Στο “κυνήγι” του Αγροτικού Αστέρα Άνω Καλαμά έμεινε η Ανατολή που νίκησε με 1-0 το Νησί, χάνοντας μάλιστα και πέναλτι στις καθυστερήσεις. Η ομάδα του Ανέστη Ζώη πέρασε μόνη 2η στον βαθμολογικό πίνακα και η Α’ Ερασιτεχνική θα συνεχίσει να κρατάει σε αγωνία τους φιλάθλους και τις ομάδες.

Hall of Brands Ε.Π.Σ.ΗΠ. Α Κατηγορια 2018-19
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Αποτέλεσμα
1. ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ – Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ 0-3 α.α.
2. Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ – Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ 0-2
3. ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ 0-1
4. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ – ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ 0-2
5. Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ – ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 0-2
6. Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ – Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ 2-3
7. ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ – Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ 3-1
8. Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ – Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ 1-0
MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ. Β Κατηγορια Α ομιλος 2018-19
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Αποτέλεσμα
9. ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ – Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ 0-4
10. ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. 2-2
11. Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ – Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 1-1
12. Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 – ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ 0-1
13. Α.Π.Ο.Ε.Λ. – Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ 1-4
14. ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ – ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ 3-0
15. Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ – Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006 5-0
16. Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ – Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ 0-4
MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ. Β Κατηγορια Β ομιλος 2018-19
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Αποτέλεσμα
17. ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ – Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ 2-0
18. ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY – ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ 2-2
19. Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ – Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ 3-3
20. ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ – Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ 0-1
21. Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ 1-2
22. Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ – Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ 5-2
23. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ – ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ 2-2
24. Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ – Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ 0-4
Γ Κατηγορια Α Ομιλος
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Αποτέλεσμα
25. Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 – Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝ 4-0
26. Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ – Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ 3-1
27. Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ – Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ 1-3
28. Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ – Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 3-2
29. ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ – Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣ 17:15
30. Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ – Α.Ε.ΡΙΖΑΣ 19:30
Γ Κατηγορια Β Ομιλος
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Αποτέλεσμα
31. Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙ – ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 3-1
32. Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ – ΠΥΡΡΟΣ ΜΠΙΖΑΝΙΟΥ 2-3
33. Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ – Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ 0-0
34. Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ – Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ 0-7
35. Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥ – ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ 19:30