Ο Αγροτικός Αστέρας συνέχισε με νίκη στην Α’ Ερασιτεχνική και παρέμεινε στο -6 από την Ανατολή.
Δείτε αναλυτικά τα αποτελέσματα σε όλες τις κατηγορίες (σε λίγο όσα λείπουν)
Hall of Brands Ε.Π.Σ.ΗΠ. Α Κατηγορια 2018-19 (24η αγωνιστική) |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Αγώνας | Αποτέλεσμα | ||||||
1. | ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ | 1-2 | |||||
2. | ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ | 1-0 | |||||
3. | ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ – Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ | 2-4 | |||||
4. | Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ – Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ | 3-1 | |||||
5. | ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ – Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ | 17:00 | |||||
6. | ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ – Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ | 5-2 | |||||
7. | Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ – Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ | 3-0 | |||||
MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ. Β Κατηγορια Α ομιλος 2018-19 (24η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Αποτέλεσμα | ||||||
8. | Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ | 0-1 | |||||
9. | Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ | 4-0 | |||||
10. | Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 – ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ | 3-1 | |||||
11. | Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ – Α.Π.Ο.Ε.Λ. | 7-0 | |||||
12. | ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ – Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ | 5-4 | |||||
13. | Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006 – Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. | 17:00 | |||||
14. | Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ – Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ | 2-1 | |||||
15. | Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ – ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ | 9-1 | |||||
MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ. Β Κατηγορια Β ομιλος 2018-19 (24η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Αποτέλεσμα | ||||||
16. | Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ – Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ | 1-0 | |||||
17. | Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ – ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ | 0-1 | |||||
18. | Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ – Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ | 4-1 | |||||
19. | Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ | 5-0 | |||||
20. | Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ – ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY | 17:00 | |||||
21. | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ – ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ | 1-0 | |||||
22. | Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ – Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ | 17:00 | |||||
23. | ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ | 18:30 | |||||
Γ Κατηγορια Α Ομιλος (20η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Αποτέλεσμα | ||||||
24. | Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ – Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | 11-0 | |||||
25. | Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ – Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣ | 7-0 | |||||
26. | Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 – Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ | 4-1 | |||||
27. | Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝ – Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ | 5-0 | |||||
28. | Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ – Α.Ε.ΡΙΖΑΣ | 1-1 | |||||
29. | Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ – ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ | Αναβλήθηκε | |||||
Γ Κατηγορια Β Ομιλος (20η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Αποτέλεσμα | ||||||
30. | Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ – ΠΥΡΡΟΣ ΜΠΙΖΑΝΙΟΥ | 0-1 | |||||
31. | Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙ – Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ | 0-2 | |||||
32. | Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ – Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥ | 6-1 | |||||
33. | ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ | 17:30 | |||||
34. | ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ – ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ | 20:30 |