Πραγματοποιήθηκαν την Παρασκευή το απόγευμα οι κληρώσεις του κυπέλλου ΕΠΣΗΠ και των πρωταθλημάτων Α’ και Β’ ερασιτεχνικής.

Το πρόγραμμα του Α’ Ομίλου:
1η αγωνιστική 12η
Θύελλα Ελεούσας -Αετός Νήσου
Προοδευτική Περάματος-ΠΑΣ Αγίας Μαρίνας
ΑΟ Σταυρακίου-Άτλας Χουλιαράδες
Πίνδος Κόνιτσας-Πασσαρών Ροδοτοπίου
ΑΟ Νεοχωρόπουλου-Αγροτικός Αστέρας Άνω Καλαμά
Ρεπό: ΠΑΣ Κράψης
2η αγωνιστική 13η
ΠΑΣ Κράψης-Θύελλα Ελεούσας
Αετός Νήσου-Προοδευτική Περάματος
ΠΑΣ Αγίας Μαρίνας -Πίνδος Κόνιτσας
Άτλας Χουλιαράδες -ΑΟ Νεοχωρόπουλου
Αγροτικός Αστέρας Άνω Καλαμά -Πασσαρών Ροδοτοπίου
Ρεπό: ΑΟ Σταυρακίου
3η αγωνιστική 14η
Θύελλα Ελεούσας -Προοδευτική Περάματος
ΑΟ Σταυρακίου-ΠΑΣ Κράψης
Πίνδος Κόνιτσας-Αετός Νήσου
Αγροτικός Αστέρας Άνω Καλαμά -ΠΑΣ Αγίας Μαρίνας
Πασσαρών Ροδοτοπίου-Άτλας Χουλιαράδες
Ρεπό: ΑΟ Νεοχωρόπουλου
4η αγωνιστική 15η
ΑΟ Σταυρακίου-Θύελλα Ελεούσας
Προοδευτική Περάματος-Πίνδος Κόνιτσας
ΠΑΣ Κράψης-ΑΟ Νεοχωρόπουλου
Αετός Νήσου-Αγροτικός Αστέρας Άνω Καλαμά
Άτλας Χουλιαράδες -ΠΑΣ Αγίας Μαρίνας
Ρεπό: Πασσαρών Ροδοτοπίου
5η αγωνιστική 16η
Θύελλα Ελεούσας -Πίνδος Κόνιτσας
ΑΟ Νεοχωρόπουλου-ΑΟ Σταυρακίου
Αγροτικός Αστέρας Άνω Καλαμά -Προοδευτική Περάματος
Πασσαρών Ροδοτοπίου-ΠΑΣ Κράψης
Άτλας Χουλιαράδες -Αετός Νήσου
Ρεπό: ΠΑΣ Αγίας Μαρίνας
6η αγωνιστική 17η
ΑΟ Νεοχωρόπουλου-Θύελλα Ελεούσας
Πίνδος Κόνιτσας-Αγροτικός Αστέρας Άνω Καλαμά
ΑΟ Σταυρακίου-Πασσαρών Ροδοτοπίου
Προοδευτική Περάματος-Άτλας Χουλιαράδες
ΠΑΣ Κράψης-ΠΑΣ Αγίας Μαρίνας
Ρεπό: Αετός Νήσου
7η αγωνιστική 18η
Θύελλα Ελεούσας -Αγροτικός Αστέρας Άνω Καλαμά
Πασσαρών Ροδοτοπίου-ΑΟ Νεοχωρόπουλου
Άτλας Χουλιαράδες -Πίνδος Κόνιτσας
ΠΑΣ Αγίας Μαρίνας -ΑΟ Σταυρακίου
Αετός Νήσου-ΠΑΣ Κράψης
Ρεπό: Προοδευτική Περάματος
8η αγωνιστική 19η
Πασσαρών Ροδοτοπίου-Θύελλα Ελεούσας
Αγροτικός Αστέρας Άνω Καλαμά -Άτλας Χουλιαράδες
ΑΟ Νεοχωρόπουλου-ΠΑΣ Αγίας Μαρίνας
ΑΟ Σταυρακίου-Αετός Νήσου
Προοδευτική Περάματος-ΠΑΣ Κράψης
Ρεπό: Πίνδος Κόνιτσας
9η αγωνιστική 20η
Θύελλα Ελεούσας -Άτλας Χουλιαράδες
ΠΑΣ Αγίας Μαρίνας -Πασσαρών Ροδοτοπίου
Αετός Νήσου-ΑΟ Νεοχωρόπουλου
ΠΑΣ Κράψης-Πίνδος Κόνιτσας
Προοδευτική Περάματος-ΑΟ Σταυρακίου
Ρεπό: Αγροτικός Αστέρας Άνω Καλαμά
10η αγωνιστική 21η
ΠΑΣ Αγίας Μαρίνας -Θύελλα Ελεούσας
Πασσαρών Ροδοτοπίου-Αετός Νήσου
Αγροτικός Αστέρας Άνω Καλαμά -ΠΑΣ Κράψης
ΑΟ Νεοχωρόπουλου-Προοδευτική Περάματος
Πίνδος Κόνιτσας-ΑΟ Σταυρακίου
Ρεπό: Άτλας Χουλιαράδες
11η αγωνιστική 22η
Αετός Νήσου-ΠΑΣ Αγίας Μαρίνας
ΠΑΣ Κράψης-Άτλας Χουλιαράδες
Προοδευτική Περάματος-Πασσαρών Ροδοτοπίου
ΑΟ Σταυρακίου-Αγροτικός Αστέρας Άνω Καλαμά
Πίνδος Κόνιτσας-ΑΟ Νεοχωρόπουλου
Ρεπό: Θύελλα Ελεούσας

 

 

Το πρόγραμμα του Β’ Ομίλου της Α’ Ερασιτεχνικής:

1η αγωνιστική 12η

ΑΟ Κοσμηράς-ΠΑΟ Ασβεστοχωρίου
Παντελεήμων Δροσοχωρίου-Αγροτικός Καστρίτσας
ΑΕ Μικρασιατών-ΠΑΣ Μέτσοβο
Θύελλα Κατσικάς-Θρίαμβος Σερβιανών
ΠΑΣ Πηγών Λούρου-Τιτάν Λογγάδων
Ρεπό: ΑΟ Ανατολής
2η αγωνιστική 13η
ΑΟ Ανατολής-ΑΟ Κοσμηράς
ΠΑΟ Ασβεστοχωρίου-Παντελεήμων Δροσοχωρίου
Αγροτικός Καστρίτσας -Θύελλα Κατσικάς
ΠΑΣ Μέτσοβο-ΠΑΣ Πηγών Λούρου
Τιτάν Λογγάδων -Θρίαμβος Σερβιανών
Ρεπό: ΑΕ Μικρασιατών
3η αγωνιστική 14η
ΑΟ Κοσμηράς-Παντελεήμων Δροσοχωρίου
ΑΕ Μικρασιατών-ΑΟ Ανατολής
Θύελλα Κατσικάς-ΠΑΟ Ασβεστοχωρίου
Τιτάν Λογγάδων -Αγροτικός Καστρίτσας
Θρίαμβος Σερβιανών-ΠΑΣ Μέτσοβο
Ρεπό: ΠΑΣ Πηγών Λούρου
4η αγωνιστική 15η
ΑΕ Μικρασιατών-ΑΟ Κοσμηράς
Παντελεήμων Δροσοχωρίου-Θύελλα Κατσικάς
ΑΟ Ανατολής-ΠΑΣ Πηγών Λούρου
ΠΑΟ Ασβεστοχωρίου-Τιτάν Λογγάδων
ΠΑΣ Μέτσοβο-Αγροτικός Καστρίτσας
Ρεπό: Θρίαμβος Σερβιανών
5η αγωνιστική 16η
ΑΟ Κοσμηράς-Θύελλα Κατσικάς
ΠΑΣ Πηγών Λούρου-ΑΕ Μικρασιατών
Τιτάν Λογγάδων -Παντελεήμων Δροσοχωρίου
Θρίαμβος Σερβιανών-ΑΟ Ανατολής
ΠΑΣ Μέτσοβο-ΠΑΟ Ασβεστοχωρίου
Ρεπό: Αγροτικός Καστρίτσας
6η αγωνιστική 17η
ΠΑΣ Πηγών Λούρου-ΑΟ Κοσμηράς
Θύελλα Κατσικάς-Τιτάν Λογγάδων
ΑΕ Μικρασιατών-Θρίαμβος Σερβιανών
Παντελεήμων Δροσοχωρίου-ΠΑΣ Μέτσοβο
ΑΟ Ανατολής-Αγροτικός Καστρίτσας
Ρεπό: ΠΑΟ Ασβεστοχωρίου
7η αγωνιστική 18η
ΑΟ Κοσμηράς-Τιτάν Λογγάδων
Θρίαμβος Σερβιανών-ΠΑΣ Πηγών Λούρου
ΠΑΣ Μέτσοβο-Θύελλα Κατσικάς
Αγροτικός Καστρίτσας -ΑΕ Μικρασιατών
ΠΑΟ Ασβεστοχωρίου-ΑΟ Ανατολής
Ρεπό: Παντελεήμων Δροσοχωρίου
8η αγωνιστική 19η
Θρίαμβος Σερβιανών-ΑΟ Κοσμηράς
Τιτάν Λογγάδων -ΠΑΣ Μέτσοβο
ΠΑΣ Πηγών Λούρου-Αγροτικός Καστρίτσας
ΑΕ Μικρασιατών-ΠΑΟ Ασβεστοχωρίου
Παντελεήμων Δροσοχωρίου-ΑΟ Ανατολής
Ρεπό: Θύελλα Κατσικάς
9η αγωνιστική 20η
ΑΟ Κοσμηράς-ΠΑΣ Μέτσοβο
Αγροτικός Καστρίτσας -Θρίαμβος Σερβιανών
ΠΑΟ Ασβεστοχωρίου-ΠΑΣ Πηγών Λούρου
ΑΟ Ανατολής-Θύελλα Κατσικάς
Παντελεήμων Δροσοχωρίου-ΑΕ Μικρασιατών
Ρεπό: Τιτάν Λογγάδων
10η αγωνιστική 21η
Αγροτικός Καστρίτσας -ΑΟ Κοσμηράς
Θρίαμβος Σερβιανών-ΠΑΟ Ασβεστοχωρίου
Τιτάν Λογγάδων -ΑΟ Ανατολής
ΠΑΣ Πηγών Λούρου-Παντελεήμων Δροσοχωρίου
Θύελλα Κατσικάς-ΑΕ Μικρασιατών
Ρεπό: ΠΑΣ Μέτσοβο
11η αγωνιστική 22η
ΠΑΟ Ασβεστοχωρίου-Αγροτικός Καστρίτσας
ΑΟ Ανατολής-ΠΑΣ Μέτσοβο
Παντελεήμων Δροσοχωρίου-Θρίαμβος Σερβιανών
ΑΕ Μικρασιατών-Τιτάν Λογγάδων
Θύελλα Κατσικάς-ΠΑΣ Πηγών Λούρου
Ρεπό: ΑΟ Κοσμηράς