Η δράση συνεχίζεται στο ερασιτεχνικό με τα ματς της 2ης αγωνιστικής στους δύο ομίλους Α’ και Β’ κατηγορίας.

Στον Α’ Όμιλο της Α’ Ερασιτεχνικής δεν ήρθε ακόμα η ώρα για κάποιο μεγάλο ντέρμπι, ωστόσο ένα από τα πιο ενδιαφέροντα παιχνίδια είναι αυτό που γίνεται σήμερα στην Κόνιτσα ανάμεσα στην τοπική Πίνδο και το Ροδοτόπι.

Στον Παρακάλαμο τυπικά γηπεδούχος θα είναι η ομάδα του Νεοχωρόπουλου κόντρα στον Αγροτικό Αστέρα, αφού ακόμα δεν ολοκληρώθηκαν οι εργασίες τοποθέτησης του νέου πλαστικού τάπητα στο Ενωσιακό γήπεδο. Ωστόσο το ματς του Β’ γύρου όπου γηπεδούχος θα είναι ο Αγροτικός Αστέρας, θα παιχτεί στο γήπεδο της ΕΠΣΗΠ.

Hall Of Brands Α’ Ερασιτεχνική, Α’ Όμιλος, 2η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ – Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο 19/09/20 17:30 ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΣΙΣΚΑΣ Π., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π.
Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ – Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ ΖΩΟΔΟΧΟΥ Σάββατο 19/09/20 17:30 ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β.
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ – ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο 19/09/20 17:30 ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο.
Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ – ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΔΕΛΒΙΝΑΚΙΟΥ Κυριακή 20/09/20 17:30 ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α., ΚΑΣΣΟΣ Δ.
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ – Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Κυριακή 20/09/20 17:30 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ – ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ ΠΑΡΑΚΑΛΑΜΟΥ Κυριακή 20/09/20 17:30 ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΠΑΝΟΣ Σ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.

 

Στον Β’ Όμιλο της Α’ Ερασιτεχνικής πολύ δυνατό παιχνίδι γίνεται στο Μέτσοβο, εκεί που ο τοπικός ΠΑΣ υποδέχεται τον Ολυμπιακό Βοτανικού. Για το διπλό στους Λογγάδες θα παλέψει η Ανατολή.

Hall Of Brands Α’ Ερασιτεχνική, Β’ Όμιλος, 2η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ – Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ ΛΟΓΓΑΔΩΝ Σάββατο 19/09/20 17:30 ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΚΥΡΙΑΖΗ Α.
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ ΜΕΤΣΟΒΟΥ Σάββατο 19/09/20 17:30 ΝΤΑΡΑΣ Β., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ.
ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ Σάββατο 19/09/20 17:30 ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΜΑΤΑΚΟΥΛΗΣ Β.
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ – Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή 20/09/20 17:30 ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΓΚΕΛΗΣ Θ.
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ – Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ ΚΟΣΜΗΡΑΣ Κυριακή 20/09/20 17:30 ΝΕΟΣ Κ., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.
Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ – ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή 20/09/20 17:30 ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ., ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ.

 

Στον Α’ Όμιλο της Β’ Ερασιτεχνικής το ντέρμπι της 2ης αγωνιστικής διεξάγεται στην Αμφιθέα με τον Αστέρα να υποδέχεται τους Αμπελόκηπους.

Maison Β’ Ερασιτεχνική, Α’ Όμιλος, 2η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ – Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ ΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ Σάββατο 19/09/20 17:30 ΤΑΣΗΣ Γ., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΜΟΥΤΣΙΟΣ Β.
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ – Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΑΜΦΙΘΕΑΣ Σάββατο 19/09/20 17:30 ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.
Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ – Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ (Συνθετικο) Σάββατο 19/09/20 17:30 ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΚΑΣΣΟΣ Δ., ΠΑΥΛΟΥ Ε.
Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ – Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ EPIRUS SPORT Σάββατο 19/09/20 17:30 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ.
Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ – Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ EPIRUS SPORT Κυριακή 20/09/20 17:30 ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΤΣΙΤΟΣ Μ.
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ – Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή 20/09/20 17:30 ΤΑΣΗΣ Γ., ΣΙΣΚΑΣ Π., ΚΥΡΙΑΖΗ Α.
ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ – Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ ΤΣΕΠΕΛΟΒΟΥ Κυριακή 20/09/20 17:30 ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΝΙΚΑΣ Χ.

 

Τέλος, στον Β’ Όμιλο της Β’ Ερασιτεχνικής τα βλέμματα θα είναι στραμμένα στα ματς Ρωμανό-Ηλιόκαλη και Χρυσοβίτσα-Ελληνικό.

Maison Β’ Ερασιτεχνική, Α’ Όμιλος, 2η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ – Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ
Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ – ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ ΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο) Σάββατο 19/09/20 17:30 ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν., ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ.
Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ – Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ ΠΕΔΙΝΗΣ Σάββατο 19/09/20 17:30 ΝΕΟΣ Κ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΝΙΚΑΣ Χ.
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ – Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτ Κυριακή 20/09/20 17:30 ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΧΑΛΚΗΣ Μ.
Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ – Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ ΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑ Κυριακή 20/09/20 17:30 ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β.
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ – Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ Κυριακή 20/09/20 17:30 ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ.
Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ – ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ Κυριακή 20/09/20 17:30 ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π.

 

ΚΟΙΝΟΠΟΙΗΣΗ