Με αυξημένο βαθμολογικό ενδιαφέρον φτάσαμε αισίως στην 8η αγωνιστική της Hall Of Brands Α’ ερασιτεχνικής, το ντέρμπι της οποίας θα παιχτεί στον Παρακάλαμο, εκεί που ο 2ος της βαθμολογίας Αγροτικός Αστέρας θα υποδεχτεί τον 4ο που είναι ο ΠΑΣ Μέτσοβο. Ουσιαστικά θα είναι ένα παιχνίδι που θα ξεκαθαρίσει ως ένα βαθμό αν η υπόθεση άνοδος θα γίνει αποκλειστικά θέμα τριών ομάδων (Καστρίτσας, Αγρ. Αστέρα και Κατσικά) ή αν μπορεί να μπει «σφήνα» και κάποια ομάδα από τις πιο κάτω.

Ο πρωτοπόρος Αγροτικός Καστρίτσας θα αγωνιστεί αυτήν την Κυριακή στην έδρα του με αντίπαλο την Πίνδο Κόνιτσας, σ’ ένα φαινομενικά εύκολο παιχνίδι.

Στο «Αγία Σοφία» με αντίπαλο την Α.Ε. Μικρασιατών θα αγωνιστεί η Θύελλα Κατσικά που αφήνει πίσω της την ισοπαλία με την Κοσμηρά και θέλει γρήγορα επιστροφή στις νίκες για μα διατηρηθεί σε τροχιά διεκδίκησης του τίτλου.

HALL OF BRANDS Α’ Ερασιτεχνική, 8η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ – Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ Σάββατο 09/11/19 15:00 ΠΑΝΟΣ Ι., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α.
Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ – Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο 09/11/19 15:00 ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ.
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ – ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή 10/11/19 15:00 ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΝΙΚΑΣ Χ.
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣ Κυριακή 10/11/19 15:00 ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΠΑΝΟΣ Σ.
ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ – Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ ΠΑΡΑΚΑΛΑΜΟΥ Κυριακή 10/11/19 15:00 ΝΕΟΣ Κ., ΝΤΟΝΤΗΣ Θ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν.
Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑ Κυριακή 10/11/19 15:00 ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΝΤΟΝΤΗΣ Σ.
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ – Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ ΚΟΣΜΗΡΑΣ Κυριακή 10/11/19 15:00 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ – ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Κυριακή 10/11/19 15:00 ΝΤΑΡΑΣ Β., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.

 

Στον Α’ Όμιλο της Β’ Ερασιτεχνικής, ο Πωγωνάτος μετά το άνετο 5-0 που πέτυχε μεσοβδόμαδα επί του Αλμυρού Βουνοπλαγιάς, επανήλθε στην 1η θέση της βαθμολογίας κι εκεί θέλει να παραμείνει συνεχίζοντας στον δρόμο των επιτυχιών στο ματς που θα δώσει εκτός έδρας με την 6η της βαθμολογίας Ζωοδόχο.

MAISON Β’ Ερασιτεχνική, Α’ Όμιλος, 8η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 – ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο 09/11/19 15:00 ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π.
Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ – Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ (ΧΟΡΤΟ) Σάββατο 09/11/19 15:00 ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β.
Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ – Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο 09/11/19 17:15 ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν.
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. – ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ Κυριακή 10/11/19 15:00 ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ., ΠΑΥΛΟΥ Ε.
Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ – Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ ΖΩΟΔΟΧΟΥ Κυριακή 10/11/19 15:00 ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΚΑΣΣΟΣ Δ.
Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ – Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ ΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ Κυριακή 10/11/19 15:00 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ., ΧΑΛΚΗΣ Μ., ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ.
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή 10/11/19 15:00 ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ – ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή 10/11/19 17:15 ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.

 

Στον Β’ Όμιλο της ίδιας κατηγορίας, ο ΠΑΣ Πηγών Λούρου που κάνει εντυπωσιακή πορεία, όντας η μοναδική αήττητη ομάδα ως τώρα, αναμένεται να συνεχίσει το καλό αυτό σερί απέναντι στην αδύναμη ομάδα της Χρυσοβίτσας. Εκτός έδρας δοκιμάζεται και ο Ολυμπιακός Βοτανικού που θα αντιμετωπίσει τον ΠΑΟ Ηλιόκαλης.

MAISON Β’ Ερασιτεχνική, Β’ Όμιλος, 8η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ – Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ Σάββατο 09/11/19 15:00 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ., ΠΑΝΟΣ Σ., ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ.
Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ – Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ ΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο) Σάββατο 09/11/19 15:00 ΝΕΟΣ Κ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΝΤΟΝΤΗΣ Θ.
ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ EPIRUS SPORT Σάββατο 09/11/19 18:00 ΝΤΑΡΑΣ Β., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.
Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ – ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ Κυριακή 10/11/19 15:00 ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΤΣΙΤΟΣ Μ.
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ Κυριακή 10/11/19 15:00 ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΚΟΛΙΟΣ Μ.
Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ – Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή 10/11/19 15:00 ΣΙΣΚΑΣ Π., ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ.
ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ – ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή 10/11/19 15:00 ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΚΥΡΙΑΖΗ Α.
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ – Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτ Κυριακή 10/11/19 15:00 ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΜΟΥΤΣΙΟΣ Β., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π.

 

Στη Γ’ Ερασιτεχνική και στον Α’ Όμιλο απουσιάζει το ντέρμπι κορυφής. Το Βελισσάριο αναμένεται να έχει εύκολο έργο εκτός έδρας με την Α.Ε. Ρίζας.

Γ’ Ερασιτεχνική, Α’ Όμιλος, 6η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Α.Π.Ο.Ε.Λ. – Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ
Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝ – ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή 10/11/19 12:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΝΙΚΑΣ Χ.
Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ – Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣ ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ Κυριακή 10/11/19 15:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΛΙΑΡΟΣ Π., ΗΛΙΑ Ε.
Α.Ε.ΡΙΖΑΣ – Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ ΚΑΤΩ ΖΑΛΟΓΓΟΥ Κυριακή 10/11/19 15:00 ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΠΑΠΙΓΚΙΩΤΗΣ Ε., ΤΣΑΠΡΑΛΗ Ε.

Ρεπό: ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ

Στον Β’ Όμιλο, η Α.Ε. Γιάννενα θα έχει ρεπό και η Δαφνούλα θα έχει την ευκαιρία να της ξεφύγει με +6, εφόσον ξεπεράσει με επιτυχία το εμπόδιο του Μαχητή Ιωαννίνων.

Γ’ Ερασιτεχνική, Β’ Όμιλος, 6η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ – Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙ
Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥ – ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο 09/11/19 19:30 ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΣΗΠΑΚΗ Β., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι.
Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ Κυριακή 10/11/19 12:00 ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΧΑΛΚΗΣ Μ., ΚΑΣΣΟΣ Δ.
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ – Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Κυριακή 10/11/19 12:00 ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ., ΤΣΙΤΟΣ Μ.

Ρεπό: Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ

 

ΚΟΙΝΟΠΟΙΗΣΗ