BOOKSPOT

Εκτός έδρας νίκες για Πέραμα,Σερβιανά, ΑΕΜ,Ανατολή και άσσος για το Νησί

0

Στην κορυφή παραμένει ο Θρίαμβος Σερβιανών που επικράτησε των Αμπελοκήπων, την ίδια ώρα που και η Ανατολή που καραδοκεί έπαιρνε τη νίκη από τον Αγρ. Αστέρα Άνω Καλαμά. Με το διπλό έφυγε και η Προοδευτική Περάματος από τα Πράμαντα. Σημαντικά τρίποντα για Νησί και ΑΕΜ.

Αναλυτικά τα αποτελέσματα:

Hall of Brands Ε.Π.Σ.ΗΠ Α Κατηγορία 2017-18
(11η αγωνιστική)
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ 1-3
Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ Διακόπηκε
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ – Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ 2-0
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ – ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 0-5
ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ – Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ 1-2
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ 1-3
ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ – Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ 1-2
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ – Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ 1-0
MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ Β Κατηγορία Α Όμιλος 2017-18
(11η αγωνιστική)
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ – Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ 9-1
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ – Α.Ε.ΚΑΡΥΩΝ 3-2
Α.Π.Ο.Ε.Λ. – Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ 0-4
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. – Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ 2-1
ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ – Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ 0-0
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ – Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ 5-0
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 – Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ 2-2
Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ – Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ
MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ Β Κατηγορία Β Όμιλος 2017-18
(11η αγωνιστική)
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ – Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ 2-2
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ – ΑΕ ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ Αναβλήθηκε
Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣ – Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 1-1
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ – Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ 0-2
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ – Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ 1-4
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ – Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ – Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ 1-2
ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ – ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY
Γ Κατηγορια Α Ομιλος
(8η αγωνιστική)
Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ – ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 3-2
Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ – Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ 2-1
Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ – Σ.Φ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝ. 2-4
Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ – Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 0-2
ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ – Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝ 2-2
ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ – Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ 1-2
Α.Ε.ΡΙΖΑΣ – Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006
Γ Κατηγορια Β Ομιλος
(8η αγωνιστική)
ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ – Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ 1-0
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 – ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 3-0
ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ – Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥ 2-1
Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ – Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ 2-2
Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙ – Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ 2-2
Π.Α.Ο.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή 19/11/17 16:30 ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ., ΤΣΙΤΟΣ Μ.
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ – Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ EPIRUS SPORT Κυριακή 19/11/17 16:45 ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΓΙΩΤΗΣ Κ.

 

Σχόλια

Comments are closed.