Στο περιθώριο της κλήρωσης του πρωταθλήματος της Super League 2 έκαναν την εμφάνισή τους και τα καινούργια λογότυπα της κατηγορίας αυτής, αλλά και της Football League. Παράλληλα η διοργανώτρια αρχή των δύο πρωταθλημάτων θα ονομάζεται “Ένωση Επαγγελματικού Ποδοσφαίρου Α2 και Β’ Εθνικής κατηγορίας”.

Δείτε αναλυτικά όλο το πρόγραμμα:

1η – 12η αγωνιστική

Δόξα Δράμας – Καραϊσκάκης

Απόλλων Πόντου – Χανιά

Απόλλων Λάρισας – Κέρκυρα

Απόλλων Σμύρνης – Εργοτέλης

Παναχαϊκή – ΠΑΣ Γιάννινα

Πλατανιάς – Λεβαδειακός

 

2η – 13η αγωνιστική

Απόλλων Πόντου – Δόξα Δράμας

Καραϊσκάκης – Απόλλων Λάρισας

Χανιά – Απόλλων Σμύρνης

Κέρκυρα – Παναχαϊκή

Εργοτέλης – Πλατανιάς

Λεβαδειακός – ΠΑΣ Γιάννινα

 

3η – 14η αγωνιστική

Δόξα Δράμας – Απόλλων Λάρισας

Απόλλων Σμύρνης – Απόλλων Πόντου

Παναχαϊκή – Καραϊσκάκης

Πλατανιάς – Χανιά

Λεβαδειακός – Κέρκυρα

ΠΑΣ Γιάννινα – Εργοτέλης

 

4η – 15η αγωνιστική

Απόλλων Σμύρνης – Δόξα Δράμας

Απόλλων Λάρισας – Παναχαϊκή

Απόλλων Πόντου – Πλατανιάς

Καραϊσκάκης – Λεβαδειακός

Χανιά – ΠΑΣ Γιάννινα

Εργοτέλης – Κέρκυρα

 

5η – 16η αγωνιστική

Δόξα Δράμας – Παναχαϊκή

Πλατανιάς – Απόλλων Σμύρνης

Λεβαδειακός – Απόλλων Λάρισας

ΠΑΣ Γιάννινα – Απόλλων Πόντου

Εργοτέλης – Καραϊσκάκης

Κέρκυρα – Χανιά

 

6η – 17η αγωνιστική

Πλατανιάς – Δόξα Δράμας

Παναχαϊκή – Λεβαδειακός

Απόλλων Σμύρνης – ΠΑΣ Γιάννινα

Απόλλων Λάρισας – Εργοτέλης

Απόλλων Πόντο – Κέρκυρα

Καραϊσκάκης – Χανιά

 

7η – 18η αγωνιστική

Δόξα Δράμας – Λεβαδειακός

ΠΑΣ Γιάννινα – Πλατανιάς

Εργοτέλης – Παναχαϊκή

Κέρκυρα – Απόλλων Σμύρνης

Χανιά – Απόλλων Λάρισας

Καραϊσκάκης – Απόλλων Πόντου

 

8η – 19η αγωνιστική

ΠΑΣ Γιάννινα – Δόξα Δράμας

Λεβαδειακός – Εργοτέλης

Πλατανιάς – Κέρκυρα

Παναχαϊκή – Χανιά

Απόλλων Σμύρνης – Καραϊσκάκης

Απόλλων Λάρισας – Απόλλων Πόντου

 

9η – 20ή αγωνιστική

Δόξα Δράμας – Εργοτέλης

Κέρκυρα – ΠΑΣ Γιάννινα

Χανιά – Λεβαδειακός

Καραϊσκάκης – Πλατανιάς

Απόλλων Πόντου – Παναχαϊκή

Απόλλων Λάρισας – Απόλλων Σμύρνης

 

10η – 21η αγωνιστική

Κέρκυρα – Δόξα Δράμας

Εργοτέλης – Χανιά

ΠΑΣ Γιάννινα – Καραϊσκάκης

Λεβαδειακός – Απόλλων Πόντου

Πλατανιάς – Απόλλων Λάρισας

Παναχαϊκ – Απόλλων Σμύρνης

 

11η – 22η αγωνιστική

Χανιά – Δόξα Δράμας

Καραϊσκάκης – Κέρκυρα

Απόλλων Πόντου – Εργοτέλης

Απόλλων Λάρισας – ΠΑΣ Γιάννινα

Απόλλων Σμύρνης – Λεβαδειακός

Παναχαϊκή – Πλατανιάς