Με το +7 στη βαθμολογία «προίκα» από τα κέρδη των δύο τελευταίων αγωνιστικών, τα Σερβιανά δίνουν ένα δύσκολο εκτός έδρας παιχνίδι στον Παρακάλαμο με τον τοπικό Αγροτικό Αστέρα Άνω Καλαμά για τη 18η αγωνιστική της Hall Of Brands Α’ ερασιτεχνικής. Οι πρωτοπόροι συνεχίζουν με λιγότερο άγχος την προσπάθεια για την άνοδο, την ίδια ώρα που η Ανατολή φάνηκε να πετάει «λευκή πετσέτα» με τις δύο απανωτές ήττες από Σερβιανά και Ελεούσα. Παρ’ όλα αυτά αναμένεται με ενδιαφέρον η δική της εκτός έδρας αναμέτρηση με τους Χουλιαράδες στο γήπεδο της ΕΠΣΗΠ.

Σε άλλες ενδιαφέρουσες μάχες, που αφορούν την αποφυγή των μπαράζ, το Νησί θα υποδεχτεί τα Πράμαντα και το Ροδοτόπι τον ΠΑΣ Κράψης. Τους βαθμούς της νίκης θα πάρει στα χαρτιά η Κρύα που στο πρόγραμμα είχε το παιχνίδι με το Βελισσάριο.

Αναλυτικά το πρόγραμμα σε όλες τις κατηγορίες:

HALL OF BRANDS, Α’ Ερασιτεχνική, 18η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ – Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο 27/01/18 15:00 ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ.
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ – Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο 27/01/18 15:00 ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ – Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο 27/01/18 17:15 ΤΑΣΗΣ Γ., ΤΑΤΣΗΣ Δ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α.
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ – Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ ΝΗΣΟΥ Κυριακή 28/01/18 15:00 ΤΑΣΗΣ Γ., ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν.
ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ – Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Κυριακή 28/01/18 15:00 ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΚΑΡΑΛΗΣ Ε.
ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ – ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ ΠΑΡΑΚΑΛΑΜΟΥ Κυριακή 28/01/18 15:00 ΠΑΝΟΣ Ι., ΤΑΤΣΗΣ Δ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α.
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ – ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ Κυριακή 28/01/18 15:00 ΝΕΟΣ Κ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε.

 

MAISON Β’ Ερασιτεχνική, Α’ Όμιλος, 18η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 – Α.Ε.ΚΑΡΥΩΝ
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ – Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ ΑΜΦΙΘΕΑΣ Σάββατο 27/01/18 15:00 ΠΑΝΟΣ Ι., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ.
Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ – Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ
Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ – Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ Κυριακή 28/01/18 15:00 ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΣΤΥΛΙΟΥ Λ., ΓΟΥΚΟΣ Κ.
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ – Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Κυριακή 28/01/18 15:00 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.
ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ – Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ ΤΣΕΠΕΛΟΒΟΥ Κυριακή 28/01/18 15:00 ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΤΣΙΤΟΣ Μ., ΗΛΙΑ Ε.
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ – Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Κυριακή 28/01/18 15:00 ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ.
Α.Π.Ο.Ε.Λ. – Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. EPIRUS SPORT Κυριακή 28/01/18 18:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.

 

MAISON Β’ Ερασιτεχνική, Β’ Όμιλος, 18η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣ – Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ ΠΕΔΙΝΗΣ Σάββατο 27/01/18 15:00 ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ – Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ ΜΕΤΣΟΒΟΥ Σάββατο 27/01/18 15:00 ΝΕΟΣ Κ., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ.
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ – ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΛΟΓΓΑΔΩΝ Κυριακή 28/01/18 15:00 ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν.
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ – Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Κυριακή 28/01/18 15:00 ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ – ΑΕ ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ Κυριακή 28/01/18 15:00 ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο.
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ – Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή 28/01/18 15:00 ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.
Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY ΒΑΣΙΛΙΚΗΣ Κυριακή 28/01/18 15:00 ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ – Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή 28/01/18 15:30 ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΛΟΥΚΑΣ Ξ., ΚΟΛΙΟΣ Μ.

 

Γ’ Ερασιτεχνική, 15η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ – Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ Σάββατο 27/01/18 15:00 ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.
Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ – Σ.Φ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝ. ΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ Σάββατο 27/01/18 15:00 ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΠΑΥΛΟΥ Ε.
ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ – Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006 ΜΑΡΜΑΡΩΝ Κυριακή 28/01/18 11:30 ΣΤΥΛΙΟΥ Λ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν.
ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ – Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή 28/01/18 11:30 ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΤΣΙΤΟΣ Μ.
Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ Κυριακή 28/01/18 11:30 ΚΑΡΑΛΗΣ Ε., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν.
Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ – Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ ΖΙΤΣΑΣ Κυριακή 28/01/18 11:30 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Φ.
Α.Ε.ΡΙΖΑΣ – Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝ ΚΑΤΩ ΖΑΛΟΓΓΟΥ Κυριακή 28/01/18 15:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ.

 

Γ’ Ερασιτεχνική, 15η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ – ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ EPIRUS SPORT Σάββατο 27/01/18 15:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.
ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ – Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο 27/01/18 19:30 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν.
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 – Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή 28/01/18 12:00 ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΛΟΥΚΑΣ Ξ.
Π.Α.Ο.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή 28/01/18 15:00 ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΚΙΤΣΟΣ Χ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙ – ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΜΟΥΖΑΚΑΙΩΝ Κυριακή 28/01/18 15:00 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ Α., ΜΑΚΡΗΣ Κ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ.
ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ – Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ Κυριακή 28/01/18 15:00 ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΠΑΥΛΟΥ Ε.
Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ – Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή 28/01/18 17:15 ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΠΕΤΡΟΥ Α., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ.