BOOKSPOT

Δέκα Κυριακές, τέσσερα Σάββατα και μία Δευτέρα ο ΠΑΣ στο Β’ γύρο

0

Γνωστό έγινε από τη Super League το πρόγραμμα του πρωταθλήματος μέχρι το τέλος της σεζόν, καθώς από χθες είχε εγκριθεί το τελικό πρόγραμμα από τη 17η αγωνιστική ως την 30η.

Ο ΠΑΣ Γιάννινα θα κληθεί να παίξει 10 Κυριακές, 4 Σάββατα και μία Δευτέρα στο υπόλοιπο της σεζόν. Μοναδικό παιχνίδι Δευτέρα θα είναι το εντός έδρας με τον Απόλλωνα Σμύρνης (12 Μαρτίου).

Οι τρεις τελευταίες αγωνιστικές θα έχουν κοινή ώρα (19:00) έναρξης.

Πρόγραμμα 16ης Αγωνιστικής

Κυριακή 07/01/2018 17:15 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

Πρόγραμμα 17ης Αγωνιστικής

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ
Σάββατο 13/01/2018 15:00 Α.Ο. ΞΑΝΘΗ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
Σάββατο 13/01/2018 17:15 ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
Σάββατο 13/01/2018 19:30 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
Κυριακή 14/01/2018 15:00 Α.Ο.Κ. – Π.Α.Ο.Κ.
Κυριακή 14/01/2018 17:15 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – Α.Ε.Λ.
Κυριακή 14/01/2018 17:15 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
Κυριακή 14/01/2018 19:30 Α.Ε.Κ. – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
Δευτέρα 15/01/2018 19:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ 1964

Πρόγραμμα 18ης Αγωνιστικής

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ
Σάββατο 20/01/2018 15:00 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
Σάββατο 20/01/2018 17:15 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – Α.Ο.Κ.
Σάββατο 20/01/2018 19:30 Α.Ε.Λ. – Α.Ε.Κ.
Κυριακή 21/01/2018 15:00 Π.Α.Ο.Κ. – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
Κυριακή 21/01/2018 17:15 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
Κυριακή 21/01/2018 17:15 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
Κυριακή 21/01/2018 19:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – Α.Ο. ΞΑΝΘΗ
Δευτέρα 22/01/2018 19:30 ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ 1964 – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

Πρόγραμμα 19ης Αγωνιστικής

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ
Σάββατο 27/01/2018 15:00 Α.Ο.Κ. – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
Σάββατο 27/01/2018 17:15 ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
Σάββατο 27/01/2018 19:30 Α.Ε.Κ. – ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ
Κυριακή 28/01/2018 15:00 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – Π.Α.Ο.Κ.
Κυριακή 28/01/2018 17:15 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – Α.Ε.Λ.
Κυριακή 28/01/2018 17:15 Α.Ο. ΞΑΝΘΗ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
Κυριακή 28/01/2018 17:15 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
Κυριακή 28/01/2018 19:30 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Πρόγραμμα 20ης Αγωνιστικής

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ
Σάββατο 03/02/2018 15:00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – Α.Ο. ΞΑΝΘΗ
Σάββατο 03/02/2018 17:15 Α.Ε.Λ. – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
Σάββατο 03/02/2018 19:30 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
Κυριακή 04/02/2018 15:00 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Π.Α.Ο.Κ.
Κυριακή 04/02/2018 17:15 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – Α.Ο.Κ.
Κυριακή 04/02/2018 17:15 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
Κυριακή 04/02/2018 19:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – Α.Ε.Κ.
Δευτέρα 05/02/2018 19:30 ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ 1964 – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

Πρόγραμμα 21ης Αγωνιστικής

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ
Σάββατο 10/02/2018 15:00 Α.Ο. ΞΑΝΘΗ – Α.Ο.Κ.
Σάββατο 10/02/2018 17:15 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ 1964
Σάββατο 10/02/2018 19:30 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
Κυριακή 11/02/2018 15:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
Κυριακή 11/02/2018 17:15 Α.Ε.Κ. – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
Κυριακή 11/02/2018 17:15 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
Κυριακή 11/02/2018 19:30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
Δευτέρα 12/02/2018 19:30 Π.Α.Ο.Κ. – Α.Ε.Λ.

Πρόγραμμα 22ης Αγωνιστικής

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ
Σάββατο 17/02/2018 15:00 Α.Ο.Κ. – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
Σάββατο 17/02/2018 17:15 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
Σάββατο 17/02/2018 19:30 ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ 1964 – Π.Α.Ο.Κ.
Κυριακή 18/02/2018 15:00 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
Κυριακή 18/02/2018 17:15 Α.Ε.Κ. – Α.Ο. ΞΑΝΘΗ
Κυριακή 18/02/2018 17:15 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
Κυριακή 18/02/2018 19:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
Δευτέρα 19/02/2018 19:30 Α.Ε.Λ. – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

Πρόγραμμα 23ης Αγωνιστικής

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ
Σάββατο 24/02/2018 15:00 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
Σάββατο 24/02/2018 17:15 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
Σάββατο 24/02/2018 19:30 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ 1964
Κυριακή 25/02/2018 15:00 Α.Ο. ΞΑΝΘΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
Κυριακή 25/02/2018 17:15 Α.Ε.Λ. – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

Κυριακή 25/02/2018 17:15 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – Α.Ο.Κ.
Κυριακή 25/02/2018 19:30 Π.Α.Ο.Κ. – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
Δευτέρα 26/02/2018 19:30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – Α.Ε.Κ.

Πρόγραμμα 24ης Αγωνιστικής

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ
Σάββατο 03/03/2018 15:00 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ 1964
Σάββατο 03/03/2018 17:15 Α.Ο.Κ. – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
Σάββατο 03/03/2018 19:30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – Α.Ο. ΞΑΝΘΗ
Κυριακή 04/03/2018 15:00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – Π.Α.Ο.Κ.
Κυριακή 04/03/2018 17:15 Α.Ε.Κ. – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
Κυριακή 04/03/2018 17:15 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – Α.Ε.Λ.
Κυριακή 04/03/2018 19:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΣΤΑΔΙΟ
Δευτέρα 05/03/2018 19:30 ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

Πρόγραμμα 25ης Αγωνιστικής

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ
Σάββατο 10/03/2018 15:00 Α.Ε.Λ. – Α.Ο.Κ.
Σάββατο 10/03/2018 17:15 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
Σάββατο 10/03/2018 19:30 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
Κυριακή 11/03/2018 15:00 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
Κυριακή 11/03/2018 17:15 ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ 1964 – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
Κυριακή 11/03/2018 17:15 Α.Ο. ΞΑΝΘΗ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
Κυριακή 11/03/2018 19:30 Π.Α.Ο.Κ. – Α.Ε.Κ.
Δευτέρα 12/03/2018 19:30 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ

Πρόγραμμα 26ης Αγωνιστικής

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ
Σάββατο 17/03/2018 15:00 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
Σάββατο 17/03/2018 17:15 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – Π.Α.Ο.Κ.
Σάββατο 17/03/2018 19:30 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
Κυριακή 18/03/2018 15:00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – Α.Ο. ΞΑΝΘΗ
Κυριακή 18/03/2018 17:15 ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – Α.Ε.Λ.
Κυριακή 18/03/2018 17:15 Α.Ο.Κ. – ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ 1964
Κυριακή 18/03/2018 19:30 Α.Ε.Κ. – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
Δευτέρα 19/03/2018 19:30 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

Πρόγραμμα 27ης Αγωνιστικής

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ
Σάββατο 31/03/2018 15:00 ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ 1964 – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
Σάββατο 31/03/2018 17:15 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
Σάββατο 31/03/2018 19:30 Π.Α.Ο.Κ. – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
Κυριακή 01/04/2018 15:00 Α.Ε.Λ. – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
Κυριακή 01/04/2018 17:15 Α.Ο. ΞΑΝΘΗ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
Κυριακή 01/04/2018 17:15 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
Κυριακή 01/04/2018 19:30 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – Α.Ε.Κ.
Δευτέρα 02/04/2018 19:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – Α.Ο.Κ.

Πρόγραμμα 28ης Αγωνιστικής

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ
Κυριακή 22/04/2018 19:00 Α.Ε.Κ. – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
Κυριακή 22/04/2018 19:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
Κυριακή 22/04/2018 19:00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
Κυριακή 22/04/2018 19:00 Α.Ο.Κ. – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
Κυριακή 22/04/2018 19:00 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ 1964
Κυριακή 22/04/2018 19:00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
Κυριακή 22/04/2018 19:00 ΠΑΟΚ – Α.Ο. ΞΑΝΘΗ
Κυριακή 22/04/2018 19:00 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Α.Ε.Λ.

Πρόγραμμα 29ης Αγωνιστικής

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ
Κυριακή 29/04/2018 19:00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
Κυριακή 29/04/2018 19:00 Α.Ο.Κ. – Α.Ε.Κ.
Κυριακή 29/04/2018 19:00 ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ 1964 – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
Κυριακή 29/04/2018 19:00 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
Κυριακή 29/04/2018 19:00 Α.Ο. ΞΑΝΘΗ – Α.Ε.Λ. ΞΑΝΘΗ ARENA
Κυριακή 29/04/2018 19:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
Κυριακή 29/04/2018 19:00 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – Π.Α.Ο.Κ.
Κυριακή 29/04/2018 19:00 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

Πρόγραμμα 30ης Αγωνιστικής

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ
Κυριακή 06/05/2018 19:00 Α.Ε.Λ. – ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ 1964
Κυριακή 06/05/2018 19:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – Α.Ε.Κ.
Κυριακή 06/05/2018 19:00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – Α.Ο.Κ.
Κυριακή 06/05/2018 19:00 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – Α.Ο. ΞΑΝΘΗ
Κυριακή 06/05/2018 19:00 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
Κυριακή 06/05/2018 19:00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
Κυριακή 06/05/2018 19:00 Π.Α.Ο.Κ. – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
Κυριακή 06/05/2018 19:00 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Σχόλια

Comments are closed.