PEAKI

Ντέρμπι στον Κατσικά –Νέο ξεκίνημα θέλει η Ανατολή

0

Ακόμα λιγότερες ομάδες ενδέχεται να έχει η κορυφή της βαθμολογίας της Α’ ερασιτεχνικής μετά την 4η αγωνιστική, αφού δύο από τις τέσσερις ομάδες που προπορεύονται αγωνίζονται μεταξύ τους. Πρόκειται για το ντέρμπι της Θύελλας Κατσικά με τον ΠΑΣ Κράψης που διεξάγεται σήμερα (Σάββατο, ώρα 17:00), με τις δύο ομάδες να υπόσχονται ένα δυνατό και αμφίρροπο ντέρμπι.

Με το Κουτσελιό που δεν έχει καλό ξεκίνημα, αγωνίζεται την ίδια ώρα η Θύελλα Ελεούσας, ενώ τα ματς των προπορευόμενων κλείνουν Κυριακή στις 17:00 με το ντέρμπι της… αγροτιάς, καθώς ο Αγροτικός Καστρίτσας θα υποδεχτεί τον Αγροτικό Αστέρα Άνω Καλαμά.

Όσον αφορά την Ανατολή που ξεκίνησε ως φαβορί για άνοδο, αλλά μετράει ήδη 2 ήττες και 1 ισοπαλία, η ομάδα θα επιχειρήσει απ’ αυτήν την αγωνιστική να βγει από τον «λήθαργο» και να κάνει ένα νέο ξεκίνημα. Στον πάγκο της θα κάθεται πλέον ο Ανέστης Ζώης που στο ντεμπούτο του θα αντιμετωπίσει τη Ζωοδόχο σε εντός έδρας ματς την Κυριακή στις 17:00.

Αναλυτικά το πρόγραμμα

HALL OF BRANDS Α’ Ερασιτεχνική, 4η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ – Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτ Σάββατο 29/09/18 17:00 ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΚΟΣΙΝΑΣ Ε., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ – Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ ΚΑΤΣΙΚΑΣ Σάββατο 29/09/18 17:00 ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ.
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ – ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο 29/09/18 17:00 ΤΑΣΗΣ Γ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο 29/09/18 17:00 ΝΕΟΣ Κ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ – Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ ΜΕΤΣΟΒΟΥ Σάββατο 29/09/18 17:00 ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ – Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ ΑΝΑΤΟΛΗΣ Κυριακή 30/09/18 17:00 ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε.
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ – ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Κυριακή 30/09/18 17:00 ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.
Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ – Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ ΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑ Κυριακή 30/09/18 17:00 ΤΣΕΤΣΙΛΑΣ Κ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΠΑΝΟΣ Σ.

 

Στον Α’ Όμιλο της Β’ ερασιτεχνικής δημιουργήθηκε ήδη ένα γκρουπ ισχυρών ομάδων που απ’ ό,τι φαίνεται θα πρωταγωνιστήσει, καθώς ήδη άνοιξε την ψαλίδα στη βαθμολογία. Κρύα, Ροδοτόπι, Σταυράκι και Αγ. Μαρίνα θα επιδιώξουν το 4 στα 4, με αντιπάλους που δεν είναι άτρωτοι.

Αναλυτικά το πρόγραμμα

MAISON Β’ Ερασιτεχνική, Α’ Όμιλος, 4η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ – Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Σάββατο 29/09/18 17:00 ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν.
Α.Π.Ο.Ε.Λ. – Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006 ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο 29/09/18 17:00 ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν.
ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ ΖΩΟΔΟΧΟΥ Σάββατο 29/09/18 17:00 ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.
Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ – Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ ΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ Κυριακή 30/09/18 16:00 ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ.
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ – ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Κυριακή 30/09/18 17:00 ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ.
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 – Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Κυριακή 30/09/18 17:00 ΝΕΟΣ Κ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΤΣΙΤΟΣ Μ.
ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ – Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΤΣΕΠΕΛΟΒΟΥ Κυριακή 30/09/18 17:00 ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΠΑΥΛΟΥ Ε., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ.
ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ – Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή 30/09/18 17:00 ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Β.

 

Στον Β’ Όμιλο, προβάδισμα έχουν πάρει Κοσμηρά και Δροσοχώρι που ξεκίνησαν με νικηφόρο σερί. Η μεν Κοσμηρά θα αντιμετωπίσει εκτός έδρας τη Ρόνα Ανηλίου την Κυριακή στις 17:00, ενώ την ίδια ώρα το Δροσοχώρι θα αγωνίζεται με αντίπαλο τη Δαφνούλα στο βοηθητικό γήπεδο του Κατσικά.

Αναλυτικά το πρόγραμμα

MAISON Β’ Ερασιτεχνική, Β’ Όμιλος, 4η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ – ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ ΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Κυριακή 30/09/18 17:00 ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΚΟΣΙΝΑΣ Ε.
Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ – Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή 30/09/18 17:00 ΠΑΝΟΣ Ι., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.
Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ – Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ ΑΝΗΛΙΟΥ Κυριακή 30/09/18 17:00 ΤΑΣΗΣ Γ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β.
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ – ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΛΟΓΓΑΔΩΝ Κυριακή 30/09/18 17:00 ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο., ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν.
ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY – Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτ Κυριακή 30/09/18 17:00 ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ Α., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.
Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗΣ Κυριακή 30/09/18 17:00 ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι.
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ – Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ EPIRUS SPORT Κυριακή 30/09/18 18:00 ΝΤΑΡΑΣ Β., ΧΑΛΚΗΣ Μ., ΑΓΟΡΑΣ Κ.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ – Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Δευτέρα 01/10/18 19:00 ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ.

 

Στη Γ’ Ερασιτεχνική διεξάγονται τα παιχνίδια της 2ης αγωνιστικής.

Το πρόγραμμα στον Α’ Όμιλο

Γ’ Ερασιτεχνική, Α’ Όμιλος, 2η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ Σάββατο 29/09/18 17:00 ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ., ΠΑΠΙΓΚΙΩΤΗΣ Ε.
Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ – Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή 30/09/18 12:00 ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι.
Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ – Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ ΑΣΦΑΚΑΣ Κυριακή 30/09/18 13:00 ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΠΕΤΡΟΥ Α., ΚΑΤΣΙΟΣ Α.
ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ – Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή 30/09/18 15:00 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΣΙΣΚΑΣ Π.
Α.Ε.ΡΙΖΑΣ – Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝ ΚΑΤΩ ΖΑΛΟΓΓΟΥ Κυριακή 30/09/18 17:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΟΥ Σ., ΝΙΚΟΥ ΣΤΥΛΟΥ Χ.
Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ – Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣ ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ Κυριακή 30/09/18 17:00 ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΜΑΤΑΚΟΥΛΗΣ Β.

 

Το πρόγραμμα στον Β’ Όμιλο

Γ’ Ερασιτεχνική, Β’ Όμιλος, 2η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥ – Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙ EPIRUS SPORT Σάββατο 29/09/18 16:00 ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΚΑΛΟΥΙΑΝ Φ., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο.
ΠΥΡΡΟΣ ΜΠΙΖΑΝΙΟΥ – Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ EPIRUS SPORT Σάββατο 29/09/18 18:00 ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΛΙΑΡΟΣ Π.
ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ – Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή 30/09/18 12:00 ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΣΙΣΚΑΣ Π.
Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ – Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτ Κυριακή 30/09/18 14:00 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ Α., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.
Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ – ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ Κυριακή 30/09/18 17:00 ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ Π.

 

Σχόλια

Comments are closed.