Τη 19η νίκη της σεζόν θα επιδιώξει να κατακτήσει η Ανατολή με αντίπαλο τον Αγροτικό Καστρίτσας και να φτάσει ένα βήμα πιο κοντά στον στόχο της που είναι η άνοδος στη Γ’ Εθνική κατηγορία. Η ομάδα του Ανέστη Ζώη έχει την ευκαιρία να διευρύνει ενδεχομένως τη διαφορά της από τον Αγροτικό Αστέρα Άνω Καλαμά, ο οποίος έχει ένα δύσκολο εκτός έδρας ντέρμπι με τους Χουλιαράδες.

HALL OF BRANDS Α’ Ερασιτεχνική, 23η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ – ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ 3-0 α.α.
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ – ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΝΗΣΟΥ Σάββατο 23/03/19 16:00 ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΠΑΝΟΣ Σ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ – ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο 23/03/19 17:15 ΝΕΟΣ Κ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ.
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ – Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Κυριακή 24/03/19 16:00 ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν.
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ – Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ Κυριακή 24/03/19 16:00 ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΓΚΕΛΗΣ Θ.
Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑ Κυριακή 24/03/19 16:00 ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν.
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ – ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Κυριακή 24/03/19 16:00 ΤΑΣΗΣ Γ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ – Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Κυριακή 24/03/19 16:00 ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ.

 

Στον Α’ Όμιλο της Β’ Ερασιτεχνικής δεν υπάρχει το μεγάλο ντέρμπι, αφού η πρωτοπόρος Αγία Μαρίνα παίζει εκτός έδρας με τον 11ο της βαθμολογίας Πρωτόπαπα, ενώ και οι ομάδες που διεκδικούν τα πλέι-οφ έχουν ματς με τις ομάδες που βρίσκονται από τη μέση της βαθμολογίας και κάτω.

MAISON Β’ Ερασιτεχνική, Α’ Όμιλος, 23η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ – ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ ΑΜΦΙΘΕΑΣ Σάββατο 23/03/19 16:00 ΤΑΣΗΣ Γ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π.
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006 ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο 23/03/19 16:00 ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.
ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – Α.Π.Ο.Ε.Λ. ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Σάββατο 23/03/19 16:00 ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΓΚΕΛΗΣ Θ.
Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ – Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 ΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ Κυριακή 24/03/19 11:00 ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ.
Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ – Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ Κυριακή 24/03/19 16:00 ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΠΑΥΛΟΥ Ε., ΝΙΚΟΥ ΣΤΥΛΟΥ Η.
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. – Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ Κυριακή 24/03/19 16:00 ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Β., ΤΣΙΤΟΣ Μ.
ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ – Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή 24/03/19 16:00 ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο., ΜΟΥΤΣΙΟΣ Β.
ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ – Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ ΤΣΕΠΕΛΟΒΟΥ Κυριακή 24/03/19 16:00 ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ.

 

Στον Β’ Όμιλο της Β’ Ερασιτεχνικής, από τα σημαντικότερα ματς της αγωνιστικής είναι αυτό μεταξύ Δροσοχωρίου και Ελληνικού, με τους φιλοξενούμενους να ψάχνουν μία ευκαιρία να πλησιάσουν τις θέσεις των πλέι-οφ.

MAISON Β’ Ερασιτεχνική, Β’ Όμιλος, 23η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY – Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτ Σάββατο 23/03/19 16:00 ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ – Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ ΛΟΓΓΑΔΩΝ Σάββατο 23/03/19 16:00 ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ.
Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο 23/03/19 19:30 ΝΤΑΡΑΣ Β., ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β.
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή 24/03/19 16:00 ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΜΑΤΑΚΟΥΛΗΣ Β.
Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ – Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ ΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο) Κυριακή 24/03/19 16:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ., ΖΙΑΚΑΣ Χ.
ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ – Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ Κυριακή 24/03/19 16:00 ΝΕΟΣ Κ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α., ΚΑΣΣΟΣ Δ.
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ – Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή 24/03/19 16:30 ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ – Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ EPIRUS SPORT Κυριακή 24/03/19 17:30 ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΚΥΡΙΑΖΗ Α.

 

Στη Γ’ Ερασιτεχνική και τον Α’ Όμιλο το ενδιαφέρον έχει επικεντρωθεί στη μάχη της 3ης θέσης την οποία δίνουν Ζίτσα και Ατρόμητος ’95 έχοντας από 35 βαθμούς και οι δύο. Πιο δύσκολο ματς αυτήν την αγωνιστική έχει η Ζίτσα που παίζει στο γήπεδο της Λιμνοπούλας με τον Απείθαρχο.Σε άλλο σημαντικό ματς της αγωνιστικής, η Πεντέλη υποδέχεται τον Δαβάκη, με τους φιλοξενούμενους να θέλουν να πλησιάσουν κι εκείνη στην 3η θέση.

Γ’ Ερασιτεχνική, Α’ Όμιλος, 19η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ Κυριακή 24/03/19 13:00 ΚΑΤΣΙΟΣ Α., ΚΙΤΣΟΣ Χ., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π.
ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ – Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή 24/03/19 13:00 ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ., ΜΑΡΚΟΥ Χ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.
Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ – Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή 24/03/19 13:30 ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.
Α.Ε.ΡΙΖΑΣ – Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 ΚΑΤΩ ΖΑΛΟΓΓΟΥ Κυριακή 24/03/19 16:00 ΣΙΣΚΑΣ Π., ΗΛΙΑ Ε., ΤΣΑΠΡΑΛΗ Ε.
Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ – Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ Κυριακή 24/03/19 16:00 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΚΙΤΣΟΣ Χ., ΚΑΤΣΙΟΣ Α.
Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣ – Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Κυριακή 24/03/19 16:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΝΕΝΕΚΟΥΜΗΣ Ε., ΠΕΤΡΟΥ Α.

 

Στον Β’ Όμιλο της Γ’ Ερασιτεχνικής κι εδώ έχουμε ισοβαθμία στην 3η θέση μεταξύ Μπιζανίου και Ηλιόκαλης και ξεχωρίζει από το πρόγραμμα της 19ης αγωνιστικής το σημαντικό ντέρμπι του 2ου Συρράκου με την 3η Ηλιόκαλη.

Γ’ Ερασιτεχνική, Β’ Όμιλος, 19η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥ – Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ EPIRUS SPORT Σάββατο 23/03/19 17:00 ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.
ΠΥΡΡΟΣ ΜΠΙΖΑΝΙΟΥ – ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ EPIRUS SPORT Κυριακή 24/03/19 15:00 ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΛΙΑΡΟΣ Π., ΔΟΣΗΣ Λ.
ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ – Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή 24/03/19 15:00 ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι.
Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ – Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ Κυριακή 24/03/19 16:00 ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π.
ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ – Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή 24/03/19 17:15 ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΜΑΡΚΟΥ Χ.

Ρεπό: Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙ

 

ΚΟΙΝΟΠΟΙΗΣΗ