BOOKSPOT

Κλήρωσε για τη Football League: Πρεμιέρα στον Βόλο για την ΑΕ Καραϊσκάκης Άρτας

0

Από τον Βόλο θα ξεκινήσει το φετινό ταξίδι της Α.Ε. Καραϊσκάκης στο πρωτάθλημα της Football League 2018-2019, χωρίς ακόμα να γνωρίζουμε πότε θα είναι η πρεμιέρα της σεζόν. Πριν τη διαδικασία, στο ΔΣ που έγινε αποφασίστηκε μετά από ψηφοφορία (8-6) να μην οριστεί το ποτέ θα κάνει πρεμιέρα το πρωτάθλημα της νέας σεζόν, εν αναμονή και της πρότασης της ΕΡΤ.

Αναλυτικά το πρόγραμμα της ΑΕ Καραϊσκάκης Άρτας, μετά τη κλήρωση που πραγματοποιήθηκε σήμερα το μεσημέρι, έχει ως εξής:
1η-16η αγωνιστική: Βόλος ΝΠΣ-ΑΕ ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ ΑΡΤΑΣ
2η-17η αγωνιστική: ΑΕ ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ ΑΡΤΑΣ-Πλατανιάς
3η-18η αγωνιστική: Ηρόδοτος-ΑΕ ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ ΑΡΤΑΣ
4η-19η αγωνιστική: Κέρκυρα-ΑΕ ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ ΑΡΤΑΣ
5η-20η αγωνιστική: ΑΕ ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ ΑΡΤΑΣ-Αιγινιακός
6η-21η αγωνιστική: Παναχαϊκή-ΑΕ ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ ΑΡΤΑΣ
7η-22η αγωνιστική: ΑΕ ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ ΑΡΤΑΣ-Απόλλων Λάρισας
8η-23η αγωνιστική: Ηρακλής-ΑΕ ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ ΑΡΤΑΣ
9η-24η αγωνιστική: ΑΕ ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ ΑΡΤΑΣ-Αήττητος Σπάτων
10η-25η αγωνιστική: ΑΕ ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ ΑΡΤΑΣ-ΑΕ Σπάρτη
11η-26η αγωνιστική: Δόξα Δράμας-ΑΕ ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ ΑΡΤΑΣ
12η-27η αγωνιστική: ΑΕ ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ ΑΡΤΑΣ-Απόλλων Πόντου
13η-28η αγωνιστική: ΑΟ Χανιά/Κισσαμικός-ΑΕ ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ ΑΡΤΑΣ
14η-29η αγωνιστική: ΑΕ ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ ΑΡΤΑΣ-Εργοτέλης
15η-30η αγωνιστική: ΑΟ Τρίκαλα-ΑΕ ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ ΑΡΤΑΣ

Αναλυτικά όλο το πρόγραμμα:

1η αγωνιστική 16η
Σπάρτη – ΑΟΧ Κισσαμικός
Παναχαϊκή – Αιγινιακός
Εργοτέλης – Απόλλων Πόντου
Απόλλων Λάρισας – Κέρκυρα
Τρίκαλα – Δόξα Δράμας
Ηρακλής – Ηρόδοτος
Βόλος – Καραϊσκάκης
Πλατανιάς – Αήττητος Σπάτων

2η αγωνιστική 17η
Παναχαϊκή – Σπάρτη
ΑΟΧ Κισσαμικός – Εργοτέλης
Αιγινιακός – Απόλλων Λάρισας
Απόλλων Πόντου – Τρίκαλα
Κέρκυρα – Ηρακλής
Δόξα Δράμας – Βόλος
Ηρόδοτος – Αήττητος Σπάτων
Καραϊσκάκης – Πλατανιάς

3η αγωνιστική 18η
Σπάρτη – Εργοτέλης
Απόλλων Λάρισας – Παναχαϊκή
Τρίκαλα – ΑΟΧ Κισσαμικός
Ηρακλής – Αιγινιακός
Βόλος – Απόλλων Πόντου
Αήττητος Σπάτων – Κέρκυρα
Πλατανιάς – Απόλλων Πόντου
Ηρόδοτος – Καραϊσκάκης

4η αγωνιστική 19η
Απόλλων Λάρισας – Σπάρτη
Εργοτέλης – Τρίκαλα
Παναχαϊκή – Ηρακλής
ΑΟΧ Κισσαμικός – Βόλος
Αιγινιακός – Αήττητος Σπάτων
Απόλλων Πόντου – Πλατανιάς
Κέρκυρα – Καραϊσκάκης
Δόξα Δράμας – Ηρόδοτος

5η αγωνιστική 20η
Σπάρτη – Τρίκαλα
Ηρακλής – Απόλλων Λάρισας
Βόλος – Εργοτέλης
Αήττητος Σπάτων – Παναχαϊκή
Πλατανιάς – ΑΟΧ Κισσαμικός
Καραϊσκάκης – Αιγινιακός
Ηρόδοτος – Απόλλων Πόντου
Κέρκυρα – Δόξα Δράμας

6η αγωνιστική 21η
Ηρακλής – Σπάρτη
Τρίκαλα – Βόλος
Απόλλων Λάρισας – Αήττητος Σπάτων
Εργοτέλης – Πλατανιάς
Παναχαϊκή – Καραϊσκάκης
ΑΟΧ Κισσαμικός – Ηρόδοτος
Αιγινιακός – Δόξα Δράμας
Απόλλων Πόντου – Κέρκυρα

7η αγωνιστική 22η
Σπάρτη – Βόλος
Αήττητος Σπάτων – Ηρακλής
Πλατανιάς – Τρίκαλα
Καραϊσκάκης – Απόλλων Λάρισας
Ηρόδοτος – Εργοτέλης
Δόξα Δράμας – Παναχαϊκή
Κέρκυρα – ΑΟΧ Κισσαμικός

Αιγινιακός – Απόλλων Πόντου

8η αγωνιστική 23η
Αήττητος Σπάτων – Σπάρτη
Βόλος – Πλατανιάς
Ηρακλής – Καραϊσκάκης
Τρίκαλα – Ηρόδοτος
Απόλλων Λάρισας – Δόξα Δράμας
Εργοτέλης – Κέρκυρα
Παναχαϊκή – Απόλλων Πόντου
ΑΟΧ Κισσαμικός – Αιγινιακός

9η αγωνιστική 24η
Σπάρτη – Πλατανιάς
Καραϊσκάκης – Αήττητος Σπάτων
Ηρόδοτος – Βόλος
Δόξα Δράμας – Ηρακλής
Κέρκυρα – Τρίκαλα
Απόλλων Πόντου – Απόλλων Λάρισας
Αιγινιακός – Εργοτέλης
ΑΟΧ Κισσαμικός – Παναχαϊκή

10η αγωνιστική 25η
Καραϊσκάκης – Σπάρτη
Πλατανιάς – Ηρόδοτος
Αήττητος Σπάτων – Δόξα Δράμας
Βόλος – Κέρκυρα
Ηρακλής – Απόλλων Πόντου
Τρίκαλα – Αιγινιακός
Απόλλων Λάρισας – ΑΟΧ Κισσαμικός
Εργοτέλης – Παναχαϊκή

11η αγωνιστική 26η
Σπάρτη – Ηρόδοτος
Δόξα Δράμας – Καραϊσκάκης
Κέρκυρα – Πλατανιάς
Απόλλων Πόντου – Αήττητος Σπάτων
Αιγινιακός – Βόλος
ΑΟΧ Κισσαμικός – Ηρακλής
Παναχαϊκή – Τρίκαλα
Εργοτέλης – Απόλλων Λάρισας

12η αγωνιστική 27η
Δόξα Δράμας – Σπάρτη
Ηρόδοτος – Κέρκυρα
Καραϊσκάκης – Απόλλων Πόντου
Πλατανιάς – Αιγινιακός
Αήττητος Σπάτων – ΑΟΧ Κισσαμικός
Βόλος – Παναχαϊκή
Ηρακλής – Εργοτέλης
Τρίκαλα – Απόλλων Λάρισας

13η αγωνιστική 28η
Σπάρτη – Κέρκυρα
Απόλλων Πόντου – Δόξα Δράμας
Αιγινιακός – Ηρόδοτος
ΑΟΧ Κισσαμικός – Καραϊσκάκης
Παναχαϊκή – Πλατανιάς
Εργοτέλης – Αήττητος Σπάτων
Απόλλων Λάρισας – Βόλος
Τρίκαλα – Ηρακλής

14η αγωνιστική 29η
Απόλλων Πόντου – Σπάρτη
Κέρκυρα – Αιγινιακός
Δόξα Δράμας – ΑΟΧ Κισσαμικός
Ηρόδοτος – Παναχαϊκή
Καραϊσκάκης – Εργοτέλης
Πλατανιάς – Απόλλων Λάρισας
Αήττητος Σπάτων – Τρίκαλα
Βόλος – Ηρακλής

15η αγωνιστική 30η
Σπάρτη – Αιγινιακός
ΑΟΧ Κισσαμικός – Απόλλων Πόντου
Παναχαϊκή – Κέρκυρα
Εργοτέλης – Δόξα Δράμας
Απόλλων Λάρισας – Ηρόδοτος
Τρίκαλα – Καραϊσκάκης
Ηρακλής – Πλατανιάς
Βόλος – Αήττητος Σπάτων

Σχόλια

Comments are closed.