BOOKSPOT

Προχώρησαν με νίκες Σερβιανά και Ανατολή

0

Αμετάβλητη έμεινε η κορυφή της βαθμολογίας στη Hall Of Brands Α’ ερασιτεχνική, αφού η πρωτοπόρος ομάδα των Σερβιανών πήρε μεγάλη νίκη μέσα στην Ελεούσα, ενώ και η Ανατολή πέρασε από τη δύσκολη έδρα των Πραμάντων.

Δείτε όλα τα αποτελέσματα σε όλες τις κατηγορίες

Hall of Brands Ε.Π.Σ.ΗΠ Α Κατηγορία 2017-18
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Αποτέλεσμα
1. ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ 2-0
2. Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ – Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ 4-1
3. Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ – Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ 3-0
4. ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ – ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ 4-0
5. Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ – Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ  0-4
6. ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ – ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ 0-2
7. ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ – Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ 1-1
8. Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ 1-3
MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ Β Κατηγορία Α Όμιλος 2017-18
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Αποτέλεσμα
9. Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ – Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ 1-3
10. ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ – Α.Ε.ΚΑΡΥΩΝ 3-1
11. Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 – Α.Π.Ο.Ε.Λ. 1-1
12. ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ – Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ 1-2
13. Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ – Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ 1-8
14. Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. – Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ 2-1
15. ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ – Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ 2-2
16. Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ – Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ 1-2
MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ Β Κατηγορία Β Όμιλος 2017-18
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Αποτέλεσμα
17. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ – Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 2-1
18. Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ – ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ 3-0
19. ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ – Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ 1-3
20. ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY – ΑΕ ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ 3-1
21. Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ 1-2
22. ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ – Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ 2-3
23. Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ – Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ 1-1
24. ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ – Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣ 3-1
Γ Κατηγορια Α Ομιλος
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Αποτέλεσμα
25. ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 5-1
26. Σ.Φ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝ. – Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝ 3-1
27. Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ – Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006 0-6
28. Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ – ΑΟ ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ 4-1
29. Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ – Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ 1-0
30. ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ – ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ 7-3
31. Α.Ε.ΡΙΖΑΣ – Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ 4-2
Γ Κατηγορια Β Ομιλος
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Αποτέλεσμα
32. Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ – ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 2-0
33. Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ – Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ 4-2
34. ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ 1-0
35. Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 – Π.Α.Ο.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 4-0
36. Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙ – Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ 1-2
37. ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ – ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ  2-3
38. Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥ – Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ  19:30

 

Σχόλια

Comments are closed.