Πραγματοποιήθηκαν την Δευτέρα στα γραφεία της ΕΠΣΗΠ οι κληρώσεις των πρωταθλημάτων Α’ και Β’ ερασιτεχνικής κατηγορίας. Τα πρωταθλήματα ξεκινάνε στις 9 και 10 Σεπτεμβρίου.

Δείτε πιο κάτω όλο το πρόγραμμα σε Α’ κατηγορία, αλλά και στους δύο ομίλους της Β’.

Το πρόγραμμα της Α’ Ερασιτεχνικής

1η Αγωνιστική

ΑΕ Πραμάντων – Κένταυρος Μουσιωτίτσας

Πασσαρών Ροδοτοπίου – ΠΑΟ Κρύας

Αετός Νήσου – ΑΟ Αμπελόκηποι

ΠΑΣ Κράψης – Αγροτικός Αστέρας Άνω Καλαμά

ΑΕ Μικρασιατών – ΑΕ Χουλιαράδων

ΑΟ Βελισσαρίου – Προοδευτική Περάματος

Θύελλα Κατσικά – Θύελλα Ελεούσας

ΑΟ Ανατολής – Θρίαμβος Σερβιανών

 

2η Αγωνιστική

Πασσαρών Ροδοτοπίου – ΑΕ Πραμάντων

Κένταυρος Μουσιωτίτσας – Αετός Νήσου

ΠΑΟ Κρύας – ΠΑΣ Κράψης

ΑΟ Αμπελόκηποι – ΑΕ Μικρασιατών

Αγροτικός Αστέρας Άνω Καλαμά – ΑΟ Βελισσαρίου

ΑΕ Χουλιαράδων – Θύελλα Κατσικά

Προοδευτική Περάματος – Θρίαμβος Σερβιανών

Θύελλα Ελεούσας – ΑΟ Ανατολής

 

3η Αγωνιστική

ΑΕ Πραμάντων – Αετός Νήσου

ΠΑΣ Κράψης – Πασσαρών Ροδοτοπίου

ΑΕ Μικρασιατών – Κένταυρος Μουσιωτίτσας

ΑΟ Βελισσαρίου – ΠΑΟ Κρύας

Θύελλα Κατσικά – ΑΟ Αμπελόκηποι

Θρίαμβος Σερβιανών – Αγροτικός Αστέρας Άνω Καλαμά

ΑΟ Ανατολής – ΑΕ Χουλιαράδων

Προοδευτική Περάματος – Θύελλα Ελεούσας

 

4η Αγωνιστική

ΠΑΣ Κράψης – ΑΕ Πραμάντων

Αετός Νήσου – ΑΕ Μικρασιατών

Πασσαρών Ροδοτοπίου – ΑΟ Βελισσαρίου

Κένταυρος Μουσιωτίτσας – Θύελλα Κατσικά

ΠΑΟ Κρύας – Θρίαμβος Σερβιανών

ΑΟ Αμπελόκηποι – ΑΟ Ανατολής

Αγροτικός Αστέρας Άνω Καλαμά – Θύελλα Ελεούσας

ΑΕ Χουλιαράδων – Προοδευτική Περάματος

 

5η Αγωνιστική

ΑΕ Πραμάντων – ΑΕ Μικρασιατών

ΑΟ Βελισσαρίου – ΠΑΣ Κράψης

Θύελλα Κατσικά – Αετός Νήσου

Θρίαμβος Σερβιανών – Πασσαρών Ροδοτοπίου

ΑΟ Ανατολής – Κένταυρος Μουσιωτίτσας

Θύελλα Ελεούσας – ΠΑΟ Κρύας

Προοδευτική Περάματος – ΑΟ Αμπελόκηποι

Αγροτικός Αστέρας Άνω Καλαμά – ΑΕ Χουλιαράδων

 

6η Αγωνιστική

ΑΟ Βελισσαρίου – ΑΕ Πραμάντων

ΑΕ Μικρασιατών – Θύελλα Κατσικά

ΠΑΣ Κράψης – Θρίαμβος Σερβιανών

Αετός Νήσου – ΑΟ Ανατολής

Πασσαρών Ροδοτοπίου – Θύελλα Ελεούσας

Κένταυρος Μουσιωτίτσας – Προοδευτική Περάματος

ΠΑΟ Κρύας – ΑΕ Χουλιαράδων

ΑΟ Αμπελόκηποι – Αγροτικός Αστέρας Άνω Καλαμά

 

7η Αγωνιστική

ΑΕ Πραμάντων – Θύελλα Κατσικά

Θρίαμβος Σερβιανών – ΑΟ Βελισσαρίου

ΑΟ Ανατολής – ΑΕ Μικρασιατών

Θύελλα Ελεούσας – ΠΑΣ Κράψης

Προοδευτική Περάματος – Αετός Νήσου

ΑΕ Χουλιαράδων – Πασσαρών Ροδοτοπίου

Αγροτικός Αστέρας Άνω Καλαμά – Κένταυρος Μουσιωτίτσας

ΠΑΟ Κρύας – ΑΟ Αμπελόκηποι

 

8η Αγωνιστική

Θρίαμβος Σερβιανών – ΑΕ Πραμάντων

Θύελλα Κατσικά – ΑΟ Ανατολής

ΑΟ Βελισσαρίου – Θύελλα Ελεούσας

ΑΕ Μικρασιατών – Προοδευτική Περάματος

ΠΑΣ Κράψης – ΑΕ Χουλιαράδων

Αετός Νήσου – Αγροτικός Αστέρας Άνω Καλαμά

Πασσαρών Ροδοτοπίου – ΑΟ Αμπελόκηποι

Κένταυρος Μουσιωτίτσας – ΠΑΟ Κρύας

 

9η Αγωνιστική

ΑΕ Πραμάντων – ΑΟ Ανατολής

Θύελλα Ελεούσας – Θρίαμβος Σερβιανών

Προοδευτική Περάματος – Θύελλα Κατσικά

ΑΕ Χουλιαράδων – ΑΟ Βελισσαρίου

Αγροτικός Αστέρας Άνω Καλαμά – ΑΕ Μικρασιατών

ΑΟ Αμπελόκηποι – ΠΑΣ Κράψης

ΠΑΟ Κρύας – Αετός Νήσου

Κένταυρος Μουσιωτίτσας – Πασσαρών Ροδοτοπίου

 

10η Αγωνιστική

Θύελλα Ελεούσας – ΑΕ Πραμάντων

ΑΟ Ανατολής – Προοδευτική Περάματος

Θρίαμβος Σερβιανών – ΑΕ Χουλιαράδων

Θύελλα Κατσικά – Αγροτικός Αστέρας Άνω Καλαμά

ΑΟ Βελισσαρίου – ΑΟ Αμπελόκηποι

ΑΕ Μικρασιατών – ΠΑΟ Κρύας

ΠΑΣ Κράψης – Κένταυρος Μουσιωτίτσας

Αετός Νήσου – Πασσαρών Ροδοτοπίου

 

11η Αγωνιστική

ΑΕ Πραμάντων – Προοδευτική Περάματος

ΑΕ Χουλιαράδων – Θύελλα Ελεούσας

Αγροτικός Αστέρας Άνω Καλαμά – ΑΟ Ανατολής

ΑΟ Αμπελόκηποι – Θρίαμβος Σερβιανών

ΠΑΟ Κρύας – Θύελλα Κατσικά

Κένταυρος Μουσιωτίτσας – ΑΟ Βελισσαρίου

Πασσαρών Ροδοτοπίου – ΑΕ Μικρασιατών

Αετός Νήσου – ΠΑΣ Κράψης

 

12η Αγωνιστική

ΑΕ Χουλιαράδων – ΑΕ Πραμάντων

Προοδευτική Περάματος – Αγροτικός Αστέρας Άνω Καλαμά

Θύελλα Ελεούσας – ΑΟ Αμπελόκηποι

ΑΟ Ανατολής – ΠΑΟ Κρύας

Θρίαμβος Σερβιανών – Κένταυρος Μουσιωτίτσας

Θύελλα Κατσικά – Πασσαρών Ροδοτοπίου

ΑΟ Βελισσαρίου – Αετός Νήσου

ΑΕ Μικρασιατών – ΠΑΣ Κράψης

 

13η Αγωνιστική

ΑΕ Πραμάντων – Αγροτικός Αστέρας Άνω Καλαμά

ΑΟ Αμπελόκηποι – ΑΕ Χουλιαράδων

ΠΑΟ Κρύας – Προοδευτική Περάματος

Κένταυρος Μουσιωτίτσας – Θύελλα Ελεούσας

Πασσαρών Ροδοτοπίου – ΑΟ Ανατολής

Αετός Νήσου – Θρίαμβος Σερβιανών

ΠΑΣ Κράψης – Θύελλα Κατσικά

ΑΕ Μικρασιατών – ΑΟ Βελισσαρίου

 

14η Αγωνιστική

ΑΟ Αμπελόκηποι – ΑΕ Πραμάντων

Αγροτικός Αστέρας Άνω Καλαμά – ΠΑΟ Κρύας

ΑΕ Χουλιαράδων – Κένταυρος Μουσιωτίτσας

Προοδευτική Περάματος – Πασσαρών Ροδοτοπίου

Θύελλα Ελεούσας – Αετός Νήσου

ΑΟ Ανατολής – ΠΑΣ Κράψης

Θρίαμβος Σερβιανών – ΑΕ Μικρασιατών

Θύελλα Κατσικά – ΑΟ Βελισσαρίου

 

15η Αγωνιστική

ΑΕ Πραμάντων – ΠΑΟ Κρύας

Κένταυρος Μουσιωτίτσας – ΑΟ Αμπελόκηποι

Πασσαρών Ροδοτοπίου – Αγροτικός Αστέρας Άνω Καλαμά

Αετός Νήσου – ΑΕ Χουλιαράδων

ΠΑΣ Κράψης – Προοδευτική Περάματος

ΑΕ Μικρασιατών – Θύελλα Ελεούσας

ΑΟ Βελισσαρίου – ΑΟ Ανατολής

Θύελλα Κατσικά – Θρίαμβος Σερβιανών

 

16η Αγωνιστική

Κένταυρος Μουσιωτίτσας – ΑΕ Πραμάντων

ΠΑΟ Κρύας – Πασσαρών Ροδοτοπίου

ΑΟ Αμπελόκηποι – Αετός Νήσου

Αγροτικός Αστέρας Άνω Καλαμά – ΠΑΣ Κράψης

ΑΕ Χουλιαράδων – ΑΕ Μικρασιατών

Προοδευτική Περάματος – ΑΟ Βελισσαρίου

Θύελλα Ελεούσας – Θύελλα Κατσικά

Θρίαμβος Σερβιανών – ΑΟ Ανατολής

 

17η Αγωνιστική

ΑΕ Πραμάντων – Πασσαρών Ροδοτοπίου

Αετός Νήσου – Κένταυρος Μουσιωτίτσας

ΠΑΣ Κράψης – ΠΑΟ Κρύας

ΑΕ Μικρασιατών – ΑΟ Αμπελόκηποι

ΑΟ Βελισσαρίου – Αγροτικός Αστέρας Άνω Καλαμά

Θύελλα Κατσικά – ΑΕ Χουλιαράδων

Θρίαμβος Σερβιανών – Προοδευτική Περάματος

ΑΟ Ανατολής – Θύελλα Ελεούσας

 

18η Αγωνιστική

Αετός Νήσου – ΑΕ Πραμάντων

Πασσαρών Ροδοτοπίου – ΠΑΣ Κράψης

Κένταυρος Μουσιωτίτσας – ΑΕ Μικρασιατών

ΠΑΟ Κρύας – ΑΟ Βελισσαρίου

ΑΟ Αμπελόκηποι – Θύελλα Κατσικά

Αγροτικός Αστέρας Άνω Καλαμά – Θρίαμβος Σερβιανών

ΑΕ Χουλιαράδων – ΑΟ Ανατολής

Θύελλα Ελεούσας – Προοδευτική Περάματος

 

19η Αγωνιστική

ΑΕ Πραμάντων – ΠΑΣ Κράψης

ΑΕ Μικρασιατών – Αετός Νήσου

ΑΟ Βελισσαρίου – Πασσαρών Ροδοτοπίου

Θύελλα Κατσικά – Κένταυρος Μουσιωτίτσας

Θρίαμβος Σερβιανών – ΠΑΟ Κρύας

ΑΟ Ανατολής – ΑΟ Αμπελόκηποι

Θύελλα Ελεούσας – Αγροτικός Αστέρας Άνω Καλαμά

Προοδευτική Περάματος – ΑΕ Χουλιαράδων

 

20η Αγωνιστική

ΑΕ Μικρασιατών – ΑΕ Πραμάντων

ΠΑΣ Κράψης – ΑΟ Βελισσαρίου

Αετός Νήσου – Θύελλα Κατσικά

Πασσαρών Ροδοτοπίου – Θρίαμβος Σερβιανών

Κένταυρος Μουσιωτίτσας – ΑΟ Ανατολής

ΠΑΟ Κρύας – Θύελλα Ελεούσας

ΑΟ Αμπελόκηποι – Προοδευτική Περάματος

ΑΕ Χουλιαράδων – Αγροτικός Αστέρας Άνω Καλαμά

 

21η Αγωνιστική

ΑΕ Πραμάντων – ΑΟ Βελισσαρίου

Θύελλα Κατσικά – ΑΕ Μικρασιατών

Θρίαμβος Σερβιανών – ΠΑΣ Κράψης

ΑΟ Ανατολής – Αετός Νήσου

Θύελλα Ελεούσας – Πασσαρών Ροδοτοπίου

Προοδευτική Περάματος – Κένταυρος Μουσιωτίτσας

ΑΕ Χουλιαράδων – ΠΑΟ Κρύας

Αγροτικός Αστέρας Άνω Καλαμά – ΑΟ Αμπελόκηποι

 

22η Αγωνιστική

Θύελλα Κατσικά – ΑΕ Πραμάντων

ΑΟ Βελισσαρίου – Θρίαμβος Σερβιανών

ΑΕ Μικρασιατών – ΑΟ Ανατολής

ΠΑΣ Κράψης – Θύελλα Ελεούσας

Αετός Νήσου – Προοδευτική Περάματος

Πασσαρών Ροδοτοπίου – ΑΕ Χουλιαράδων

Κένταυρος Μουσιωτίτσας – Αγροτικός Αστέρας Άνω Καλαμά

ΑΟ Αμπελόκηποι – ΠΑΟ Κρύας

 

23η Αγωνιστική

ΑΕ Πραμάντων – Θρίαμβος Σερβιανών

ΑΟ Ανατολής – Θύελλα Κατσικά

Θύελλα Ελεούσας – ΑΟ Βελισσαρίου

Προοδευτική Περάματος – ΑΕ Μικρασιατών

ΑΕ Χουλιαράδων – ΠΑΣ Κράψης

Αγροτικός Αστέρας Άνω Καλαμά – Αετός Νήσου

ΑΟ Αμπελόκηποι – Πασσαρών Ροδοτοπίου

ΠΑΟ Κρύας – Κένταυρος Μουσιωτίτσας

 

24η Αγωνιστική

ΑΟ Ανατολής – ΑΕ Πραμάντων

Θρίαμβος Σερβιανών – Θύελλα Ελεούσας

Θύελλα Κατσικά – Προοδευτική Περάματος

ΑΟ Βελισσαρίου – ΑΕ Χουλιαράδων

ΑΕ Μικρασιατών – Αγροτικός Αστέρας Άνω Καλαμά

ΠΑΣ Κράψης – ΑΟ Αμπελόκηποι

Αετός Νήσου – ΠΑΟ Κρύας

Πασσαρών Ροδοτοπίου – Κένταυρος Μουσιωτίτσας

 

25η Αγωνιστική

ΑΕ Πραμάντων – Θύελλα Ελεούσας

Προοδευτική Περάματος – ΑΟ Ανατολής

ΑΕ Χουλιαράδων – Θρίαμβος Σερβιανών

Αγροτικός Αστέρας Άνω Καλαμά – Θύελλα Κατσικά

ΑΟ Αμπελόκηποι – ΑΟ Βελισσαρίου

ΠΑΟ Κρύας – ΑΕ Μικρασιατών

Κένταυρος Μουσιωτίτσας – ΠΑΣ Κράψης

Πασσαρών Ροδοτοπίου – Αετός Νήσου

 

26η Αγωνιστική

Προοδευτική Περάματος – ΑΕ Πραμάντων

Θύελλα Ελεούσας – ΑΕ Χουλιαράδων

ΑΟ Ανατολής – Αγροτικός Αστέρας Άνω Καλαμά

Θρίαμβος Σερβιανών – ΑΟ Αμπελόκηποι

Θύελλα Κατσικά – ΠΑΟ Κρύας

ΑΟ Βελισσαρίου – Κένταυρος Μουσιωτίτσας

ΑΕ Μικρασιατών – Πασσαρών Ροδοτοπίου

ΠΑΣ Κράψης – Αετός Νήσου

 

27η Αγωνιστική

ΑΕ Πραμάντων – ΑΕ Χουλιαράδων

Αγροτικός Αστέρας Άνω Καλαμά – Προοδευτική Περάματος

ΑΟ Αμπελόκηποι – Θύελλα Ελεούσας

ΠΑΟ Κρύας – ΑΟ Ανατολής

Κένταυρος Μουσιωτίτσας – Θρίαμβος Σερβιανών

Πασσαρών Ροδοτοπίου – Θύελλα Κατσικά

Αετός Νήσου – ΑΟ Βελισσαρίου

ΠΑΣ Κράψης – ΑΕ Μικρασιατών

 

28η Αγωνιστική

Αγροτικός Αστέρας Άνω Καλαμά – ΑΕ Πραμάντων

ΑΕ Χουλιαράδων – ΑΟ Αμπελόκηποι

Προοδευτική Περάματος – ΠΑΟ Κρύας

Θύελλα Ελεούσας – Κένταυρος Μουσιωτίτσας

ΑΟ Ανατολής – Πασσαρών Ροδοτοπίου

Θρίαμβος Σερβιανών – Αετός Νήσου

Θύελλα Κατσικά – ΠΑΣ Κράψης

ΑΟ Βελισσαρίου – ΑΕ Μικρασιατών

 

29η Αγωνιστική

ΑΕ Πραμάντων – ΑΟ Αμπελόκηποι

ΠΑΟ Κρύας – Αγροτικός Αστέρας Άνω Καλαμά

Κένταυρος Μουσιωτίτσας – ΑΕ Χουλιαράδων

Πασσαρών Ροδοτοπίου – Προοδευτική Περάματος

Αετός Νήσου – Θύελλα Ελεούσας

ΠΑΣ Κράψης – ΑΟ Ανατολής

ΑΕ Μικρασιατών – Θρίαμβος Σερβιανών

ΑΟ Βελισσαρίου – Θύελλα Κατσικά

 

30η Αγωνιστική

ΠΑΟ Κρύας – ΑΕ Πραμάντων

ΑΟ Αμπελόκηποι – Κένταυρος Μουσιωτίτσας

Αγροτικός Αστέρας Άνω Καλαμά – Πασσαρών Ροδοτοπίου

ΑΕ Χουλιαράδων – Αετός Νήσου

Προοδευτική Περάματος – ΠΑΣ Κράψης

Θύελλα Ελεούσας – ΑΕ Μικρασιατών

ΑΟ Ανατολής – ΑΟ Βελισσαρίου

Θρίαμβος Σερβιανών – Θύελλα Κατσικά

 

 

Το πρόγραμμα του Α’ ομίλου της Β΄ Ερασιτεχνικής

1η Αγωνιστική

Αναγέννηση Κεφαλόβρυσου – Αστήρ Αμφιθέας

ΠΑΣ Περίβλεπτος – ΑΟ Σταυρακίου

ΑΠΟΕΛ – ΠΑΣ Αγίας Μαρίνας

ΑΟ Ζωοδόχος – Πανζαγορισιακός

Απείθαρχος Ιωαννίνων – Πίνδος Κόνιτσας

ΑΕ Καρυών – ΑΟ Κόντσικας

ΑΕΔ Πωγωνάτος – ΑΕ Γιάννενα

ΑΕ Κληματιάς – ΠΑΣ Κάστρου

 

2η Αγωνιστική

ΠΑΣ Περίβλεπτος – Αναγέννηση Κεφαλόβρυσου

Αστήρ Αμφιθέας – ΑΠΟΕΛ

ΑΟ Σταυρακίου – ΑΟ Ζωοδόχος

ΠΑΣ Αγίας Μαρίνας – Απείθαρχος Ιωαννίνων

Πανζαγορισιακός – ΑΕ Καρυών

Πίνδος Κόνιτσας – ΑΕΔ Πωγωνάτος

ΑΟ Κόντσικας – ΠΑΣ Κάστρου

ΑΕ Γιάννενα – ΑΕ Κληματιάς

 

3η Αγωνιστική

Αναγέννηση Κεφαλόβρυσου – ΑΠΟΕΛ

ΑΟ Ζωοδόχος – ΠΑΣ Περίβλεπτος

Απείθαρχος Ιωαννίνων – Αστήρ Αμφιθέας

ΑΕ Καρυών – ΑΟ Σταυρακίου

ΑΕΔ Πωγωνάτος – ΠΑΣ Αγίας Μαρίνας

ΠΑΣ Κάστρου – Πανζαγορισιακός

ΑΕ Κληματιάς – Πίνδος Κόνιτσας

ΑΟ Κόντσικας – ΑΕ Γιάννενα

 

4η Αγωνιστική

ΑΟ Ζωοδόχος – Αναγέννηση Κεφαλόβρυσου

ΑΠΟΕΛ – Απείθαρχος Ιωαννίνων

ΠΑΣ Περίβλεπτος – ΑΕ Καρυών

Αστήρ Αμφιθέας – ΑΕΔ Πωγωνάτος

ΑΟ Σταυρακίου – ΠΑΣ Κάστρου

ΠΑΣ Αγίας Μαρίνας – ΑΕ Κληματιάς

Πανζαγορισιακός – ΑΕ Γιάννενα

Πίνδος Κόνιτσας – ΑΟ Κόντσικας

 

5η Αγωνιστική

Αναγέννηση Κεφαλόβρυσου – Απείθαρχος Ιωαννίνων

ΑΕ Καρυών – ΑΟ Ζωοδόχος

ΑΕΔ Πωγωνάτος – ΑΠΟΕΛ

ΠΑΣ Κάστρου – ΠΑΣ Περίβλεπτος

ΑΕ Κληματιάς – Αστήρ Αμφιθέας

ΑΕ Γιάννενα – ΑΟ Σταυρακίου

ΑΟ Κόντσικας – ΠΑΣ Αγίας Μαρίνας

Πανζαγορισιακός – Πίνδος Κόνιτσας

 

6η Αγωνιστική

ΑΕ Καρυών – Αναγέννηση Κεφαλόβρυσου

Απείθαρχος Ιωαννίνων – ΑΕΔ Πωγωνάτος

ΑΟ Ζωοδόχος – ΠΑΣ Κάστρου

ΑΠΟΕΛ – ΑΕ Κληματιάς

ΠΑΣ Περίβλεπτος – ΑΕ Γιάννενα

Αστήρ Αμφιθέας – ΑΟ Κόντσικας

ΑΟ Σταυρακίου – Πίνδος Κόνιτσας

ΠΑΣ Αγίας Μαρίνας – Πανζαγορισιακός

 

7η Αγωνιστική

Αναγέννηση Κεφαλόβρυσου – ΑΕΔ Πωγωνάτος

ΠΑΣ Κάστρου – ΑΕ Καρυών

ΑΕ Κληματιάς – Απείθαρχος Ιωαννίνων

ΑΕ Γιάννενα – ΑΟ Ζωοδόχος

ΑΟ Κόντσικας – ΑΠΟΕΛ

Πίνδος Κόνιτσας – ΠΑΣ Περίβλεπτος

Πανζαγορισιακός – Αστήρ Αμφιθέας

ΑΟ Σταυρακίου – ΠΑΣ Αγίας Μαρίνας

 

8η Αγωνιστική

ΠΑΣ Κάστρου – Αναγέννηση Κεφαλόβρυσου

ΑΕΔ Πωγωνάτος – ΑΕ Κληματιάς

ΑΕ Καρυών – ΑΕ Γιάννενα

Απείθαρχος Ιωαννίνων – ΑΟ Κόντσικας

ΑΟ Ζωοδόχος – Πίνδος Κόνιτσας

ΑΠΟΕΛ – Πανζαγορισιακός

ΠΑΣ Περίβλεπτος – ΠΑΣ Αγίας Μαρίνας

Αστήρ Αμφιθέας – ΑΟ Σταυρακίου

 

9η Αγωνιστική

Αναγέννηση Κεφαλόβρυσου – ΑΕ Κληματιάς

ΑΕ Γιάννενα – ΠΑΣ Κάστρου

ΑΟ Κόντσικας – ΑΕΔ Πωγωνάτος

Πίνδος Κόνιτσας – ΑΕ Καρυών

Πανζαγορισιακός – Απείθαρχος Ιωαννίνων

ΠΑΣ Αγίας Μαρίνας – ΑΟ Ζωοδόχος

ΑΟ Σταυρακίου – ΑΠΟΕΛ

Αστήρ Αμφιθέας – ΠΑΣ Περίβλεπτος

 

10η Αγωνιστική

ΑΕ Γιάννενα – Αναγέννηση Κεφαλόβρυσου

ΑΕ Κληματιάς – ΑΟ Κόντσικας

ΠΑΣ Κάστρου – Πίνδος Κόνιτσας

ΑΕΔ Πωγωνάτος – Πανζαγορισιακός

ΑΕ Καρυών – ΠΑΣ Αγίας Μαρίνας

Απείθαρχος Ιωαννίνων – ΑΟ Σταυρακίου

ΑΟ Ζωοδόχος – Αστήρ Αμφιθέας

ΑΠΟΕΛ – ΠΑΣ Περίβλεπτος

 

11η Αγωνιστική

Αναγέννηση Κεφαλόβρυσου – ΑΟ Κόντσικας

Πίνδος Κόνιτσας – ΑΕ Γιάννενα

Πανζαγορισιακός – ΑΕ Κληματιάς

ΠΑΣ Αγίας Μαρίνας – ΠΑΣ Κάστρου

ΑΟ Σταυρακίου – ΑΕΔ Πωγωνάτος

Αστήρ Αμφιθέας – ΑΕ Καρυών

ΠΑΣ Περίβλεπτος – Απείθαρχος Ιωαννίνων

ΑΠΟΕΛ – ΑΟ Ζωοδόχος

 

12η Αγωνιστική

Πίνδος Κόνιτσας – Αναγέννηση Κεφαλόβρυσου

ΑΟ Κόντσικας – Πανζαγορισιακός

ΑΕ Γιάννενα – ΠΑΣ Αγίας Μαρίνας

ΑΕ Κληματιάς – ΑΟ Σταυρακίου

ΠΑΣ Κάστρου – Αστήρ Αμφιθέας

ΑΕΔ Πωγωνάτος – ΠΑΣ Περίβλεπτος

ΑΕ Καρυών – ΑΠΟΕΛ

Απείθαρχος Ιωαννίνων – ΑΟ Ζωοδόχος

 

13η Αγωνιστική

Αναγέννηση Κεφαλόβρυσου – Πανζαγορισιακός

ΠΑΣ Αγίας Μαρίνας – Πίνδος Κόνιτσας

ΑΟ Σταυρακίου – ΑΟ Κόντσικας

Αστήρ Αμφιθέας – ΑΕ Γιάννενα

ΠΑΣ Περίβλεπτος – ΑΕ Κληματιάς

ΑΠΟΕΛ – ΠΑΣ Κάστρου

ΑΟ Ζωοδόχος – ΑΕΔ Πωγωνάτος

Απείθαρχος Ιωαννίνων – ΑΕ Καρυών

 

14η Αγωνιστική

ΠΑΣ Αγίας Μαρίνας – Αναγέννηση Κεφαλόβρυσου

Πανζαγορισιακός – ΑΟ Σταυρακίου

Πίνδος Κόνιτσας – Αστήρ Αμφιθέας

ΑΟ Κόντσικας – ΠΑΣ Περίβλεπτος

ΑΕ Γιάννενα – ΑΠΟΕΛ

ΑΕ Κληματιάς – ΑΟ Ζωοδόχος

ΠΑΣ Κάστρου – Απείθαρχος Ιωαννίνων

ΑΕΔ Πωγωνάτος – ΑΕ Καρυών

 

15η Αγωνιστική

Αναγέννηση Κεφαλόβρυσου – ΑΟ Σταυρακίου

Αστήρ Αμφιθέας – ΠΑΣ Αγίας Μαρίνας

ΠΑΣ Περίβλεπτος – Πανζαγορισιακός

ΑΠΟΕΛ – Πίνδος Κόνιτσας

ΑΟ Ζωοδόχος – ΑΟ Κόντσικας

Απείθαρχος Ιωαννίνων – ΑΕ Γιάννενα

ΑΕ Καρυών – ΑΕ Κληματιάς

ΑΕΔ Πωγωνάτος – ΠΑΣ Κάστρου

 

16η Αγωνιστική

Αστήρ Αμφιθέας – Αναγέννηση Κεφαλόβρυσου

ΑΟ Σταυρακίου – ΠΑΣ Περίβλεπτος

ΠΑΣ Αγίας Μαρίνας – ΑΠΟΕΛ

Πανζαγορισιακός – ΑΟ Ζωοδόχος

Πίνδος Κόνιτσας – Απείθαρχος Ιωαννίνων

ΑΟ Κόντσικας – ΑΕ Καρυών

ΑΕ Γιάννενα – ΑΕΔ Πωγωνάτος

ΠΑΣ Κάστρου – ΑΕ Κληματιάς

 

17η Αγωνιστική

Αναγέννηση Κεφαλόβρυσου – ΠΑΣ Περίβλεπτος

ΑΠΟΕΛ – Αστήρ Αμφιθέας

ΑΟ Ζωοδόχος – ΑΟ Σταυρακίου

Απείθαρχος Ιωαννίνων – ΠΑΣ Αγίας Μαρίνας

ΑΕ Καρυών – Πανζαγορισιακός

ΑΕΔ Πωγωνάτος – Πίνδος Κόνιτσας

ΠΑΣ Κάστρου – ΑΟ Κόντσικας

ΑΕ Κληματιάς – ΑΕ Γιάννενα

 

18η Αγωνιστική

ΑΠΟΕΛ – Αναγέννηση Κεφαλόβρυσου

ΠΑΣ Περίβλεπτος – ΑΟ Ζωοδόχος

Αστήρ Αμφιθέας – Απείθαρχος Ιωαννίνων

ΑΟ Σταυρακίου – ΑΕ Καρυών

ΠΑΣ Αγίας Μαρίνας – ΑΕΔ Πωγωνάτος

Πανζαγορισιακός – ΠΑΣ Κάστρου

Πίνδος Κόνιτσας – ΑΕ Κληματιάς

ΑΕ Γιάννενα – ΑΟ Κόντσικας

 

19η Αγωνιστική

Αναγέννηση Κεφαλόβρυσου – ΑΟ Ζωοδόχος

Απείθαρχος Ιωαννίνων – ΑΠΟΕΛ

ΑΕ Καρυών – ΠΑΣ Περίβλεπτος

ΑΕΔ Πωγωνάτος – Αστήρ Αμφιθέας

ΠΑΣ Κάστρου – ΑΟ Σταυρακίου

ΑΕ Κληματιάς – ΠΑΣ Αγίας Μαρίνας

ΑΕ Γιάννενα – Πανζαγορισιακός

ΑΟ Κόντσικας – Πίνδος Κόνιτσας

 

20η Αγωνιστική

Απείθαρχος Ιωαννίνων – Αναγέννηση Κεφαλόβρυσου

ΑΟ Ζωοδόχος – ΑΕ Καρυών

ΑΠΟΕΛ – ΑΕΔ Πωγωνάτος

ΠΑΣ Περίβλεπτος – ΠΑΣ Κάστρου

Αστήρ Αμφιθέας – ΑΕ Κληματιάς

ΑΟ Σταυρακίου – ΑΕ Γιάννενα

ΠΑΣ Αγίας Μαρίνας – ΑΟ Κόντσικας

Πίνδος Κόνιτσας – Πανζαγορισιακός

 

21η Αγωνιστική

Αναγέννηση Κεφαλόβρυσου – ΑΕ Καρυών

ΑΕΔ Πωγωνάτος – Απείθαρχος Ιωαννίνων

ΠΑΣ Κάστρου – ΑΟ Ζωοδόχος

ΑΕ Κληματιάς – ΑΠΟΕΛ

ΑΕ Γιάννενα – ΠΑΣ Περίβλεπτος

ΑΟ Κόντσικας – Αστήρ Αμφιθέας

Πίνδος Κόνιτσας – ΑΟ Σταυρακίου

Πανζαγορισιακός – ΠΑΣ Αγίας Μαρίνας

 

22η Αγωνιστική

ΑΕΔ Πωγωνάτος – Αναγέννηση Κεφαλόβρυσου

ΑΕ Καρυών – ΠΑΣ Κάστρου

Απείθαρχος Ιωαννίνων – ΑΕ Κληματιάς

ΑΟ Ζωοδόχος – ΑΕ Γιάννενα

ΑΠΟΕΛ – ΑΟ Κόντσικας

ΠΑΣ Περίβλεπτος – Πίνδος Κόνιτσας

Αστήρ Αμφιθέας – Πανζαγορισιακός

ΠΑΣ Αγίας Μαρίνας – ΑΟ Σταυρακίου

 

23η Αγωνιστική

Αναγέννηση Κεφαλόβρυσου – ΠΑΣ Κάστρου

ΑΕ Κληματιάς – ΑΕΔ Πωγωνάτος

ΑΕ Γιάννενα – ΑΕ Καρυών

ΑΟ Κόντσικας – Απείθαρχος Ιωαννίνων

Πίνδος Κόνιτσας – ΑΟ Ζωοδόχος

Πανζαγορισιακός – ΑΠΟΕΛ

ΠΑΣ Αγίας Μαρίνας – ΠΑΣ Περίβλεπτος

ΑΟ Σταυρακίου – Αστήρ Αμφιθέας

 

24η Αγωνιστική

ΑΕ Κληματιάς – Αναγέννηση Κεφαλόβρυσου

ΠΑΣ Κάστρου – ΑΕ Γιάννενα

ΑΕΔ Πωγωνάτος – ΑΟ Κόντσικας

ΑΕ Καρυών – Πίνδος Κόνιτσας

Απείθαρχος Ιωαννίνων – Πανζαγορισιακός

ΑΟ Ζωοδόχος – ΠΑΣ Αγίας Μαρίνας

ΑΠΟΕΛ – ΑΟ Σταυρακίου

ΠΑΣ Περίβλεπτος – Αστήρ Αμφιθέας

 

25η Αγωνιστική

Αναγέννηση Κεφαλόβρυσου – ΑΕ Γιάννενα

ΑΟ Κόντσικας – ΑΕ Κληματιάς

Πίνδος Κόνιτσας – ΠΑΣ Κάστρου

Πανζαγορισιακός – ΑΕΔ Πωγωνάτος

ΠΑΣ Αγίας Μαρίνας – ΑΕ Καρυών

ΑΟ Σταυρακίου – Απείθαρχος Ιωαννίνων

Αστήρ Αμφιθέας – ΑΟ Ζωοδόχος

ΠΑΣ Περίβλεπτος – ΑΠΟΕΛ

 

26η Αγωνιστική

ΑΟ Κόντσικας – Αναγέννηση Κεφαλόβρυσου

ΑΕ Γιάννενα – Πίνδος Κόνιτσας

ΑΕ Κληματιάς – Πανζαγορισιακός

ΠΑΣ Κάστρου – ΠΑΣ Αγίας Μαρίνας

ΑΕΔ Πωγωνάτος – ΑΟ Σταυρακίου

ΑΕ Καρυών – Αστήρ Αμφιθέας

Απείθαρχος Ιωαννίνων – ΠΑΣ Περίβλεπτος

ΑΟ Ζωοδόχος – ΑΠΟΕΛ

 

27η Αγωνιστική

Αναγέννηση Κεφαλόβρυσου – Πίνδος Κόνιτσας

Πανζαγορισιακός – ΑΟ Κόντσικας

ΠΑΣ Αγίας Μαρίνας – ΑΕ Γιάννενα

ΑΟ Σταυρακίου – ΑΕ Κληματιάς

Αστήρ Αμφιθέας – ΠΑΣ Κάστρου

ΠΑΣ Περίβλεπτος – ΑΕΔ Πωγωνάτος

ΑΠΟΕΛ – ΑΕ Καρυών

ΑΟ Ζωοδόχος – Απείθαρχος Ιωαννίνων

 

28η Αγωνιστική

Πανζαγορισιακός – Αναγέννηση Κεφαλόβρυσου

Πίνδος Κόνιτσας – ΠΑΣ Αγίας Μαρίνας

ΑΟ Κόντσικας – ΑΟ Σταυρακίου

ΑΕ Γιάννενα – Αστήρ Αμφιθέας

ΑΕ Κληματιάς – ΠΑΣ Περίβλεπτος

ΠΑΣ Κάστρου – ΑΠΟΕΛ

ΑΕΔ Πωγωνάτος – ΑΟ Ζωοδόχος

ΑΕ Καρυών – Απείθαρχος Ιωαννίνων

 

29η Αγωνιστική

Αναγέννηση Κεφαλόβρυσου – ΠΑΣ Αγίας Μαρίνας

ΑΟ Σταυρακίου – Πανζαγορισιακός

Αστήρ Αμφιθέας – Πίνδος Κόνιτσας

ΠΑΣ Περίβλεπτος – ΑΟ Κόντσικας

ΑΠΟΕΛ – ΑΕ Γιάννενα

ΑΟ Ζωοδόχος – ΑΕ Κληματιάς

Απείθαρχος Ιωαννίνων – ΠΑΣ Κάστρου

ΑΕ Καρυών – ΑΕΔ Πωγωνάτος

 

30η Αγωνιστική

ΑΟ Σταυρακίου – Αναγέννηση Κεφαλόβρυσου

ΠΑΣ Αγίας Μαρίνας – Αστήρ Αμφιθέας

Πανζαγορισιακός – ΠΑΣ Περίβλεπτος

Πίνδος Κόνιτσας – ΑΠΟΕΛ

ΑΟ Κόντσικας – ΑΟ Ζωοδόχος

ΑΕ Γιάννενα – Απείθαρχος Ιωαννίνων

ΑΕ Κληματιάς – ΑΕ Καρυών

ΠΑΣ Κάστρου – ΑΕΔ Πωγωνάτος

 

Το πρόγραμμα του Β’ ομίλου της Β΄ Ερασιτεχνικής

1η Αγωνιστική

Αναγέννηση Ελληνικού – Αγροτικός Καστρίτσας

ΑΟ Πεδινής – ΠΑΣ Μέτσοβο

Τιτάν Λογγάδων – ΠΑΟ Ηλιόκαλης

ΑΟ Κοσμηράς – Ολυμπιακός Βοτανικού

ΠΑΟ Ασβεστοχωρίου – Παντελεήμονας Δροσοχωρίου

ΠΑΟ Κουτσελιού – ΠΑΣ Πηγών Λούρου

Ρόνα Ανηλίου – ΑΕ Πλατανιάς

ΑΣ Πήγασος – ΑΕ Δαφνούλας

 

2η Αγωνιστική

ΑΟ Πεδινής – Αναγέννηση Ελληνικού

Αγροτικός Καστρίτσας – Τιτάν Λογγάδων

ΠΑΣ Μέτσοβο – ΑΟ Κοσμηράς

ΠΑΟ Ηλιόκαλης – ΠΑΟ Ασβεστοχωρίου

Ολυμπιακός Βοτανικού – ΠΑΟ Κουτσελιού

Παντελεήμονας Δροσοχωρίου – Ρόνα Ανηλίου

ΠΑΣ Πηγών Λούρου – ΑΕ Δαφνούλας

ΑΕ Πλατανιάς – ΑΣ Πήγασος

 

3η Αγωνιστική

Αναγέννηση Ελληνικού – Τιτάν Λογγάδων

ΑΟ Κοσμηράς – ΑΟ Πεδινής

ΠΑΟ Ασβεστοχωρίου – Αγροτικός Καστρίτσας

ΠΑΟ Κουτσελιού – ΠΑΣ Μέτσοβο

Ρόνα Ανηλίου – ΠΑΟ Ηλιόκαλης

ΑΕ Δαφνούλας – Ολυμπιακός Βοτανικού

ΑΣ Πήγασος – Παντελεήμονας Δροσοχωρίου

ΠΑΣ Πηγών Λούρου – ΑΕ Πλατανιάς

 

4η Αγωνιστική

ΑΟ Κοσμηράς – Αναγέννηση Ελληνικού

Τιτάν Λογγάδων – ΠΑΟ Ασβεστοχωρίου

ΑΟ Πεδινής – ΠΑΟ Κουτσελιού

Αγροτικός Καστρίτσας – Ρόνα Ανηλίου

ΠΑΣ Μέτσοβο – ΑΕ Δαφνούλας

ΠΑΟ Ηλιόκαλης – ΑΣ Πήγασος

Ολυμπιακός Βοτανικού – ΑΕ Πλατανιάς

Παντελεήμονας Δροσοχωρίου – ΠΑΣ Πηγών Λούρου

 

5η Αγωνιστική

Αναγέννηση Ελληνικού – ΠΑΟ Ασβεστοχωρίου

ΠΑΟ Κουτσελιού – ΑΟ Κοσμηράς

Ρόνα Ανηλίου – Τιτάν Λογγάδων

ΑΕ Δαφνούλας – ΑΟ Πεδινής

ΑΣ Πήγασος – Αγροτικός Καστρίτσας

ΑΕ Πλατανιάς – ΠΑΣ Μέτσοβο

ΠΑΣ Πηγών Λούρου – ΠΑΟ Ηλιόκαλης

Ολυμπιακός Βοτανικού – Παντελεήμονας Δροσοχωρίου

 

6η Αγωνιστική

ΠΑΟ Κουτσελιού – Αναγέννηση Ελληνικού

ΠΑΟ Ασβεστοχωρίου – Ρόνα Ανηλίου

ΑΟ Κοσμηράς – ΑΕ Δαφνούλας

Τιτάν Λογγάδων – ΑΣ Πήγασος

ΑΟ Πεδινής – ΑΕ Πλατανιάς

Αγροτικός Καστρίτσας – ΠΑΣ Πηγών Λούρου

ΠΑΣ Μέτσοβο – Παντελεήμονας Δροσοχωρίου

ΠΑΟ Ηλιόκαλης – Ολυμπιακός Βοτανικού

 

7η Αγωνιστική

Αναγέννηση Ελληνικού – Ρόνα Ανηλίου

ΑΕ Δαφνούλας – ΠΑΟ Κουτσελιού

ΑΣ Πήγασος – ΠΑΟ Ασβεστοχωρίου

ΑΕ Πλατανιάς – ΑΟ Κοσμηράς

ΠΑΣ Πηγών Λούρου – Τιτάν Λογγάδων

Παντελεήμονας Δροσοχωρίου – ΑΟ Πεδινής

Ολυμπιακός Βοτανικού – Αγροτικός Καστρίτσας

ΠΑΣ Μέτσοβο – ΠΑΟ Ηλιόκαλης

 

8η Αγωνιστική

ΑΕ Δαφνούλας – Αναγέννηση Ελληνικού

Ρόνα Ανηλίου – ΑΣ Πήγασος

ΠΑΟ Κουτσελιού – ΑΕ Πλατανιάς

ΠΑΟ Ασβεστοχωρίου – ΠΑΣ Πηγών Λούρου

ΑΟ Κοσμηράς – Παντελεήμονας Δροσοχωρίου

Τιτάν Λογγάδων – Ολυμπιακός Βοτανικού

ΑΟ Πεδινής – ΠΑΟ Ηλιόκαλης

Αγροτικός Καστρίτσας – ΠΑΣ Μέτσοβο

 

9η Αγωνιστική

Αναγέννηση Ελληνικού – ΑΣ Πήγασος

ΑΕ Πλατανιάς – ΑΕ Δαφνούλας

ΠΑΣ Πηγών Λούρου – Ρόνα Ανηλίου

Παντελεήμονας Δροσοχωρίου – ΠΑΟ Κουτσελιού

Ολυμπιακός Βοτανικού – ΠΑΟ Ασβεστοχωρίου

ΠΑΟ Ηλιόκαλης – ΑΟ Κοσμηράς

ΠΑΣ Μέτσοβο – Τιτάν Λογγάδων

Αγροτικός Καστρίτσας – ΑΟ Πεδινής

 

10η Αγωνιστική

ΑΕ Πλατανιάς – Αναγέννηση Ελληνικού

ΑΣ Πήγασος – ΠΑΣ Πηγών Λούρου

ΑΕ Δαφνούλας – Παντελεήμονας Δροσοχωρίου

Ρόνα Ανηλίου – Ολυμπιακός Βοτανικού

ΠΑΟ Κουτσελιού – ΠΑΟ Ηλιόκαλης

ΠΑΟ Ασβεστοχωρίου – ΠΑΣ Μέτσοβο

ΑΟ Κοσμηράς – Αγροτικός Καστρίτσας

Τιτάν Λογγάδων – ΑΟ Πεδινής

 

11η Αγωνιστική

Αναγέννηση Ελληνικού – ΠΑΣ Πηγών Λούρου

Παντελεήμονας Δροσοχωρίου – ΑΕ Πλατανιάς

Ολυμπιακός Βοτανικού – ΑΣ Πήγασος

ΠΑΟ Ηλιόκαλης – ΑΕ Δαφνούλας

ΠΑΣ Μέτσοβο – Ρόνα Ανηλίου

Αγροτικός Καστρίτσας – ΠΑΟ Κουτσελιού

ΑΟ Πεδινής – ΠΑΟ Ασβεστοχωρίου

Τιτάν Λογγάδων – ΑΟ Κοσμηράς

 

12η Αγωνιστική

Παντελεήμονας Δροσοχωρίου – Αναγέννηση Ελληνικού

ΠΑΣ Πηγών Λούρου – Ολυμπιακός Βοτανικού

ΑΕ Πλατανιάς – ΠΑΟ Ηλιόκαλης

ΑΣ Πήγασος – ΠΑΣ Μέτσοβο

ΑΕ Δαφνούλας – Αγροτικός Καστρίτσας

Ρόνα Ανηλίου – ΑΟ Πεδινής

ΠΑΟ Κουτσελιού – Τιτάν Λογγάδων

ΠΑΟ Ασβεστοχωρίου – ΑΟ Κοσμηράς

 

13η Αγωνιστική

Αναγέννηση Ελληνικού – Ολυμπιακός Βοτανικού

ΠΑΟ Ηλιόκαλης – Παντελεήμονας Δροσοχωρίου

ΠΑΣ Μέτσοβο – ΠΑΣ Πηγών Λούρου

Αγροτικός Καστρίτσας – ΑΕ Πλατανιάς

ΑΟ Πεδινής – ΑΣ Πήγασος

Τιτάν Λογγάδων – ΑΕ Δαφνούλας

ΑΟ Κοσμηράς – Ρόνα Ανηλίου

ΠΑΟ Ασβεστοχωρίου – ΠΑΟ Κουτσελιού

 

14η Αγωνιστική

ΠΑΟ Ηλιόκαλης – Αναγέννηση Ελληνικού

Ολυμπιακός Βοτανικού – ΠΑΣ Μέτσοβο

Παντελεήμονας Δροσοχωρίου – Αγροτικός Καστρίτσας

ΠΑΣ Πηγών Λούρου – ΑΟ Πεδινής

ΑΕ Πλατανιάς – Τιτάν Λογγάδων

ΑΣ Πήγασος – ΑΟ Κοσμηράς

ΑΕ Δαφνούλας – ΠΑΟ Ασβεστοχωρίου

Ρόνα Ανηλίου – ΠΑΟ Κουτσελιού

 

15η Αγωνιστική

Αναγέννηση Ελληνικού – ΠΑΣ Μέτσοβο

Αγροτικός Καστρίτσας – ΠΑΟ Ηλιόκαλης

ΑΟ Πεδινής – Ολυμπιακός Βοτανικού

Τιτάν Λογγάδων – Παντελεήμονας Δροσοχωρίου

ΑΟ Κοσμηράς – ΠΑΣ Πηγών Λούρου

ΠΑΟ Ασβεστοχωρίου – ΑΕ Πλατανιάς

ΠΑΟ Κουτσελιού – ΑΣ Πήγασος

Ρόνα Ανηλίου – ΑΕ Δαφνούλας

 

16η Αγωνιστική

Αγροτικός Καστρίτσας – Αναγέννηση Ελληνικού

ΠΑΣ Μέτσοβο – ΑΟ Πεδινής

ΠΑΟ Ηλιόκαλης – Τιτάν Λογγάδων

Ολυμπιακός Βοτανικού – ΑΟ Κοσμηράς

Παντελεήμονας Δροσοχωρίου – ΠΑΟ Ασβεστοχωρίου

ΠΑΣ Πηγών Λούρου – ΠΑΟ Κουτσελιού

ΑΕ Πλατανιάς – Ρόνα Ανηλίου

ΑΕ Δαφνούλας – ΑΣ Πήγασος

 

17η Αγωνιστική

Αναγέννηση Ελληνικού – ΑΟ Πεδινής

Τιτάν Λογγάδων – Αγροτικός Καστρίτσας

ΑΟ Κοσμηράς – ΠΑΣ Μέτσοβο

ΠΑΟ Ασβεστοχωρίου – ΠΑΟ Ηλιόκαλης

ΠΑΟ Κουτσελιού – Ολυμπιακός Βοτανικού

Ρόνα Ανηλίου – Παντελεήμονας Δροσοχωρίου

ΑΕ Δαφνούλας – ΠΑΣ Πηγών Λούρου

ΑΣ Πήγασος – ΑΕ Πλατανιάς

 

18η Αγωνιστική

Τιτάν Λογγάδων – Αναγέννηση Ελληνικού

ΑΟ Πεδινής – ΑΟ Κοσμηράς

Αγροτικός Καστρίτσας – ΠΑΟ Ασβεστοχωρίου

ΠΑΣ Μέτσοβο – ΠΑΟ Κουτσελιού

ΠΑΟ Ηλιόκαλης – Ρόνα Ανηλίου

Ολυμπιακός Βοτανικού – ΑΕ Δαφνούλας

Παντελεήμονας Δροσοχωρίου – ΑΣ Πήγασος

ΑΕ Πλατανιάς – ΠΑΣ Πηγών Λούρου

 

19η Αγωνιστική

Αναγέννηση Ελληνικού – ΑΟ Κοσμηράς

ΠΑΟ Ασβεστοχωρίου – Τιτάν Λογγάδων

ΠΑΟ Κουτσελιού – ΑΟ Πεδινής

Ρόνα Ανηλίου – Αγροτικός Καστρίτσας

ΑΕ Δαφνούλας – ΠΑΣ Μέτσοβο

ΑΣ Πήγασος – ΠΑΟ Ηλιόκαλης

ΑΕ Πλατανιάς – Ολυμπιακός Βοτανικού

ΠΑΣ Πηγών Λούρου – Παντελεήμονας Δροσοχωρίου

 

20η Αγωνιστική

ΠΑΟ Ασβεστοχωρίου – Αναγέννηση Ελληνικού

ΑΟ Κοσμηράς – ΠΑΟ Κουτσελιού

Τιτάν Λογγάδων – Ρόνα Ανηλίου

ΑΟ Πεδινής – ΑΕ Δαφνούλας

Αγροτικός Καστρίτσας – ΑΣ Πήγασος

ΠΑΣ Μέτσοβο – ΑΕ Πλατανιάς

ΠΑΟ Ηλιόκαλης – ΠΑΣ Πηγών Λούρου

Παντελεήμονας Δροσοχωρίου – Ολυμπιακός Βοτανικού

 

21η Αγωνιστική

Αναγέννηση Ελληνικού – ΠΑΟ Κουτσελιού

Ρόνα Ανηλίου – ΠΑΟ Ασβεστοχωρίου

ΑΕ Δαφνούλας – ΑΟ Κοσμηράς

ΑΣ Πήγασος – Τιτάν Λογγάδων

ΑΕ Πλατανιάς – ΑΟ Πεδινής

ΠΑΣ Πηγών Λούρου – Αγροτικός Καστρίτσας

Παντελεήμονας Δροσοχωρίου – ΠΑΣ Μέτσοβο

Ολυμπιακός Βοτανικού – ΠΑΟ Ηλιόκαλης

 

22η Αγωνιστική

Ρόνα Ανηλίου – Αναγέννηση Ελληνικού

ΠΑΟ Κουτσελιού – ΑΕ Δαφνούλας

ΠΑΟ Ασβεστοχωρίου – ΑΣ Πήγασος

ΑΟ Κοσμηράς – ΑΕ Πλατανιάς

Τιτάν Λογγάδων – ΠΑΣ Πηγών Λούρου

ΑΟ Πεδινής – Παντελεήμονας Δροσοχωρίου

Αγροτικός Καστρίτσας – Ολυμπιακός Βοτανικού

ΠΑΟ Ηλιόκαλης – ΠΑΣ Μέτσοβο

 

23η Αγωνιστική

Αναγέννηση Ελληνικού – ΑΕ Δαφνούλας

ΑΣ Πήγασος – Ρόνα Ανηλίου

ΑΕ Πλατανιάς – ΠΑΟ Κουτσελιού

ΠΑΣ Πηγών Λούρου – ΠΑΟ Ασβεστοχωρίου

Παντελεήμονας Δροσοχωρίου – ΑΟ Κοσμηράς

Ολυμπιακός Βοτανικού – Τιτάν Λογγάδων

ΠΑΟ Ηλιόκαλης – ΑΟ Πεδινής

ΠΑΣ Μέτσοβο – Αγροτικός Καστρίτσας

 

24η Αγωνιστική

ΑΣ Πήγασος – Αναγέννηση Ελληνικού

ΑΕ Δαφνούλας – ΑΕ Πλατανιάς

Ρόνα Ανηλίου – ΠΑΣ Πηγών Λούρου

ΠΑΟ Κουτσελιού – Παντελεήμονας Δροσοχωρίου

ΠΑΟ Ασβεστοχωρίου – Ολυμπιακός Βοτανικού

ΑΟ Κοσμηράς – ΠΑΟ Ηλιόκαλης

Τιτάν Λογγάδων – ΠΑΣ Μέτσοβο

ΑΟ Πεδινής – Αγροτικός Καστρίτσας

 

25η Αγωνιστική

Αναγέννηση Ελληνικού – ΑΕ Πλατανιάς

ΠΑΣ Πηγών Λούρου – ΑΣ Πήγασος

Παντελεήμονας Δροσοχωρίου – ΑΕ Δαφνούλας

Ολυμπιακός Βοτανικού – Ρόνα Ανηλίου

ΠΑΟ Ηλιόκαλης – ΠΑΟ Κουτσελιού

ΠΑΣ Μέτσοβο – ΠΑΟ Ασβεστοχωρίου

Αγροτικός Καστρίτσας – ΑΟ Κοσμηράς

ΑΟ Πεδινής – Τιτάν Λογγάδων

 

26η Αγωνιστική

ΠΑΣ Πηγών Λούρου – Αναγέννηση Ελληνικού

ΑΕ Πλατανιάς – Παντελεήμονας Δροσοχωρίου

ΑΣ Πήγασος – Ολυμπιακός Βοτανικού

ΑΕ Δαφνούλας – ΠΑΟ Ηλιόκαλης

Ρόνα Ανηλίου – ΠΑΣ Μέτσοβο

ΠΑΟ Κουτσελιού – Αγροτικός Καστρίτσας

ΠΑΟ Ασβεστοχωρίου – ΑΟ Πεδινής

ΑΟ Κοσμηράς – Τιτάν Λογγάδων

 

27η Αγωνιστική

Αναγέννηση Ελληνικού – Παντελεήμονας Δροσοχωρίου

Ολυμπιακός Βοτανικού – ΠΑΣ Πηγών Λούρου

ΠΑΟ Ηλιόκαλης – ΑΕ Πλατανιάς

ΠΑΣ Μέτσοβο – ΑΣ Πήγασος

Αγροτικός Καστρίτσας – ΑΕ Δαφνούλας

ΑΟ Πεδινής – Ρόνα Ανηλίου

Τιτάν Λογγάδων – ΠΑΟ Κουτσελιού

ΑΟ Κοσμηράς – ΠΑΟ Ασβεστοχωρίου

 

28η Αγωνιστική

Ολυμπιακός Βοτανικού – Αναγέννηση Ελληνικού

Παντελεήμονας Δροσοχωρίου – ΠΑΟ Ηλιόκαλης

ΠΑΣ Πηγών Λούρου – ΠΑΣ Μέτσοβο

ΑΕ Πλατανιάς – Αγροτικός Καστρίτσας

ΑΣ Πήγασος – ΑΟ Πεδινής

ΑΕ Δαφνούλας – Τιτάν Λογγάδων

Ρόνα Ανηλίου – ΑΟ Κοσμηράς

ΠΑΟ Κουτσελιού – ΠΑΟ Ασβεστοχωρίου

 

29η Αγωνιστική

Αναγέννηση Ελληνικού – ΠΑΟ Ηλιόκαλης

ΠΑΣ Μέτσοβο – Ολυμπιακός Βοτανικού

Αγροτικός Καστρίτσας – Παντελεήμονας Δροσοχωρίου

ΑΟ Πεδινής – ΠΑΣ Πηγών Λούρου

Τιτάν Λογγάδων – ΑΕ Πλατανιάς

ΑΟ Κοσμηράς – ΑΣ Πήγασος

ΠΑΟ Ασβεστοχωρίου – ΑΕ Δαφνούλας

ΠΑΟ Κουτσελιού – Ρόνα Ανηλίου

 

30η Αγωνιστική

ΠΑΣ Μέτσοβο – Αναγέννηση Ελληνικού

ΠΑΟ Ηλιόκαλης – Αγροτικός Καστρίτσας

Ολυμπιακός Βοτανικού – ΑΟ Πεδινής

Παντελεήμονας Δροσοχωρίου – Τιτάν Λογγάδων

ΠΑΣ Πηγών Λούρου – ΑΟ Κοσμηράς

ΑΕ Πλατανιάς – ΠΑΟ Ασβεστοχωρίου

ΑΣ Πήγασος – ΠΑΟ Κουτσελιού

ΑΕ Δαφνούλας – Ρόνα Ανηλίου