Στις νίκες επέστρεψε η Α.Ε. Καραϊσκάκης, που επικράτησε με 1-0 της Αμβρακίας Κωστακιών, ενώ την πρώτη νίκης της σεζόν πέτυχε ο Θεσπρωτός, που πήρε βαθμολογική ανάσα. Ισοπαλία για τον Εθνικό Φιλιππιάδας.
Στο μεταξύ, ο Ολυμπιακός Βόλου δεν πέρασε από τη Λάρισα, όπου ηττήθηκε 2-1 από τον Απόλλωνα κι αυτή ήταν η πρώτη απώλεια για τους πρωτοπόρους, που ισοβάθμησαν ξανά με τον Διαγόρα Σεβαστής.
1ος όμιλος
ΑΟ Καρδίας-Δόξα Δράμας 1-3
Νέστος Χρυσούπολης-ΦΑΣ Νάουσα 1-1
Απόλλων Παραλιμνίου-Καβάλα 1-1
Καμπανιακός-ΑΕ Ποντίων 3-0
Εορδαϊκός-Μακεδονικός Φούφα 0-0
Δόξα Προσκυνητών-Αλμωπός Αριδαίας 0-1
Απόλλων Καλαμαριάς-Ορφέας Ξάνθης 0-1
Ρεπό: ΑΠΕ Λαγκαδά
2ος όμιλος
Αστέρας Πετρίτη-Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 1-0
ΑΕ Ιστιαίας-Εθνικός Φιλιππιάδας 0-0
Διαγόρας Σεβαστής-Πύδνα Κίτρους 2-0
Νίκη Βόλου-Τηλυκράτης Λευκάδας 1-0
ΑΕ Καραϊσκάκης-Αμβρακία Κωστακιών 1-0
Απόλλων Λάρισας-Ολυμπιακός Βόλου 2-1
Θεσπρωτός-Ρήγας Φεραίος 3-1
Μαύροι Αετοί Ελευθεροχωρίου-Πιερικός 0-1
Θέση |
Ομάδες
|
Αγώνες | Νίκες | Ισοπαλίες | Ήττες | Βαθμοί | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ολυμπιακός Βόλου | 7 | 6 | 0 | 1 | 18 | |
2 | Διαγόρας Σεβαστής | 7 | 6 | 0 | 1 | 18 | |
3 | Νίκη Βόλου | 7 | 5 | 1 | 1 | 16 | |
4 | Απόλλων Λάρισας | 7 | 5 | 0 | 2 | 15 | |
5 | Α.Ε. Καραϊσκάκης | 7 | 4 | 3 | 0 | 15 | |
6 | Τηλυκράτης 2014 | 7 | 3 | 2 | 2 | 11 | |
7 | Πύδνα Κίτρους | 7 | 3 | 2 | 2 | 11 | |
8 | Πιερικός | 7 | 2 | 3 | 2 | 9 | |
9 | Ρήγας Φεραίος | 7 | 2 | 2 | 3 | 8 | |
10 | Θεσπρωτός | 7 | 1 | 3 | 3 | 6 | |
11 | Εθνικός Φιλιππιάδας | 7 | 1 | 3 | 3 | 6 | |
12 | Αχιλλέας Νεοκαισάρειας | 7 | 1 | 2 | 4 | 5 | |
13 | Μαύροι Αετοί Ελευθεροχωρίου | 7 | 1 | 2 | 4 | 5 | |
14 | Αστέρας Πετριτή | 7 | 1 | 2 | 4 | 5 | |
15 | Αμβρακία Κωστακιών | 7 | 1 | 1 | 5 | 4 | |
16 | Ένωση Ιστιαίας | 7 | 0 | 2 | 5 | 2 |
3ος όμιλος
Τσικλητήρας Πύλου-Παναχαϊκή 0-1
Ένωση Ερμιονίδας-ΑΟ Χαλκίς 1-0
ΑΟ Λουτράκι-ΠΑΟ Βάρδας 1-0
Παναργειακός-Φωστήρας 1-0
Παναρκαδικός-Δόξα Μεγαλόπολης 0-0
Αιολικός-ΑΟ Θήβα1-1
Αστέρας Αμαλιάδας-ΑΟ Ζευγολατιού 1-0
Ρεπό: Αχαϊκή
4ος όμιλος
Ιάλυσος-Θύελλα Ραφήνας 0-2
Τριγλία Ραφήνας-Ρόδος 2-2
Ιωνικός-Προοδευτική 1-1
Κηφισιά-Ηλυσιακός 0-1
Πανθηραϊκός-ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ 3-0
Ερμής Ζωνιανών-Ατσαλένιος 1-2
Άγιος Ιερόθεος-Εθνικός 2-1
Ρεπό: Εργοτέλης