EYDEP

Από νωρίς ο περιορισμός του «συνωστισμού» στην κορυφή

0

Η 1η αγωνιστική της Hall Of Brands Α’ ερασιτεχνικής σημαδεύτηκε από την απουσία ισοπαλιών, που είχε ως αποτέλεσμα 8 ομάδες να βρεθούν μαζί στην 1η θέση και οι άλλες 8 στη 2η. Ο «συνωστισμός» αυτός θα περιοριστεί ακόμα περισσότερο, αφού η 2η αγωνιστική ξεκινάει σήμερα με δύο παιχνίδια ανάμεσα σε ομάδες που νίκησαν στην πρεμιέρα.

Στις 17:00 στο γήπεδο της ΕΠΣΗΠ η Μουσιωτίτσα θα υποδεχτεί το Νησί και την ίδια ώρα το Πέραμα θα παίξει στην έδρα του με τα Σερβιανά.

Το πρόγραμμα συνεχίζεται την Κυριακή με αρκετά ενδιαφέρουσες αναμετρήσεις. Στα ντέρμπι της 2ης αγωνιστικής συγκαταλέγεται ο αγώνας της Θύελλας Ελεούσας με την Ανατολή και δυνατό ματς θα γίνει στο γήπεδο της Λιμνοπούλας, εκεί που οι Αμπελόκηποι θα υποδεχτούν τους Μικρασιάτες.

Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα σε Α’ και Β’ ερασιτεχνική

2η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ – Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο 16/09/17 17:00 ΛΕΤΣΙΟΣ Ι., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΓΙΩΤΗΣ Κ.
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣ Σάββατο 16/09/17 17:00 ΤΑΣΗΣ Γ., ΤΑΤΣΗΣ Δ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ.
ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ – Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Κυριακή 17/09/17 17:00 ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ Κ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.
Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ – Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ ΚΡΥΑΣ Κυριακή 17/09/17 17:00 ΝΕΟΣ Κ., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΝΤΟΝΤΗΣ Σ.
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή 17/09/17 17:00 ΝΤΑΡΑΣ Β., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΠΑΝΟΣ Σ.
ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ – Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ ΠΑΡΑΚΑΛΑΜΟΥ Κυριακή 17/09/17 17:00 ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΓΟΥΚΟΣ Κ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ Π.Ε.Α.Κ.Ι. Κυριακή 17/09/17 17:00 ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β.
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ – Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Κυριακή 17/09/17 17:00 ΠΑΝΟΣ Ι., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΚΑΡΑΛΗΣ Ε.

 

MAISON Β’ Κατηγορία Α Όμιλος

2η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 – Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο 16/09/17 16:00 ΝΕΟΣ Κ., ΚΑΡΑΛΗΣ Ε., ΚΟΛΛΙΑΣ Α.
Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ – Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ Σάββατο 16/09/17 17:00 ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΧΑΛΚΗΣ Μ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ – Α.Π.Ο.Ε.Λ. ΑΜΦΙΘΕΑΣ Σάββατο 16/09/17 17:00 ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ – Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο 16/09/17 17:00 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Κ.
Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ – Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ Σάββατο 16/09/17 17:00 ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΣΙΟΝΤΗΣ Α., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ.
Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ – Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή 17/09/17 14:00 ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΛΟΥΚΑΣ Ξ., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Κ.
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ – Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Κυριακή 17/09/17 17:00 ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ.
ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ – Α.Ε.ΚΑΡΥΩΝ ΤΣΕΠΕΛΟΒΟΥ Κυριακή 17/09/17 17:00 ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο.

 

MAISON Β’ Κατηγορία Β Όμιλος

2η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ – ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Σάββατο 16/09/17 17:00 ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΚΟΛΙΟΣ Μ.
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ – Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ ΜΕΤΣΟΒΟΥ Σάββατο 16/09/17 17:00 ΠΑΝΟΣ Ι., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ – Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο 16/09/17 17:00 ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ.
Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣ – ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΕΔΙΝΗΣ Κυριακή 17/09/17 17:00 ΤΑΤΣΗΣ Δ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ.
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ – Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ Κυριακή 17/09/17 17:00 ΤΑΣΗΣ Γ., ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΔΙΟΝΥΣΗΣ Δ.
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΕ ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή 17/09/17 17:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ Π., ΧΑΛΚΗΣ Μ.
ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY – Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή 17/09/17 17:00 ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ.
Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗΣ Κυριακή 17/09/17 17:00 ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΤΣΙΤΟΣ Μ.

 

Σχόλια

Comments are closed.