BOOKSPOT

Γ’ Εθνική: Πρεμιέρα στο Καναλάκι τα Σερβιανά

0

Πραγματοποιήθηκε το απόγευμα της Τετάρτης η κλήρωση των ομίλων της Γ’ Εθνικής κατηγορίας, με το γιαννιώτικο ενδιαφέρον φέτος να εστιάζεται στη συμμετοχής του Θριάμβου Σερβιανών, μιας και η Δόξα Κρανούλας δήλωσε παραίτηση.

Τα Σερβιανά θα εκκινήσουν το νέο πρωτάθλημα στις 30 Σεπτεμβρίου από το Καναλάκι, όπου θα πάρουν το «βάπτισμα του πυρός» μ’ ένα εκτός έδρας ματς.

Πρώτο παιχνίδι στα Ιωάννινα για την ομάδα του Αλέκου Τάτση στις 7 Οκτωβρίου με τον Μακεδονικό Σιάτιστας.

 

Aναλυτικά το πρόγραμμα

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 3ου ΟΜΙΛΟΥ

1η (30/9) – 14η αγωνιστική (13/1)

Μακεδονικός Φούφα – Τηλυκράτης Λευκάδας

Θεσπρωτός – Κρόνος Αργυράδων

ΑΟ Φλωριάδας – Μ. Αλέξανδρος Καλλιθέας

Αχέρων Καναλακίου – Θρίαμβος Σερβιανών

Γρεβενά Αεράτα – Σούλι Παραμυθιάς

Μακεδονικός Σιάτιστας – Ναυπακτιακός

Ρεπό η ΑΕ Λευκίμμης

 

2η (7/10) – 15η αγωνιστική (20/1)

ΑΕ Λευκίμμης – Μακεδονικός Φούφα

Τηλυκράτης Λευκάδας – Θεσπρωτός

Κρόνος Αργυράδων – Αχέρων Καναλακίου

Μ. Αλέξανδρος Καλλιθέας – Γρεβενά Αεράτα

Θρίαμβος Σερβιανών – Μακεδονικός Σιάτιστας

Σούλι Παραμυθιάς – Ναυπακτιακός

Ρεπό ο ΑΟ Φλωριάδας

 

3η (14/10) – 16η αγωνιστική (27/1)

Μακεδονικός Φούφα – Θεσπρωτός

ΑΟ Φλωριάδας – ΑΕ Λευκίμμης

Αχέρων Καναλακίου – Τηλυκράτης Λευκάδας

Μακεδονικός Σιάτιστας – Κρόνος Αργυράδων

Ναυπακτιακός – Μ. Αλέξανδρος Καλλιθέας

Σούλι Παραμυθιάς – Θρίαμβος Σερβιανών

Ρεπό τα Γρεβενά Αεράτα

 

4η (21/10) – 17η αγωνιστική (3/2)

ΑΟ Φλωριάδας – Μακεδονικός Φούφας

Θεσπρωτός  – Αχέρων Καναλακίου

ΑΕ Λευκίμμης – Γρεβενά Αεράτα

Τηλυκράτης Λευκάδας – Μακεδονικός Σιάτιστας

Κρόνος Αργυράδων – Σούλι Παραμυθιάς

Μ. Αλέξανδρος Καλλιθέας – Θρίαμβος Σερβιανών

Ρεπό ο Ναυπακτιακός

 

5η (27/10) – 18η αγωνιστική (10/2)

Μακεδονικός Φούφα – Αχέρων Καναλακίου

Γρεβενά Αεράτα  – ΑΟ Φλωριάδας

Μακεδονικός Σιάτιστας – Θεσπρωτός

Ναυπακτιακός – ΑΕ Λευκίμμης

Σούλι Παραμυθιάς – Τηλυκράτης Λευκάδας

Μ. Αλέξανδρος Καλλιθέας – Κρόνος Αργυράδων

Ρεπό ο Θρίαμβος Σερβιανών

 

6η (4/11) – 19η αγωνιστική (17/2)

Γρεβενά Αεράτα – Μακεδονικός Φούφα

Αχέρων Καναλακίου – Μακεδονικός Σιάτιστας

ΑΟ Φλωριάδας – Ναυπακτιακός

Θεσπρωτός  – Σούλι Παραμυθιάς

ΑΕ Λευκίμμης – Θρίαμβος Σερβιανών

Ρεπό ο Κρόνος Αργυράδων

 

7η (11/11)– 20ή αγωνιστική (24/2)

Μακεδονικός Φούφα – Μακεδονικός Σιάτιστας

Ναυπακτιακός – Γρεβενά Αεράτα

Σούλι Παραμυθιάς  – Αχέρων Καναλακίου

Θρίαμβος Σερβιανών  – ΑΟ Φλωριάδας

Μ. Αλέξανδρος Καλλιθέας – Θεσπρωτός

Κρόνος Αργυράδων – ΑΕ Λευκίμμης

Ρεπό ο Τηλυκράτης Λευκάδας

 

8η (18/11) – 21η  αγωνιστική (3/3)

Ναυπακτιακός – Μακεδονικός Φούφα

Μακεδονικός Σιάτιστας – Σούλι Παραμυθιάς

Γρεβενά Αεράτα – Θρίαμβος Σερβιανών

Αχέρων Καναλακίου – Μ. Αλέξανδρος Καλλιθέας

ΑΟ Φλωριάδας – Κρόνος Αργυράδων

Ρεπό ο Θεσπρωτός

 

9η (25/11) – 22η αγωνιστική (17/3)

Μακεδονικός Φούφα – Σούλι Παραμυθιάς

Θρίαμβος Σερβιανών – Ναυπακτιακός

Μ. Αλέξανδρος Καλλιθέας – Μακεδονικός Σιάτιστας

Κρόνος Αργυράδων – Γρεβενά Αεράτα

Τηλυκράτης Λευκάδας – ΑΟ Φλωριάδας

Θεσπρωτός – ΑΕ Λευκίμμης

Ρεπό ο Αχέρων Καναλακίου

 

10η (2/12) – 23η αγωνιστική (24/3)

Θρίαμβος Σερβιανών – Μακεδονικός Φούφα

Σούλι Παραμυθιάς – Μ. Αλέξανδρος Καλλιθέας

Ναυπακτιακός – Κρόνος Αργυράδων

Γρεβενά Αεράτα – Τηλυκράτης Λευκάδας

Αχέρων Καναλακίου – ΑΕ Λευκίμμης

ΑΟ Φλωριάδας – Θεσπρωτός

Ρεπό ο Μακεδονικός Σιάτιστας

 

11η (9/12) – 24η αγωνιστική (31/3)

Μακεδονικός Φούφα – Μ. Αλέξανδρος Καλλιθέας

Κρόνος Αργυράδων – Θρίαμβος Σερβιανών

Τηλυκράτης Λευκάδας – Ναυπακτιακός

ΑΕ Λευκίμμης – Μακεδονικός Σιάτιστας

Θεσπρωτός – Γρεβενά Αεράτα

Αχέρων Καναλακίου – ΑΟ Φλωριάδας

Ρεπό το Σούλι Παραμυθιάς

 

12η (16/12) – 25η αγωνιστική (7/4)

Κρόνος Αργυράδων – Μακεδονικός Φούφα

Θρίαμβος Σερβιανών – Τηλυκράτης Λευκάδας

Σούλι Παραμυθιάς – ΑΕ Λευκίμμης

Ναυπακτιακός – Θεσπρωτός

Μακεδονικός Σιάτιστας – ΑΟ Φλωριάδας

Γρεβενά Αεράτα – Αχέρων Καναλακίου

Ρεπό ο Μ. Αλέξανδρος Καλλιθέας

 

13η (6/1) – 26η αγωνιστική (14/4)

Τηλυκράτης Λευκάδας – Κρόνος Αργυράδων

ΑΕ Λευκίμμης – Μ. Αλέξανδρος Καλλιθέας

Θεσπρωτός – Θρίαμβος Σερβιανών

ΑΟ Φλωριάδας – Σούλι Παραμυθιάς

Αχέρων Καναλακίου – Ναυπακτιακός

Μακεδονικός Σιάτιστας – Γρεβενά Αεράτα

Ρεπό ο Μακεδονικός Φούφα

Σχόλια

Comments are closed.