Τα Σερβιανά θα κάνουν διακοπές Χριστουγέννων στην κορυφή της Hall Of Brands Α’ ερασιτεχνικής, αφού ξεπέρασαν το εμπόδιο της ΑΕΜ και επικράτησαν με 2-0. Έτσι η συγκατοίκηση με την Ανατολή στην 1η θέση ήταν μόνο για ένα 24ώρο.
Δείτε αναλυτικά τα αποτελέσματα σε όλες τις κατηγορίες:
Hall of Brands Ε.Π.Σ.ΗΠ Α Κατηγορία 2017-18 (14η αγωνιστική) |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Αγώνας | Αποτέλεσμα | ||||||
1. | ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ | 1-1 | |||||
2. | Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ – Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ | 3-1 | |||||
3. | ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ – Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ | 5-0 | |||||
4. | Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ | 2-3 | |||||
5. | ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ – Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ | 3-1 | |||||
6. | ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ – Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ | 3-0 | |||||
7. | ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ – Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ | 2-0 | |||||
8. | Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ – ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ | 2-0 | |||||
MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ Β Κατηγορία Α Όμιλος 2017-18 (14η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Αποτέλεσμα | ||||||
9. | ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ – ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ | 1-0 | |||||
10. | Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ – Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ | 3-1 | |||||
11. | Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ – Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ | 0-1 | |||||
12. | Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ – Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ | 2-1 | |||||
13. | Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ – Α.Ε.ΚΑΡΥΩΝ | 8-0 | |||||
14. | Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ – Α.Π.Ο.Ε.Λ. | 0-8 | |||||
15. | Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ – Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. | 6-2 | |||||
16. | ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ – Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 | 0-4 | |||||
MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ Β Κατηγορία Β Όμιλος 2017-18 (14η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Αποτέλεσμα | ||||||
17. | Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ – Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ | 0-1 | |||||
18. | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ – Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ | 1-3 | |||||
19. | Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ – ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ | 0-1 | |||||
20. | ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ | 0-1 | |||||
21. | ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY – Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣ | 3-1 | |||||
22. | Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ | 0-2 | |||||
23. | Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ – Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | 0-0 | |||||
24. | ΑΕ ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ – Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | 1-0 | |||||
Γ Κατηγορια Α Ομιλος (11η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Αποτέλεσμα | ||||||
25. | ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ | 2-0 | |||||
26. | Σ.Φ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝ. – Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ | 11:00 | |||||
27. | ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ – Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ | 3-1 | |||||
28. | Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006 | 1-4 | |||||
29. | Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ – Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝ | 1-0 | |||||
30. | Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ – Α.Ε.ΡΙΖΑΣ | 15:00 | |||||
31. | Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ – ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ | 4-2 | |||||
Γ Κατηγορια Β Ομιλος (11η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Αποτέλεσμα | ||||||
32. | Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ – ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ | 1-2 | |||||
33. | Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 – ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ | 2-2 | |||||
34. | ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ – Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙ | 8-1 | |||||
35. | Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ – Π.Α.Ο.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | 1-0 | |||||
36. | Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ – Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ | 3-5 | |||||
37. | Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ – ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | 4-3 | |||||
38. | Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥ – ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ | 19:30 |