Ο Αγροτικός Αστέρας συνέχισε με νίκη στην Α’ Ερασιτεχνική και παρέμεινε στο -6 από την Ανατολή.

Δείτε αναλυτικά τα αποτελέσματα σε όλες τις κατηγορίες (σε λίγο όσα λείπουν)

Hall of Brands Ε.Π.Σ.ΗΠ. Α Κατηγορια 2018-19
(24η αγωνιστική)
Αγώνας Αποτέλεσμα
1. ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ 1-2
2. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ 1-0
3. ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ – Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ 2-4
4. Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ – Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ 3-1
5. ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ – Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ 17:00
6. ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ – Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ 5-2
7. Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ – Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ 3-0
MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ. Β Κατηγορια Α ομιλος 2018-19
(24η αγωνιστική)
Αγώνας Αποτέλεσμα
8. Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ 0-1
9. Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ 4-0
10. Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 – ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 3-1
11. Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ – Α.Π.Ο.Ε.Λ. 7-0
12. ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ – Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ 5-4
13. Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006 – Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. 17:00
14. Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ – Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ 2-1
15. Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ – ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ 9-1
MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ. Β Κατηγορια Β ομιλος 2018-19
(24η αγωνιστική)
Αγώνας Αποτέλεσμα
16. Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ – Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ 1-0
17. Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ – ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ 0-1
18. Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ – Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ 4-1
19. Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ 5-0
20. Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ – ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY 17:00
21. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ – ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ 1-0
22. Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ – Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ 17:00
23. ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ 18:30
Γ Κατηγορια Α Ομιλος
(20η αγωνιστική)
Αγώνας Αποτέλεσμα
24. Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ – Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 11-0
25. Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ – Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣ 7-0
26. Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 – Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ 4-1
27. Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝ – Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ 5-0
28. Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ – Α.Ε.ΡΙΖΑΣ 1-1
29. Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ – ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ Αναβλήθηκε
Γ Κατηγορια Β Ομιλος
(20η αγωνιστική)
Αγώνας Αποτέλεσμα
30. Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ – ΠΥΡΡΟΣ ΜΠΙΖΑΝΙΟΥ 0-1
31. Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙ – Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ 0-2
32. Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ – Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥ 6-1
33. ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ 17:30
34. ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ – ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ 20:30

ΚΟΙΝΟΠΟΙΗΣΗ