BOOKSPOT

Πρωτοπόροι Vs Ουραγών στη Hall Of Brands Α’ ερασιτεχνική

0

Πιθανότατα διαδικαστικού χαρακτήρα θα είναι η 19η αγωνιστική της Hall Of Brands Α’ ερασιτεχνικής για την κορυφή της βαθμολογίας, αφού Σερβιανά και Ανατολή αντιμετωπίζουν δύο από τις πιο αδύναμες ομάδες του πρωταθλήματος, την Κρύα και τους Αμπελόκηπους αντίστοιχα. Βέβαια, ο πρωταθλητισμός απαιτεί σοβαρότητα σε όλα τα ματς, ώστε να αποφεύγονται οι απώλειες, αφού η χαλαρότητα μπορεί να κοστίσει, όπως αποδείχτηκε κι άλλες φορές στη διάρκεια της φετινής σεζόν.

Η Ανατολή είναι εκείνη που χρονικά θα προηγηθεί και θα υποδεχτεί στην έδρα της στις 15:30 τους Αμπελόκηπους, ενώ Κυριακή στις 15:30 θα διεξαχθεί το ματς Σερβιανών-Κρύας.

Τις πιθανές ήττες Κρύας και Αμπελοκήπων θέλουν να εκμεταλλευτούν Μικρασιάτες και Νησί που δίνουν ένα πολύ κρίσιμο μεταξύ τους ντέρμπι για την αποφυγή των πλέι-άουτ, ενώ το Ροδοτόπι, που είναι κι αυτό κοντά στην επικίνδυνη ζώνη των πλέι άουτ, θα πάρει χωρίς αγώνα τους βαθμούς από το Βελισσάριο.

HALL OF BRANDS Α’ Ερασιτεχνική, 19η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ – ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ ΚΑΤΣΙΚΑΣ Σάββατο 03/02/18 15:30 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΑΓΟΡΑΣ Κ.
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ – Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΑΝΑΤΟΛΗΣ Σάββατο 03/02/18 15:30 ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ Α., ΚΟΛΙΟΣ Μ.
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ – ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ Σάββατο 03/02/18 15:30 ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α.
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣ Σάββατο 03/02/18 15:30 ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ – ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Κυριακή 04/02/18 00:00
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ – Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ Κυριακή 04/02/18 15:30 ΘΑΝΟΣ Δ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.
Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ – Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ ΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑ Κυριακή 04/02/18 15:30 ΠΑΝΟΣ Ι., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.
ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ – Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ Κυριακή 04/02/18 15:30 ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΠΑΝΟΣ Σ., ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ.

 

Στον Α’ Όμιλο της MAISON Β’ ερασιτεχνικής, η πρωτοπόρος Ζωοδόχος θα αντιμετωπίσει εκτός έδρας το Κεφαλόβρυσο, με μοναδικό στόχο τη νίκη και τη διατήρηση του +6 από τη 2η θέση.

Από εκεί και κάτω, πολλές και ενδιαφέρουσες οι μάχες για τα πλέι-οφ. Η Πίνδος Κόνιτσας παίζει εκτός έδρας με την Κόντσικα, η Αγία Μαρίνα επίσης εκτός έδρας με την Κληματιά και ο Πωγωνάτος θα υποδεχτεί την Αμφιθέα.

MAISON Β’ ερασιτεχνική, Α’ Όμιλος, 19η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ – Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο 03/02/18 15:30 ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι.
Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ – ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ Σάββατο 03/02/18 15:30 ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΤΑΤΣΗΣ Δ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.
Α.Ε.ΚΑΡΥΩΝ – Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ Κυριακή 04/02/18 00:00
Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ – ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ Κυριακή 04/02/18 00:00
Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ – Α.Π.Ο.Ε.Λ. ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή 04/02/18 11:30 ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. – Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ Κυριακή 04/02/18 15:30 ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΑΓΟΡΑΣ Κ.
Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ – ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ ΔΕΛΒΙΝΑΚΙΟΥ Κυριακή 04/02/18 15:30 ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΚΙΤΣΟΣ Χ.
Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ – Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ Κυριακή 04/02/18 15:30 ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΓΟΥΚΟΣ Κ., ΛΟΥΚΑΣ Ξ.

 

Στον Β’ Όμιλο, το Μέτσοβο επίσης θέλει να διατηρήσει το +6 στο βαθμολογικό πίνακα και θέλει το διπλό στο γήπεδο Κατσικά από την Δαφνούλα.

MAISON Β’ ερασιτεχνική, Β’ Όμιλος, 19η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY – ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο 03/02/18 15:00 ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε.
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ – Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣ ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο 03/02/18 15:30 ΠΑΝΟΣ Ι., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΚΑΡΑΛΗΣ Ε.
ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ – Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο 03/02/18 17:15 ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν.
Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ – Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή 04/02/18 13:00 ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ.
Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ – ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή 04/02/18 15:30 ΝΕΟΣ Κ., ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΚΑΣΣΟΣ Δ.
ΑΕ ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ ΑΝΗΛΙΟΥ Κυριακή 04/02/18 15:30 ΤΑΤΣΗΣ Δ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε.
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ – Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ ΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Κυριακή 04/02/18 15:30 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΣΤΥΛΙΟΥ Λ.
Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗΣ Κυριακή 04/02/18 15:30 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.

 

Στη Γ’ Ερασιτεχνική και τον Α’ Όμιλο λείπει το πολύ μεγάλο ντέρμπι. Έτσι το ενδιαφέρον επικεντρώνεται στη μάχη που δίνουν οι ομάδες της κορυφής για την άνοδο.

Γ’ Ερασιτεχνική, Α’ Όμιλος, 16η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Σ.Φ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝ. – ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ Σάββατο 03/02/18 00:00
Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ – Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ ΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ Σάββατο 03/02/18 15:30 ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Κ.
Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006 – Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΩ ΛΑΨΙΣΤΑΣ Κυριακή 04/02/18 11:30 ΝΕΟΣ Κ., ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΚΑΣΣΟΣ Δ.
Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝ – Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή 04/02/18 11:30 ΣΤΥΛΙΟΥ Λ., ΛΟΥΚΑΣ Ξ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ Κυριακή 04/02/18 11:30 ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ., ΔΡΟΣΟΥ Β.
Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ – Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΑΣΦΑΚΑΣ Κυριακή 04/02/18 11:30 ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ.
ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – Α.Ε.ΡΙΖΑΣ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ Κυριακή 04/02/18 15:30 ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο.

 

Στον Β’ Όμιλο της ίδιας κατηγορίας, επίσης απουσιάζουν τα δύσκολα ματς για τις ομάδες της κορυφής.

Γ’ Ερασιτεχνική, Β’ Όμιλος, 16η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ – Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 ΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑ Σάββατο 03/02/18 15:30 ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΠΑΝΟΣ Σ., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ.
ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ – Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή 04/02/18 15:00 ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.
Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ – ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ Κυριακή 04/02/18 15:30 ΝΤΟΝΤΗΣ Σ., ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν.
Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ – Π.Α.Ο.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο) Κυριακή 04/02/18 15:30 ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΜΑΚΡΗΣ Κ., ΤΣΙΤΟΣ Μ.
Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ ΡΩΜΑΝΟΥ Κυριακή 04/02/18 15:30 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο.
Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥ – Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή 04/02/18 17:15 ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.
ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή 04/02/18 19:30 ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΠΑΥΛΟΥ Ε., ΤΣΙΤΟΣ Μ.

 

Σχόλια

Comments are closed.