιού
14η Αγωνιστική
ΠΑΟ Ηλιόκαλης – Αναγέννηση Ελληνικού
Ολυμπιακός Βοτανικού – ΠΑΣ Μέτσοβο
Παντελεήμονας Δροσοχωρίου – Αγροτικός Καστρίτσας
ΠΑΣ Πηγών Λούρου – ΑΟ Πεδινής
ΑΕ Πλατανιάς – Τιτάν Λογγάδων
ΑΣ Πήγασος – ΑΟ Κοσμηράς
ΑΕ Δαφνούλας – ΠΑΟ Ασβεστοχωρίου
Ρόνα Ανηλίου – ΠΑΟ Κουτσελιού
15η Αγωνιστική
Αναγέννηση Ελληνικού – ΠΑΣ Μέτσοβο
Αγροτικός Καστρίτσας – ΠΑΟ Ηλιόκαλης
ΑΟ Πεδινής – Ολυμπιακός Βοτανικού
Τιτάν Λογγάδων – Παντελεήμονας Δροσοχωρίου
ΑΟ Κοσμηράς – ΠΑΣ Πηγών Λούρου
ΠΑΟ Ασβεστοχωρίου – ΑΕ Πλατανιάς
ΠΑΟ Κουτσελιού – ΑΣ Πήγασος
Ρόνα Ανηλίου – ΑΕ Δαφνούλας
16η Αγωνιστική
Αγροτικός Καστρίτσας – Αναγέννηση Ελληνικού
ΠΑΣ Μέτσοβο – ΑΟ Πεδινής
ΠΑΟ Ηλιόκαλης – Τιτάν Λογγάδων
Ολυμπιακός Βοτανικού – ΑΟ Κοσμηράς
Παντελεήμονας Δροσοχωρίου – ΠΑΟ Ασβεστοχωρίου
ΠΑΣ Πηγών Λούρου – ΠΑΟ Κουτσελιού
ΑΕ Πλατανιάς – Ρόνα Ανηλίου
ΑΕ Δαφνούλας – ΑΣ Πήγασος
17η Αγωνιστική
Αναγέννηση Ελληνικού – ΑΟ Πεδινής
Τιτάν Λογγάδων – Αγροτικός Καστρίτσας
ΑΟ Κοσμηράς – ΠΑΣ Μέτσοβο
ΠΑΟ Ασβεστοχωρίου – ΠΑΟ Ηλιόκαλης
ΠΑΟ Κουτσελιού – Ολυμπιακός Βοτανικού
Ρόνα Ανηλίου – Παντελεήμονας Δροσοχωρίου
ΑΕ Δαφνούλας – ΠΑΣ Πηγών Λούρου
ΑΣ Πήγασος – ΑΕ Πλατανιάς
18η Αγωνιστική
Τιτάν Λογγάδων – Αναγέννηση Ελληνικού
ΑΟ Πεδινής – ΑΟ Κοσμηράς
Αγροτικός Καστρίτσας – ΠΑΟ Ασβεστοχωρίου
ΠΑΣ Μέτσοβο – ΠΑΟ Κουτσελιού
ΠΑΟ Ηλιόκαλης – Ρόνα Ανηλίου
Ολυμπιακός Βοτανικού – ΑΕ Δαφνούλας
Παντελεήμονας Δροσοχωρίου – ΑΣ Πήγασος
ΑΕ Πλατανιάς – ΠΑΣ Πηγών Λούρου
19η Αγωνιστική
Αναγέννηση Ελληνικού – ΑΟ Κοσμηράς
ΠΑΟ Ασβεστοχωρίου – Τιτάν Λογγάδων
ΠΑΟ Κουτσελιού – ΑΟ Πεδινής
Ρόνα Ανηλίου – Αγροτικός Καστρίτσας
ΑΕ Δαφνούλας – ΠΑΣ Μέτσοβο
ΑΣ Πήγασος – ΠΑΟ Ηλιόκαλης
ΑΕ Πλατανιάς – Ολυμπιακός Βοτανικού
ΠΑΣ Πηγών Λούρου – Παντελεήμονας Δροσοχωρίου
20η Αγωνιστική
ΠΑΟ Ασβεστοχωρίου – Αναγέννηση Ελληνικού
ΑΟ Κοσμηράς – ΠΑΟ Κουτσελιού
Τιτάν Λογγάδων – Ρόνα Ανηλίου
ΑΟ Πεδινής – ΑΕ Δαφνούλας
Αγροτικός Καστρίτσας – ΑΣ Πήγασος
ΠΑΣ Μέτσοβο – ΑΕ Πλατανιάς
ΠΑΟ Ηλιόκαλης – ΠΑΣ Πηγών Λούρου
Παντελεήμονας Δροσοχωρίου – Ολυμπιακός Βοτανικού
21η Αγωνιστική
Αναγέννηση Ελληνικού – ΠΑΟ Κουτσελιού
Ρόνα Ανηλίου – ΠΑΟ Ασβεστοχωρίου
ΑΕ Δαφνούλας – ΑΟ Κοσμηράς
ΑΣ Πήγασος – Τιτάν Λογγάδων
ΑΕ Πλατανιάς – ΑΟ Πεδινής
ΠΑΣ Πηγών Λούρου – Αγροτικός Καστρίτσας
Παντελεήμονας Δροσοχωρίου – ΠΑΣ Μέτσοβο
Ολυμπιακός Βοτανικού – ΠΑΟ Ηλιόκαλης
22η Αγωνιστική
Ρόνα Ανηλίου – Αναγέννηση Ελληνικού
ΠΑΟ Κουτσελιού – ΑΕ Δαφνούλας
ΠΑΟ Ασβεστοχωρίου – ΑΣ Πήγασος
ΑΟ Κοσμηράς – ΑΕ Πλατανιάς
Τιτάν Λογγάδων – ΠΑΣ Πηγών Λούρου
ΑΟ Πεδινής – Παντελεήμονας Δροσοχωρίου
Αγροτικός Καστρίτσας – Ολυμπιακός Βοτανικού
ΠΑΟ Ηλιόκαλης – ΠΑΣ Μέτσοβο
23η Αγωνιστική
Αναγέννηση Ελληνικού – ΑΕ Δαφνούλας
ΑΣ Πήγασος – Ρόνα Ανηλίου
ΑΕ Πλατανιάς – ΠΑΟ Κουτσελιού
ΠΑΣ Πηγών Λούρου – ΠΑΟ Ασβεστοχωρίου
Παντελεήμονας Δροσοχωρίου – ΑΟ Κοσμηράς
Ολυμπιακός Βοτανικού – Τιτάν Λογγάδων
ΠΑΟ Ηλιόκαλης – ΑΟ Πεδινής
ΠΑΣ Μέτσοβο – Αγροτικός Καστρίτσας
24η Αγωνιστική
ΑΣ Πήγασος – Αναγέννηση Ελληνικού
ΑΕ Δαφνούλας – ΑΕ Πλατανιάς
Ρόνα Ανηλίου – ΠΑΣ Πηγών Λούρου
ΠΑΟ Κουτσελιού – Παντελεήμονας Δροσοχωρίου
ΠΑΟ Ασβεστοχωρίου – Ολυμπιακός Βοτανικού
ΑΟ Κοσμηράς – ΠΑΟ Ηλιόκαλης
Τιτάν Λογγάδων – ΠΑΣ Μέτσοβο
ΑΟ Πεδινής – Αγροτικός Καστρίτσας
25η Αγωνιστική
Αναγέννηση Ελληνικού – ΑΕ Πλατανιάς
ΠΑΣ Πηγών Λούρου – ΑΣ Πήγασος
Παντελεήμονας Δροσοχωρίου – ΑΕ Δαφνούλας
Ολυμπιακός Βοτανικού – Ρόνα Ανηλίου
ΠΑΟ Ηλιόκαλης – ΠΑΟ Κουτσελιού
ΠΑΣ Μέτσοβο – ΠΑΟ Ασβεστοχωρίου
Αγροτικός Καστρίτσας – ΑΟ Κοσμηράς
ΑΟ Πεδινής – Τιτάν Λογγάδων
26η Αγωνιστική
ΠΑΣ Πηγών Λούρου – Αναγέννηση Ελληνικού
ΑΕ Πλατανιάς – Παντελεήμονας Δροσοχωρίου
ΑΣ Πήγασος – Ολυμπιακός Βοτανικού
ΑΕ Δαφνούλας – ΠΑΟ Ηλιόκαλης
Ρόνα Ανηλίου – ΠΑΣ Μέτσοβο
ΠΑΟ Κουτσελιού – Αγροτικός Καστρίτσας
ΠΑΟ Ασβεστοχωρίου – ΑΟ Πεδινής
ΑΟ Κοσμηράς – Τιτάν Λογγάδων
27η Αγωνιστική
Αναγέννηση Ελληνικού – Παντελεήμονας Δροσοχωρίου
Ολυμπιακός Βοτανικού – ΠΑΣ Πηγών Λούρου
ΠΑΟ Ηλιόκαλης – ΑΕ Πλατανιάς
ΠΑΣ Μέτσοβο – ΑΣ Πήγασος
Αγροτικός Καστρίτσας – ΑΕ Δαφνούλας
ΑΟ Πεδινής – Ρόνα Ανηλίου
Τιτάν Λογγάδων – ΠΑΟ Κουτσελιού
ΑΟ Κοσμηράς – ΠΑΟ Ασβεστοχωρίου
28η Αγωνιστική
Ολυμπιακός Βοτανικού – Αναγέννηση Ελληνικού
Παντελεήμονας Δροσοχωρίου – ΠΑΟ Ηλιόκαλης
ΠΑΣ Πηγών Λούρου – ΠΑΣ Μέτσοβο
ΑΕ Πλατανιάς – Αγροτικός Καστρίτσας
ΑΣ Πήγασος – ΑΟ Πεδινής
ΑΕ Δαφνούλας – Τιτάν Λογγάδων
Ρόνα Ανηλίου – ΑΟ Κοσμηράς
ΠΑΟ Κουτσελιού – ΠΑΟ Ασβεστοχωρίου
29η Αγωνιστική
Αναγέννηση Ελληνικού – ΠΑΟ Ηλιόκαλης
ΠΑΣ Μέτσοβο – Ολυμπιακός Βοτανικού
Αγροτικός Καστρίτσας – Παντελεήμονας Δροσοχωρίου
ΑΟ Πεδινής – ΠΑΣ Πηγών Λούρου
Τιτάν Λογγάδων – ΑΕ Πλατανιάς
ΑΟ Κοσμηράς – ΑΣ Πήγασος
ΠΑΟ Ασβεστοχωρίου – ΑΕ Δαφνούλας
ΠΑΟ Κουτσελιού – Ρόνα Ανηλίου
30η Αγωνιστική
ΠΑΣ Μέτσοβο – Αναγέννηση Ελληνικού
ΠΑΟ Ηλιόκαλης – Αγροτικός Καστρίτσας
Ολυμπιακός Βοτανικού – ΑΟ Πεδινής
Παντελεήμονας Δροσοχωρίου – Τιτάν Λογγάδων
ΠΑΣ Πηγών Λούρου – ΑΟ Κοσμηράς
ΑΕ Πλατανιάς – ΠΑΟ Ασβεστοχωρίου
ΑΣ Πήγασος – ΠΑΟ Κουτσελιού
ΑΕ Δαφνούλας – Ρόνα Ανηλίου