Η ΕΠΣΗΠ ανακοίνωσε τις ακριβείς ώρες και μέρες της Α’ φάσης του κυπέλλου ερασιτεχνών Ελλάδος. Το ματς Ολυμπιακός Βοτανικού-Ελεούσα το Σάββατο 2 Σεπτεμβρίου στις 17:00 είναι αυτό που εγκαινιάζει τη νέα εποχή για το γήπεδο Λιμνοπούλας.

Αναλυτικά:

1η Φάση

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ – ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣ Σάββατο 02/09/17 16:45
ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ – Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ ΚΡΥΑΣ Σάββατο 02/09/17 17:00
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ – Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Σάββατο 02/09/17 17:00
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ – ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ ΠΑΡΑΚΑΛΑΜΟΥ Σάββατο 02/09/17 17:00
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 – Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο 02/09/17 17:00
Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006 – Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 ΚΑΤΩ ΛΑΨΙΣΤΑΣ Σάββατο 02/09/17 17:00
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ – ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ ΜΕΤΣΟΒΟΥ Σάββατο 02/09/17 17:00
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ – Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ Π.Ε.Α.Κ.Ι. Σάββατο 02/09/17 17:00
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ – Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο 02/09/17 17:00
ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ Σάββατο 02/09/17 17:00
ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ – ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο 02/09/17 17:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ – ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο 02/09/17 17:00
Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ – ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ ΡΩΜΑΝΟΥ Σάββατο 02/09/17 17:00
ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο 02/09/17 19:30
Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ – ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ ΖΩΟΔΟΧΟΥ Κυριακή 03/09/17 17:00
ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ – Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ ΤΣΕΠΕΛΟΒΟΥ Κυριακή 03/09/17 17:00
Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ – Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΔΕΛΒΙΝΑΚΙΟΥ Κυριακή 03/09/17 17:00
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ – Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Κυριακή 03/09/17 17:00
Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ – Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ ΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ Κυριακή 03/09/17 17:00
Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ Κυριακή 03/09/17 17:00
Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ – Α.Π.Ο.Ε.Λ. ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή 03/09/17 17:00
Α.Ε.ΚΑΡΥΩΝ – Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ Κυριακή 03/09/17 17:00
Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΠΕΔΙΝΗΣ Κυριακή 03/09/17 17:00
ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY – Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή 03/09/17 17:00
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ – Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ ΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Κυριακή 03/09/17 17:00
Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ – Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ ΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑ Κυριακή 03/09/17 17:00
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ – ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ Κυριακή 03/09/17 17:00
Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ – Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή 03/09/17 19:30