Πραγματοποιήθηκε το πρωί της Τετάρτης η κλήρωση του πρωταθλήματος της Γ’ Εθνικής κατηγορίας, με εκπρόσωπο του Νομού Ιωαννίνων φέτος τον Α.Ο. Ανατολής. Οι Πόντιοι θα ξεκινήσουν τις αγωνιστικές τους υποχρεώσεις με εκτός έδρας παιχνίδι κόντρα στον Τηλυκράτη Λευκάδας. Η πρεμιέρα θα γίνει την Κυριακή 22 Σεπτεμβρίου στο Στάδιο της Λευκάδας.

Η κλήρωση όλων των ομίλων ΕΔΩ

Αναλυτικά το πρόγραμμα του 4ου Ομίλου της Γ’ Εθνικής

1η αγωνιστική
Τηλυκράτης 2014  – ΑΟ Ανατολής
Θιναλιακός  – Μακεδονικός Φούφα
Απόλλων Ευπαλίου  – ΑΕ Λευκίμμης
ΑΕΠ Καραγιαννίων  – ΑΕ Μεσολογγίου
Αχερών Καναλακίου  – Σούλι Παραμυθιάς
ΠΑΣ Πρέβεζας  – Ναυπακτιακός Αστέρας
Αναγέννηση Άρτας  – Αστέρας Ιτέας
2η αγωνιστική
Θιναλιακός  – Τηλυκράτης 2014
ΑΟ Ανατολής  – Απόλλων Ευπαλίου
Μακεδονικός Φούφα  – ΑΕΠ Καραγιαννίων
ΑΕ Λευκίμμης  – Αχερών Καναλακίου
ΑΕ Μεσολογγίου  – ΠΑΣ Πρέβεζας
Σούλι Παραμυθιάς  – Αναγέννηση Άρτας
Ναυπακτιακός Αστέρας  – Αστέρας Ιτέας
3η αγωνιστική
Τηλυκράτης 2014  – Απόλλων Ευπαλίου
ΑΕΠ Καραγιαννίων  – Θιναλιακός
Αχερών Καναλακίου  – ΑΟ Ανατολής
ΠΑΣ Πρέβεζας  – Μακεδονικός Φούφα
Αναγέννηση Άρτας  – ΑΕ Λευκίμμης
Αστέρας Ιτέας  – ΑΕ Μεσολογγίου
Ναυπακτιακός Αστέρας  – Σούλι Παραμυθιάς
4η αγωνιστική
ΑΕΠ Καραγιαννίων  – Τηλυκράτης 2014
Απόλλων Ευπαλίου  – Αχερών Καναλακίου
Θιναλιακός  – ΠΑΣ Πρέβεζας
ΑΟ Ανατολής  – Αναγέννηση Άρτας
Μακεδονικός Φούφα  – Αστέρας Ιτέας
ΑΕ Λευκίμμης  – Ναυπακτιακός Αστέρας
ΑΕ Μεσολογγίου  – Σούλι Παραμυθιάς
5η αγωνιστική
Τηλυκράτης 2014  – Αχερών Καναλακίου
ΠΑΣ Πρέβεζας  – ΑΕΠ Καραγιαννίων
Αναγέννηση Άρτας  – Απόλλων Ευπαλίου
Αστέρας Ιτέας  – Θιναλιακός
Ναυπακτιακός Αστέρας  – ΑΟ Ανατολής
Σούλι Παραμυθιάς  – Μακεδονικός Φούφα
ΑΕ Μεσολογγίου  – ΑΕ Λευκίμμης
6η αγωνιστική
ΠΑΣ Πρέβεζας  – Τηλυκράτης 2014
Αχερών Καναλακίου  – Αναγέννηση Άρτας
ΑΕΠ Καραγιαννίων  – Αστέρας Ιτέας
Απόλλων Ευπαλίου  – Ναυπακτιακός Αστέρας
Θιναλιακός  – Σούλι Παραμυθιάς
ΑΟ Ανατολής  – ΑΕ Μεσολογγίου
Μακεδονικός Φούφα  – ΑΕ Λευκίμμης
7η αγωνιστική
Τηλυκράτης 2014  – Αναγέννηση Άρτας
Αστέρας Ιτέας  – ΠΑΣ Πρέβεζας
Ναυπακτιακός Αστέρας  – Αχερών Καναλακίου
Σούλι Παραμυθιάς  – ΑΕΠ Καραγιαννίων
ΑΕ Μεσολογγίου  – Απόλλων Ευπαλίου
ΑΕ Λευκίμμης  – Θιναλιακός
Μακεδονικός Φούφα  – ΑΟ Ανατολής
8η αγωνιστική
Αστέρας Ιτέας  – Τηλυκράτης 2014
Αναγέννηση Άρτας  – Ναυπακτιακός Αστέρας
ΠΑΣ Πρέβεζας  – Σούλι Παραμυθιάς
Αχερών Καναλακίου  – ΑΕ Μεσολογγίου
ΑΕΠ Καραγιαννίων  – ΑΕ Λευκίμμης
Απόλλων Ευπαλίου  – Μακεδονικός Φούφα
Θιναλιακός  – ΑΟ Ανατολής
9η αγωνιστική
Τηλυκράτης 2014  – Ναυπακτιακός Αστέρας
Σούλι Παραμυθιάς  – Αστέρας Ιτέας
ΑΕ Μεσολογγίου  – Αναγέννηση Άρτας
ΑΕ Λευκίμμης  – ΠΑΣ Πρέβεζας
Μακεδονικός Φούφα  – Αχερών Καναλακίου
ΑΟ Ανατολής  – ΑΕΠ Καραγιαννίων
Απόλλων Ευπαλίου  – Θιναλιακός
10η αγωνιστική
Σούλι Παραμυθιάς  – Τηλυκράτης 2014
Ναυπακτιακός Αστέρας  – ΑΕ Μεσολογγίου
Αστέρας Ιτέας  – ΑΕ Λευκίμμης
Αναγέννηση Άρτας  – Μακεδονικός Φούφα
ΠΑΣ Πρέβεζας  – ΑΟ Ανατολής
Αχερών Καναλακίου  – Θιναλιακός
ΑΕΠ Καραγιαννίων  – Απόλλων Ευπαλίου
11η αγωνιστική
Τηλυκράτης 2014  – ΑΕ Μεσολογγίου
ΑΕ Λευκίμμης  – Σούλι Παραμυθιάς
Μακεδονικός Φούφα  – Ναυπακτιακός Αστέρας
ΑΟ Ανατολής  – Αστέρας Ιτέας
Θιναλιακός  – Αναγέννηση Άρτας
Απόλλων Ευπαλίου  – ΠΑΣ Πρέβεζας
Αχερών Καναλακίου  – ΑΕΠ Καραγιαννίων
12η αγωνιστική
ΑΕ Λευκίμμης  – Τηλυκράτης 2014
ΑΕ Μεσολογγίου  – Μακεδονικός Φούφα
Σούλι Παραμυθιάς  – ΑΟ Ανατολής
Ναυπακτιακός Αστέρας  – Θιναλιακός
Αστέρας Ιτέας  – Απόλλων Ευπαλίου
Αναγέννηση Άρτας  – ΑΕΠ Καραγιαννίων
ΠΑΣ Πρέβεζας  – Αχερών Καναλακίου
13η αγωνιστική
Τηλυκράτης 2014  – Μακεδονικός Φούφα
ΑΟ Ανατολής  – ΑΕ Λευκίμμης
Θιναλιακός  – ΑΕ Μεσολογγίου
Απόλλων Ευπαλίου  – Σούλι Παραμυθιάς
ΑΕΠ Καραγιαννίων  – Ναυπακτιακός Αστέρας
Αχερών Καναλακίου  – Αστέρας Ιτέας
Αναγέννηση Άρτας  – ΠΑΣ Πρέβεζας
14η αγωνιστική
ΑΟ Ανατολής  – Τηλυκράτης 2014
Μακεδονικός Φούφα  – Θιναλιακός
ΑΕ Λευκίμμης  – Απόλλων Ευπαλίου
ΑΕ Μεσολογγίου  – ΑΕΠ Καραγιαννίων
Σούλι Παραμυθιάς  – Αχερών Καναλακίου
Ναυπακτιακός Αστέρας  – ΠΑΣ Πρέβεζας
Αστέρας Ιτέας  – Αναγέννηση Άρτας
15η αγωνιστική
Τηλυκράτης 2014  – Θιναλιακός
Απόλλων Ευπαλίου  – ΑΟ Ανατολής
ΑΕΠ Καραγιαννίων  – Μακεδονικός Φούφα
Αχερών Καναλακίου  – ΑΕ Λευκίμμης
ΠΑΣ Πρέβεζας  – ΑΕ Μεσολογγίου
Αναγέννηση Άρτας  – Σούλι Παραμυθιάς
Αστέρας Ιτέας  – Ναυπακτιακός Αστέρας
16η αγωνιστική
Απόλλων Ευπαλίου  – Τηλυκράτης 2014
Θιναλιακός  – ΑΕΠ Καραγιαννίων
ΑΟ Ανατολής  – Αχερών Καναλακίου
Μακεδονικός Φούφα  – ΠΑΣ Πρέβεζας
ΑΕ Λευκίμμης  – Αναγέννηση Άρτας
ΑΕ Μεσολογγίου  – Αστέρας Ιτέας
Σούλι Παραμυθιάς  – Ναυπακτιακός Αστέρας
17η αγωνιστική
Τηλυκράτης 2014  – ΑΕΠ Καραγιαννίων
Αχερών Καναλακίου  – Απόλλων Ευπαλίου
ΠΑΣ Πρέβεζας  – Θιναλιακός
Αναγέννηση Άρτας  – ΑΟ Ανατολής
Αστέρας Ιτέας  – Μακεδονικός Φούφα
Ναυπακτιακός Αστέρας  – ΑΕ Λευκίμμης
Σούλι Παραμυθιάς  – ΑΕ Μεσολογγίου
18η αγωνιστική
Αχερών Καναλακίου  – Τηλυκράτης 2014
ΑΕΠ Καραγιαννίων  – ΠΑΣ Πρέβεζας
Απόλλων Ευπαλίου  – Αναγέννηση Άρτας
Θιναλιακός  – Αστέρας Ιτέας
ΑΟ Ανατολής  – Ναυπακτιακός Αστέρας
Μακεδονικός Φούφα  – Σούλι Παραμυθιάς
ΑΕ Λευκίμμης  – ΑΕ Μεσολογγίου
19η αγωνιστική
Τηλυκράτης 2014  – ΠΑΣ Πρέβεζας
Αναγέννηση Άρτας  – Αχερών Καναλακίου
Αστέρας Ιτέας  – ΑΕΠ Καραγιαννίων
Ναυπακτιακός Αστέρας  – Απόλλων Ευπαλίου
Σούλι Παραμυθιάς  – Θιναλιακός
ΑΕ Μεσολογγίου  – ΑΟ Ανατολής
ΑΕ Λευκίμμης  – Μακεδονικός Φούφα
20η αγωνιστική
Αναγέννηση Άρτας  – Τηλυκράτης 2014
ΠΑΣ Πρέβεζας  – Αστέρας Ιτέας
Αχερών Καναλακίου  – Ναυπακτιακός Αστέρας
ΑΕΠ Καραγιαννίων  – Σούλι Παραμυθιάς
Απόλλων Ευπαλίου  – ΑΕ Μεσολογγίου
Θιναλιακός  – ΑΕ Λευκίμμης
ΑΟ Ανατολής  – Μακεδονικός Φούφα
21η αγωνιστική
Τηλυκράτης 2014  – Αστέρας Ιτέας
Ναυπακτιακός Αστέρας  – Αναγέννηση Άρτας
Σούλι Παραμυθιάς  – ΠΑΣ Πρέβεζας
ΑΕ Μεσολογγίου  – Αχερών Καναλακίου
ΑΕ Λευκίμμης  – ΑΕΠ Καραγιαννίων
Μακεδονικός Φούφα  – Απόλλων Ευπαλίου
ΑΟ Ανατολής  – Θιναλιακός
22η αγωνιστική
Ναυπακτιακός Αστέρας  – Τηλυκράτης 2014
Αστέρας Ιτέας  – Σούλι Παραμυθιάς
Αναγέννηση Άρτας  – ΑΕ Μεσολογγίου
ΠΑΣ Πρέβεζας  – ΑΕ Λευκίμμης
Αχερών Καναλακίου  – Μακεδονικός Φούφα
ΑΕΠ Καραγιαννίων  – ΑΟ Ανατολής
Θιναλιακός  – Απόλλων Ευπαλίου
23η αγωνιστική
Τηλυκράτης 2014  – Σούλι Παραμυθιάς
ΑΕ Μεσολογγίου  – Ναυπακτιακός Αστέρας
ΑΕ Λευκίμμης  – Αστέρας Ιτέας
Μακεδονικός Φούφα  – Αναγέννηση Άρτας
ΑΟ Ανατολής  – ΠΑΣ Πρέβεζας
Θιναλιακός  – Αχερών Καναλακίου
Απόλλων Ευπαλίου  – ΑΕΠ Καραγιαννίων
24η αγωνιστική
ΑΕ Μεσολογγίου  – Τηλυκράτης 2014
Σούλι Παραμυθιάς  – ΑΕ Λευκίμμης
Ναυπακτιακός Αστέρας  – Μακεδονικός Φούφα
Αστέρας Ιτέας  – ΑΟ Ανατολής
Αναγέννηση Άρτας  – Θιναλιακός
ΠΑΣ Πρέβεζας  – Απόλλων Ευπαλίου
ΑΕΠ Καραγιαννίων  – Αχερών Καναλακίου
25η αγωνιστική
Τηλυκράτης 2014  – ΑΕ Λευκίμμης
Μακεδονικός Φούφα  – ΑΕ Μεσολογγίου
ΑΟ Ανατολής  – Σούλι Παραμυθιάς
Θιναλιακός  – Ναυπακτιακός Αστέρας
Απόλλων Ευπαλίου  – Αστέρας Ιτέας
ΑΕΠ Καραγιαννίων  – Αναγέννηση Άρτας
Αχερών Καναλακίου  – ΠΑΣ Πρέβεζας
26η αγωνιστική
Μακεδονικός Φούφα  – Τηλυκράτης 2014
ΑΕ Λευκίμμης  – ΑΟ Ανατολής
ΑΕ Μεσολογγίου  – Θιναλιακός
Σούλι Παραμυθιάς  – Απόλλων Ευπαλίου
Ναυπακτιακός Αστέρας  – ΑΕΠ Καραγιαννίων
Αστέρας Ιτέας  – Αχερών Καναλακίου
ΠΑΣ Πρέβεζας  – Αναγέννηση Άρτας

 

ΚΟΙΝΟΠΟΙΗΣΗ