BOOKSPOT

Πρωταθλήματα ΕΠΣΗΠ: Το πρόγραμμα σε Α’ και Β’ κατηγορία

0

Στα γραφεία της ΕΠΣΗΠ πραγματοποιήθηκε η κλήρωση των πρωταθλήματα σε Α’ και Β’ κατηγορία για την αγωνιστική σεζόν 2016-2017.

Λίγο πριν την έναρξη της κλήρωσης, τον λόγο πήρε ο Πρόεδρος της ΕΠΣΗΠ, κ.Κώστας Βρακάς, ευχόμενος καλή αγωνιστική χρονιά σε όλα τα σωματεία.

Στη συνέχεια μίλησε και ο πρόεδρος της Επιτροπής Πρωταθλημάτων, κ. Βασίλης Ευθυμίου, επισημαίνοντας πως η παρουσία αποκλειστικά και μόνο ιατρού(όχι νοσηλευτών ή Σαμαρειτών) στο γήπεδο θα είναι υποχρεωτική για όλες τις ομάδες, προκειμένου να ξεκινήσει ένας αγώνας.

Το Βελισσάριο λοιπόν που κρατάει τα ηνία από την περσινή σεζόν, στην πρεμιέρα της πρώτης κατηγορίας θα αντιμετωπίσει το νεοφώτιστο Ροδοτόπι ενώ η Δόξα Κρανούλας θα υποδεχτεί τον Θρίαμβο Σερβιανών.

Αναλυτικά το πρόγραμμα στην Α΄κατηγορία:

1η Aγωνιστική

Ροδοτόπι-Βελισσάριο

Αγία Μαρίνα-Κόνιτσα

Θύελλα Ελεούσας-Χουλιαράδες

Δόξα Κρανούλας-Θρίαμβος Σερβιανών

ΠΑΣ Κράψης-Αμπελόκηποι

Προοδευτική Περάματος-Ανατολή

Λογγάδες-Θύελλα Κατσικάς

Κένταυρος Μουσιωτίτσας-Κουτσελιό

2η Αγωνιστική

Αγία Μαρίνα – Πασσαρών Ροδοτοπίου

ΑΟ Βελισσαρίου – Θύελλα Ελεούσας

Πίνδος Κόνιτσας – Δόξα Κρανούλας

ΑΕ Χουλιαράδων – ΠΑΣ Κράψης

Θρίαμβος Σερβιανών – Προοδευτική Περάματος

Αμπελόκηποι – Τιτάν Λογγάδων

ΑΟ Ανατολής – ΠΑΟ Κουτσελιού

Θύελλα Κατσικάς – Κένταυρος Μουσιωτίτσας

 

3η Αγωνιστική

Πασσαρών Ροδοτοπίου – Θύελλα Ελεούσας

Δόξα Κρανούλας – Αγία Μαρίνα

ΠΑΣ Κράψης – ΑΟ Βελισσαρίου

Προοδευτική Περάματος – Πίνδος Κόνιτσας

Τιτάν Λογγάδων – ΑΕ Χουλιαράδων

ΠΑΟ Κουτσελιού – Θρίαμβος Σερβιανών

Κένταυρος Μουσιωτίτσας – Αμπελόκηποι

ΑΟ Ανατολής – Θύελλα Κατσικάς

 

4η Αγωνιστική

Δόξα Κρανούλας – Πασσαρών Ροδοτοπίου

Θύελλα Ελεούσας – ΠΑΣ Κράψης

Αγία Μαρίνα – Προοδευτική Περάματος

ΑΟ Βελισσαρίου – Τιτάν Λογγάδων

Πίνδος Κόνιτσας – ΠΑΟ Κουτσελιού

ΑΕ Χουλιαράδων – Κένταυρος Μουσιωτίτσας

Θρίαμβος Σερβιανών – Θύελλα Κατσικάς

Αμπελόκηποι – ΑΟ Ανατολής

 

5η Αγωνιστική

Πασσαρών Ροδοτοπίου – ΠΑΣ Κράψης

Προοδευτική Περάματος – Δόξα Κρανούλας

Τιτάν Λογγάδων – Θύελλα Ελεούσας

ΠΑΟ Κουτσελιού – Αγία Μαρίνα

Κένταυρος Μουσιωτίτσας – ΑΟ Βελισσαρίου

Θύελλα Κατσικάς – Πίνδος Κόνιτσας

ΑΟ Ανατολής – ΑΕ Χουλιαράδων

Θρίαμβος Σερβιανών – Αμπελόκηποι

 

6η Αγωνιστική

Προοδευτική Περάματος – Πασσαρών Ροδοτοπίου

ΠΑΣ Κράψης – Τιτάν Λογγάδων

Δόξα Κρανούλας – ΠΑΟ Κουτσελιού

Θύελλα Ελεούσας – Κένταυρος Μουσιωτίτσας

Αγία Μαρίνα – Θύελλα Κατσικάς

ΑΟ Βελισσαρίου – ΑΟ Ανατολής

Πίνδος Κόνιτσας – Αμπελόκηποι

ΑΕ Χουλιαράδων – Θρίαμβος Σερβιανών

 

7η Αγωνιστική

Πασσαρών Ροδοτοπίου – Τιτάν Λογγάδων

ΠΑΟ Κουτσελιού – Προοδευτική Περάματος

Κένταυρος Μουσιωτίτσας – ΠΑΣ Κράψης

Θύελλα Κατσικάς – Δόξα Κρανούλας

ΑΟ Ανατολής – Θύελλα Ελεούσας

Αμπελόκηποι – Αγία Μαρίνα

Θρίαμβος Σερβιανών – ΑΟ Βελισσαρίου

Πίνδος Κόνιτσας – ΑΕ Χουλιαράδων

 

8η Αγωνιστική

ΠΑΟ Κουτσελιού – Πασσαρών Ροδοτοπίου

Τιτάν Λογγάδων – Κένταυρος Μουσιωτίτσας

Προοδευτική Περάματος – Θύελλα Κατσικάς

ΠΑΣ Κράψης – ΑΟ Ανατολής

Δόξα Κρανούλας – Αμπελόκηποι

Θύελλα Ελεούσας – Θρίαμβος Σερβιανών

Αγία Μαρίνα – ΑΕ Χουλιαράδων

ΑΟ Βελισσαρίου – Πίνδος Κόνιτσας

 

9η Αγωνιστική

Πασσαρών Ροδοτοπίου – Κένταυρος Μουσιωτίτσας

Θύελλα Κατσικάς – ΠΑΟ Κουτσελιού

ΑΟ Ανατολής – Τιτάν Λογγάδων

Αμπελόκηποι – Προοδευτική Περάματος

Θρίαμβος Σερβιανών – ΠΑΣ Κράψης

ΑΕ Χουλιαράδων – Δόξα Κρανούλας

Πίνδος Κόνιτσας – Θύελλα Ελεούσας

ΑΟ Βελισσαρίου – Αγία Μαρίνα

 

10η Αγωνιστική

Θύελλα Κατσικάς – Πασσαρών Ροδοτοπίου

Κένταυρος Μουσιωτίτσας – ΑΟ Ανατολής

ΠΑΟ Κουτσελιού – Αμπελόκηποι

Τιτάν Λογγάδων – Θρίαμβος Σερβιανών

Προοδευτική Περάματος – ΑΕ Χουλιαράδων

ΠΑΣ Κράψης – Πίνδος Κόνιτσας

Δόξα Κρανούλας – ΑΟ Βελισσαρίου

Θύελλα Ελεούσας – Αγία Μαρίνα

 

11η Αγωνιστική

Πασσαρών Ροδοτοπίου – ΑΟ Ανατολής

Αμπελόκηποι – Θύελλα Κατσικάς

Θρίαμβος Σερβιανών – Κένταυρος Μουσιωτίτσας

ΑΕ Χουλιαράδων – ΠΑΟ Κουτσελιού

Πίνδος Κόνιτσας – Τιτάν Λογγάδων

ΑΟ Βελισσαρίου – Προοδευτική Περάματος

Αγία Μαρίνα – ΠΑΣ Κράψης

Θύελλα Ελεούσας – Δόξα Κρανούλας

 

12η Αγωνιστική

Αμπελόκηποι – Πασσαρών Ροδοτοπίου

ΑΟ Ανατολής – Θρίαμβος Σερβιανών

Θύελλα Κατσικάς – ΑΕ Χουλιαράδων

Κένταυρος Μουσιωτίτσας – Πίνδος Κόνιτσας

ΠΑΟ Κουτσελιού – ΑΟ Βελισσαρίου

Τιτάν Λογγάδων – Αγία Μαρίνα

Προοδευτική Περάματος – Θύελλα Ελεούσας

ΠΑΣ Κράψης – Δόξα Κρανούλας

 

13η Αγωνιστική

Πασσαρών Ροδοτοπίου – Θρίαμβος Σερβιανών

ΑΕ Χουλιαράδων – Αμπελόκηποι

Πίνδος Κόνιτσας – ΑΟ Ανατολής

ΑΟ Βελισσαρίου – Θύελλα Κατσικάς

Αγία Μαρίνα – Κένταυρος Μουσιωτίτσας

Θύελλα Ελεούσας – ΠΑΟ Κουτσελιού

Δόξα Κρανούλας – Τιτάν Λογγάδων

ΠΑΣ Κράψης – Προοδευτική Περάματος

 

14η Αγωνιστική

ΑΕ Χουλιαράδων – Πασσαρών Ροδοτοπίου

Θρίαμβος Σερβιανών – Πίνδος Κόνιτσας

Αμπελόκηποι – ΑΟ Βελισσαρίου

ΑΟ Ανατολής – Αγία Μαρίνα

Θύελλα Κατσικάς – Θύελλα Ελεούσας

Κένταυρος Μουσιωτίτσας – Δόξα Κρανούλας

ΠΑΟ Κουτσελιού – ΠΑΣ Κράψης

Τιτάν Λογγάδων – Προοδευτική Περάματος

 

15η Αγωνιστική

Πασσαρών Ροδοτοπίου – Πίνδος Κόνιτσας

ΑΟ Βελισσαρίου – ΑΕ Χουλιαράδων

Αγία Μαρίνα – Θρίαμβος Σερβιανών

Θύελλα Ελεούσας – Αμπελόκηποι

Δόξα Κρανούλας – ΑΟ Ανατολής

ΠΑΣ Κράψης – Θύελλα Κατσικάς

Προοδευτική Περάματος – Κένταυρος Μουσιωτίτσας

Τιτάν Λογγάδων – ΠΑΟ Κουτσελιού

 

16η Αγωνιστική

ΑΟ Βελισσαρίου – Πασσαρών Ροδοτοπίου

Πίνδος Κόνιτσας – Αγία Μαρίνα

ΑΕ Χουλιαράδων – Θύελλα Ελεούσας

Θρίαμβος Σερβιανών – Δόξα Κρανούλας

Αμπελόκηποι – ΠΑΣ Κράψης

ΑΟ Ανατολής – Προοδευτική Περάματος

Θύελλα Κατσικάς – Τιτάν Λογγάδων

ΠΑΟ Κουτσελιού – Κένταυρος Μουσιωτίτσας

 

17η Αγωνιστική

Πασσαρών Ροδοτοπίου – Αγία Μαρίνα

Θύελλα Ελεούσας – ΑΟ Βελισσαρίου

Δόξα Κρανούλας – Πίνδος Κόνιτσας

ΠΑΣ Κράψης – ΑΕ Χουλιαράδων

Προοδευτική Περάματος – Θρίαμβος Σερβιανών

Τιτάν Λογγάδων – Αμπελόκηποι

ΠΑΟ Κουτσελιού – ΑΟ Ανατολής

Κένταυρος Μουσιωτίτσας – Θύελλα Κατσικάς

 

18η Αγωνιστική

Θύελλα Ελεούσας – Πασσαρών Ροδοτοπίου

Αγία Μαρίνα – Δόξα Κρανούλας

ΑΟ Βελισσαρίου – ΠΑΣ Κράψης

Πίνδος Κόνιτσας – Προοδευτική Περάματος

ΑΕ Χουλιαράδων – Τιτάν Λογγάδων

Θρίαμβος Σερβιανών – ΠΑΟ Κουτσελιού

Αμπελόκηποι – Κένταυρος Μουσιωτίτσας

Θύελλα Κατσικάς – ΑΟ Ανατολής

 

19η Αγωνιστική

Πασσαρών Ροδοτοπίου – Δόξα Κρανούλας

ΠΑΣ Κράψης – Θύελλα Ελεούσας

Προοδευτική Περάματος – Αγία Μαρίνα

Τιτάν Λογγάδων – ΑΟ Βελισσαρίου

ΠΑΟ Κουτσελιού – Πίνδος Κόνιτσας

Κένταυρος Μουσιωτίτσας – ΑΕ Χουλιαράδων

Θύελλα Κατσικάς – Θρίαμβος Σερβιανών

ΑΟ Ανατολής – Αμπελόκηποι

 

20η Αγωνιστική

ΠΑΣ Κράψης – Πασσαρών Ροδοτοπίου

Δόξα Κρανούλας – Προοδευτική Περάματος

Θύελλα Ελεούσας – Τιτάν Λογγάδων

Αγία Μαρίνα – ΠΑΟ Κουτσελιού

ΑΟ Βελισσαρίου – Κένταυρος Μουσιωτίτσας

Πίνδος Κόνιτσας – Θύελλα Κατσικάς

ΑΕ Χουλιαράδων – ΑΟ Ανατολής

Αμπελόκηποι – Θρίαμβος Σερβιανών

 

21η Αγωνιστική

Πασσαρών Ροδοτοπίου – Προοδευτική Περάματος

Τιτάν Λογγάδων – ΠΑΣ Κράψης

ΠΑΟ Κουτσελιού – Δόξα Κρανούλας

Κένταυρος Μουσιωτίτσας – Θύελλα Ελεούσας

Θύελλα Κατσικάς – Αγία Μαρίνα

ΑΟ Ανατολής – ΑΟ Βελισσαρίου

Αμπελόκηποι – Πίνδος Κόνιτσας

Θρίαμβος Σερβιανών – ΑΕ Χουλιαράδων

 

22η Αγωνιστική

Τιτάν Λογγάδων – Πασσαρών Ροδοτοπίου

Προοδευτική Περάματος – ΠΑΟ Κουτσελιού

ΠΑΣ Κράψης – Κένταυρος Μουσιωτίτσας

Δόξα Κρανούλας – Θύελλα Κατσικάς

Θύελλα Ελεούσας – ΑΟ Ανατολής

Αγία Μαρίνα – Αμπελόκηποι

ΑΟ Βελισσαρίου – Θρίαμβος Σερβιανών

ΑΕ Χουλιαράδων – Πίνδος Κόνιτσας

 

23η Αγωνιστική

Πασσαρών Ροδοτοπίου – ΠΑΟ Κουτσελιού

Κένταυρος Μουσιωτίτσας – Τιτάν Λογγάδων

Θύελλα Κατσικάς – Προοδευτική Περάματος

ΑΟ Ανατολής – ΠΑΣ Κράψης

Αμπελόκηποι – Δόξα Κρανούλας

Θρίαμβος Σερβιανών – Θύελλα Ελεούσας

ΑΕ Χουλιαράδων – Αγία Μαρίνα

Πίνδος Κόνιτσας – ΑΟ Βελισσαρίου

 

24η Αγωνιστική

Κένταυρος Μουσιωτίτσας – Πασσαρών Ροδοτοπίου

ΠΑΟ Κουτσελιού – Θύελλα Κατσικάς

Τιτάν Λογγάδων – ΑΟ Ανατολής

Προοδευτική Περάματος – Αμπελόκηποι

ΠΑΣ Κράψης – Θρίαμβος Σερβιανών

Δόξα Κρανούλας – ΑΕ Χουλιαράδων

Θύελλα Ελεούσας – Πίνδος Κόνιτσας

Αγία Μαρίνα – ΑΟ Βελισσαρίου

 

25η Αγωνιστική

Πασσαρών Ροδοτοπίου – Θύελλα Κατσικάς

ΑΟ Ανατολής – Κένταυρος Μουσιωτίτσας

Αμπελόκηποι – ΠΑΟ Κουτσελιού

Θρίαμβος Σερβιανών – Τιτάν Λογγάδων

ΑΕ Χουλιαράδων – Προοδευτική Περάματος

Πίνδος Κόνιτσας – ΠΑΣ Κράψης

ΑΟ Βελισσαρίου – Δόξα Κρανούλας

Αγία Μαρίνα – Θύελλα Ελεούσας

 

26η Αγωνιστική

ΑΟ Ανατολής – Πασσαρών Ροδοτοπίου

Θύελλα Κατσικάς – Αμπελόκηποι

Κένταυρος Μουσιωτίτσας – Θρίαμβος Σερβιανών

ΠΑΟ Κουτσελιού – ΑΕ Χουλιαράδων

Τιτάν Λογγάδων – Πίνδος Κόνιτσας

Προοδευτική Περάματος – ΑΟ Βελισσαρίου

ΠΑΣ Κράψης – Αγία Μαρίνα

Δόξα Κρανούλας – Θύελλα Ελεούσας

 

27η Αγωνιστική

Πασσαρών Ροδοτοπίου – Αμπελόκηποι

Θρίαμβος Σερβιανών – ΑΟ Ανατολής

ΑΕ Χουλιαράδων – Θύελλα Κατσικάς

Πίνδος Κόνιτσας – Κένταυρος Μουσιωτίτσας

ΑΟ Βελισσαρίου – ΠΑΟ Κουτσελιού

Αγία Μαρίνα – Τιτάν Λογγάδων

Θύελλα Ελεούσας – Προοδευτική Περάματος

Δόξα Κρανούλας – ΠΑΣ Κράψης

 

28η Αγωνιστική

Θρίαμβος Σερβιανών – Πασσαρών Ροδοτοπίου

Αμπελόκηποι – ΑΕ Χουλιαράδων

ΑΟ Ανατολής – Πίνδος Κόνιτσας

Θύελλα Κατσικάς – ΑΟ Βελισσαρίου

Κένταυρος Μουσιωτίτσας – Αγία Μαρίνα

ΠΑΟ Κουτσελιού – Θύελλα Ελεούσας

Τιτάν Λογγάδων – Δόξα Κρανούλας

Προοδευτική Περάματος – ΠΑΣ Κράψης

 

29η Αγωνιστική

Πασσαρών Ροδοτοπίου – ΑΕ Χουλιαράδων

Πίνδος Κόνιτσας – Θρίαμβος Σερβιανών

ΑΟ Βελισσαρίου – Αμπελόκηποι

Αγία Μαρίνα – ΑΟ Ανατολής

Θύελλα Ελεούσας – Θύελλα Κατσικάς

Δόξα Κρανούλας – Κένταυρος Μουσιωτίτσας

ΠΑΣ Κράψης – ΠΑΟ Κουτσελιού

Προοδευτική Περάματος – Τιτάν Λογγάδων

 

30η Αγωνιστική

Πίνδος Κόνιτσας – Πασσαρών Ροδοτοπίου

ΑΕ Χουλιαράδων – ΑΟ Βελισσαρίου

Θρίαμβος Σερβιανών – Αγία Μαρίνα

Αμπελόκηποι – Θύελλα Ελεούσας

ΑΟ Ανατολής – Δόξα Κρανούλας

Θύελλα Κατσικάς – ΠΑΣ Κράψης

Κένταυρος Μουσιωτίτσας – Προοδευτική Περάματος

ΠΑΟ Κουτσελιού – Τιτάν Λογγάδων

Αναλυτικά το πρόγραμμα στον πρώτο όμιλο της Β΄κατηγορίας:

1η Αγωνιστική

Αγροτικός Αστέρας  Άνω Καλαμά-ΑΕΤΟΣ Νήσου

Περίβλεπτος-Πωγωνάτος

Πανζαγορισιακός-Α.Ε.Γιάννενα

Κρύα-ΠΑΟ Ιωαννίνων

Σταυράκι-Βουνοπλαγιά

Απείθαρχος-Κόντσικα

Π.Α.Ο.Κόνιτσας-Α.Π.Ο.Ε.Λ.

Κεφαλόβρυσο-Ζωοδόχος

 

2η Αγωνιστική

ΠΑΣ Περιβλέπτου – Αγροτικός Αστέρας Άνω Καλαμά

Αετός Νήσου – Πανζαγορισιακός

ΑΕΔ Πωγωνάτος – ΠΑΟ Κρύας

ΑΕ Γιάννενα – ΑΟ Σταυρακίου

ΠΑΟ Ιωαννίνων – Απείθαρχος

Αλμυρός Βουνοπλαγιάς – ΠΑΟ Κόνιτσας

ΑΟ Κόντσικας – ΑΟ Ζωοδόχος

ΑΠΟΕΛ – Αναγέννηση Κεφαλόβρυσου

 

3η Αγωνιστική

Αγροτικός Αστέρας Άνω Καλαμά – Πανζαγορισιακός

ΠΑΟ Κρύας – ΠΑΣ Περιβλέπτου

ΑΟ Σταυρακίου – Αετός Νήσου

Απείθαρχος – ΑΕΔ Πωγωνάτος

ΠΑΟ Κόνιτσας – ΑΕ Γιάννενα

ΑΟ Ζωοδόχος – ΠΑΟ Ιωαννίνων

Αναγέννηση Κεφαλόβρυσου – Αλμυρός Βουνοπλαγιάς

ΑΟ Κόντσικας – ΑΠΟΕΛ

 

4η Αγωνιστική

ΠΑΟ Κρύας – Αγροτικός Αστέρας Άνω Καλαμά

Πανζαγορισιακός – ΑΟ Σταυρακίου

ΠΑΣ Περιβλέπτου – Απείθαρχος

Αετός Νήσου – ΠΑΟ Κόνιτσας

ΑΕΔ Πωγωνάτος – ΑΟ Ζωοδόχος

ΑΕ Γιάννενα – Αναγέννηση Κεφαλόβρυσου

ΠΑΟ Ιωαννίνων – ΑΠΟΕΛ

Αλμυρός Βουνοπλαγιάς – ΑΟ Κόντσικας

 

5η Αγωνιστική

Αγροτικός Αστέρας Άνω Καλαμά – ΑΟ Σταυρακίου

Απείθαρχος – ΠΑΟ Κρύας

ΠΑΟ Κόνιτσας – Πανζαγορισιακός

ΑΟ Ζωοδόχος – ΠΑΣ Περιβλέπτου

Αναγέννηση Κεφαλόβρυσου – Αετός Νήσου

ΑΠΟΕΛ – ΑΕΔ Πωγωνάτος

ΑΟ Κόντσικας – ΑΕ Γιάννενα

ΠΑΟ Ιωαννίνων – Αλμυρός Βουνοπλαγιάς

 

6η Αγωνιστική

Απείθαρχος – Αγροτικός Αστέρας Άνω Καλαμά

ΑΟ Σταυρακίου – ΠΑΟ Κόνιτσας

ΠΑΟ Κρύας – ΑΟ Ζωοδόχος

Πανζαγορισιακός – Αναγέννηση Κεφαλόβρυσου

ΠΑΣ Περιβλέπτου – ΑΠΟΕΛ

Αετός Νήσου – ΑΟ Κόντσικας

ΑΕΔ Πωγωνάτος – Αλμυρός Βουνοπλαγιάς

ΑΕ Γιάννενα – ΠΑΟ Ιωαννίνων

 

7η Αγωνιστική

Αγροτικός Αστέρας Άνω Καλαμά – ΠΑΟ Κόνιτσας

ΑΟ Ζωοδόχος – Απείθαρχος

Αναγέννηση Κεφαλόβρυσου – ΑΟ Σταυρακίου

ΑΠΟΕΛ – ΠΑΟ Κρύας

ΑΟ Κόντσικας – Πανζαγορισιακός

Αλμυρός Βουνοπλαγιάς – ΠΑΣ Περιβλέπτου

ΠΑΟ Ιωαννίνων – Αετός Νήσου

ΑΕΔ Πωγωνάτος – ΑΕ Γιάννενα

 

8η Αγωνιστική

ΑΟ Ζωοδόχος – Αγροτικός Αστέρας Άνω Καλαμά

ΠΑΟ Κόνιτσας – Αναγέννηση Κεφαλόβρυσου

Απείθαρχος – ΑΠΟΕΛ

ΑΟ Σταυρακίου – ΑΟ Κόντσικας

ΠΑΟ Κρύας – Αλμυρός Βουνοπλαγιάς

Πανζαγορισιακός – ΠΑΟ Ιωαννίνων

ΠΑΣ Περιβλέπτου – ΑΕ Γιάννενα

Αετός Νήσου – ΑΕΔ Πωγωνάτος

 

9η Αγωνιστική

Αγροτικός Αστέρας Άνω Καλαμά – Αναγέννηση Κεφαλόβρυσου

ΑΠΟΕΛ – ΑΟ Ζωοδόχος

ΑΟ Κόντσικας – ΠΑΟ Κόνιτσας

Αλμυρός Βουνοπλαγιάς – Απείθαρχος

ΠΑΟ Ιωαννίνων – ΑΟ Σταυρακίου

ΑΕ Γιάννενα – ΠΑΟ Κρύας

ΑΕΔ Πωγωνάτος – Πανζαγορισιακός

Αετός Νήσου – ΠΑΣ Περιβλέπτου

 

10η Αγωνιστική

ΑΠΟΕΛ – Αγροτικός Αστέρας Άνω Καλαμά

Αναγέννηση Κεφαλόβρυσου – ΑΟ Κόντσικας

ΑΟ Ζωοδόχος – Αλμυρός Βουνοπλαγιάς

ΠΑΟ Κόνιτσας – ΠΑΟ Ιωαννίνων

Απείθαρχος – ΑΕ Γιάννενα

ΑΟ Σταυρακίου – ΑΕΔ Πωγωνάτος

ΠΑΟ Κρύας – Αετός Νήσου

Πανζαγορισιακός – ΠΑΣ Περιβλέπτου

 

11η Αγωνιστική

Αγροτικός Αστέρας Άνω Καλαμά – ΑΟ Κόντσικας

Αλμυρός Βουνοπλαγιάς – ΑΠΟΕΛ

ΠΑΟ Ιωαννίνων – Αναγέννηση Κεφαλόβρυσου

ΑΕ Γιάννενα – ΑΟ Ζωοδόχος

ΑΕΔ Πωγωνάτος – ΠΑΟ Κόνιτσας

Αετός Νήσου – Απείθαρχος

ΠΑΣ Περιβλέπτου – ΑΟ Σταυρακίου

Πανζαγορισιακός – ΠΑΟ Κρύας

 

12η Αγωνιστική

Αλμυρός Βουνοπλαγιάς – Αγροτικός Αστέρας Άνω Καλαμά

ΑΟ Κόντσικας – ΠΑΟ Ιωαννίνων

ΑΠΟΕΛ – ΑΕ Γιάννενα

Αναγέννηση Κεφαλόβρυσου – ΑΕΔ Πωγωνάτος

ΑΟ Ζωοδόχος – Αετός Νήσου

ΠΑΟ Κόνιτσας – ΠΑΣ Περιβλέπτου

Απείθαρχος – Πανζαγορισιακός

ΑΟ Σταυρακίου – ΠΑΟ Κρύας

 

13η Αγωνιστική

Αγροτικός Αστέρας Άνω Καλαμά – ΠΑΟ Ιωαννίνων

ΑΕ Γιάννενα – Αλμυρός Βουνοπλαγιάς

ΑΕΔ Πωγωνάτος – ΑΟ Κόντσικας

Αετός Νήσου – ΑΠΟΕΛ

ΠΑΣ Περιβλέπτου – Αναγέννηση Κεφαλόβρυσου

Πανζαγορισιακός – ΑΟ Ζωοδόχος

ΠΑΟ Κρύας – ΠΑΟ Κόνιτσας

ΑΟ Σταυρακίου – Απείθαρχος

 

14η Αγωνιστική

ΑΕ Γιάννενα – Αγροτικός Αστέρας Άνω Καλαμά

ΠΑΟ Ιωαννίνων – ΑΕΔ Πωγωνάτος

Αλμυρός Βουνοπλαγιάς – Αετός Νήσου

ΑΟ Κόντσικας – ΠΑΣ Περιβλέπτου

ΑΠΟΕΛ – Πανζαγορισιακός

Αναγέννηση Κεφαλόβρυσου – ΠΑΟ Κρύας

ΑΟ Ζωοδόχος – ΑΟ Σταυρακίου

ΠΑΟ Κόνιτσας – Απείθαρχος

 

15η Αγωνιστική

Αγροτικός Αστέρας Άνω Καλαμά – ΑΕΔ Πωγωνάτος

Αετός Νήσου – ΑΕ Γιάννενα

ΠΑΣ Περιβλέπτου – ΠΑΟ Ιωαννίνων

Πανζαγορισιακός – Αλμυρός Βουνοπλαγιάς

ΠΑΟ Κρύας – ΑΟ Κόντσικας

ΑΟ Σταυρακίου – ΑΠΟΕΛ

Απείθαρχος – Αναγέννηση Κεφαλόβρυσου

ΠΑΟ Κόνιτσας – ΑΟ Ζωοδόχος

 

16η Αγωνιστική

Αετός Νήσου – Αγροτικός Αστέρας Άνω Καλαμά

ΑΕΔ Πωγωνάτος – ΠΑΣ Περιβλέπτου

ΑΕ Γιάννενα – Πανζαγορισιακός

ΠΑΟ Ιωαννίνων – ΠΑΟ Κρύας

Αλμυρός Βουνοπλαγιάς – ΑΟ Σταυρακίου

ΑΟ Κόντσικας – Απείθαρχος

ΑΠΟΕΛ – ΠΑΟ Κόνιτσας

ΑΟ Ζωοδόχος – Αναγέννηση Κεφαλόβρυσου

 

17η Αγωνιστική

Αγροτικός Αστέρας Άνω Καλαμά – ΠΑΣ Περιβλέπτου

Πανζαγορισιακός – Αετός Νήσου

ΠΑΟ Κρύας – ΑΕΔ Πωγωνάτος

ΑΟ Σταυρακίου – ΑΕ Γιάννενα

Απείθαρχος – ΠΑΟ Ιωαννίνων

ΠΑΟ Κόνιτσας – Αλμυρός Βουνοπλαγιάς

ΑΟ Ζωοδόχος – ΑΟ Κόντσικας

Αναγέννηση Κεφαλόβρυσου – ΑΠΟΕΛ

 

18η Αγωνιστική

Πανζαγορισιακός – Αγροτικός Αστέρας Άνω Καλαμά

ΠΑΣ Περιβλέπτου – ΠΑΟ Κρύας

Αετός Νήσου – ΑΟ Σταυρακίου

ΑΕΔ Πωγωνάτος – Απείθαρχος

ΑΕ Γιάννενα – ΠΑΟ Κόνιτσας

ΠΑΟ Ιωαννίνων – ΑΟ Ζωοδόχος

Αλμυρός Βουνοπλαγιάς – Αναγέννηση Κεφαλόβρυσου

ΑΠΟΕΛ – ΑΟ Κόντσικας

 

19η Αγωνιστική

Αγροτικός Αστέρας Άνω Καλαμά – ΠΑΟ Κρύας

ΑΟ Σταυρακίου – Πανζαγορισιακός

Απείθαρχος – ΠΑΣ Περιβλέπτου

ΠΑΟ Κόνιτσας – Αετός Νήσου

ΑΟ Ζωοδόχος – ΑΕΔ Πωγωνάτος

Αναγέννηση Κεφαλόβρυσου – ΑΕ Γιάννενα

ΑΠΟΕΛ – ΠΑΟ Ιωαννίνων

ΑΟ Κόντσικας – Αλμυρός Βουνοπλαγιάς

 

20η Αγωνιστική

ΑΟ Σταυρακίου – Αγροτικός Αστέρας Άνω Καλαμά

ΠΑΟ Κρύας – Απείθαρχος

Πανζαγορισιακός – ΠΑΟ Κόνιτσας

ΠΑΣ Περιβλέπτου – ΑΟ Ζωοδόχος

Αετός Νήσου – Αναγέννηση Κεφαλόβρυσου

ΑΕΔ Πωγωνάτος – ΑΠΟΕΛ

ΑΕ Γιάννενα – ΑΟ Κόντσικας

Αλμυρός Βουνοπλαγιάς – ΠΑΟ Ιωαννίνων

 

21η Αγωνιστική

Αγροτικός Αστέρας Άνω Καλαμά – Απείθαρχος

ΠΑΟ Κόνιτσας – ΑΟ Σταυρακίου

ΑΟ Ζωοδόχος – ΠΑΟ Κρύας

Αναγέννηση Κεφαλόβρυσου – Πανζαγορισιακός

ΑΠΟΕΛ – ΠΑΣ Περιβλέπτου

ΑΟ Κόντσικας – Αετός Νήσου

Αλμυρός Βουνοπλαγιάς – ΑΕΔ Πωγωνάτος

ΠΑΟ Ιωαννίνων – ΑΕ Γιάννενα

 

22η Αγωνιστική

ΠΑΟ Κόνιτσας – Αγροτικός Αστέρας Άνω Καλαμά

Απείθαρχος – ΑΟ Ζωοδόχος

ΑΟ Σταυρακίου – Αναγέννηση Κεφαλόβρυσου

ΠΑΟ Κρύας – ΑΠΟΕΛ

Πανζαγορισιακός – ΑΟ Κόντσικας

ΠΑΣ Περιβλέπτου – Αλμυρός Βουνοπλαγιάς

Αετός Νήσου – ΠΑΟ Ιωαννίνων

ΑΕ Γιάννενα – ΑΕΔ Πωγωνάτος

 

23η Αγωνιστική

Αγροτικός Αστέρας Άνω Καλαμά – ΑΟ Ζωοδόχος

Αναγέννηση Κεφαλόβρυσου – ΠΑΟ Κόνιτσας

ΑΠΟΕΛ – Απείθαρχος

ΑΟ Κόντσικας – ΑΟ Σταυρακίου

Αλμυρός Βουνοπλαγιάς – ΠΑΟ Κρύας

ΠΑΟ Ιωαννίνων – Πανζαγορισιακός

ΑΕ Γιάννενα – ΠΑΣ Περιβλέπτου

ΑΕΔ Πωγωνάτος – Αετός Νήσου

 

24η Αγωνιστική

Αναγέννηση Κεφαλόβρυσου – Αγροτικός Αστέρας Άνω Καλαμά

ΑΟ Ζωοδόχος – ΑΠΟΕΛ

ΠΑΟ Κόνιτσας – ΑΟ Κόντσικας

Απείθαρχος – Αλμυρός Βουνοπλαγιάς

ΑΟ Σταυρακίου – ΠΑΟ Ιωαννίνων

ΠΑΟ Κρύας – ΑΕ Γιάννενα

Πανζαγορισιακός – ΑΕΔ Πωγωνάτος

ΠΑΣ Περιβλέπτου – Αετός Νήσου

 

25η Αγωνιστική

Αγροτικός Αστέρας Άνω Καλαμά – ΑΠΟΕΛ

ΑΟ Κόντσικας – Αναγέννηση Κεφαλόβρυσου

Αλμυρός Βουνοπλαγιάς – ΑΟ Ζωοδόχος

ΠΑΟ Ιωαννίνων – ΠΑΟ Κόνιτσας

ΑΕ Γιάννενα – Απείθαρχος

ΑΕΔ Πωγωνάτος – ΑΟ Σταυρακίου

Αετός Νήσου – ΠΑΟ Κρύας

ΠΑΣ Περιβλέπτου – Πανζαγορισιακός

 

26η Αγωνιστική

ΑΟ Κόντσικας – Αγροτικός Αστέρας Άνω Καλαμά

ΑΠΟΕΛ – Αλμυρός Βουνοπλαγιάς

Αναγέννηση Κεφαλόβρυσου – ΠΑΟ Ιωαννίνων

ΑΟ Ζωοδόχος – ΑΕ Γιάννενα

ΠΑΟ Κόνιτσας – ΑΕΔ Πωγωνάτος

Απείθαρχος – Αετός Νήσου

ΑΟ Σταυρακίου – ΠΑΣ Περιβλέπτου

ΠΑΟ Κρύας – Πανζαγορισιακός

 

27η Αγωνιστική

Αγροτικός Αστέρας Άνω Καλαμά – Αλμυρός Βουνοπλαγιάς

ΠΑΟ Ιωαννίνων – ΑΟ Κόντσικας

ΑΕ Γιάννενα – ΑΠΟΕΛ

ΑΕΔ Πωγωνάτος – Αναγέννηση Κεφαλόβρυσου

Αετός Νήσου – ΑΟ Ζωοδόχος

ΠΑΣ Περιβλέπτου – ΠΑΟ Κόνιτσας

Πανζαγορισιακός – Απείθαρχος

ΠΑΟ Κρύας – ΑΟ Σταυρακίου

 

28η Αγωνιστική

ΠΑΟ Ιωαννίνων – Αγροτικός Αστέρας Άνω Καλαμά

Αλμυρός Βουνοπλαγιάς – ΑΕ Γιάννενα

ΑΟ Κόντσικας – ΑΕΔ Πωγωνάτος

ΑΠΟΕΛ – Αετός Νήσου

Αναγέννηση Κεφαλόβρυσου – ΠΑΣ Περιβλέπτου

ΑΟ Ζωοδόχος – Πανζαγορισιακός

ΠΑΟ Κόνιτσας – ΠΑΟ Κρύας

Απείθαρχος – ΑΟ Σταυρακίου

 

29η Αγωνιστική

Αγροτικός Αστέρας Άνω Καλαμά – ΑΕ Γιάννενα

ΑΕΔ Πωγωνάτος – ΠΑΟ Ιωαννίνων

Αετός Νήσου – Αλμυρός Βουνοπλαγιάς

ΠΑΣ Περιβλέπτου – ΑΟ Κόντσικας

Πανζαγορισιακός – ΑΠΟΕΛ

ΠΑΟ Κρύας – Αναγέννηση Κεφαλόβρυσου

ΑΟ Σταυρακίου – ΑΟ Ζωοδόχος

Απείθαρχος – ΠΑΟ Κόνιτσας

 

30η Αγωνιστική

ΑΕΔ Πωγωνάτος – Αγροτικός Αστέρας Άνω Καλαμά

ΑΕ Γιάννενα – Αετός Νήσου

ΠΑΟ Ιωαννίνων – ΠΑΣ Περιβλέπτου

Αλμυρός Βουνοπλαγιάς – Πανζαγορισιακός

ΑΟ Κόντσικας – ΠΑΟ Κρύας

ΑΠΟΕΛ – ΑΟ Σταυρακίου

Αναγέννηση Κεφαλόβρυσου – Απείθαρχος

ΑΟ Ζωοδόχος – ΠΑΟ Κόνιτσας

Αναλυτικά το πρόγραμμα στον δεύτερο όμιλο της Β΄κατηγορίας:

1η Αγωνιστική

Ασβεστοχώρι-Αναγέννηση Ελληνικού

Πλατανιά-Κοσμηρά

ΠΑΣ Πηγών Λούρου-Πεδινή

Ολυμπιακός Βοτανικού-Μικρασιάτες

Δαφνούλα-Χαροκόπι

Πράμαντα-Χαραυγή

Δροσοχώρι-Ηλιόκαλη

 

2η Αγωνιστική

ΑΕ Πλατανιάς – ΠΑΟ Ασβεστοχωρίου

Αναγέννηση Ελληνικού – ΠΑΣ Πηγών Λούρου

Κοσμηρά – Ολυμπιακός Βοτανικού

Πεδινή – Αετός Αετορράχης

ΑΕ Μικρασιατών – ΑΕ Δαφνούλας

ΠΑΣ Μετσόβου – ΑΕ Πραμάντων

Αετός Χαροκοπίου – ΠΑΟ Ηλιόκαλης

Χαραυγή – Παντελεήμονας Δροσοχωρίου

 

3η Αγωνιστική

ΠΑΟ Ασβεστοχωρίου – ΠΑΣ Πηγών Λούρου

Ολυμπιακός Βοτανικού – ΑΕ Πλατανιάς

Αετός Αετορράχης – Αναγέννηση Ελληνικού

ΑΕ Δαφνούλας – Κοσμηρά

ΑΕ Πραμάντων – Πεδινή

ΠΑΟ Ηλιόκαλης – ΑΕ Μικρασιατών

Παντελεήμονας Δροσοχωρίου – ΠΑΣ Μετσόβου

Αετός Χαροκοπίου – Χαραυγή

 

4η Αγωνιστική

Ολυμπιακός Βοτανικού – ΠΑΟ Ασβεστοχωρίου

ΠΑΣ Πηγών Λούρου – Αετός Αετορράχης

ΑΕ Πλατανιάς – ΑΕ Δαφνούλας

Αναγέννηση Ελληνικού – ΑΕ Πραμάντων

Κοσμηρά – ΠΑΟ Ηλιόκαλης

Πεδινή – Παντελεήμονας Δροσοχωρίου

ΑΕ Μικρασιατών – Χαραυγή

ΠΑΣ Μετσόβου – Αετός Χαροκοπίου

 

5η Αγωνιστική

ΠΑΟ Ασβεστοχωρίου – Αετός Αετορράχης

ΑΕ Δαφνούλας – Ολυμπιακός Βοτανικού

ΑΕ Πραμάντων – ΠΑΣ Πηγών Λούρου

ΠΑΟ Ηλιόκαλης – ΑΕ Πλατανιάς

Παντελεήμονας Δροσοχωρίου – Αναγέννηση Ελληνικού

Χαραυγή – Κοσμηρά

Αετός Χαροκοπίου – Πεδινή

ΑΕ Μικρασιατών – ΠΑΣ Μετσόβου

 

6η Αγωνιστική

ΑΕ Δαφνούλας – ΠΑΟ Ασβεστοχωρίου

Αετός Αετορράχης – ΑΕ Πραμάντων

Ολυμπιακός Βοτανικού – ΠΑΟ Ηλιόκαλης

ΠΑΣ Πηγών Λούρου – Παντελεήμονας Δροσοχωρίου

ΑΕ Πλατανιάς – Χαραυγή

Αναγέννηση Ελληνικού – Αετός Χαροκοπίου

Κοσμηρά – ΠΑΣ Μετσόβου

Πεδινή – ΑΕ Μικρασιατών

 

7η Αγωνιστική

ΠΑΟ Ασβεστοχωρίου – ΑΕ Πραμάντων

ΠΑΟ Ηλιόκαλης – ΑΕ Δαφνούλας

Παντελεήμονας Δροσοχωρίου – Αετός Αετορράχης

Χαραυγή – Ολυμπιακός Βοτανικού

Αετός Χαροκοπίου – ΠΑΣ Πηγών Λούρου

ΠΑΣ Μετσόβου – ΑΕ Πλατανιάς

ΑΕ Μικρασιατών – Αναγέννηση Ελληνικού

Κοσμηρά – Πεδινή

 

8η Αγωνιστική

ΠΑΟ Ηλιόκαλης – ΠΑΟ Ασβεστοχωρίου

ΑΕ Πραμάντων – Παντελεήμονας Δροσοχωρίου

ΑΕ Δαφνούλας – Χαραυγή

Αετός Αετορράχης – Αετός Χαροκοπίου

Ολυμπιακός Βοτανικού – ΠΑΣ Μετσόβου

ΠΑΣ Πηγών Λούρου – ΑΕ Μικρασιατών

ΑΕ Πλατανιάς – Πεδινή

Αναγέννηση Ελληνικού – Κοσμηρά

 

9η Αγωνιστική

ΠΑΟ Ασβεστοχωρίου – Παντελεήμονας Δροσοχωρίου

Χαραυγή – ΠΑΟ Ηλιόκαλης

Αετός Χαροκοπίου – ΑΕ Πραμάντων

ΠΑΣ Μετσόβου – ΑΕ Δαφνούλας

ΑΕ Μικρασιατών – Αετός Αετορράχης

Πεδινή – Ολυμπιακός Βοτανικού

Κοσμηρά – ΠΑΣ Πηγών Λούρου

Αναγέννηση Ελληνικού – ΑΕ Πλατανιάς

 

10η Αγωνιστική

Χαραυγή – ΠΑΟ Ασβεστοχωρίου

Παντελεήμονας Δροσοχωρίου – Αετός Χαροκοπίου

ΠΑΟ Ηλιόκαλης – ΠΑΣ Μετσόβου

ΑΕ Πραμάντων – ΑΕ Μικρασιατών

ΑΕ Δαφνούλας – Πεδινή

Αετός Αετορράχης – Κοσμηρά

Ολυμπιακός Βοτανικού – Αναγέννηση Ελληνικού

ΠΑΣ Πηγών Λούρου – ΑΕ Πλατανιάς

 

11η Αγωνιστική

ΠΑΟ Ασβεστοχωρίου – Αετός Χαροκοπίου

ΠΑΣ Μετσόβου – Χαραυγή

ΑΕ Μικρασιατών – Παντελεήμονας Δροσοχωρίου

Πεδινή – ΠΑΟ Ηλιόκαλης

Κοσμηρά – ΑΕ Πραμάντων

Αναγέννηση Ελληνικού – ΑΕ Δαφνούλας

ΑΕ Πλατανιάς – Αετός Αετορράχης

ΠΑΣ Πηγών Λούρου – Ολυμπιακός Βοτανικού

 

12η Αγωνιστική

ΠΑΣ Μετσόβου – ΠΑΟ Ασβεστοχωρίου

Αετός Χαροκοπίου – ΑΕ Μικρασιατών

Χαραυγή – Πεδινή

Παντελεήμονας Δροσοχωρίου – Κοσμηρά

ΠΑΟ Ηλιόκαλης – Αναγέννηση Ελληνικού

ΑΕ Πραμάντων – ΑΕ Πλατανιάς

ΑΕ Δαφνούλας – ΠΑΣ Πηγών Λούρου

Αετός Αετορράχης – Ολυμπιακός Βοτανικού

 

13η Αγωνιστική

ΠΑΟ Ασβεστοχωρίου – ΑΕ Μικρασιατών

Πεδινή – ΠΑΣ Μετσόβου

Κοσμηρά – Αετός Χαροκοπίου

Αναγέννηση Ελληνικού – Χαραυγή

ΑΕ Πλατανιάς – Παντελεήμονας Δροσοχωρίου

ΠΑΣ Πηγών Λούρου – ΠΑΟ Ηλιόκαλης

Ολυμπιακός Βοτανικού – ΑΕ Πραμάντων

Αετός Αετορράχης – ΑΕ Δαφνούλας

 

14η Αγωνιστική

Πεδινή – ΠΑΟ Ασβεστοχωρίου

ΑΕ Μικρασιατών – Κοσμηρά

ΠΑΣ Μετσόβου – Αναγέννηση Ελληνικού

Αετός Χαροκοπίου – ΑΕ Πλατανιάς

Χαραυγή – ΠΑΣ Πηγών Λούρου

Παντελεήμονας Δροσοχωρίου – Ολυμπιακός Βοτανικού

ΠΑΟ Ηλιόκαλης – Αετός Αετορράχης

ΑΕ Πραμάντων – ΑΕ Δαφνούλας

 

15η Αγωνιστική

ΠΑΟ Ασβεστοχωρίου – Κοσμηρά

Αναγέννηση Ελληνικού – Πεδινή

ΑΕ Πλατανιάς – ΑΕ Μικρασιατών

ΠΑΣ Πηγών Λούρου – ΠΑΣ Μετσόβου

Ολυμπιακός Βοτανικού – Αετός Χαροκοπίου

Αετός Αετορράχης – Χαραυγή

ΑΕ Δαφνούλας – Παντελεήμονας Δροσοχωρίου

ΑΕ Πραμάντων – ΠΑΟ Ηλιόκαλης

 

16η Αγωνιστική

Αναγέννηση Ελληνικού – ΠΑΟ Ασβεστοχωρίου

Κοσμηρά – ΑΕ Πλατανιάς

Πεδινή – ΠΑΣ Πηγών Λούρου

ΑΕ Μικρασιατών – Ολυμπιακός Βοτανικού

ΠΑΣ Μετσόβου – Αετός Αετορράχης

Αετός Χαροκοπίου – ΑΕ Δαφνούλας

Χαραυγή – ΑΕ Πραμάντων

ΠΑΟ Ηλιόκαλης – Παντελεήμονας Δροσοχωρίου

 

17η Αγωνιστική

ΠΑΟ Ασβεστοχωρίου – ΑΕ Πλατανιάς

ΠΑΣ Πηγών Λούρου – Αναγέννηση Ελληνικού

Ολυμπιακός Βοτανικού – Κοσμηρά

Αετός Αετορράχης – Πεδινή

ΑΕ Δαφνούλας – ΑΕ Μικρασιατών

ΑΕ Πραμάντων – ΠΑΣ Μετσόβου

ΠΑΟ Ηλιόκαλης – Αετός Χαροκοπίου

Παντελεήμονας Δροσοχωρίου – Χαραυγή

 

18η Αγωνιστική

ΠΑΣ Πηγών Λούρου – ΠΑΟ Ασβεστοχωρίου

ΑΕ Πλατανιάς – Ολυμπιακός Βοτανικού

Αναγέννηση Ελληνικού – Αετός Αετορράχης

Κοσμηρά – ΑΕ Δαφνούλας

Πεδινή – ΑΕ Πραμάντων

ΑΕ Μικρασιατών – ΠΑΟ Ηλιόκαλης

ΠΑΣ Μετσόβου – Παντελεήμονας Δροσοχωρίου

Χαραυγή – Αετός Χαροκοπίου

 

19η Αγωνιστική

ΠΑΟ Ασβεστοχωρίου – Ολυμπιακός Βοτανικού

Αετός Αετορράχης – ΠΑΣ Πηγών Λούρου

ΑΕ Δαφνούλας – ΑΕ Πλατανιάς

ΑΕ Πραμάντων – Αναγέννηση Ελληνικού

ΠΑΟ Ηλιόκαλης – Κοσμηρά

Παντελεήμονας Δροσοχωρίου – Πεδινή

Χαραυγή – ΑΕ Μικρασιατών

Αετός Χαροκοπίου – ΠΑΣ Μετσόβου

 

20η Αγωνιστική

Αετός Αετορράχης – ΠΑΟ Ασβεστοχωρίου

Ολυμπιακός Βοτανικού – ΑΕ Δαφνούλας

ΠΑΣ Πηγών Λούρου – ΑΕ Πραμάντων

ΑΕ Πλατανιάς – ΠΑΟ Ηλιόκαλης

Αναγέννηση Ελληνικού – Παντελεήμονας Δροσοχωρίου

Κοσμηρά – Χαραυγή

Πεδινή – Αετός Χαροκοπίου

ΠΑΣ Μετσόβου – ΑΕ Μικρασιατών

 

21η Αγωνιστική

ΠΑΟ Ασβεστοχωρίου – ΑΕ Δαφνούλας

ΑΕ Πραμάντων – Αετός Αετορράχης

ΠΑΟ Ηλιόκαλης – Ολυμπιακός Βοτανικού

Παντελεήμονας Δροσοχωρίου – ΠΑΣ Πηγών Λούρου

Χαραυγή – ΑΕ Πλατανιάς

Αετός Χαροκοπίου – Αναγέννηση Ελληνικού

ΠΑΣ Μετσόβου – Κοσμηρά

ΑΕ Μικρασιατών – Πεδινή

 

22η Αγωνιστική

ΑΕ Πραμάντων – ΠΑΟ Ασβεστοχωρίου

ΑΕ Δαφνούλας – ΠΑΟ Ηλιόκαλης

Αετός Αετορράχης – Παντελεήμονας Δροσοχωρίου

Ολυμπιακός Βοτανικού – Χαραυγή

ΠΑΣ Πηγών Λούρου – Αετός Χαροκοπίου

ΑΕ Πλατανιάς – ΠΑΣ Μετσόβου

Αναγέννηση Ελληνικού – ΑΕ Μικρασιατών

Πεδινή – Κοσμηρά

 

23η Αγωνιστική

ΠΑΟ Ασβεστοχωρίου – ΠΑΟ Ηλιόκαλης

Παντελεήμονας Δροσοχωρίου – ΑΕ Πραμάντων

Χαραυγή – ΑΕ Δαφνούλας

Αετός Χαροκοπίου – Αετός Αετορράχης

ΠΑΣ Μετσόβου – Ολυμπιακός Βοτανικού

ΑΕ Μικρασιατών – ΠΑΣ Πηγών Λούρου

Πεδινή – ΑΕ Πλατανιάς

Κοσμηρά – Αναγέννηση Ελληνικού

 

24η Αγωνιστική

Παντελεήμονας Δροσοχωρίου – ΠΑΟ Ασβεστοχωρίου

ΠΑΟ Ηλιόκαλης – Χαραυγή

ΑΕ Πραμάντων – Αετός Χαροκοπίου

ΑΕ Δαφνούλας – ΠΑΣ Μετσόβου

Αετός Αετορράχης – ΑΕ Μικρασιατών

Ολυμπιακός Βοτανικού – Πεδινή

ΠΑΣ Πηγών Λούρου – Κοσμηρά

ΑΕ Πλατανιάς – Αναγέννηση Ελληνικού

 

25η Αγωνιστική

ΠΑΟ Ασβεστοχωρίου – Χαραυγή

Αετός Χαροκοπίου – Παντελεήμονας Δροσοχωρίου

ΠΑΣ Μετσόβου – ΠΑΟ Ηλιόκαλης

ΑΕ Μικρασιατών – ΑΕ Πραμάντων

Πεδινή – ΑΕ Δαφνούλας

Κοσμηρά – Αετός Αετορράχης

Αναγέννηση Ελληνικού – Ολυμπιακός Βοτανικού

ΑΕ Πλατανιάς – ΠΑΣ Πηγών Λούρου

 

26η Αγωνιστική

Αετός Χαροκοπίου – ΠΑΟ Ασβεστοχωρίου

Χαραυγή – ΠΑΣ Μετσόβου

Παντελεήμονας Δροσοχωρίου – ΑΕ Μικρασιατών

ΠΑΟ Ηλιόκαλης – Πεδινή

ΑΕ Πραμάντων – Κοσμηρά

ΑΕ Δαφνούλας – Αναγέννηση Ελληνικού

Αετός Αετορράχης – ΑΕ Πλατανιάς

Ολυμπιακός Βοτανικού – ΠΑΣ Πηγών Λούρου

 

27η Αγωνιστική

ΠΑΟ Ασβεστοχωρίου – ΠΑΣ Μετσόβου

ΑΕ Μικρασιατών – Αετός Χαροκοπίου

Πεδινή – Χαραυγή

Κοσμηρά – Παντελεήμονας Δροσοχωρίου

Αναγέννηση Ελληνικού – ΠΑΟ Ηλιόκαλης

ΑΕ Πλατανιάς – ΑΕ Πραμάντων

ΠΑΣ Πηγών Λούρου – ΑΕ Δαφνούλας

Ολυμπιακός Βοτανικού – Αετός Αετορράχης

 

28η Αγωνιστική

ΑΕ Μικρασιατών – ΠΑΟ Ασβεστοχωρίου

ΠΑΣ Μετσόβου – Πεδινή

Αετός Χαροκοπίου – Κοσμηρά

Χαραυγή – Αναγέννηση Ελληνικού

Παντελεήμονας Δροσοχωρίου – ΑΕ Πλατανιάς

ΠΑΟ Ηλιόκαλης – ΠΑΣ Πηγών Λούρου

ΑΕ Πραμάντων – Ολυμπιακός Βοτανικού

ΑΕ Δαφνούλας – Αετός Αετορράχης

 

29η Αγωνιστική

ΠΑΟ Ασβεστοχωρίου – Πεδινή

Κοσμηρά – ΑΕ Μικρασιατών

Αναγέννηση Ελληνικού – ΠΑΣ Μετσόβου

ΑΕ Πλατανιάς – Αετός Χαροκοπίου

ΠΑΣ Πηγών Λούρου – Χαραυγή

Ολυμπιακός Βοτανικού – Παντελεήμονας Δροσοχωρίου

Αετός Αετορράχης – ΠΑΟ Ηλιόκαλης

ΑΕ Δαφνούλας – ΑΕ Πραμάντων

 

30η Αγωνιστική

Κοσμηρά – ΠΑΟ Ασβεστοχωρίου

Πεδινή – Αναγέννηση Ελληνικού

ΑΕ Μικρασιατών – ΑΕ Πλατανιάς

ΠΑΣ Μετσόβου – ΠΑΣ Πηγών Λούρου

Αετός Χαροκοπίου – Ολυμπιακός Βοτανικού

Χαραυγή – Αετός Αετορράχης

Παντελεήμονας Δροσοχωρίου – ΑΕ Δαφνούλας

ΠΑΟ Ηλιόκαλης – ΑΕ Πραμάντων

Ρεπορτάζ:Πέτρος Σιούλης

Σχόλια

Comments are closed.