Πολύ αργότερα από άλλες χρονιές ξεκινάνε φέτος τα πρωταθλήματα της Α’ και Β’ Ερασιτεχνικής, αλλά σημασία έχει ότι παρά τα όποια προβλήματα αντιμετωπίζουν οι ομάδες η σέντρα θα γίνει κανονικά.

Στην Α’ Ερασιτεχνική οι 16 μονομάχοι παίρνουν θέσεις και από τα πιο σημαντικά ντέρμπι της αγωνιστικής είναι αυτό ανάμεσα σε Κρύα και Θύελλα Ελεούσας. Με εντός έδρας αναμέτρηση θα ξεκινήσει ο Αγροτικός Αστέρας Άνω Καλαμά που προβάλει και φέτος ως φαβορί ανόδου και θα υποδεχτεί τον Αετό Νήσου. Εκτός έδρας με την Κόντσικα δοκιμάζεται η Θύελλα Κατσικά.

Hall of brands Α Κατηγορία, 1η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ – Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο 21/09/19 17:00 ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΜΑΤΑΚΟΥΛΗΣ Β., ΠΑΝΟΣ Σ.
Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ Σάββατο 21/09/19 17:00 ΝΕΟΣ Κ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.
Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΚΡΥΑΣ Σάββατο 21/09/19 17:00 ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ.
ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ Κυριακή 22/09/19 17:00 ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π.
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ – ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ ΚΟΣΜΗΡΑΣ Κυριακή 22/09/19 17:00 ΤΑΣΗΣ Γ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΚΟΛΙΟΣ Μ.
Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ – Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ ΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑ Κυριακή 22/09/19 17:00 ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ.
ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ – Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ ΠΑΡΑΚΑΛΑΜΟΥ Κυριακή 22/09/19 17:00 ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΠΑΝΟΣ Σ., ΓΙΩΤΗΣ Κ.
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣ Κυριακή 22/09/19 17:00 ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.

 

Στον Α’ Όμιλο της Β’ Ερασιτεχνικής το πρόγραμμα της πρεμιέρας έχει ως εξής:

MAISON Β’ Κατηγορία, Α Όμιλος, 1η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ – Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Σάββατο 21/09/19 17:00 ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΜΟΥΤΣΙΟΣ Β., ΚΙΤΣΟΣ Χ.
Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ – Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο 21/09/19 17:00 ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΚΟΣΙΝΑΣ Ε., ΣΗΠΑΚΗ Β.
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 – ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο 21/09/19 17:00 ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.
Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο 21/09/19 19:15 ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΝΙΚΟΥ ΣΤΥΛΟΥ Η.
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ – Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΑΜΦΙΘΕΑΣ Κυριακή 22/09/19 17:00 ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.
Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ – Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ Κυριακή 22/09/19 17:00 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΜΑΤΑΚΟΥΛΗΣ Β.
Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ – Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ ΖΩΟΔΟΧΟΥ Κυριακή 22/09/19 17:00 ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ – Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή 22/09/19 17:00 ΣΙΣΚΑΣ Π., ΚΑΤΣΙΟΣ Α., ΣΗΠΑΚΗ Β.

 

Τέλος, για τον Β’ Όμιλο της Β’ ερασιτεχνικής θα έχουμε τις εξής αναμετρήσεις:

MAISON Β’ Κατηγορία, Β Όμιλος, 1η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ – ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ ΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο) Σάββατο 21/09/19 17:00 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ – Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ Σάββατο 21/09/19 17:00 ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΧΑΛΚΗΣ Μ.
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ ΛΟΓΓΑΔΩΝ Σάββατο 21/09/19 17:00 ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΚΥΡΙΑΖΗ Α.
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ – ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ EPIRUS SPORT Κυριακή 22/09/19 15:00 ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ., ΤΣΙΤΟΣ Μ.
ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ – Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή 22/09/19 17:00 ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΝΙΚΑΣ Χ., ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ.
Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ – Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή 22/09/19 17:00 ΝΤΑΡΑΣ Β., ΧΑΛΚΗΣ Μ., ΠΑΥΛΟΥ Ε.
Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ – Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ Κυριακή 22/09/19 17:00 ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΗΛΙΑ Ε., ΔΟΣΗΣ Λ.
ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY – ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτ Κυριακή 22/09/19 17:00 ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΠΑΠΙΓΚΙΩΤΗΣ Ε., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.

 

ΚΟΙΝΟΠΟΙΗΣΗ