Ανατροπές και εκπλήξεις έχει επιφυλάξει ως τώρα το πρωτάθλημα της Α’ ερασιτεχνικής, που συνεχίζεται με τα παιχνίδια της 17ης αγωνιστικής. Η πρωτοπόρος Θύελλα Κατσικά αγωνίζεται εκτός έδρας με την Προοδευτική Περάματος σ’ ένα από τα παραδοσιακά ντέρμπι του ερασιτεχνικού μας ποδοσφαίρου. Φυσικά η ομάδα του κ. Κοντοδήμα είναι αυτή που θέλει να πάρει τους 3 βαθμούς για να διατηρηθεί στην κορυφή και σε απόσταση ασφαλείας από τον Αγροτικό Καστρίτσας που θα αντιμετωπίσει στο γήπεδο Λιμνοπούλας τον ΠΑΣ Κράψης.

Πολύ δυνατό ντέρμπι γίνεται στον Παρακάλαμο, εκεί που συγκρούονται οι δύο ομάδες που ισοβαθμούν στην 3η θέση, ο Αγροτικός Αστέρας Άνω Καλαμά και οι Χουλιαράδες.

HALL OF BRANDS Α’ Ερασιτεχνική, 17η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ – Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ
ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ – Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ Σάββατο 01/02/20 15:00 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π.
Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο 01/02/20 15:00 ΠΑΝΟΣ Ι., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣ Σάββατο 01/02/20 15:00 ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.
Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ – ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ ΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑ Κυριακή 02/02/20 15:00 ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ.
ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ – Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ ΠΑΡΑΚΑΛΑΜΟΥ Κυριακή 02/02/20 15:00 ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ., ΝΤΟΝΤΗΣ Σ.
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ – Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ ΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ Κυριακή 02/02/20 15:00 ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ., ΓΚΕΛΗΣ Θ.
Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ – Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ ΚΡΥΑΣ Κυριακή 02/02/20 15:00 ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.

 

Στον Α’ Όμιλο της Β’ ερασιτεχνικής ξεχωρίζει από το πρόγραμμα της 17ης αγωνιστικής το παιχνίδι της πρωτοπόρου Ζωοδόχου με το 5ο της βαθμολογίας Νεοχωρόπουλο.

MAISON Β’ Ερασιτεχνική, Α’ Όμιλος, 17η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ – Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ ΑΜΦΙΘΕΑΣ Σάββατο 01/02/20 15:00 ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΚΟΣΙΝΑΣ Ε., ΚΥΡΙΑΖΗ Α.
Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ – Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ (ΧΟΡΤΟ) Σάββατο 01/02/20 15:00 ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι.
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 – Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο 01/02/20 15:00 ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΠΑΥΛΟΥ Ε.
Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ – Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο 01/02/20 15:00 ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΤΣΙΤΟΣ Μ.
Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ – Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο 01/02/20 17:15 ΜΟΥΤΣΙΟΣ Β., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΖΙΑΚΑΣ Χ.
Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ – Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΟΔΟΧΟΥ Κυριακή 02/02/20 15:00 ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. – ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ Κυριακή 02/02/20 15:00 ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΚΥΡΙΑΖΗ Α.
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ – ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή 02/02/20 15:00 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΠΑΥΛΟΥ Ε., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ.

 

Στον Β’ Όμιλο ο πρωτοπόρος Ολυμπιακός Βοτανικού θέλει άμεσα επιστροφή στις νίκες κόντρα στο Ελληνικό που είναι στις μεσαίες θέσεις της βαθμολογίας.

MAISON Β’ Ερασιτεχνική, Β’ Όμιλος, 17η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ – ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ ΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο) Σάββατο 01/02/20 15:00 ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ., ΝΤΟΝΤΗΣ Θ.
Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ – Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Σάββατο 01/02/20 15:00 ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΧΑΛΚΗΣ Μ., ΛΙΑΡΟΣ Π.
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ – Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ ΛΟΓΓΑΔΩΝ Σάββατο 01/02/20 15:00 ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΝΤΟΝΤΗΣ Σ., ΝΤΑΡΑΣ Β.
ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY – Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτ Σάββατο 01/02/20 15:00 ΣΙΣΚΑΣ Π., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ.
ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ EPIRUS SPORT Σάββατο 01/02/20 18:00 ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ – ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ Κυριακή 02/02/20 15:00 ΣΙΣΚΑΣ Π., ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ.
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ – ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ Κυριακή 02/02/20 15:00 ΝΤΑΡΑΣ Β., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ.
Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ – Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ Κυριακή 02/02/20 15:00 ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν.

 

Στον Α’ Όμιλο της Γ’ Ερασιτεχνικής, η 11η αγωνιστική δεν περιλαμβάνει κάποιο μεγάλο ντέρμπι.

Γ’ Ερασιτεχνική, Α’ Όμιλος, 11η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝ – Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή 02/02/20 11:30 ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΗΛΙΑ Ε., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι.
ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ ΑΣΦΑΚΑΣ Κυριακή 02/02/20 11:30 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΧΑΛΚΗΣ Μ.
Α.Ε.ΡΙΖΑΣ – Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ ΚΑΤΩ ΖΑΛΟΓΓΟΥ Κυριακή 02/02/20 15:00 ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π., ΤΣΙΤΟΣ Μ.
ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ – Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή 02/02/20 15:00 ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΗΛΙΑ Ε.

Ρεπό: Α.Π.Ο.Ε.Λ.

 

Ομοίως και στον Β’ Όμιλο, οι πρωτοπόροι παίζουν με ομάδες της ουράς.

Γ’ Ερασιτεχνική, Β’ Όμιλος, 11η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙ – Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ – ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο 01/02/20 19:30 ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΜΟΥΤΣΙΟΣ Β., ΚΟΣΙΝΑΣ Ε.
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ – ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ ΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Κυριακή 02/02/20 11:30 ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ.
Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ – Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΑΝΗΛΙΟΥ Κυριακή 02/02/20 15:30 ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΧΑΛΚΗΣ Μ.

Ρεπό: Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥ