Για ένα 24ωρο έμειναν μόνα τους τα Σερβιανά στην 1η θέση της βαθμολογίας της Hall Of Brands Α’ ερασιτεχνικής, καθώς το Ροδοτόπι, έστω και δύσκολα, νίκησε το Βελισσάριο με 1-0 και έφτασε κι αυτό στους 10 βαθμούς κι ενώ αναμένεται το βραδινό ματς της Μουσιωτίτσας και το αυριανό του Αγροτικού Αστέρα Άνω Καλαμά, για να δούμε αν θα συμπληρωθεί ξανά το “καρέ” στην 1η θέση.

Από τα σημερινά ματς ξεχώρισε και η ισοπαλία του Αετού Νήσου με την ΑΕΜ, με τους φιλοξενούμενους να χάνουν πολλές ευκαιρίες, αλλά να φεύγουν μόνο με 1 βαθμό από το νησάκι.

Στον Α’ Όμιλο της MAISON Β’ ερασιτεχνικής, Ζωοδόχος και Αγία Μαρίνα είναι οι μοναδικές ομάδες που έχουν το 4 στα 4 στο πρωτάθλημα, ενώ στον Β’ Όμιλο το Μέτσοβο είχε την πρώτη του απώλεια.

Δείτε αναλυτικά όλα τα αποτελέσματα σε όλες τις κατηγορίες (σε λίγο θα συμπληρωθούν όσα λείπουν)

Hall of Brands Ε.Π.Σ.ΗΠ Α Κατηγορία 2017-18
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Αποτέλεσμα
1. Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ – ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 1-0
2. Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ – ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ 1-3
3. Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ 0-5
4. Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ – Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ 1-0
5. Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ – Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ  1-1
6. ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ – Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ 1-0
7. ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ  1-1
MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ Β Κατηγορία Α Όμιλος 2017-18
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Αποτέλεσμα
8. ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ – Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ 1-2
9. Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 – Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ 1-1
10. ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ – Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ 0-0
11. Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ – Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.  5-1
12. Α.Π.Ο.Ε.Λ. – Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ 1-3
13. Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ – Α.Ε.ΚΑΡΥΩΝ 2-3
14. Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ – Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ 2-0
15. ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ – Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ 1-0
MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ Β Κατηγορία Β Όμιλος 2017-18
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Αποτέλεσμα
16. Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ – Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ 2-2
17. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ – Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ 3-0
18. ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ – Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 1-2
19. Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣ – Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ  0-0
20. ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ – ΑΕ ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ 3-1
21. Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ – Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ 0-3
22. ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ – ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY 2-2
23. Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ – ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ 2-2
Γ Κατηγορια Α Ομιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Αποτέλεσμα
24. ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ – Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ 0-3
25. Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ – Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 9-0
26. ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ – Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006 0-0
27. Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ – Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝ 5-0
28. Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ – Σ.Φ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝ. 3-0 α.α.
29. Α.Ε.ΡΙΖΑΣ – Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟ 3-1
30. Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ – ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 1-1
Γ Κατηγορια Β Ομιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Αποτέλεσμα
31. ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ – ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 5-0
32. ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ – Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ 2-0
33. Π.Α.Ο.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ 1-1
34. Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 – Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ 3-0
35. Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ – Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ 1-4
36. Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙ – ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ 1-2
37. Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ – Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥ 1-0