Με εκπλήξεις έχει ξεκινήσει το πρωτάθλημα της Hall Of Brands Α’ ερασιτεχνικής στις δύο πρώτες αγωνιστικές του και όσο περνάνε τα Σαββατοκύριακα τόσο αυξάνεται και το ενδιαφέρον για τις ομάδες που θα ξεχωρίσουν και θα διεκδικήσουν το πρωτάθλημα και την άνοδο στη Γ’ Εθνική, αλλά και τις ομάδες που θα παλέψουν για την παραμονή τους.

Μέχρι τώρα μόνο τρεις ομάδες έχουν κάνει το 2 στα 2 στο πρωτάθλημα. Είναι ο Αγροτικός Αστέρας Άνω Καλαμά, το Ροδοτόπι και τα Σερβιανά, αλλά ακόμα είναι νωρίς για να τους χρίσει κάποιος φαβορί, αφού δεδομένα θα ανεβάσουν απόδοση ομάδες όπως η Ανατολή, η Μουσιωτίτσα, η ΑΕΜ, η Ελεούσα κ.α., ενώ το ντέρμπι της Κυριακής Σερβιανών-Αγρ. Αστέρα Άνω Καλαμά θα οδηγήσει αναπόφευκτα κάποιον από τους δύο ή και τους δύο στις πρώτες απώλειες βαθμών.

Το σημερινό πρόγραμμα έχει ενδιαφέροντα παιχνίδια, με το Ροδοτόπι να δοκιμάζεται στο γήπεδο της Λιμνοπούλας με αντίπαλο τον ΠΑΣ Κράψης στις 16:30 με στόχο, όπως προαναφέραμε, το 3 στα 3.

Την ίδια ώρα η Ανατολή υποδέχεται τους Χουλιαράδες και η «γκέλα» που ήδη έκανε την 1η αγωνιστική στην έδρα της, την αναγκάζει να είναι πιο προσεκτική και να μην αφήνει εύκολα βαθμούς από εδώ και πέρα.

Ενδιαφέρον γειτονικό ντέρμπι θα έχουμε μεταξύ Περάματος και Ελεούσας, δύο ομάδες που έχουν παράδοση στο ποδόσφαιρο της περιοχής, αλλά κινούνται σε ρηχά νερά τα τελευταία χρόνια.

Από τα κυριακάτικα παιχνίδια ξεχωρίζει φυσικά το μεγάλο ντέρμπι Σερβιανά-Αγροτικός Αστέρας Άνω Καλαμά που θα γίνει στα Σερβιανά στις 16:30, ενώ δυνατό παιχνίδι αναμένεται να είναι κι αυτό μεταξύ Μικρασιατών και Μουσιωτίτσας στο γήπεδο «Χαμένων Πατρίδων».

Δείτε πιο κάτω το πρόγραμμα, τα γήπεδα και τους διαιτητές

Hall Of Brands Α’ ερασιτεχνική, 3η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ – ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο 23/09/17 16:30 ΠΑΝΟΣ Ι., ΤΑΤΣΗΣ Δ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ.
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ – Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΚΑΤΣΙΚΑΣ Σάββατο 23/09/17 16:30 ΝΕΟΣ Κ., ΓΟΥΚΟΣ Κ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ – Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ ΑΝΑΤΟΛΗΣ Σάββατο 23/09/17 16:30 ΤΑΣΗΣ Γ., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε.
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣ Σάββατο 23/09/17 16:30 ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ.
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ – Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ Κυριακή 24/09/17 16:30 ΝΤΑΡΑΣ Β., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.
Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ – ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ ΧΑΜΕΝΕΣ ΠΑΤΡΙΔΕΣ Κυριακή 24/09/17 16:30 ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΝΤΟΝΤΗΣ Σ.
Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ – Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή 24/09/17 16:30 ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β.
ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ – ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ Κυριακή 24/09/17 16:30 ΘΑΝΟΣ Δ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΠΑΝΟΣ Σ.

 

MAISON Β’ Ερασιτεχνική, Α’ Όμιλος, 3η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ – ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ ΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ Σάββατο 23/09/17 16:30 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι.
Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ – Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ Σάββατο 23/09/17 16:30 ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο.
Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ – ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή 24/09/17 11:00 ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΛΟΥΚΑΣ Ξ., ΓΚΕΛΗΣ Θ.
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. – Α.Π.Ο.Ε.Λ. ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ Κυριακή 24/09/17 16:30 ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΚΑΣΣΟΣ Δ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α.
Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ – Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ ΖΩΟΔΟΧΟΥ Κυριακή 24/09/17 16:30 ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.
Α.Ε.ΚΑΡΥΩΝ – Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ Κυριακή 24/09/17 16:30 ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.
Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ – Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ ΔΕΛΒΙΝΑΚΙΟΥ Κυριακή 24/09/17 16:30 ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ – ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ Π.Ε.Α.Κ.Ι. Κυριακή 24/09/17 16:30 ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι.

MAISON Β’ Ερασιτεχνική, Β’ Όμιλος, 3η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ – Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο 23/09/17 16:30 ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΝΤΑΡΑΣ Β., ΚΟΛΙΟΣ Μ.
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ – Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο 23/09/17 16:30 ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ Κ., ΚΑΡΑΛΗΣ Ε., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.
ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ – ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο 23/09/17 19:00 ΛΕΤΣΙΟΣ Ι., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ.
Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή 24/09/17 16:30 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΓΟΥΚΟΣ Κ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
ΑΕ ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ – Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ ΜΕΤΣΟΒΟΥ Κυριακή 24/09/17 16:30 ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΧΑΛΚΗΣ Μ., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο.
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ ΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Κυριακή 24/09/17 16:30 ΝΕΟΣ Κ., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΓΙΩΤΗΣ Κ.
ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY – Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή 24/09/17 16:30 ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.
Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ – ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή 24/09/17 19:00 ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ., ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν.