Δύο ομάδες με προσφυγικές ρίζες συναντώνται την Κυριακή στο πλαίσιο της 22ης αγωνιστικής της Hall Of Brands Α’ ερασιτεχνικής. Οι Μικρασιάτες υποδέχονται την Ανατολή, με τις δύο ομάδες να παλεύουν για διαφορετικούς στόχους. Οι μεν γηπεδούχοι θέλουν να αποφύγουν τα πλέι-άουτ, οι δε φιλοξενούμενοι να μείνουν στο -4 από τα Σερβιανά, τα οποία με τη σειρά τους θα πάρουν χωρίς αγώνα τους 3 βαθμούς από το Βελισσάριο που αποχώρησε από το πρωτάθλημα.

HALL OF BRANDS, Α’ Ερασιτεχνική, 22η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ – ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ
Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο 03/03/18 16:00 ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΤΑΤΣΗΣ Δ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α.
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ – ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο 03/03/18 17:15 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ.
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ – Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ ΚΑΤΣΙΚΑΣ Κυριακή 04/03/18 16:00 ΝΕΟΣ Κ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΓΟΥΚΟΣ Κ.
Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ – Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ ΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑ Κυριακή 04/03/18 16:00 ΘΑΝΟΣ Δ., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΚΑΡΑΛΗΣ Ε.
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ – ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΝΗΣΟΥ Κυριακή 04/03/18 16:00 ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.
ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ – Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Κυριακή 04/03/18 16:00 ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β., ΓΙΩΤΗΣ Κ.
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή 04/03/18 16:00 ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο., ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν.

 

Στον Α’ Όμιλο της MAISON Β’ ερασιτεχνικής ξεχωρίζει η μάχη Αγίας Μαρίνας-Σταυρακίου, στη μάχη που γίνεται για είσοδο στα πλέι-οφ.

MAISON Β’ Ερασιτεχνική, Α’ Όμιλος, 22η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Α.Ε.ΚΑΡΥΩΝ – Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ
Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ – Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ
Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ – Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. ΔΕΛΒΙΝΑΚΙΟΥ Σάββατο 03/03/18 16:00 ΝΕΟΣ Κ., ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ – ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ ΑΜΦΙΘΕΑΣ Σάββατο 03/03/18 16:00 ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε.
Α.Π.Ο.Ε.Λ. – Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ EPIRUS SPORT Σάββατο 03/03/18 18:00 ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.
Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ – Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή 04/03/18 13:00 ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΠΑΝΟΣ Σ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β.
Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ – ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ Κυριακή 04/03/18 16:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΓΚΕΛΗΣ Θ.
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ – Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Κυριακή 04/03/18 16:00 ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΚΑΣΣΟΣ Δ.

 

Στον Β’ Όμιλο της ίδιας κατηγορίας, η μεγάλη μάχη για τα πλέι-οφ συνεχίζεται με αμείωτη ένταση κι εδώ. Αγροτικός Κατρίτσας-Ολυμπιακός Βοτανικού, είναι από τα σημαντικότερα παιχνίδια της αγωνιστικής.

MAISON Β’ Ερασιτεχνική, Β’ Όμιλος, 22η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ – Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο 03/03/18 16:00 ΘΑΝΟΣ Δ., ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ – Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή 04/03/18 16:00 ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ Α., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν.
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ – Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΚΟΣΜΗΡΑΣ Κυριακή 04/03/18 16:00 ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΚΙΤΣΟΣ Χ.
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ – ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY ΛΟΓΓΑΔΩΝ Κυριακή 04/03/18 16:00 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΠΑΝΟΣ Σ.
Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣ – ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ ΠΕΔΙΝΗΣ Κυριακή 04/03/18 16:00 ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΣΤΥΛΙΟΥ Λ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α.
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Κυριακή 04/03/18 16:00 ΤΑΤΣΗΣ Δ., ΝΤΟΝΤΗΣ Σ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ – Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ Κυριακή 04/03/18 16:00 ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΛΟΥΚΑΣ Ξ., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι.
ΑΕ ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΑΝΗΛΙΟΥ Τετάρτη 07/03/18 16:00 ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ.

 

Χωρίς το πολύ μεγάλο ντέρμπι ο Α’ Όμιλος της Γ’ ερασιτεχνικής. Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα.

Γ’ Ερασιτεχνική, Α’ Όμιλος, 19η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝ – Σ.Φ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝ.
Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ – Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ Σάββατο 03/03/18 16:00 ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.
Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ Κυριακή 04/03/18 12:00 ΝΤΟΝΤΗΣ Σ., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β.
Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006 – Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ ΚΑΤΩ ΛΑΨΙΣΤΑΣ Κυριακή 04/03/18 12:00 ΚΑΡΑΛΗΣ Ε., ΚΙΤΣΟΣ Χ., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο.
Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ – Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ Κυριακή 04/03/18 12:00 ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΗΛΙΑ Ε.
ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ – ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ ΜΑΡΜΑΡΩΝ Κυριακή 04/03/18 12:00 ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΛΟΥΚΑΣ Ξ., ΤΣΑΠΡΑΛΗ Ε.
Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ – Α.Ε.ΡΙΖΑΣ ΖΙΤΣΑΣ Κυριακή 04/03/18 16:00 ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΗΛΙΑ Ε., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ.

 

Τέλος, στον Β’ Όμιλο δεσπόζει το ντέρμπι κορυφής μεταξύ της 2ης Αετορράχης και του πρωτοπόρου Χαροκοπίου.

Γ’ Ερασιτεχνική, Β’ Όμιλος, 19η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο 03/03/18 15:00 ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΤΣΙΤΟΣ Μ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.
ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ – ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή 04/03/18 12:30 ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΚΑΣΣΟΣ Δ., ΣΤΥΛΙΟΥ Λ.
Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ – Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥ ΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο) Κυριακή 04/03/18 16:00 ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΜΑΚΡΗΣ Κ.
Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ – Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ Κυριακή 04/03/18 16:00 ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΠΕΤΡΟΥ Α.
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ – ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ EPIRUS SPORT Κυριακή 04/03/18 17:00 ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε., ΑΓΟΡΑΣ Κ.
Π.Α.Ο.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή 04/03/18 18:15 ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ.
Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ – Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη 07/03/18 00:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΠΑΥΛΟΥ Ε., ΔΡΟΣΟΥ Β.