BOOKSPOT

Με Σταυράκι το Βελισσάριο, δύσκολη έξοδος για Κρανούλα

0

Το Βελισσάριο υποδέχεται το Σταυράκι και φιλοδοξεί να διατηρήσει, ακόμα και να διευρύνει τη διαφορά των έξι βαθμών από την Δόξα Κρανούλας, που φιλοξενείται από την Κόνιτσα, στο πλαίσιο της 19ης αγωνιστικής.

Στην μάχη που γίνεται για την κατάληψη της τρίτης θέσης,  οι Χουλιαράδες αναμένεται να έχουν δύσκολο έργο απέναντι στη φιλόδοξη και μαχητική Μουσιωτίτσα, η Ανατολή αντιμετωπίζει την ενισχυμένη ομάδα του Περάματος και η Θύελλα Ελεούσας καλείται να ξεπεράσει το εμπόδιο των Μικρασιατών που καίγονται για βαθμούς προκειμένου να παραμείνουν στην κατηγορία.

Στις υπόλοιπες αναμετρήσεις, οι Λογγάδες θα τεθούν αντιμέτωποι με την ουραγό, Κόντσικα και το Κουτσελιό θα επιδιώξει να κατακτήσει το τρίποντο κόντρα στην αδύναμε αλλά πάντα επικίνδυνη ομάδα της Δαφνούλας.

Τέλος, σημαντικό παιχνίδι θα διεξαχθεί στο Ασβεστοχώρι, όπου η ομώνυμη ομάδα υποδέχεται τους Αμπελόκηπους και ψάχνει επειγόντως για βαθμούς προκειμένου να μείνει ζωντανή και να παλέψει μέχρι τέλους για την παραμονή στην πρώτη κατηγορία.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές των αγώνων:

 

Α Κατηγορια
(19η αγωνιστική)

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ – ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο 16/01/16 15:00 ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ., ΚΑΡΑΛΗΣ Ε.
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ – ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο 16/01/16 15:00 ΠΑΝΟΣ Ι., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β.
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ – ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΑΝΑΤΟΛΗΣ Σάββατο 16/01/16 15:00 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΣΙΟΝΤΗΣ Α., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.
Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ – Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Σάββατο 16/01/16 15:00 ΝΕΟΣ Κ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.
Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ – Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή 17/01/16 12:00 ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΜΑΝΤΖΙΟΣ Α., ΤΑΤΣΗΣ Δ.
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ – Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Κυριακή 17/01/16 15:00 ΠΑΝΟΣ Ι., ΝΤΟΝΤΗΣ Σ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ – Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ ΛΟΓΓΑΔΩΝ Κυριακή 17/01/16 15:00 ΛΕΤΣΙΟΣ Ι., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΠΑΝΟΣ Σ.
ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ – Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή 17/01/16 15:00 ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΡΑΠΤΗ Α., ΚΟΛΛΙΑΣ Α.
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ – Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Κυριακή 17/01/16 15:00 ΤΑΤΣΗΣ Δ., ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ Δ., ΓΙΩΤΗΣ Κ.

Β Κατηγορια Α ομιλος
(16η αγωνιστική)

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ – ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ ΑΜΦΙΘΕΑΣ Σάββατο 16/01/16 15:00 ΛΕΤΣΙΟΣ Ι., ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΜΑΝΤΖΙΟΣ Α.
Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ – ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ Σάββατο 16/01/16 15:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΠΑΝΟΣ Σ.
Α.Π.Ο.Ε.Λ. – Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο 16/01/16 17:15 ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ – ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Κυριακή 17/01/16 11:30 ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΡΑΠΤΗ Α.
Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ – Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ ΖΩΟΔΟΧΟΥ Κυριακή 17/01/16 12:00 ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΝΤΟΝΤΗΣ Σ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν.
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. – Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ Κυριακή 17/01/16 15:00 ΜΠΟΥΜΠΟΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ., ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ Π.
Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ – Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΖΙΤΣΑΣ Κυριακή 17/01/16 15:00 ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΝΙΚΑΣ Χ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.
Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ – ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ ΔΕΛΒΙΝΑΚΙΟΥ Κυριακή 17/01/16 15:00 ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.
Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣ – Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Κυριακή 17/01/16 15:00 ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΛΕΟΝΤΑΡΗΣ Κ., ΑΓΟΡΑΣ Κ.

Β Κατηγορια Β ομιλος
(16η αγωνιστική)

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ ΜΕΤΣΟΒΟΥ Σάββατο 16/01/16 15:00 ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π.
Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣ – Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ ΠΕΔΙΝΗΣ Σάββατο 16/01/16 15:30 ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΝΙΚΑΣ Χ., ΖΙΑΚΑΣ Χ.
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ – ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο 16/01/16 19:30 ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ – Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Κυριακή 17/01/16 12:00 ΝΕΟΣ Κ., ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π.
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ – Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή 17/01/16 13:00 ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΧΑΛΚΗΣ Μ., ΖΙΑΚΑΣ Χ.
Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ – Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ Κυριακή 17/01/16 15:00 ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β.
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ Κυριακή 17/01/16 15:00 ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ – Α.Σ.ΧΑΡΑΥΓΗΣ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή 17/01/16 17:15 ΘΑΝΟΣ Δ., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ. (Παρατηρητής: ΠΑΠΠΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ)
ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή 17/01/16 19:30 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ Π.

Γ Κατηγορια Α ομιλος 2015-16
(13η αγωνιστική)

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ – Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ ΜΑΡΜΑΡΩΝ Σάββατο 16/01/16 15:00 ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΚΑΤΣΟΥΔΑΣ Π., ΧΑΛΚΗΣ Μ.
Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006 – Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝ ΚΑΤΩ ΛΑΨΙΣΤΑΣ Κυριακή 17/01/16 11:30 ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ.
Α.Ε.ΚΑΡΥΩΝ – Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ Κυριακή 17/01/16 12:00 ΠΑΝΟΣ Ι., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ.
Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ – Π.Α.Ο.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Κυριακή 17/01/16 15:00 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΣΙΟΝΤΗΣ Χ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.
ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗ – Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΑΣΦΑΚΑΣ Κυριακή 17/01/16 15:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο.
ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – Α.Ε.ΡΙΖΑΣ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 17/01/16 15:00 ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΔΙΟΝΥΣΗΣ Δ., ΗΛΙΑ Ε.

Γ Κατηγορια Β ομιλος 2015-16
(13η αγωνιστική)

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY – Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙ ΚΡΥΦΟΒΟΥ Σάββατο 16/01/16 15:00 ΖΙΩΓΑ Α., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι.
ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΚΑΤΩ ΛΑΨΙΣΤΑΣ Σάββατο 16/01/16 15:00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ Δ., ΡΑΠΤΗ Α., ΑΓΟΡΑΣ Κ.
ΑΕ ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ – Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ ΑΝΗΛΙΟΥ Κυριακή 17/01/16 15:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΓΩΓΟΥ Α., ΚΑΡΡΑ Χ.
ΠΥΡΡΟΣ ΜΠΙΖΑΝΙΟΥ – Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ ΑΜΠΕΛΙΑΣ Κυριακή 17/01/16 15:00 ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ Γ., ΖΙΩΓΑ Α., ΛΟΥΚΑΣ Ξ.
ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ – Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Δευτέρα 18/01/16 18:00 ΝΕΟΣ Κ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΣΙΟΝΤΗΣ Χ.

 

Επιμέλεια:Πέτρος Σιούλης

Σχόλια

Comments are closed.