Ισοπαλία στο ντέρμπι ΑΕΜ-Αγρ. Αστέρα -Κερδισμένη η Ανατολή!

0

Το ντέρμπι ΑΕΜ – Αγροτικού Αστέρα Άνω Καλαμά έβγαλε νικήτρια την Ανατολή! Οι δύο ομάδες αναδείχτηκαν ισόπαλες 2-2 μετά από ένα συναρπαστικό ματς, ωστόσο έχασαν βαθμολογικό έδαφος, με την Ανατολή πλέον να νιώθει την «ανάσα» της Ελεούσας στο -2.

Αναλυτικά τα αποτελέσματα σε όλες τις κατηγορίες (σ.σ. σε λίγο όσα λείπουν)

Hall of Brands Ε.Π.Σ.ΗΠ. Α Κατηγορια 2018-19
(18η αγωνιστική)
Αγώνας Αποτέλεσμα
1. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ – Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ 0-1
2. Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ – Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ 2-0
3. ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ – ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 0-0
4. Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ 1-5
5. Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ – Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ 1-0
6. Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ – Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ 0-0
7. Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ – ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ 2-2
MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ. Β Κατηγορια Α ομιλος 2018-19
(18η αγωνιστική)
Αγώνας Αποτέλεσμα
8. Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 – ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ 1-0
9. Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ – Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ 2-0
10. ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ 0-5
11. Α.Π.Ο.Ε.Λ. – Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ 0-2
12. ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ – Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006 3-1
13. Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ – ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ 2-2
14. ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ – Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2-3
15. Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ – Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. 1-0
MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ. Β Κατηγορια Β ομιλος 2018-19
(18η αγωνιστική)
Αγώνας Αποτέλεσμα
16. ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ – Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ 1-0
17. ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY – Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ 2-1
18. ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ – Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ 4-1
19. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ – ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ 2-0
20. Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ 0-1
21. Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ – Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ 2-0
22. Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ – Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ 2-4
23. ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ – Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ 1-0
Γ Κατηγορια Α Ομιλος
(14η αγωνιστική)
Αγώνας Αποτέλεσμα
24. Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ – Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ 4-2
25. Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 1-7
26. Α.Ε.ΡΙΖΑΣ – Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ 1-4
27. Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ – Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝ 3-0 α.α.
28. Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ – Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣ 2-1
29. ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ – Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ 0-7
Γ Κατηγορια Β Ομιλος
(14η αγωνιστική)
Αγώνας Αποτέλεσμα
30. ΠΥΡΡΟΣ ΜΠΙΖΑΝΙΟΥ – Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙ 2-0
31. Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥ – Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ 0-2
32. Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ – ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 4-1
33. ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ – Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ 15:00
34. Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ – ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ 1-2

Σχόλια

Comments are closed.