BOOKSPOT

Το πρόγραμμα του κυπέλλου στους 8 ομίλους

0

Γνωστό έγινε από την ΕΠΟ το πρόγραμμα για τη φάση των ομίλων του Κυπέλλου, η οποία θα διεξαχθεί σε τρεις… δόσεις. Οι ακριβείς ώρες και οι ημέρες των αναμετρήσεων της 1ης αγωνιστικής θα ανακοινωθούν προσεχώς.

ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

1ος όμιλος
Aτρόμητος
ΠΑΣ Γιάννινα
Ηρακλής
Θύελλα Καμαρίου

1η αγωνιστική
Aτρόμητος-ΠΑΣ Γιάννινα
Θύελλα Καμαρίου-Ηρακλής

2η αγωνιστική
Ηρακλής-Ατρόμητος
ΠΑΣ Γιάννινα-Θύελλα Καμαρίου

3η αγωνιστική
Ηρακλής-ΠΑΣ Γιάννινα
Θύελλα Καμαρίου-Ατρόμητος

2ος όμιλος
ΑΕΚ
Λαμία
Απόλλων Λάρισας
Βόλος

1η αγωνιστική
ΑΕΚ-Λαμία
Βόλος-Απόλλων Λάρισας

2η αγωνιστική
Απόλλων Λάρισας-ΑΕΚ
Λαμία-Βόλος

3η αγωνιστική
Απόλλων Λάρισας-Λαμία
Βόλος-ΑΕΚ

3ος όμιλος
Παναιτωλικός
Παναθηναϊκός
Κισσαμικός
Ιεράπετρα

1η αγωνιστική
Παναιτωλικός-Παναθηναϊκός
Ιεράπετρα-Κισσαμικός

2η αγωνιστική
Κισσαμικός-Παναιτωλικός
Παναθηναϊκός-Ιεράπετρα

3η αγωνιστική
Κισσαμικός-Παναθηναϊκός
Ιεράπετρα-Παναιτωλικός

4ος όμιλος
ΠΑΟΚ
Άρης
Εργοτέλης
Αήττητος Σπάτων

1η αγωνιστική
ΠΑΟΚ-Άρης
Αήττητος Σπάτων-Εργοτέλης

2η αγωνιστική
Εργοτέλης-ΠΑΟΚ
Άρης-Αήττητος Σπάτων

3η αγωνιστική
Εργοτέλης-Άρης
Αήττητος Σπάτων-ΠΑΟΚ

5ος όμιλος
Ολυμπιακός
Λεβαδειακός
Παναχαϊκή
Άρης Αβάτου

1η αγωνιστική
Ολυμπιακός-Λεβαδειακός
Άρης Αβάτου-Παναχαϊκή

2η αγωνιστική
Παναχαϊκή-Ολυμπιακός
Λεβαδειακός-Άρης Αβάτου

3η αγωνιστική
Παναχαϊκή-Λεβαδειακός
Άρης Αβάτου-Ολυμπιακός

6ος όμιλος
Αστέρας Τριπολης
Απόλλων Σμύρνης
Τρίκαλα
Απόλλων Παραλιμνίου

1η αγωνιστική
Αστέρας Τρίπολης-Απόλλων Σμύρνης
Απόλλων Παραλιμνίου-Τρίκαλα

2η αγωνιστική
Τρίκαλα-Αστέρας Τρίπολης
Απόλλων Σμύρνης-Απόλλων Παραλιμνίου

3η αγωνιστική
Τρίκαλα-Απόλλων Σμύρνης
Απόλλων Παραλιμνίου-Αστέρας Τρίπολης

7ος όμιλος
Ξάνθη
ΟΦΗ
Κασσιόπη
Νίκη Βόλου

1η αγωνιστική
Ξάνθη-ΟΦΗ
Νίκη Βόλου-Κασσιόπη

2η αγωνιστική
Κασσιόπη-Ξάνθη
ΟΦΗ-Νίκη Βόλου

3η αγωνιστική
Κασσιόπη-ΟΦΗ
Νίκη Βόλου-Ξάνθη

8ος όμιλος
Πανιώνιος
Λάρισα
Απόλλων Πόντου
Ηρόδοτος

1η αγωνιστική
Πανιώνιος-Λάρισα
Ηρόδοτος-Απόλλων Πόντου

2η αγωνιστική
Απόλλων Πόντου-Πανιώνιος
Λάρισα-Ηρόδοτος

3η αγωνιστική
Απόλλων Πόντου-Λάρισα
Ηρόδοτος-Πανιώνιος

Οι ημερομηνίες των αγωνιστικών:
1η Αγωνιστική 25-26-27/09/2018
2η Αγωνιστική 30-31/10/2018 και 01/11/2018
3η Αγωνιστική 4-5-6/12/2018

Σχόλια

Comments are closed.