BOOKSPOT

Με τοπικό ντέρμπι ΑΓΣΙ-ΠΑΣ Γιάννινα το πρώτο τζάμπολ στη Γ’ Εθνική

0

Πραγματοποιήθηκε την Δευτέρα 30/7 η κλήρωση για το πρωτάθλημα της Γ’ Εθνικής κατηγορίας στο μπάσκετ, με την κληρωτίδα να βγάζει τοπικό ντέρμπι στην πρεμιέρα μεταξύ του πιο έμπειρου ΑΓΣΙ και του «νεοφώτιστου» ΠΑΣ Γιάννινα, που ανέβηκε για πρώτη φορά στην μπασκετική ιστορία του σε εθνική κατηγορία. Τυπικά γηπεδούχος θα είναι ο ΑΓΣΙ, ενώ όλα τα ματς φέτος αναμένεται να διεξάγονται στο κλειστό του Πανηπειρωτικού.

Δείτε αναλυτικά την κλήρωση:

3ος ΟΜΙΛΟΣ

1η Αγωνιστική – 14/10/18

Ρεπό: ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ.

ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ

ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ

2η Αγωνιστική – 21/10/18

Ρεπό: ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ

ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ

ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

3η Αγωνιστική – 04/11/18

Ρεπό: ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ.

ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ

ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ

ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

4η Αγωνιστική – 11/11/18

Ρεπό: ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. – ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ

ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ

ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ

ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

5η Αγωνιστική – 18/11/18

Ρεπό: ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ.

ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ – ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ

ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ

ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

6η Αγωνιστική – 25/11/18

Ρεπό: ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ

ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ – ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ

ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ

ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

7η Αγωνιστική – 02/12/18

Ρεπό: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ

ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ – ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ

ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ

ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ – ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ.

8η Αγωνιστική – 09/12/18

Ρεπό: ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ

ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ

ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ – ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

9η Αγωνιστική – 16/12/18

Ρεπό: ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ.

ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ

ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ

10η Αγωνιστική – 23/12/18

Ρεπό: ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ

ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ

ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ – ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ.

11η Αγωνιστική – 13/01/19

Ρεπό: ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ

ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ

ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ

ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ – ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ

12η Αγωνιστική – 20/01/19

Ρεπό: ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ

ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ.

ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ

13η Αγωνιστική – 27/01/19

Ρεπό: ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1937

ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ

ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ

ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ

ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. – ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ – ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

14η Αγωνιστική – 03/02/19

Ρεπό: ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ

ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ

ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ – ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

15η Αγωνιστική – 10/02/19

Ρεπό: ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ – ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ.

ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ

ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ

16η Αγωνιστική – 17/02/19

Ρεπό: ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ – ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ

ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ

ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ

ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

17η Αγωνιστική – 24/02/19

Ρεπό: ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ – ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ.

ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ

ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ

ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

18η Αγωνιστική – 03/03/19

Ρεπό: ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. – ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ

ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ

ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

19η Αγωνιστική – 17/03/19

Ρεπό: ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ

ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ

ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ

ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ.

ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

20η Αγωνιστική – 24/03/19

Ρεπό: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ

ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ

ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. – ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

21η Αγωνιστική – 31/03/19

Ρεπό: ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ – ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ

ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ

ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ – ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ.

22η Αγωνιστική – 07/04/19

Ρεπό: ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ.

ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ

ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ

ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

23η Αγωνιστική – 14/04/19

Ρεπό: ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ

ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ

ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ – ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ

ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. – ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ

24η Αγωνιστική – 21/04/19

Ρεπό: ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ

ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ

ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ.

25η Αγωνιστική – 05/05/19

Ρεπό: ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ

ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ

ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. – ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ

26η Αγωνιστική – 12/05/19

Ρεπό: ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1937

ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ – ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ.

ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ

 

Σχόλια

Comments are closed.