BOOKSPOT

Σημαντικά διπλά για Χουλιαράδες και Ανατολή

0

Για τα καλά μπαίνουν στο κυνήγι των Σερβιανών και της κορυφής Χουλιαράδες και Ανατολή, μετά τα σπουδαία διπλά που έκαναν επί της Κρύας και του Αετού Νήσου αντίστοιχα. Νωρίτερα το μεσημέρι τα Σερβιανά είχαν κάνει κι αυτά νίκη εκτός έδρας επί του ΠΑΣ Κράψης κι έτσι έχουν αρχίσει πλέον να ξεχωρίζουν οι ομάδες που θα πρωταγωνιστήσουν στη Hall Of Brands Α’ ερασιτεχνική.

Κοντά στις πρώτες θέσεις βρίσκεται επίσης η Θύελλα Ελεούσας που νίκησε στο ντέρμπι το Ροδοτόπι, ενώ εύκολο έργο είχε χθες ο Αγροτικός Αστέρας Άνω Καλαμά, που επικράτησε με 0-4 των Αμπελοκήπων.

Δείτε όλα τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου (σε λίγο θα συμπληρωθούν όσα λείπουν).

Hall of Brands Ε.Π.Σ.ΗΠ Α Κατηγορία 2017-18
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Αποτέλεσμα
1. Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ 0-4
2. ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ – ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 0-0
3. Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ – ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ  0-2
4. Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ – Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ 1-3
5. Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ – Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ 2-6
6. ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ 0-5
7. Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ – Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ 2-3
8. Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ 2-2
MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ Β Κατηγορία Α Όμιλος 2017-18
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Αποτέλεσμα
9. Α.Ε.ΚΑΡΥΩΝ – Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. 0-2
10. ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ – Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ 0-3
11. Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 – ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ 1-0
12. Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ – Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ 0-1
13. Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ – Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ 5-0
14. Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ – Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ 5-2
15. Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ – ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ 4-1
16. Α.Π.Ο.Ε.Λ. – Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ 4-2
MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ Β Κατηγορία Β Όμιλος 2017-18
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Αποτέλεσμα
17. Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ 2-1
18. Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ – ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ 2-1
19. Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΕ ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ 2-0
20. ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ – Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ 4-0
21. Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣ – Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ 1-1
22. ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ – ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY 1-0
23. Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ 0-5
24. Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ – Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ  1-1
Γ Κατηγορια Α Ομιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Αποτέλεσμα
25. ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ – Σ.Φ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝ.  15:00
26. Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ – Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006 1-2
27. Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ – Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝ 4-0
28. ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ – Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 1-2
29. Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ – Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ 2-0
30. Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ – Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ 2-2
31. Α.Ε.ΡΙΖΑΣ – ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 3-3
Γ Κατηγορια Β Ομιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Αποτέλεσμα
32. Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 – Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ 2-1
33. ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ – ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 3-3
34. Π.Α.Ο.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ 2-3
35. Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙ – Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥ 3-0
36. ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ – Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ 5-1
37. ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ – Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ 2-0
38. Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ – ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ 2-2

 

Σχόλια

Comments are closed.