Και οι τρεις ήταν υπέροχοι! Αυτός  ο τίτλος ταιριάζει για τους 3 μικρούς αθλητές του Α.Σ. Φ.Ε.Α. Ιωαννίνων,  που αγωνίστηκαν  το Σαββατοκύριακο 28 και 29 Σεπτεμβρίου στην Πεύκη-Αττικής στο εναρκτήριο Πανελλήνιο τουρνουά και η απόδοση τους έφτασε σε υψηλό επίπεδο.

Πρώτη θέση και χρυσό μετάλλιο για τον Γιώργο Κοσμά στην κατηγορία Παμπαίδων, 7η θέση στην ίδια κατηγορία  για τον Φίλιππο-Κων/νο  Μανούση, (οριακά έχασε την είσοδο στα μετάλλια).

Στην κατηγορία των Παίδων  ο Χρήστος Κοντοδήμας, ανεξάρτητα  από την τελική θέση που κατέλαβε για λίγο δεν κέρδισε τη 2η θέση στον όμιλο του , συνέχισε ως 3ος του ομίλου  στη φάση των νοκ-άουτ.  Τελικά με 4 νίκες , 4 ήττες κατέλαβε τνη 41η θέση ανάμεσα σε 57 αθλητές.

Σε ένα σύνολο 204 αθλητών-τριών οι τρεις Γιαννιώτες αθλητές ξεχώρισαν με την απόδοση τους και έδειξαν ότι η συνέχεια θα είναι ακόμη καλύτερη.