Πολύ νωρίς θα διεξαχθούν την Κυριακή οι πέντε προγραμματισμένες αναμετρήσεις της Hall Of Brands Α’ ερασιτεχνικής. Όπως ανακοίνωσε η ΕΠΣΗΠ, τα ματς της 29ης αγωνιστικής θα ξεκινήσουν στις 14:00 αντί για 17:00 που είναι προγραμματισμένα τα σαββατιάτικα παιχνίδια της ίδιας κατηγορίας. Έτσι οι παίκτες και παράγοντες που το επιθυμούν, θα μπορούν να είναι εγκαίρως στο «Ζωσιμάδες» για την αναμέτρηση του ΠΑΣ με τον ΠΑΟΚ που θα γίνει στις 19:00.

Αναλυτικά το πρόγραμμα της προτελευταίας αγωνιστικής Α’ και Β’ ερασιτεχνικής

Hall of Brands Ε.Π.Σ.ΗΠ. Α Κατηγορια 2018-19
(29η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
1. ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ – Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Σάββατο 04/05/19 17:00
2. Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ – Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ ΑΝΑΤΟΛΗΣ Σάββατο 04/05/19 17:00
3. Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ – Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή 05/05/19 14:00
4. ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ – Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Κυριακή 05/05/19 14:00
5. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ – Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ ΚΑΤΣΙΚΑΣ Κυριακή 05/05/19 14:00
6. Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ – ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή 05/05/19 14:00
7. ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣ Κυριακή 05/05/19 14:00
MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ. Β Κατηγορια Α ομιλος 2018-19
(29η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
8. ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ – ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ ΑΜΦΙΘΕΑΣ Σάββατο 04/05/19 17:30
9. ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Σάββατο 04/05/19 17:30
10. Α.Π.Ο.Ε.Λ. – ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο 04/05/19 17:30
11. Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ – Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ Σάββατο 04/05/19 17:30
12. Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 – Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο 04/05/19 17:30
13. Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ – ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ ΔΕΛΒΙΝΑΚΙΟΥ Σάββατο 04/05/19 17:30
14. Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ – Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006 ΚΡΥΑΣ Σάββατο 04/05/19 17:30
15. Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ – Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Κυριακή 05/05/19 16:00
MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ. Β Κατηγορια Β ομιλος 2018-19
(29η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
16. ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ – ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή 05/05/19 17:00
17. ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ – Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΛΟΓΓΑΔΩΝ Κυριακή 05/05/19 17:00
18. Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ ΑΝΗΛΙΟΥ Κυριακή 05/05/19 17:00
19. Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ – Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή 05/05/19 17:00
20. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή 05/05/19 17:00
21. Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ – Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ ΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Κυριακή 05/05/19 17:00
22. Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ – ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑ Κυριακή 05/05/19 17:00
23. Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ – Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ Κυριακή 05/05/19 17:00

ΚΟΙΝΟΠΟΙΗΣΗ