Με τρεις αναμετρήσεις ανοίγει σήμερα η αυλαία της 4ης αγωνιστικής της Hall Of Brands Α’ ερασιτεχνικής. Το πρόγραμμα ξεκινάει από τις 15:00 με την αναμέτρηση Χουλιαράδες-Πέραμα στο γήπεδο της ΕΠΣΗΠ. Οι δύο ομάδες «συγκατοικούν» στα μεσαία πατώματα της βαθμολογίας και θα επιδιώξουν να ανέβουν μερικά ακόμα «σκαλοπάτια».

Μία ώρα αργότερα διεξάγονται οι αναμετρήσεις Κρύα-Σερβιανά και Αμπελόκηποι-Ανατολή. Οι φιλοξενούμενοι θέλουν να ξεπεράσουν τα εμπόδια αυτής της αγωνιστικής, ώστε τα μεν Σερβιανά να διατηρηθούν στην 1η θέση της βαθμολογίας, η δε Ανατολή για να αρχίσει να καλύπτει τις απώλειες που ήδη έχει.

Το πρόγραμμα της αγωνιστικής περιλαμβάνει –μεταξύ άλλων- δύο ακόμα πολύ ενδιαφέρουσες αναμετρήσεις. Την Κυριακή στις 19:30 η Μουσιωτίτσα υποδέχεται τη Θύελλα Κατσικά στο γήπεδο της ΕΠΣΗΠ και αναμένεται να γίνει ένα πολύ δυνατό ματς

Για Δευτέρα ορίστηκε ο αγώνας Αγροτικού Αστέρα Άνω Καλαμά με την Θύελλα Ελεούσας και αναμένεται κι εδώ με μεγάλο βαθμολογικό ενδιαφέρον το παιχνίδι.

HALL OF BRANDS Α’ ερασιτεχνική, 4η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ – ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο 30/09/17 15:00 ΝΕΟΣ Κ., ΤΑΤΣΗΣ Δ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ.
Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ – ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ ΚΡΥΑΣ Σάββατο 30/09/17 16:00 ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β.
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο 30/09/17 16:00 ΠΑΝΟΣ Ι., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.
Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ – Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή 01/10/17 16:00 ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ.
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ – Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ ΝΗΣΟΥ Κυριακή 01/10/17 16:00 ΜΠΑΛΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΤΙΚΑΣ Δ., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ.
ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ – Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Κυριακή 01/10/17 16:00 ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΝΤΟΝΤΗΣ Σ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν.
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή 01/10/17 19:30 ΘΑΝΟΣ Δ., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε.
ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΑΜΟΥ Δευτέρα 02/10/17 16:30 ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΝΕΟΣ Κ., ΓΙΩΤΗΣ Κ.

 

Στη Β’ ερασιτεχνική, οι τέσσερις πρωτοπόροι του Α’ ομίλου, Ζωοδόχος, Αγία Μαρίνα, Αμφιθέα και Πίνδος Κόνιτσας αντιμετωπίζουν ομάδες που βρίσκονται στις μεσαίες θέσεις της βαθμολογίας και θέλουν να συνεχίσουν το αήττητο σερί τους.

MAISON Β’ ερασιτεχνική, Α’ Όμιλος, 4η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ – Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ ΑΜΦΙΘΕΑΣ Σάββατο 30/09/17 16:00 ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ Κ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 – Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο 30/09/17 16:00 ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ – Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο 30/09/17 16:00 ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ.
Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ – Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. ΖΩΟΔΟΧΟΥ Κυριακή 01/10/17 16:00 ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε.
Α.Π.Ο.Ε.Λ. – Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ EPIRUS SPORT Κυριακή 01/10/17 16:00 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΗΛΙΑ Ε.
Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ – Α.Ε.ΚΑΡΥΩΝ ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ Κυριακή 01/10/17 16:00 ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΠΑΝΟΣ Σ., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο.
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ – Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Κυριακή 01/10/17 16:00 ΝΕΟΣ Κ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΖΙΑΚΑΣ Χ.
ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ – Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΤΣΕΠΕΛΟΒΟΥ Κυριακή 01/10/17 16:00 ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΚΑΣΣΟΣ Δ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ Α.

 

Στον Β’ Όμιλο το Μέτσοβο ξεχώρισε από νωρίς και με μόλις 3 αγωνιστικές να έχουν παιχτεί, έχει αποκτήσει διαφορά 4 βαθμών από τους δεύτερους. Οι Μετσοβίτες θέλουν να συνεχίσουν σήμερα το νικηφόρο σερί επί της Δαφνούλας.

MAISON Β’ ερασιτεχνική, Β’ Όμιλος, 4η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ – Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ ΜΕΤΣΟΒΟΥ Σάββατο 30/09/17 16:00 ΝΤΑΡΑΣ Β., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ – Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή 01/10/17 13:00 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΠΑΝΟΣ Σ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ – Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΛΟΓΓΑΔΩΝ Κυριακή 01/10/17 16:00 ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ Κ., ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε.
Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣ – Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ ΠΕΔΙΝΗΣ Κυριακή 01/10/17 16:00 ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΘΑΝΟΣ Δ., ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗΣ Χ.
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ – ΑΕ ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Κυριακή 01/10/17 16:00 ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ.
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ – Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ Κυριακή 01/10/17 16:00 ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο.
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ – ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή 01/10/17 16:00 ΝΤΑΡΑΣ Β., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β.
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ – ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή 01/10/17 17:15 ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΣΙΟΝΤΗΣ Α., ΧΑΛΚΗΣ Μ.

 

Το Σαββατοκύριακο κάνει πρεμιέρα και το πρωτάθλημα της Γ’ Ερασιτεχνικής, με τη συμμετοχή 28 ομάδων χωρισμένων σε δύο ομίλους.

1η Αγωνιστική, Α’ Όμιλος

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ – Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ ΜΑΡΜΑΡΩΝ Σάββατο 30/09/17 16:00 ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν., ΗΛΙΑ Ε.
Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ – Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ Σάββατο 30/09/17 16:00 ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε.
ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ – Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006 ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή 01/10/17 12:00 ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΜΑΚΡΗΣ Κ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ.
Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ – Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ Κυριακή 01/10/17 12:00 ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΧΑΛΚΗΣ Μ.
Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ – Σ.Φ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝ. ΖΙΤΣΑΣ Κυριακή 01/10/17 16:00 ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΣΙΤΟΣ Μ.
Α.Ε.ΡΙΖΑΣ – Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟ ΚΑΤΩ ΖΑΛΟΓΓΟΥ Κυριακή 01/10/17 16:00 ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ., ΤΣΑΠΡΑΛΗ Ε.
Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ – ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΑΣΦΑΚΑΣ Κυριακή 01/10/17 16:00 ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.

 

1η Αγωνιστική, Β’ Όμιλος

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ – ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ Σάββατο 30/09/17 16:00 ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΑΓΟΡΑΣ Κ.
ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ – Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο 30/09/17 17:15 ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν.
Π.Α.Ο.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο 30/09/17 19:30 ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗΣ Χ., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο.
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 – Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή 01/10/17 15:00 ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΛΟΥΚΑΣ Ξ., ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Φ.
Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ – Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ ΜΗΛΕΑΣ Κυριακή 01/10/17 16:00 ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΓΩΓΟΥ Α.
Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙ – ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ ΜΟΥΖΑΚΑΙΩΝ Κυριακή 01/10/17 16:00 ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ., ΠΑΥΛΟΥ Ε.
Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ – Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥ ΡΩΜΑΝΟΥ Κυριακή 01/10/17 16:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ Π., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ.