Η Ανατολή πήρε τη νίκη με 2-4 στο “Αγιά Σοφιά” στο προσφυγικό ντέρμπι με την ΑΕ Μικρασιατών και διατηρήθηκε στο -4 από τα Σερβιανά που πήραν άκοπα τους βαθμούς από το Βελισσάριο, ενώ σπουδαίας βαθμολογικής σημασίας ήταν η νίκη του Ροδοτοπίου επί των Χουλιαράδων.
Αναλυτικά τα αποτελέσματα:
Hall of Brands Ε.Π.Σ.ΗΠ Α Κατηγορία 2017-18 (22η αγωνιστική) |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Αγώνας | Αποτέλεσμα | ||||||
1. | Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ | 2-2 | |||||
2. | ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ – ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ | 2-5 | |||||
3. | ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ – Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ | 4-1 | |||||
4. | Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ – Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ | 2-4 | |||||
5. | Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ – ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ | 2-2 | |||||
6. | ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ – Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ | 2-0 | |||||
7. | Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ | 0-4 | |||||
MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ Β Κατηγορία Α Όμιλος 2017-18 (22η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Αποτέλεσμα | ||||||
8. | Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ – Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. | 4-1 | |||||
9. | ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ – ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ | 5-2 | |||||
10. | Α.Π.Ο.Ε.Λ. – Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ | 2-0 | |||||
11. | Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ – Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ | 0-1 | |||||
12. | Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ – ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ | 0-6 | |||||
13. | Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ – Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 | 2-2 | |||||
MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ Β Κατηγορία Β Όμιλος 2017-18 (22η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Αποτέλεσμα | ||||||
14. | Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ – Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ | 3-0 | |||||
15. | Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ – Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ | 2-1 | |||||
16. | Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ – Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ | 4-1 | |||||
17. | ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ – ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY | 4-0 | |||||
18. | Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣ – ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ | 1-1 | |||||
19. | ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ | 1-1 | |||||
20. | Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ – Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ | 1-3 | |||||
Γ Κατηγορια Α Ομιλος (19η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Αποτέλεσμα | ||||||
21. | Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ – Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ | 5-0 | |||||
22. | Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ | 1-2 | |||||
23. | Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006 – Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ | 0-1 | |||||
24. | Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ – Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ | 0-1 | |||||
25. | ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ – ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ | 12:00 | |||||
26. | Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ – Α.Ε.ΡΙΖΑΣ | 16:00 | |||||
Γ Κατηγορια Β Ομιλος (19η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Αποτέλεσμα | ||||||
27. | ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ | 0-6 | |||||
28. | ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ – ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ | 1-4 | |||||
29. | Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ – Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥ | 6-0 | |||||
30. | Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ – Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ | 3-1 | |||||
31. | ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ – ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ | 0-0 | |||||
32. | Π.Α.Ο.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 | 18:15 | |||||