BOOKSPOT

Νίκη στο ντεμπούτο του Ζώη για τον ΑΟΑ -«Σκόνταψε» ο Αγρ. Αστέρας

0

Η Ελεούσα και η Κράψη που είχαν βρεθεί από χθες στην 1η θέση της βαθμολογίας της HALL OF BRANDS Α’ ερασιτεχνικής, παρέμειναν εκεί χωρίς άλλη «συγκάτοικο», αφού ο Αγροτικός Αστέρας Άνω Καλαμά δεν κατάφερε να ξεπεράσει με νίκη τον Αγροτικό Καστρίτσας.

Την πρώτη της νίκη έκανε η Ανατολή, που έχοντας στον πάγκο της τον Ανέστη Ζώη ξεμπλόκαρε και «ξέσπασε» στη Ζωοδόχο, νικώντας με 5-0!

Στον Α’ Όμιλο της Β’ ερασιτεχνικής, η Αγ. Μαρίνα επικράτησε με 5-0 της Αμφιθέας και ισοβάθμησε στην κορυφή με Κρύα και Ροδοτόπι που είχαν νικήσει στα χθεσινά τους ματς.

Τέλος, στον Β’ Όμιλο ήταν η μέρα των φιλοξενούμενων κατά κύριο λόγο.

Αναλυτικά τα αποτελέσματα

Hall of Brands Ε.Π.Σ.ΗΠ. Α Κατηγορια 2018-19
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Αποτέλεσμα
1. ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ – Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ 1-4
2. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ – Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ 0-2
3. ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ – ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 0-0
4. Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ 2-5
5. Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ – Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ 2-2
6. Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ – Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ 5-0
7. ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ – ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ 1-1
8. Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ – Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ  2-0
MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ. Β Κατηγορια Α ομιλος 2018-19
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Αποτέλεσμα
9. Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ – Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ 0-1
10. Α.Π.Ο.Ε.Λ. – Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006 0-4
11. ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ 0-4
12. Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ – Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ 0-0
13. Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ – ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ  5-0
14. Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 – Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ 1-1
15. ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ – Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 4-3
16. ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ – Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. 1-1
MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ. Β Κατηγορια Β ομιλος 2018-19
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Αποτέλεσμα
17. Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ – ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ 2-3
18. Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ – Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ 0-4
19. Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ – Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ 0-3
20. ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ – ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ 2-4
21. ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY – Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ 2-3
22. Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ 0-0
23. ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ – Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ  0-3
Γ Κατηγορια Α Ομιλος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Αποτέλεσμα
24. Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ 0-1
25. Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ – Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ 2-8
26. Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ – Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ 1-2
27. ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ – Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 0-5
28. Α.Ε.ΡΙΖΑΣ – Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝ 3-4
29. Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ – Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣ 1-1
Γ Κατηγορια Β Ομιλος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Αποτέλεσμα
30. Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥ – Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙ 2-2
31. ΠΥΡΡΟΣ ΜΠΙΖΑΝΙΟΥ – Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ 4-2
32. ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ – Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ 3-5
33. Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ – Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ 3-4
34. Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ – ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ 1-1

 

Σχόλια

Comments are closed.