Το μεγάλο ντέρμπι της Α’ Ερασιτεχνικής μεταξύ Καστρίτσας και Αγροτικού Αστέρα Άνω Καλαμά δεσπόζει στο πρόγραμμα της 11ης αγωνιστικής της Α’ Ερασιτεχνικής. Η ομάδα της Καστρίτσας με το 10 στα 10 ως τώρα στο πρωτάθλημα απειλείται από τον Αγροτικό Αστέρα Άνω Καλαμά που παίζει ένα ισχυρό χαρτί για να αρχίσει να διαμορφώνει νέα δεδομένα στην κορυφή. Αν, πάντως, ξεπεράσει με νίκη κι αυτό το ματς η Καστρίτσα, τότε δύσκολα θα μπορέσει κάποιος να της ανακόψει την πορεία για τη Γ’ Εθνική.

Πλήρη δράση θα έχουμε και στη Β’ Ερασιτεχνική, ενώ χωρίς αγώνες θα περάσει το Σαββατοκύριακο για τις ομάδες της Γ’ Ερασιτεχνικής.

HALL OF BRANDS Α’ Ερασιτεχνική, 11η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ – Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ Σάββατο 30/11/19 15:00 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ – ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο 30/11/19 15:00 ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ., ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι.
Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ – Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο 30/11/19 15:00 ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ – Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο 30/11/19 17:15 ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β.
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ – Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ ΚΑΤΣΙΚΑΣ Κυριακή 01/12/19 15:00 ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ.
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Κυριακή 01/12/19 15:00 ΝΤΑΡΑΣ Β., ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ – ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Κυριακή 01/12/19 15:00 ΤΑΣΗΣ Γ., ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΠΑΝΟΣ Σ.
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ – Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ ΚΟΣΜΗΡΑΣ Κυριακή 01/12/19 15:00 ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΝΤΟΝΤΗΣ Σ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.

 

MAISON Β’ Ερασιτεχνική, Α’ Όμιλος, 11η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ – ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ ΑΜΦΙΘΕΑΣ Σάββατο 30/11/19 15:00 ΝΕΟΣ Κ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ.
Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ – Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ Σάββατο 30/11/19 15:00 ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι.
Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ – Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ (ΧΟΡΤΟ) Σάββατο 30/11/19 15:00 ΝΤΑΡΑΣ Β., ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.
Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ – ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ ΔΕΛΒΙΝΑΚΙΟΥ Κυριακή 01/12/19 15:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΧΑΛΚΗΣ Μ.
Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ – Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. ΑΣΦΑΚΑΣ Κυριακή 01/12/19 15:00 ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΖΙΑΚΑΣ Χ.
Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ – Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή 01/12/19 15:00 ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΝΕΝΕΚΟΥΜΗΣ Ε.
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή 01/12/19 15:00 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.
Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ – Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ ΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ Κυριακή 01/12/19 15:00 ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ., ΗΛΙΑ Ε.

 

MAISON Β’ Ερασιτεχνική, Β’ Όμιλος, 11η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ – ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο 30/11/19 15:00 ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ EPIRUS SPORT Σάββατο 30/11/19 17:00 ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ.
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ – Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ Κυριακή 01/12/19 15:00 ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΝΙΚΑΣ Χ.
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή 01/12/19 15:00 ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΤΣΙΤΟΣ Μ.
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ – ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτ Κυριακή 01/12/19 15:00 ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΜΟΥΤΣΙΟΣ Β., ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.
Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ – Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή 01/12/19 15:00 ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α.
Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ – Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ ΜΗΛΕΑΣ Κυριακή 01/12/19 15:30 ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΝΙΚΟΥ ΣΤΥΛΟΥ Η., ΠΑΥΛΟΥ Ε.
ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ – Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή 01/12/19 17:15 ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΑΓΟΡΑΣ Κ.