Στην 7η αγωνιστική φτάνει το πρωτάθλημα της Hall Of Brands Α’ Ερασιτεχνικής, με την πρωτοπόρο Καστρίτσα να προετοιμάζεται για ένα δυνατό παιχνίδι απέναντι στην ομάδα των Χουλιαράδων. Ωστόσο, ένα από τα πιο ενδιαφέροντα ντέρμπι της αγωνιστικής γίνεται στον Κατσικά, εκεί που η τοπική Θύελλα υποδέχεται την Κοσμηρά. Στη μάχη της κορυφής είναι πάντα και ο Αγροτικός Αστέρας Άνω Καλαμά, που θα αγωνιστεί στη Βουνοπλαγιά με τη Θύελλα Ελεούσας και θέλει οπωσδήποτε τη νίκη.

HALL OF BRANDS Α’ Ερασιτεχνική, 7η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ – ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ Σάββατο 02/11/19 15:00 ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΤΣΙΤΟΣ Μ., ΠΑΥΛΟΥ Ε.
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ – Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ ΜΕΤΣΟΒΟΥ Σάββατο 02/11/19 15:00 ΝΤΑΡΑΣ Β., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β.
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ – Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ ΝΗΣΟΥ Σάββατο 02/11/19 15:00 ΤΑΣΗΣ Γ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΠΑΝΟΣ Σ.
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ – Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο 02/11/19 15:00 ΝΕΟΣ Κ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ., ΚΥΡΙΑΖΗ Α.
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο 02/11/19 17:15 ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ.
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ – ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ ΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ Κυριακή 03/11/19 15:00 ΠΑΝΟΣ Ι., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.
Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ – Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ ΚΡΥΑΣ Κυριακή 03/11/19 15:00 ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΝΤΟΝΤΗΣ Σ.
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ – Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ ΚΑΤΣΙΚΑΣ Κυριακή 03/11/19 15:00 ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ.

Στον Α’ Όμιλο της Β’ ερασιτεχνικής ξεχωρίζει στο πρόγραμμα της 7ης αγωνιστικής το ματς Ροδοτόπι-Κληματιά, με τους γηπεδούχους να έχουν την ευκαιρία να αλλάξουν τα βαθμολογικά δεδομένα στις πρώτες θέσεις και τους φιλοξενούμενους να παλεύουν να διατηρηθούν στην 1η θέση μαζί με τον Πωγωνάτο.

MAISON Β’ Ερασιτεχνική, Α’ Όμιλος, 7η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ – Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΑΜΦΙΘΕΑΣ Σάββατο 02/11/19 15:00 ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ.
ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ – Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Σάββατο 02/11/19 15:00 ΠΑΝΟΣ Ι., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ.
Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ – Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ Σάββατο 02/11/19 15:00 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. – Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ Κυριακή 03/11/19 15:00 ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο.
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ – Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή 03/11/19 15:00 ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΝΤΑΡΑΣ Β.
ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ – Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ ΤΣΕΠΕΛΟΒΟΥ Κυριακή 03/11/19 15:00 ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ.
Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ – Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ ΔΕΛΒΙΝΑΚΙΟΥ Κυριακή 03/11/19 15:00 ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ.
Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ – Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή 03/11/19 15:00 ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΠΑΠΙΓΚΙΩΤΗΣ Ε., ΚΥΡΙΑΖΗ Α.

 

Στον Β’ Όμιλο οι προπορευόμενοι έχουν παιχνίδια που θεωρητικά είναι στα μέτρα τους.

MAISON Β’ Ερασιτεχνική, Β’ Όμιλος, 7η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ – Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑ Σάββατο 02/11/19 15:00 ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΜΟΥΤΣΙΟΣ Β., ΝΙΚΑΣ Χ.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ – Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο 02/11/19 15:00 ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΠΑΠΙΓΚΙΩΤΗΣ Ε., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ – ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο 02/11/19 15:00 ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΝΙΚΟΥ ΣΤΥΛΟΥ Η.
ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ – ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ EPIRUS SPORT Σάββατο 02/11/19 18:00 ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΧΑΛΚΗΣ Μ.
ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY – Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτ Κυριακή 03/11/19 15:00 ΤΑΣΗΣ Γ., ΝΤΟΝΤΗΣ Θ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ.
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ – ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ Κυριακή 03/11/19 15:00 ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΚΑΣΣΟΣ Δ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν.
Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ – ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ ΜΗΛΕΑΣ Κυριακή 03/11/19 15:00 ΣΙΣΚΑΣ Π., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΧΑΛΚΗΣ Μ.
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ – Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ EPIRUS SPORT Κυριακή 03/11/19 17:00 ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ.

 

Στη Γ’ Ερασιτεχνική και τον Α’ Όμιλο το Βελισσάριο πιθανότατα θα συνεχίσει μόνο του στην κορυφή, αφού ο ΠΑΟ Κόνιτσας έχει ρεπό. Πρωτίστως, όμως, θα πρέπει να ξεπεράσει το εμπόδιο των Μαρμάρων.

Γ’ Ερασιτεχνική, Α’ Όμιλος, 5η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝ – Α.Π.Ο.Ε.Λ.
Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ – Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή 03/11/19 12:00 ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΤΣΙΤΟΣ Μ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.
ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – Α.Ε.ΡΙΖΑΣ ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Κυριακή 03/11/19 15:00 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΛΙΑΡΟΣ Π.
Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ – ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή 03/11/19 17:15 ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΤΣΑΠΡΑΛΗ Ε., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.

Ρεπό: Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣ

Στον Β’ Όμιλο ξεχωρίζει το ντέρμπι Μαχητής – Α.Ε. Γιάννενα, με τις δύο ομάδες να ισοβαθμούν στη 2η θέση της βαθμολογίας.

Γ’ Ερασιτεχνική, Β’ Όμιλος, 5η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙ – Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ
ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ – Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή 03/11/19 13:00 ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΝΕΝΕΚΟΥΜΗΣ Ε., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ.
Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ – Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥ ΑΝΗΛΙΟΥ Κυριακή 03/11/19 15:00 ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ., ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΗΛΙΑ Ε.
Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή 03/11/19 19:30 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΓΙΩΤΗΣ Κ.

Ρεπό: ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ