Ολοκληρώθηκε η κλήρωση της Β’ Εθνικής ανδρών που θα βρει τα Ιωάννινα να εκπροσωπούνται από δύο ομάδες φέτος, το IBC και τον ΑΓΣΙ. Το μεν IBC θα ξεκινήσει τις υποχρεώσεις του με εντός έδρας παιχνίδι με αντίπαλο τους Τιτάνες Παλαμά, ο δε ΑΓΣΙ θα ταξιδέψει στον Βόλο για να αντιμετωπίσει τον Ολυμπιακό Βόλου. Το πρωτάθλημα θα ξεκινήσει στις 17 Οκτωβρίου.

IBC-ΑΓΣΙ θα τεθούν αντιμέτωποι στο πρώτο μεταξύ τους ντέρμπι στις 9 Ιανουαρίου 2022 στο πλαίσιο της 12ης αγωνιστικής.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

3ος ΟΜΙΛΟΣ

1η Αγωνιστική – 17/10/21

ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ

ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ

ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤ

 

2η Αγωνιστική – 24/10/21

ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ

ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤ – ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ

ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

 

3η Αγωνιστική – 31/10/21

ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ

ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ

ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤ

ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

 

4η Αγωνιστική – 07/11/21

ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ

ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ – ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

 

5η Αγωνιστική – 14/11/21

ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ

ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤ

ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ

ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ

ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

 

6η Αγωνιστική – 21/11/21

ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ

ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ

 

7η Αγωνιστική – 28/11/21

ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤ

ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ

ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ

ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

 

8η Αγωνιστική – 05/12/21

ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤ – ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ

ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

 

9η Αγωνιστική – 12/12/21

ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ

ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ

ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤ

ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ

 

10η Αγωνιστική – 19/12/21

ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ – ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ

ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

 

11η Αγωνιστική – 22/12/21

ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ

ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ

ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ

ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤ

 

12η Αγωνιστική – 09/01/22

ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ

ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤ – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ

 

13η Αγωνιστική – 16/01/22

ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤ

ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ

ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ

ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

 

14η Αγωνιστική – 23/01/22

ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ

ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ

ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

 

15η Αγωνιστική – 30/01/22

ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ

ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ

ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ – ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

 

16η Αγωνιστική – 06/02/22

ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ

ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ

ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

 

17η Αγωνιστική – 13/02/22

ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ

ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤ

ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ

ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ

 

18η Αγωνιστική – 20/02/22

ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ

ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

 

19η Αγωνιστική – 27/02/22

ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ

ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤ

ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ

ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

 

20η Αγωνιστική – 06/03/22

ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤ – ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ

ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ

 

21η Αγωνιστική – 13/03/22

ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ

ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ

ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤ

ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ

ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

 

22η Αγωνιστική – 20/03/22

ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ – ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ

ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

 

23η Αγωνιστική – 27/03/22

ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ

ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ

ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ

 

24η Αγωνιστική – 03/04/22

ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ

ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

 

25η Αγωνιστική – 10/04/22

ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ

ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ

ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤ

 

26η Αγωνιστική – 17/04/22

ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤ – ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ

ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ