Ούτε το εμπόδιο των Πραμάντων στάθηκε ικανό να κόψει τη φόρα στον Θρίαμβο Σερβιανών, αφού οι πρωτοπόροι νίκησαν με 1-3 και επανέφεραν τη διαφορά από την Ανατολή στο +4. Στο άλλο σημερινό παιχνίδι της Hall Of Brands Α’ ερασιτεχνικής, ο Αετός Νήσου πήρε έναν πολύτιμο βαθμό από τον Αγροτικό Αστέρα στον Παρακάλαμο και συνεχίζει να παλεύει για να αποφύγει τα πλέι-οφ.
Αναλυτικά τα αποτελέσματα σε όλες τις κατηγορίες (σε λίγο όσα λείπουν)
Hall of Brands Ε.Π.Σ.ΗΠ Α Κατηγορία 2017-18 (23η αγωνιστική) |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Αγώνας | Αποτέλεσμα | ||||||
1. | Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ | 2-0 | |||||
2. | ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ | 1-0 | |||||
3. | Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ | 1-1 | |||||
4. | Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ – ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ | 0-0 | |||||
5. | Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ – Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ | 0-0 | |||||
6. | Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ – ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ | 1-3 | |||||
7. | ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ – Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ | 1-1 | |||||
MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ Β Κατηγορία Α Όμιλος 2017-18 (23η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Αποτέλεσμα | ||||||
8. | Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ – Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ | 3-1 | |||||
9. | ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ – Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ | 1-0 | |||||
10. | Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. – Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ | 1-3 | |||||
11. | Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ – Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ | 2-3 | |||||
12. | ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ – Α.Π.Ο.Ε.Λ. | 0-7 | |||||
13. | Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ – Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ | 3-1 | |||||
14. | Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 – ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ | 2-0 | |||||
MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ Β Κατηγορία Β Όμιλος 2017-18 (23η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Αποτέλεσμα | ||||||
15. | Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ | 1-0 | |||||
16. | ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ – Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ | 0-1 | |||||
17. | Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | 0-3 | |||||
18. | ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ – Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ | 4-0 | |||||
19. | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ – ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ | 2-1 | |||||
20. | Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ – Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣ | 2-0 | |||||
21. | Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ – ΑΕ ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ | 2-6 | |||||
22. | ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY – Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | 19:30 | |||||
Γ Κατηγορια Α Ομιλος (20η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Αποτέλεσμα | ||||||
23. | Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ – Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝ | Αναβλήθηκε | |||||
24. | Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ – Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | 5-1 | |||||
25. | Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ – Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006 | 1-0 | |||||
26. | ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ – Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ | 2-1 | |||||
27. | ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ – Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ | 1-2 | |||||
28. | Α.Ε.ΡΙΖΑΣ – Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ | 0-4 | |||||
Γ Κατηγορια Β Ομιλος (20η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Αποτέλεσμα | ||||||
29. | Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ – Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥ | 5-1 | |||||
30. | ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ – ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | 6-0 | |||||
31. | Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 – ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ | 13:00 | |||||
32. | Π.Α.Ο.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ | 2-4 | |||||
33. | Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ – Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ | 0-3 | |||||
34. | ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ – Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ | 1-1 | |||||
35. | Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙ – ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ | 0-2 | |||||