BOOKSPOT

Το πρόγραμμα της Σούπερ Λίγκας με ημερομηνίες!

0

Ημερομηνίες για τα ματς της Σούπερ Λίγκας, τα ευρωπαϊκά ματς και τις ημερομηνίες διακοπής γνωστοποίησε η Σούπερ Λίγκα, μια μέρα μετά την κλήρωση.

Στο διάστημα 22, 23 ή 24 Σεπτεμβρίου θα δουν για πρώτη φορά στην έδρα του τον ΠΑΣ Γιάννινα οι φίλαθλοί του, ενώ το πρωτάθλημα θα τελειώσει στις 5 Μαΐου 2019.

Πατήστε να το δείτε αναλυτικά σε πίνακα ΕΔΩ

Αναλυτικά το πλήρες αγωνιστικό πρόγραμμα:

1η/16η αγωνιστική
(25-26-27 Αυγούστου και 12-13-14 Ιανουαρίου)
Ξάνθη-Παναθηναϊκός
ΑΕΚ-ΠΑΣ Γιάννινα
Παναιτωλικός-Ατρόμητος
Πανιώνιος-ΟΦΗ
Λαμία-Αρης
ΠΑΟΚ-Αστέρας Τρίπολης
Ολυμπιακός-Λεβαδειακός
Απόλλων Σμύρνης-Λάρισα

2η/17η αγωνιστική
(1-2 Σεπτεμβρίου και 19-20-21 Ιανουαρίου)
Παναιτωλικός-ΟΦΗ
Πανιώνιος-ΠΑΟΚ
Ατρόμητος-Ξάνθη
Αστέρας Τρίπολης-ΑΕΚ
Παναθηναϊκός-Λαμία
Ολυμπιακός-ΠΑΣ Γιάννινα
Αρης-ΑΕΛ
Λεβαδειακός-Απόλλων Σμύρνης

3η/18η αγωνιστική
(15-16-17 Σεπτεμβρίου και 26-27-28 Ιανουαρίου)
ΟΦΗ-ΠΑΟΚ
Ξάνθη-Παναιτωλικός
ΑΕΚ-Πανιώνιος
Λαμία-Ατρόμητος
Ολυμπιακός-Αστέρας Τρίπολης
ΑΕΛ-Παναθηναϊκός
Απόλλων Σμύρνης-ΠΑΣ Γιάννινα
Αρης-Λεβαδειακός

4η/19η αγωνιστική
(22-23-24 Σεπτεμβρίου και 2-3-4 Φεβρουαρίου)
Ξάνθη-ΟΦΗ
ΠΑΟΚ-ΑΕΚ
Παναιτωλικός-Λαμία
Πανιώνιος-Ολυμπιακός
Ατρόμητος-ΑΕΛ
Αστέρας Τρίπολης-Απόλλων Σμύρνης
Παναθηναϊκός-Λεβαδειακός
ΠΑΣ Γιάννινα-Αρης

5η/20η αγωνιστική
(29-30 Σεπτεμβρίου και 9-10-11 Φεβρουαρίου)
ΟΦΗ-ΑΕΚ
Λαμία-Ξάνθη
Ολυμπιακός-ΠΑΟΚ
ΑΕΛ-Παναιτωλικός
Απόλλων Σμύρνης-Πανιώνιος

Λεβαδειακός-Ατρόμητος
Αρης-Αστέρας Τρίπολης
Παναθηναϊκός-ΠΑΣ Γιάννινα

6η/21η αγωνιστική
(6-7 Οκτωβρίου και 16-17-18 Φεβρουαρίου)
Λαμία-ΟΦΗ
ΑΕΚ-Ολυμπιακός
Ξάνθη-ΑΕΛ
ΠΑΟΚ-Απόλλων Σμύρνης
Παναιτωλικός-Λεβαδειακός
Πανιώνιος-Αρης
Ατρόμητος-ΠΑΣ Γιάννινα
Αστέρας Τρίπολης-Παναθηναϊκός

7η/22η αγωνιστική
(20-21-22 Οκτωβρίου και 23-24-25 Φεβρουαρίου)
ΟΦΗ-Ολυμπιακός
ΑΕΛ-Λαμία
Απόλλων Σμύρνης-ΑΕΚ
Λεβαδειακός-Ξάνθη
Αρης-ΠΑΟΚ
ΠΑΣ Γιάννινα-Παναιτωλικός
Παναθηναϊκός-Πανιώνιος
Ατρόμητος-Αστέρας Τρίπολης

8η/23η αγωνιστική
(27-28-29 Οκτωβρίου και 2-3-4 Μαρτίου)
ΑΕΛ-ΟΦΗ
Ολυμπιακός-Απόλλων Σμύρνης
Λαμία-Λεβαδειακός
ΑΕΚ-Αρης
Ξάνθη-ΠΑΣ Γιάννινα
ΠΑΟΚ-Παναθηναϊκός
Παναιτωλικός-Αστέρας Τρίπολης
Πανιώνιος-Ατρόμητος

9η/24η αγωνιστική
(3-4-5 Νοεμβρίου και 9-10-11 Μαρτίου)
ΟΦΗ-Απόλλων Σμύρνης
Λεβαδειακός-ΑΕΛ
Αρης-Ολυμπιακός
ΠΑΣ Γιάννινα-Λαμία
Παναθηναϊκός-ΑΕΚ
Αστέρας Τρίπολης-Ξάνθη
Ατρόμητος-ΠΑΟΚ
Πανιώνιος-Παναιτωλικός

10η/25η αγωνιστική
(10-11 Νοεμβρίου και 16-17 Μαρτίου)
Λεβαδειακός-ΟΦΗ
Απόλλων Σμύρνης-Αρης
ΑΕΛ-ΠΑΣ Γιάννινα
Ολυμπιακός-Παναθηναϊκός
Λαμία-Αστέρας Τρίπολης
ΑΕΚ-Ατρόμητος

Η 11η/26η αγωνιστική

(24-25-26 Νοεμβρίου και 30-31 Μαρτίου και 1 Απριλίου)
ΟΦΗ-Αρης
ΠΑΣ Γιάννινα-Λεβαδειακός
Παναθηναϊκός-Απόλλων Σμύρνης
Αστέρας Τρίπολης-ΑΕΛ
Ατρόμητος-Ολυμπιακός
Πανιώνιος-Λαμία
Παναιτωλικός-ΑΕΚ
ΠΑΟΚ-Ξάνθη

Η 12η/27η αγωνιστική

(1-2-3 Δεκεμβρίου και 6-7-8 Απριλίου)
ΠΑΣ Γιάννινα-ΟΦΗ
Αρης-Παναθηναϊκός
Λεβαδειακός-Αστέρας Τρίπολης
Απόλλων Σμύρνης-Ατρόμητος
ΑΕΛ-Πανιώνιος
Ολυμπιακός-Παναιτωλικός
Λαμία-ΠΑΟΚ
ΑΕΚ-Ξάνθη

Η 13η/28η αγωνιστική

(8-9-10 Δεκεμβρίου και 14 Απριλίου)
ΟΦΗ-Παναθηναϊκός
Αστέρας Τρίπολης-ΠΑΣ Γιάννινα
Ατρόμητος-Αρης
Πανιώνιος-Λεβαδειακός
Παναιτωλικός-Απόλλων Σμύρνης
ΠΑΟΚ-ΑΕΛ
Ξάνθη-Ολυμπιακός
ΑΕΚ-Λαμία

Η 14η/29η αγωνιστική

(15-16-17 Δεκεμβρίου και 21 Απριλίου)
Αστέρας Τρίπολης-ΟΦΗ
Παναθηναϊκός-Ατρόμητος
ΠΑΣ Γιάννινα-Πανιώνιος
Αρης-Παναιτωλικός
Λεβαδειακός-ΠΑΟΚ
Απόλλων Σμύρνης-Ξάνθη
ΑΕΛ-ΑΕΚ
Ολυμπιακός-Λαμία

Η 15η/30η αγωνιστική

(22-23 Δεκεμβρίου και 5 Μαΐου)
ΟΦΗ-Ατρόμητος
Πανιώνιος-Αστέρας Τρίπολης
Παναιτωλικός-Παναθηναϊκός
ΠΑΟΚ-ΠΑΣ Γιάννινα
Ξάνθη-Αρης
ΑΕΚ-Λεβαδειακός
Λαμία-Απόλλων Σμύρνης
Ολυμπιακός-ΑΕΛ

Σχόλια

Comments are closed.