BOOKSPOT

Υποσχόμενη «ματσάρα» στην Ελεούσα – Δύσκολη έξοδος για Ανατολή

0

Στην 9η στροφή του φτάνει το πρωτάθλημα της Hall Of Brands Α’ ερασιτεχνικής και το πολλά υποσχόμενο ματς της αγωνιστικής για θέαμα, πάθος και δύναμη δεν είναι άλλο από το ντέρμπι της Ελεούσας, μεταξύ της 3ης της βαθμολογίας Θύελλας και του πρωτοπόρου Θρίαμβου Σερβιανών.

Τις δύο ομάδες χωρίζει απόσταση 5 βαθμών, με την Ελεούσα να θέλει τη νίκη για να μειώσει τη διαφορά από την 1η θέση. Τα Σερβιανά από την πλευρά τους δεν ικανοποιούνται μόνο από την ισοπαλία, αφού θέλουν να διατηρήσουν ή να αυξήσουν την απόσταση από την 2η Ανατολή, η οποία με τη σειρά της επιχειρεί δύσκολη έξοδο στα Πράμαντα.

Από τα υπόλοιπα ματς ξεχωρίζει το ντέρμπι μεταξύ ομάδων της ουράς της βαθμολογίας ανάμεσα σε Κρύα και Αετό Νήσου. Ιδιαίτερα κρίσιμο παιχνίδι, όπου η ισοπαλία δεν θα βολέψει καμία από τις δύο ομάδες.

HALL OF BRANDS Α’ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ, 9η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣ Σάββατο 04/11/17 15:00 ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε.
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ – Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ Π.Ε.Α.Κ.Ι. Σάββατο 04/11/17 15:00 ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΧΑΛΚΗΣ Μ.
Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ – Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ ΚΡΥΑΣ Σάββατο 04/11/17 15:00 ΤΣΕΤΣΙΛΑΣ Κ., ΤΑΤΣΗΣ Δ., ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε.
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ – ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο 04/11/17 17:15 ΘΑΝΟΣ Δ., ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α.
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ – Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ Κυριακή 05/11/17 15:00 ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β., ΝΤΟΝΤΗΣ Σ.
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ – ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Κυριακή 05/11/17 15:00 ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΤΑΤΣΗΣ Δ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α.
ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ – Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ ΠΑΡΑΚΑΛΑΜΟΥ Κυριακή 05/11/17 15:00 ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ Κ., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΠΑΝΟΣ Σ.
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή 05/11/17 15:00 ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.

 

Στον Α’ Όμιλο της MAISON Β’ ερασιτεχνικής θα έχουμε κι εδώ ένα πολύ σπουδαίο ντέρμπι, καθώς συγκρούονται οι δύο ισόβαθμες ομάδες της κορυφής, Αγία Μαρίνα και Ζωοδόχος, σε παιχνίδι που θα διεξαχθεί στο γήπεδο της πρώτης. Συγκρούονται η μακράν καλύτερη επίθεση του πρωταθλήματος, αυτή της Ζωοδόχου που έχει 48 γκολ σε 8 αγώνες, απέναντι στην καλύτερη άμυνα, αυτής της Αγίας Μαρίνας με μόλις 2 γκολ παθητικό!

MAISON Β’ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ, Α’ ΟΜΙΛΟΣ, 9η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ – Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ Σάββατο 04/11/17 15:00 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΠΑΝΟΣ Ι., ΚΥΡΙΑΖΗ Α.
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ – Α.Ε.ΚΑΡΥΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο 04/11/17 15:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΛΟΥΚΑΣ Ξ.
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 – Α.Π.Ο.Ε.Λ. ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο 04/11/17 15:00 ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ Κ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΝΕΟΣ Κ.
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ – Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ ΑΜΦΙΘΕΑΣ Σάββατο 04/11/17 15:00 ΚΑΡΑΛΗΣ Ε., ΜΑΡΚΟΥ Χ., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Κ.
Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ – Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή 05/11/17 12:00 ΖΙΩΓΑ Α., ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ.
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. – Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ Κυριακή 05/11/17 15:00 ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΧΑΛΚΗΣ Μ.
ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ – Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ ΤΣΕΠΕΛΟΒΟΥ Κυριακή 05/11/17 15:00 ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΣΙΤΟΣ Μ.
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ – Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Κυριακή 05/11/17 15:00 ΘΑΝΟΣ Δ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.

 

Στον Β’ Όμιλο, το Μέτσοβο θα υποδεχτεί τους Λογγάδες και λογικά δεν θα έχει πολύ δύσκολο έργο. Το ενδιαφέρον της 8ης αγωνιστικής αναγκαστικά εστιάζεται στη μάχη Ολυμπιακού Βοτανικού-Ασβεστοχωρίου στο γήπεδο της Λιμνοπούλας, όπου οι τυπικά φιλοξενούμενοι θέλουν τη νίκη για να διατηρηθούν στη 2η θέση.

MAISON Β’ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ, Β’ ΟΜΙΛΟΣ, 9η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ – Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο 04/11/17 15:00 ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β., ΚΟΛΙΟΣ Μ.
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ – ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ ΜΕΤΣΟΒΟΥ Σάββατο 04/11/17 15:00 ΝΤΑΡΑΣ Β., ΠΑΝΟΣ Σ., ΓΙΩΤΗΣ Κ.
ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ – Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο 04/11/17 19:30 ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY – ΑΕ ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή 05/11/17 13:00 ΝΤΑΡΑΣ Β., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΚΑΣΣΟΣ Δ.
Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗΣ Κυριακή 05/11/17 15:00 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν.
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ – Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή 05/11/17 15:00 ΛΕΤΣΙΟΣ Ι., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ – Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ Κυριακή 05/11/17 15:00 ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ.
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ – Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Κυριακή 05/11/17 15:00 ΝΕΟΣ Κ., ΖΙΩΓΑ Α., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ.

 

Δείτε το πρόγραμμα της Γ’ ερασιτεχνικής

Γ’ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ, Α’ ΟΜΙΛΟΣ, 6η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΖΩΟΔΟΧΟΥ Σάββατο 04/11/17 15:00 ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ Α., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ.
Σ.Φ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝ. – Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο 04/11/17 15:00 ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΠΑΥΛΟΥ Ε., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι.
Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ – Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006 ΑΣΦΑΚΑΣ Κυριακή 05/11/17 11:30 ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.
Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ – ΑΟ ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ Κυριακή 05/11/17 11:30 ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΜΑΡΚΟΥ Χ., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ.
Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ – Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ Κυριακή 05/11/17 11:30 ΣΤΥΛΙΟΥ Λ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.
ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ – ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή 05/11/17 15:00 ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ., ΤΣΑΠΡΑΛΗ Ε.
Α.Ε.ΡΙΖΑΣ – Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ ΚΑΤΩ ΖΑΛΟΓΓΟΥ Κυριακή 05/11/17 15:00 ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΗΛΙΑ Ε., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ.

 

Γ’ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ, Β’ ΟΜΙΛΟΣ, 6η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ – ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑ Κυριακή 05/11/17 14:30 ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ Π., ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ.
Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ – Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ ΡΩΜΑΝΟΥ Κυριακή 05/11/17 15:00 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Φ.
ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ Κυριακή 05/11/17 15:00 ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΜΑΡΚΟΥ Χ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ Α.
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 – Π.Α.Ο.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Π.Ε.Α.Κ.Ι. Κυριακή 05/11/17 15:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΜΑΚΡΗΣ Κ., ΠΕΤΡΟΥ Α.
Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙ – Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ ΜΟΥΖΑΚΑΙΩΝ Κυριακή 05/11/17 15:00 ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΣΤΥΛΙΟΥ Λ., ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν.
ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ – ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή 05/11/17 17:15 ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΚΑΣΣΟΣ Δ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.
Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥ – Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή 05/11/17 19:30 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν.

 

Σχόλια

Comments are closed.